رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

di \dakhیه پیشنهاد

ممد هرکی مدال داشته مدالشو بهش برگردون

تشکرا مهم نیست چون تو امتیازا محسوب شده:a030:

نمیدونم کیا مدال داشتن کیا نداشتن که. تعداد خیلی زیاد بوده.

نه قبلا اینجوری نبود که ، اشتراکهایی که اپ میشدن تو کنترل پنل میومد، من میخوندمشون ولی با این حالم بازم بودن مگر اینکه چند روز کسی توی اون تاپیک فعالیت نمیکرد اما حالا تا میخونم از کنتذل پنلم حذف میشن مگر اینکه باز یکی پستی بزاره که بیاد تو کنترل پنلم ، مثلا همین "بررسی و بیان مشکلات فنی" الان اگه از این تاپیک برم بیرون و برم کنترل پنلم این تاپیک اونجا نیست ولی باز اگه شما پستی بزاری اینجا یا یکی دیگه از بچه ها بزاره تو کنترل پنلم ظاهر میشه .:ws38: میخواید اگه منظورمو متوجهنیشید عکس بزارم؟

آها. خب هدف اطلاع رسانیه هستش. وقتی آپ بشه اونجا میاد و مطلع میشین. بهترم هست فکر کنم.

لیست کامل اشتراکها رو هم اگه لازم داشتین میتونین تو صفحه مربوطش ببینید:

http://www.noandishaan.com/forums/subscription.php

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راستی پیغام بالای پروفایل رو می تونین مجدداً بذارین. تو ویرایش اطلاعات شخصی می تونید پیغام جدید بذارین:

http://www.noandishaan.com/forums/profile.php?do=editprofile

اینم جدیده :ws3: ولی فایدش چیه نمیدونم !!! :ws3:

2uxvi3fvvt4zl9z70xt.png

اطلاع رسانیه امتیاز به شیوه قبلی کار نمیکنه متأسفانه. واسه همین از این استفاده شده.

لینک به دیدگاه
نمیدونم کیا مدال داشتن کیا نداشتن که. تعداد خیلی زیاد بوده.

آها. خب هدف اطلاع رسانیه هستش. وقتی آپ بشه اونجا میاد و مطلع میشین. بهترم هست فکر کنم.

لیست کامل اشتراکها رو هم اگه لازم داشتین میتونین تو صفحه مربوطش ببینید:

http://www.noandishaan.com/forums/subscription.php

legh" l

مثلا" من 3تا مدال داشتم:whistle:

لینک به دیدگاه
ممد من الان یه تایپیک جدید گذاشتم تو آخرین ارسال ها نمیبینمش:ws38:

مورچه و دانشمندان خیالی که مسلمان شدند

چون برا شما جدید نیست.

اگه پستی اضافه بشه میبینیش.

من میبینمش

لینک به دیدگاه
ممد من الان یه تایپیک جدید گذاشتم تو آخرین ارسال ها نمیبینمش:ws38:

مورچه و دانشمندان خیالی که مسلمان شدند

منم رویتش کردم براتون پست گذاشتم.باتشکر

لینک به دیدگاه
خب قبلاً هم همینطوری بود دیگه.

متوجه نشدم :ws52:

منظورم اینه..

مثلا الان من وارد سایت شدم. اسم و نام کاربریمو زدم وارد شدم... خب..بگو خب.. بعد وارد کنترل پنل میشی باز همون تاپیکهای دوره قبل که قبلا یه بار با وارد شدن وارد شدیم باز همونا تکرار بالا میاد. همه باهمم ..حالا با تاپیکهایی که قبلا خودمون ایجاد کردیم. اوناهم روش میشه نزدیک 50تا تاپیک هربار میاد بالا..

الان متوجه شدید؟خودم گیج شدم..

الان نشد ازهمش بزارم. این یه قسمتشه. هربار وارد سایت میشم همه اینا میاد بالا

انگار مثلا تو حافظه سیو شده باشه .. اینجوری...

ygje78c04pghb5ttzch5.png

لینک به دیدگاه
سپاس های آخر خیلی بی روح شده:sad0:

خیلی بی نظمه:sad0:

درست نمیشه؟؟؟؟؟

ناراحت نباشین همیشه تحول تو زندگی لازمه:a030:

یه مدت عادت کردین به اون شکل انجمن الان عادت کنین به این شکل این که ناراحتی نداره:ws3:

سعی کنین اطراف به یه شکل نبینین بگین اینم خوبه.

لینک به دیدگاه
منظورم اینه..

مثلا الان من وارد سایت شدم. اسم و نام کاربریمو زدم وارد شدم... خب..بگو خب.. بعد وارد کنترل پنل میشی باز همون تاپیکهای دوره قبل که قبلا یه بار با وارد شدن وارد شدیم باز همونا تکرار بالا میاد. همه باهمم ..حالا با تاپیکهایی که قبلا خودمون ایجاد کردیم. اوناهم روش میشه نزدیک 50تا تاپیک هربار میاد بالا..

