رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

من بازم از همه دوستان به خاطر وضعیتی که این یه هفته بود معذرت میخوام.

پشتیبانی هاست بهم گفتن که به مرکز اصلی اطلاع دادن تا بررسی بشه. گفتن 24 ساعت دیگه امتحان کنید.

احتمالاً باید مشکل حل شده باشه. اما اگر دوستان به مشکل برخوردن بهم اطلاع بدن :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من بازم از همه دوستان به خاطر وضعیتی که این یه هفته بود معذرت میخوام.

پشتیبانی هاست بهم گفتن که به مرکز اصلی اطلاع دادن تا بررسی بشه. گفتن 24 ساعت دیگه امتحان کنید.

احتمالاً باید مشکل حل شده باشه. اما اگر دوستان به مشکل برخوردن بهم اطلاع بدن :a030:

:hanghead:

ايشالا جبران ميكني :hanghead:

:icon_gol::girl_blush2:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام تو قسمت زبان میخوام تاپیک جدید بزنم ولی این ارور میده

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@noandishaan.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به دیدگاه

گاهی اوقات این اتفاق میفته. بعضی روزا یه چند دقیقه اینا اینطوری میشه.

با صحبتی که با پشتیبانی داشتم گفتم زمان میبره تا حل کامل مشکل. چون مشترکه، یه سری سایتا به سرور فشار اوردن و باعث شده بعضی وقتا این اتفاق بیفته.

ایشالا به زودی به طور کامل این مشکل برطرف میشه :a030:

لینک به دیدگاه
you may only move posts into threads within forums you moderate.

یعنی چی؟

شما نمی تونید یه پست را از انجمن تحت مدیریت خودتون به تاپیکی در انجمن دیگر منتقل کنید.

لینک به دیدگاه

سلام...

میبخشید من یه مشکلی برام پیش اومده......

بهم اعلام شده که یه پیغام دارم،اما هرجا بررسی میکنم چیزی نمیبینم......

اگه امکان داره کمکم کنید...

ممنون میشم.....

لینک به دیدگاه
سلام...

میبخشید من یه مشکلی برام پیش اومده......

بهم اعلام شده که یه پیغام دارم،اما هرجا بررسی میکنم چیزی نمیبینم......

اگه امکان داره کمکم کنید...

ممنون میشم.....

خوب منظورت اینکه کادر پیغاما زرد میشه و میزنه یه پیغام داری. وقتی فلش رو باز میکنی، تو هیچ قسمتی عدد 1 رو نمی بینی؟

شاید پیغام در حال تأیید باشه و تا تأیید نشه اون حالت هست.

تو همین نیم ساعته 10 بار از انجمن اومدم بیرون!!!!!!!مشکل کجاست؟

:jawdrop: یه بار کوکی ها رو پاک کن دوباره تست کن. چون واسه دوستان دیگه به نظر این اتفاق نیفتاده. بعضی وقتا دیدم که یهو سیستم قاط میزنه و یه لحظه همه پرت میشیم بیرون ولی اینکه تو نیم ساعت یه نفر 10بار پرت بشه بیرون عجبیه :ws38:

لینک به دیدگاه
خوب منظورت اینکه کادر پیغاما زرد میشه و میزنه یه پیغام داری. وقتی فلش رو باز میکنی، تو هیچ قسمتی عدد 1 رو نمی بینی؟

:jawdrop: یه بار کوکی ها رو پاک کن دوباره تست کن. چون واسه دوستان دیگه به نظر این اتفاق نیفتاده. بعضی وقتا دیدم که یهو سیستم قاط میزنه و یه لحظه همه پرت میشیم بیرون ولی اینکه تو نیم ساعت یه نفر 10بار پرت بشه بیرون عجبیه :ws38:

شاید منظورش اینه که اینجا دیگه جای من نیست!:w16:

لینک به دیدگاه

ببينيد،كادر پيغاما زرد هست و عدد 1 رو نشون ميده.....

ولي وقتي باز ميكنم،هيچ پيغامي ندارم.....وكسي هم منو اد نكرده.....

مشكل چيه؟؟؟

لینک به دیدگاه
ببينيد،كادر پيغاما زرد هست و عدد 1 رو نشون ميده.....

ولي وقتي باز ميكنم،هيچ پيغامي ندارم.....وكسي هم منو اد نكرده.....

مشكل چيه؟؟؟

از مديريت سايت ممنونم كه راهنمايي كردن....:icon_gol:

مشكل بر طرف شد....

احتمالا يه پيغامي داشتم كه ايراد داشته،چون وقتي 10 تا پيغام آخر پروفايلمو پاك كردم،درست شد .....:a030:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

سلام

من عکس هایی که از طریق مدیریت فایل های پیوست اپلود میکنم در سایت کوچیک نشون داده میشه و باید روی ان کلیک کرد تا بزرگ نمایش داده بشه

نمونه اش پست 4 در اینجاست اندازه اش Kb 326 هست و فرماتش هم jpeg

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=18576

لطفا راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

درود نادر جان

چرا برای عکسها از آپلودسنتر خود سایت استفاده میکنی؟

چرا از اینجا استفاده نمیکنی:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ولی در مجموع وقتی عکسهات رو آپلود کردی روش کلیک کن و وقتی fullscreen شد روی عکس راست کلیک کن و copy image location رو بزن بعد در کادر مربوط به قرار دادن عکس قرار بده .

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
درود نادر جان

چرا برای عکسها از آپلودسنتر خود سایت استفاده میکنی؟

چرا از اینجا استفاده نمیکنی:

www.urfile.net

ولی در مجموع وقتی عکسهات رو آپلود کردی روش کلیک کن و وقتی fullscreen شد روی عکس راست کلیک کن و copy image location رو بزن بعد در کادر مربوط به قرار دادن عکس قرار بده .

ممنون از توضیحت و اینکه عکس رو بزرگش کردی ... در فارومهایی که من دیدم بعد از استفاده از فایل های پیوست به دو گونه عکس در پست قرار میگیره :یکی کوچیک مث اینجا ( که امروز یادم اومد در چه فارومی دیدم ) و یکی هم به صورت بزرگ با اون توضیح بالاش و اندازه اصلی که این نوعش درست در کادر اصلی قرار میگیره ..

اگه بتونین کاری کنین فایل های پیوست عکس رو کوچیک نذاره و یکضرب هم در کادر اصلی پست قرارش بده دیگه احتیاجی به استفاده از خارج از سایت نیست بویژه اینکه اولا وقت کمتری میبره ومهمترین فایده اش اینه که عکس مال سایت میشه وازطرفی استفاده از لینک عکس و یا از سایت های اپلو د همهیشه در دراز مدت باعث اسیبهای جدی به تالار های حاوی عکس زده چون عکس ها تا موقعی دیده میشن که ان سایت کار کنه .. ولی خانم ناز خیلی تشکر میکنم سعی می کنم فعلا از لینکی که داد استفاده کنم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

نادرجان ما فعلاً با کمبود فضای هاست مواجه هستیم که به زودی هم این فضا رو افزایش میدیم.

در اون صورت این چیزی که شما میگی رو میشه انجام داد :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...