رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

داخل کنترل پنلNotepad

هر چی مینویسم بعد یه رفرش بهم ریخته میچینه نوشته هامو

این مشکل حل شد

سلام

اخیرا موقع حذف پیام های پروفایل یا پست های تکراری تالار ، سایت این ارور رو میده :

2ohte5ip07kkaolg6w6.png

اینم احتمالاً حل شده باشه. یه تست بکنید.

لینک به دیدگاه

مشکلات من پابرجاهستندمثل شیر

صفحههات بازنمیشن( بعضیهاشون)

نمی توانم پستم راویرایش کنم البته قدیمی

راستی چندوقت پیش یه نوارابزارزیرانجمن آمد کجارفت؟

لینک به دیدگاه
مشکلات من پابرجاهستندمثل شیر

صفحههات بازنمیشن( بعضیهاشون)

نمی توانم پستم راویرایش کنم البته قدیمی

راستی چندوقت پیش یه نوارابزارزیرانجمن آمد کجارفت؟

هیچ کس نمیتونه پستای قدیمی خودشو (بیشتر از یه ماه قبل) ویرایش کنه.

نوار ابزار واسه تست بود که کنسلش کردیم.

در مورد باز نشدن برخی صفحات نمیدونم مشکل از کجا میدونه باشه. چون فقط از طرف تو هم گزارش شده تا حالا، احتمال داره مشکل از مرورگر یا آی پی خودت باشه.

لینک به دیدگاه
سلام اقا این بخش خنده بازار رو حذف کردین یا من نمیتونم واردش بشم

درود

تاپیک خنده بازار به علت سنگین شدن بسته و بایگانی شد

تاپیک جایگزین :

[h=1]خنده سرای نواندیش[/h]

لینک به دیدگاه
هیچ کس نمیتونه پستای قدیمی خودشو (بیشتر از یه ماه قبل) ویرایش کنه.

نوار ابزار واسه تست بود که کنسلش کردیم.

در مورد باز نشدن برخی صفحات نمیدونم مشکل از کجا میدونه باشه. چون فقط از طرف تو هم گزارش شده تا حالا، احتمال داره مشکل از مرورگر یا آی پی خودت باشه.

سلام ......

خوب این فکرنمی کنیدبد که کسی نمی تواندبیشترازیکماه پست خودراویرایش کند!؟خب من می خواهم یکی ازپستهام رابروزکنم عکسهای قدیمی راپاکنم وبه روزکنم تکلیف چیست؟نمیشودکه برای اینکارهامزاحم مدیران شد؟

نوارهم خب بودولی جاش بدبود مثلامیامدروتبلیغ مثلثی پایین(البته خودش یه کلک بودبرای اینکه کلیک تبلیغ زیادبشه)یافکرکنم کلیدصفحه اول انجمن نداشت ومیزدی میرفت توسایت خوبیش هم این بودکه چت داشت.فکرکنم یک مقداری باعث سنگینی می شدولی دیگه نیست:ws3:

این مشکل بازنشدن هرکاری بگی من کردم باهرکه بگی صحبت کردم ف ی ل ت ر ش کن-پروک س ی.انواع dns-انواع مرورگر-ویندوز8-7-موبایل لپ تاب خودشاتل ،تاحدی که خودش بانرم افزارتیم واردشدولی حل نشد دایره نرمافزاری شاتل هم نتوانست !به آقاایمان گفتم به شماگفتم به sun-shine گفتم ولی نشد آخه مال خودشاتل هم بازمی شه فقط خط من انگاری مشکل داره .دارم دیونه می شم (نه که نبودم:ws28:)

بعدشم هنوزمشکل صفحه سفیدبرای ارسالها هست.

لینک به دیدگاه
سلام ......

خوب این فکرنمی کنیدبد که کسی نمی تواندبیشترازیکماه پست خودراویرایش کند!؟خب من می خواهم یکی ازپستهام رابروزکنم عکسهای قدیمی راپاکنم وبه روزکنم تکلیف چیست؟نمیشودکه برای اینکارهامزاحم مدیران شد؟

نوارهم خب بودولی جاش بدبود مثلامیامدروتبلیغ مثلثی پایین(البته خودش یه کلک بودبرای اینکه کلیک تبلیغ زیادبشه)یافکرکنم کلیدصفحه اول انجمن نداشت ومیزدی میرفت توسایت خوبیش هم این بودکه چت داشت.فکرکنم یک مقداری باعث سنگینی می شدولی دیگه نیست:ws3:

این مشکل بازنشدن هرکاری بگی من کردم باهرکه بگی صحبت کردم ف ی ل ت ر ش کن-پروک س ی.انواع dns-انواع مرورگر-ویندوز8-7-موبایل لپ تاب خودشاتل ،تاحدی که خودش بانرم افزارتیم واردشدولی حل نشد دایره نرمافزاری شاتل هم نتوانست !به آقاایمان گفتم به شماگفتم به sun-shine گفتم ولی نشد آخه مال خودشاتل هم بازمی شه فقط خط من انگاری مشکل داره .دارم دیونه می شم (نه که نبودم:ws28:)

بعدشم هنوزمشکل صفحه سفیدبرای ارسالها هست.

به مسئول یا مدیر اون بخش یا مدیرای ارشد بگو. مشکلی نیست. یکی از وظیفه های ماها و همه دوستانی که ابزار مدیریتی دارن هستش :w16:

قضیه صفحه سفید چیه دیگه؟

لینک به دیدگاه
به مسئول یا مدیر اون بخش یا مدیرای ارشد بگو. مشکلی نیست. یکی از وظیفه های ماها و همه دوستانی که ابزار مدیریتی دارن هستش :w16:

قضیه صفحه سفید چیه دیگه؟

سلام

مثل همون صفحه آبی توکامپیوترمنتهاسفیده:ws3:

همین نقل قول که دیشب نتوانستم ببینم1

مثلا امتیازی که آقاایمان داده ازقسمت "آخرین امتیاز دریافت شده" نم یتوانم ببینم وهروقت بازمی کنم صفحه سفیداست یاقسمتهای دیگر دربعضی ازجاهای انجمن 2

یاهمین الان موقع ارسال صفحه سفید می شود ولی ارسال می شود3

ماداستانی داریم بااین نواندیشان :ws28:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام. خداقوت.:a030:

من به آلبوم هام دسترسی ندارم. همینطور آلبوم بچه های دیگه. قضیه چیه؟ مشکل داره؟ درست میشه؟

سلام. مرسی.

چه مشکلی برای دسترسی داری؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
سلام. مرسی.

چه مشکلی برای دسترسی داری؟ :ws38:

برو تو آلبوم هام.

اون مرحله آخر که میخوای روی عکس کلیک کنی و نوشته هاشو ببینی و خود عکس رو باز نمیشه.

رفتم تو پروفایلت آلبوم خودتو چک کنم که دیدم آلبوم نداری.

برو تو پروفایل من امتحان کن.:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...