رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

امشب خیلی دیر بالا میومد انجمن:icon_pf (34):

مشکله من بوده فقط؟

نه، منم مشکل داشتم... :hanghead:

امشب نزدیک به 150 تا پست دادم اما دق کردم تا ارسال شن و دوباره صفحه باز شه... :w74:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

متاسفانه این مساله همه گیره و به شرکتها مربوط نیست بازم از مخابرات ایرانه احتمالا بازم تو پهنای باند مشکلی بوجود اومده احتمالا بزودی درست میشه

لینک به دیدگاه

من هم مشکل داشتم.

معلوم نیست چرا بعضی از سایتها رو که باز میکنیم سرعت اینترنت یک دفعه کم میشه.

گاهی شده که تو یه سایت با سرعت بالا دارم حرکت میکنم ولی یه سایت مشکل دار رو که باز میکنم کل سرعت خراب میشه. حتی سایتهایی هم که مشکل نداشتن کند میشن.

قبل اینکه مهندسان ف.ی.ل.ت.ر بشه همین مشکل رو پیدا کرده بود.:45645:

لینک به دیدگاه

من هيچ وقت نميتونم موضوعات مشترك شده رو ببينم :w00:

البته اون اولا كه اومده بودم نشون ميداد،‌اما با سختي :brodkavelarg:

هميشه ميگه empty هستش :w00:

چرا خاليه؟؟ هان؟؟ :w00::brodkavelarg::w00:

ادميني جاي شلوخ بازي بيا اينو درستش كن :brodkavelarg:

لینک به دیدگاه

خوب مهسا موقع ارسال پست برو گزینه مشترک شدن تو موضوع رو انتخاب کن. وقتی تو هیچ تاپیکی مشترک نیستی هرچقدر هم فعالیت داشته باشی تو اون تاپیکا، همیشه بخش اشتراک موضوع ها خالیه :icon_pf (34):

من یه سری قبل عید که اعلام هم کرده بودم، اشتراکا رو حذف کردم فکر کنم از اون موقع دیگه نرفتی دوباره مشترک بشی.

سرعت انجمن با internet explorer خیلی پایین تره.

شیما تو هم 150 تا مطلب گذاشتی بازم میگی سرعت پایینه؟ :jawdrop:

کسایی که سرعتشون خیلی پایینه از قالب دوم انجمن به اسم noandishaan style استفاده کنن. البته بعضی وقتا هم که مشکل کلی هستش یا ترافیک سرور خیلی بالا میره یا کلاً مشکل از طرف مخابرات میشه. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خُب 150 تا پست داده باشم دلیل نمیشه که سرعتم خوب باشه... :4564:

من از فایر فاکس استفاده می کنم اگه خیلی وضعیت افتضاح باشه از اُپرا... :4564:

به خدا سرعتم داغونه... مثلاً پهنای باندم 256 هستش اینجوریه ... اگه 64 بودم که تا حالا دق کرده بودم... :4564:

لینک به دیدگاه
خوب مهسا موقع ارسال پست برو گزینه مشترک شدن تو موضوع رو انتخاب کن. وقتی تو هیچ تاپیکی مشترک نیستی هرچقدر هم فعالیت داشته باشی تو اون تاپیکا، همیشه بخش اشتراک موضوع ها خالیه :icon_pf (34):

من یه سری قبل عید که اعلام هم کرده بودم، اشتراکا رو حذف کردم فکر کنم از اون موقع دیگه نرفتی دوباره مشترک بشی.

سرعت انجمن با internet explorer خیلی پایین تره.

