رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من نمیتونم اهنگ بزارم برای پروفایلم..

یکی هم هردفعه وارد میشم.. همون تاپیکهایی که قبلا قبل وارد شدن بالا بود همشون نزدیک 200تا تاپیک بالا میاد.. این مشکل حل نمیشه. ویکی دیگه.. بهم کسی پیغام میده تا من نرم. داخل پروفایلم متوجه نمیشم.. یعنی اصلا نمیزنه مثلا شما پیغام بازدید کنندگان انقدر دارید اصلا چیزی اعلام نمیشه.. متشکرم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

اگه نمی خواین تاپیک های خوانده نشده فعلی دیگه توی لیست آخرین ارسالها باشن، از منوی عملیات انجمن، گزینه ی اول "نشانه گذاري انجمن ها به عنوان خوانده شده" رو انتخاب کنید، تاپیک های خوانده نشده ریست میشه، دیگه توی آخرین ارسالها نمیان، ولی ارسال های بعدی توی لیست قرار می گیره:

hms65j5df72fr2tncrjg.png

لینک به دیدگاه
سلام

اگه نمی خواین تاپیک های خوانده نشده فعلی دیگه توی لیست آخرین ارسالها باشن، از منوی عملیات انجمن، گزینه ی اول "نشانه گذاري انجمن ها به عنوان خوانده شده" رو انتخاب کنید، تاپیک های خوانده نشده ریست میشه، دیگه توی آخرین ارسالها نمیان، ولی ارسال های بعدی توی لیست قرار می گیره:

hms65j5df72fr2tncrjg.png

وای خدا خیرت بده...

اخیش راحت شدم..

این اهنگ پروفایلم بگی حله... ممنونم دوست خوبم.:hapydancsmil::ws3::a030:

لینک به دیدگاه
وای خدا خیرت بده...

اخیش راحت شدم..

این اهنگ پروفایلم بگی حله... ممنونم دوست خوبم.:hapydancsmil::ws3::a030:

خواهش می کنم، آهنگ پروفایل رو نمی دونم:a030:

لینک به دیدگاه
:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3

هنوز درست نشده ها

اگه منظورت اطلاع رسانی نشدن تشکراس یکی دو صفحه قبل گفتم که برداشته شده این امکان :ws3:

من نمیتونم اهنگ بزارم برای پروفایلم..

یکی هم هردفعه وارد میشم.. همون تاپیکهایی که قبلا قبل وارد شدن بالا بود همشون نزدیک 200تا تاپیک بالا میاد.. این مشکل حل نمیشه. ویکی دیگه.. بهم کسی پیغام میده تا من نرم. داخل پروفایلم متوجه نمیشم.. یعنی اصلا نمیزنه مثلا شما پیغام بازدید کنندگان انقدر دارید اصلا چیزی اعلام نمیشه.. متشکرم.:icon_gol:

تست نکردم، ولی احتمالاً امکان استفاده از کدهای html تو هک جدید پیغام بالای پروفایل نیست.

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز شرمنده بابت مشکلی که به وجود اومده یعنی حذف تشکرا و مدالا :icon_gol:

با توجه به اینکه از نسخه های قدیمی هک ها داشتیم استفاده میکردیم، باگهای زیادی توشون پیدا شده بود و مشکل امنیتی یه کمی زیاد شده بود.

واسه همین امروز هک ها رو به نسخه های جدید بروزرسانی کردیم که برخی از هک ها تغییراتی داشتن و متأسفانه برخی از اونها مثل هک تشکر و مدال رو مجبور شدیم کلاً ورژن قبلیشونو پاک کنیم که باعث شد مدالا و تشکرا حذف بشن و داده به ورژن جدید منتقل نشدن.

خیلی سعی کردم که با بازسازی شمارنده ها و .... حداقل تشکرا رو برگردونم. ولی نشد. :icon_gol:

ای بابا

محمد 4تا مدال زیبا هم گرفته بودیما برداشتی icon_pf%20(34).gif

دیگه مهم نبودن ، عادی شده بودن، اما یادگاری بود خب ، یه عکسم نگرفتم، هنوز به وسط سال هم نرسیده بود، باشه ،این هم مثل همون تاپیک تشکره که پرید sigh.gif

به جز تشکر ها اعضایی که قبلا از موضوع دیدن کردن هم به این وضع دچار شده...

انگار که کسی قبلا این موضوع رو ندیده..

اونوقت میگه چرا نیستیTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

61nm9wnoa9zim65fak.jpg

لینک به دیدگاه

تمام تنظيمات كنترل پنلم شده ديفالت.پيام بالاي پروفايلم هم از بين رفته

ممد چكار داري انقدر سيخ ميكني آخه؟! :w000:

لوكال هاستو گذاشتن برا همين كارا ديگه.