الان متوجه شدید؟خودم گیج شدم..

الان نشد ازهمش بزارم. این یه قسمتشه. هربار وارد سایت میشم همه اینا میاد بالا

انگار مثلا تو حافظه سیو شده باشه .. اینجوری...

ygje78c04pghb5ttzch5.png

خوب مگه بده نشون میده فعالیتتون خوب ماشالله بزنم به تخته:a030:

لینک به دیدگاه
خوب مگه بده نشون میده فعالیتتون خوب ماشالله بزنم به تخته:a030:

نه بابا مثلا گفتم.. به فعالیت چیکار دارم خووو:ws3:به اینکه چرا هربار برای واردشدن نشون میده.. گفتم شاید یه مشکله.. خو....:w16:

لینک به دیدگاه

قسمت عنوان پروفایل در بخش ویرایش هم نیست...

کلی تلاش کردم برو بچ یاددادن چه جوری اهنگ بزاریم پرید. اشکال نداره اق مدیر ایشالله بهتر تر درست میشه..

من اگه اینا رو عنوان میکنم برای اینکه گفتم شاید یه بخشهای که نقص پیداکرده روشما ندونید اگرچه مگه میشه ندونید منم یه چیزی گفتم دیگه. بی خی درست میشه..:ws3:

فدای سرت

لینک به دیدگاه
قسمت عنوان پروفایل در بخش ویرایش هم نیست...

کلی تلاش کردم برو بچ یاددادن چه جوری اهنگ بزاریم پرید. اشکال نداره اق مدیر ایشالله بهتر تر درست میشه..

من اگه اینا رو عنوان میکنم برای اینکه گفتم شاید یه بخشهای که نقص پیداکرده روشما ندونید اگرچه مگه میشه ندونید منم یه چیزی گفتم دیگه. بی خی درست میشه..:ws3:

فدای سرت

نه دیگه تو ورژن جدیدش دیگه عنوان و متن جدا نیست و فقط تو همون پیغام بالای پروفایل بنویسید، کافیه.

در مورد این یکی مشکل هم بررسی میکنم.

لینک به دیدگاه
نه دیگه تو ورژن جدیدش دیگه عنوان و متن جدا نیست و فقط تو همون پیغام بالای پروفایل بنویسید، کافیه.

در مورد این یکی مشکل هم بررسی میکنم.

الان فکر کنم باز داری یهبازسازی میکنی.. پس مزاحمت نمیشم. تا انجمنمون سروسامان بگیره مرسی درهرصورت. خسته هم نباشید.. من مدالمو یادگاری دارم.. مهم اینه از انجمن دوستای خوب رو به عنوان مدال جمع اوری کردیم.. :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اطلاع رسانیه امتیاز به شیوه قبلی کار نمیکنه متأسفانه. واسه همین از این استفاده شده.

واسه من کار میکنه ...

با سودی موافقم پیج سپاسهای اخر چیز جالبی نیست .

پیشنهاد: کاش جستجوی همه ی ارسالها توی پروف و فعالیت در این لحظه ی پروفها شخصی میبود و همه کاربرا بهش دسترسی نداشتن. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
واسه من کار میکنه ...

با سودی موافقم پیج سپاسهای اخر چیز جالبی نیست .

پیشنهاد: کاش جستجوی همه ی ارسالها توی پروف و فعالیت در این لحظه ی پروفها شخصی میبود و همه کاربرا بهش دسترسی نداشتن. :icon_gol:

اونو گفتم کاری نمیشه کرد. بعضی از ورژنای جدید هک ها تغییراتی رو داشتن

لینک به دیدگاه

یادش به خیر

واقعا ها

تا 3 ساعت پیش کلی مدال داشتم:sigh:

استاد نمونه

کاربر برتر

عکاس خوش سلیقه

کاربر محبوب

اندیشه آرم

آرم اندیشه

نخل طلا

واقعا ها!میبینی دنیا وفا نداره اینا همش میگذره:sad0:

که چی ها که چی؟:w000:همش دود هوا شد! با یه ویروس نیوفولدر شروع شد! ولی ما باکمون نیست چون از اولش به این مدال ها دل خوش نکردیم:ws3:

حالا اگ میشه یه دو سه تاشو برگردونید

امتیازاتم چرا نصف شد؟:w000:همش سه امتیاز طلایی واسم مونده:4564:قبلش فکر کنم یه 20 تایی بود:ws3:

لینک به دیدگاه

من هیچی نمیگم....شما ها بیاین قضاوت کنین...

آقا محمد عارف بایستی با ۶۰ تا سپاس مدیر ارشد انجمن باشه اما من با ۲۲ تا سپاس اختیار پروفایل خودمو ندارم:banel_smiley_4::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...