کسایی که سرعتشون خیلی پایینه از قالب دوم انجمن به اسم noandishaan style استفاده کنن. البته بعضی وقتا هم که مشکل کلی هستش یا ترافیک سرور خیلی بالا میره یا کلاً مشکل از طرف مخابرات میشه. :icon_pf (34):

من آخه از كجا ميدونستم؟؟؟ :4564:

خيلي بدي، يه كار كن همش خودش درست بشه،‌من حاليم نيست :4564:

بيتربيت خب بذار خودكار اضافه بشه ديگه،‌اين سوسول بازيا چيه كه آدم خودش تيك بزنه :4564: من تيك ندارم ، تو داري ، پس خودت اضافه كن ادمينييي :4564:

سرعت سايت هم بعضي اوقات خيلي زياد خفنه... ديشب كه داشتم دق ميكردم... هر پيام 30 ثانيه‌اي دقيقا 2-3 مين طول ميكشيد، كلي پير شدم از ديشب تا حالا :4564: تازشم من ديگه جز اپرا هيشي استفاده نميكنم :4564: دلم واسه فاير تنگيده، اما ... :4564:

لینک به دیدگاه

بچه ها اگر سرعت پایینه از قالب دوم انجمن استفاده کنید یه کمی سرعتش بهتر از قالب اصلیه.

مهسا اون تیک رو برداشتم چون یه مشکلی داشت. تو تنظیمات کاربری خودت دوباره میتونی تغییر بدی و بذاری روی مشترک میشوم بدون ارسال خبرنامه.

بعدش تو تاپیکای جدید که شرکت کنی مشترک میشی تو قدیمیا هم باز خودت موقع ارسال پست از طریق صفحه پیشرفته ارسال پست میتونی تیک مشترک شدن رو بزنی. :a030:

لینک به دیدگاه

متأسفانه این سرور رو خیلی از کلمات به خصوص کلمات انگلیسی حساسیت نشون داده و بعد از پایان این دوره حتماً باید تعویض بشه. چون واقعاً این قضیه مشکل ساز بوده. :icon_pf (34):

من از همه دوستان که برخی مواقع با این پیغام خطا مواجه میشن معذرت میخوام. :w139:

لینک به دیدگاه

متأسفانه سروری که آپلودسنتر توش هست، تو نمایش تصاویر مشکل داره :icon_pf (34):

و نتونستم سرور مناسب رو واسه اینکار گیر بیارم.

لینک به دیدگاه

لطف میکنید این ارور رو چک کنید

هرچی تو تالار کامپیوتر خواستم پست بزنم(لینک دانلود داشتن همشون)این ارور رو میاورد!

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@noandishaan.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 mod_jk/1.2.28 Server at http://www.noandishaan.com Port 80

لینک به دیدگاه

برخی دوستان با این مشکل مواجه شدن.

نمیدونم چرا سرور به بعضی کلمات یا لینک ها حساسیت داره و قبول نمیکنه و موقع ارسال با ارور سرور مواجه میشین.

من این موضوع رو سعی میکنم از طریق پشتیبانی سرور پیگیری کنم تا ایشالا حل بشه.

چون مشکلی هست که خیلی مهمه و باید حل بشه. بیشتر هم با بعضی کلمات انگلیسی این مشکل رو داره :ws38:

لینک به دیدگاه
برخی دوستان با این مشکل مواجه شدن.

نمیدونم چرا سرور به بعضی کلمات یا لینک ها حساسیت داره و قبول نمیکنه و موقع ارسال با ارور سرور مواجه میشین.

من این موضوع رو سعی میکنم از طریق پشتیبانی سرور پیگیری کنم تا ایشالا حل بشه.

چون مشکلی هست که خیلی مهمه و باید حل بشه. بیشتر هم با بعضی کلمات انگلیسی این مشکل رو داره :ws38:

اون تاپیک افیس رو که تو قسمت نرم افزارا زدم قسمت اخرشو میخواستم بزارم هرکاری کردم نشد که نشد

یه نرم افزار پرتابل دانلود منیجر هم بود که انگار دوستان نتونسته بودن پیداش کنن اونم میخواستم بزارم بعد ده بار زدن پست با همین ارور مواجه شدم وخلاصه کنف شدیم واز تالار کامپیوتر زدیم بیرون ورفتیم تالار زبان:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...