لینک به دیدگاه
ای بابا

محمد 4تا مدال زیبا هم گرفته بودیما برداشتی icon_pf%20(34).gif

دیگه مهم نبودن ، عادی شده بودن، اما یادگاری بود خب ، یه عکسم نگرفتم، هنوز به وسط سال هم نرسیده بود، باشه ،این هم مثل همون تاپیک تشکره که پرید sigh.gif

به جز تشکر ها اعضایی که قبلا از موضوع دیدن کردن هم به این وضع دچار شده...

انگار که کسی قبلا این موضوع رو ندیده..

اونوقت میگه چرا نیستیTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

61nm9wnoa9zim65fak.jpg

هک قبلی حذف شد واسه همین اعضای قبلی که دیدن کرده بودن حذف شده اسمشون. اینی که الان هست تو تنظیمات خود وی بولتینه و هک نیست دیگه.

تمام تنظيمات كنترل پنلم شده ديفالت.پيام بالاي پروفايلم هم از بين رفته

ممد چكار داري انقدر سيخ ميكني آخه؟! :w000:

لوكال هاستو گذاشتن برا همين كارا ديگه.

تنظیمات تغییری نکرده. وگرنه تنظیمات همه باید دیفالت میشد :banel_smiley_4:

یه کمی پستای قبل هم بخونید آخه :4564: واسه پیغام بالای پروفایل هم چند بار گفتم که یه سری هک ها عوض شدن و جدید شدن. این موردم باید مجدداً برین تو ویرایش مشخصات پیغام بالای پروفایل بذارین.

مشکلی که بوده و آپدیت ورژن قدیمی هک ها ربطی به لوکال هاست و اینا نداره :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من تاپیک میزنم توی آخرین ارسالها نشون نمیده :banel_smiley_4:

هر تاپیکی که صفحه ی پست های جدیدش رو یه بار باز کرده باشین، دیگه توی آخرین ارسال ها مشاهده نمی کنین، یعنی فقط تاپیک هایی که پست خونده نشده توسط شما دارن توی لیست هستن و همینجوری توش باقی می مونن. این پست هم ببینین، برای ریست کردن لیست:

http://www.noandishaan.com/forums/thread5359-301.html#post1416746

لینک به دیدگاه
هر تاپیکی که صفحه ی پست های جدیدش رو یه بار باز کرده باشین، دیگه توی آخرین ارسال ها مشاه ده نمی کنین، یعنی فقط تاپیک هایی که پست خونده نشده توسط شما دارن توی لیست هستن و همینجوری توش باقی می مونن. این پست هم ببینین، برای ریست کردن لیست:

سپاس :icon_gol:

لینک به دیدگاه

محمد اصلا راه نداره موقع زدن سپاس اون بالا ی خبری داده شه؟

من بعضی تاپیک هارو از اون طریق دنبال میکردم...ولی الان اصلا نمیفهمم کجاها پست دادم و کی ج داده کی نداده:ws37:

نمیشه ک دونه دونه از کنترل پنل چک کنم:hanghead:

لینک به دیدگاه
محمد اصلا راه نداره موقع زدن سپاس اون بالا ی خبری داده شه؟

من بعضی تاپیک هارو از اون طریق دنبال میکردم...ولی الان اصلا نمیفهمم کجاها پست دادم و کی ج داده کی نداده:ws37:

نمیشه ک دونه دونه از کنترل پنل چک کنم:hanghead:

منم الان اومدم بگم چرا وقتی یکی سپاس میزنه خبر نمیده:hanghead:

لینک به دیدگاه

تو پروفم دعوت از کاربران میزنی میاد

• w000.gif
  • icon_redface.gif
  • whistle.gif
  • sigh.gif
  • ws37.gif
  • ws28.gif
  • sad0.gif
  • icon_pf%20%2834%29.gif
  • whistle.gif
  • TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif
  • hanghead.gif
  • w02.gif
  • icon_gol.gif
  • vahidrk.gif
  • icon_razz.gif
  • gnugghender.gif
  • 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif
  • hapydancsmil.gif

چون من از شکلک استفاده میکنم برا من گذاشتین اینو یا برا همه هستش:banel_smiley_4:

[بیشتر]

محمد:w000:

لینک به دیدگاه

لطفا موضوع های مشترک رو درست کنید :4564: کنترل پنلم پر شده ، خودم توش گم میشم :4564:

یه تاپیک سر میزنم و توش پست نمیزارم بر میگردم بعد چند دیقه میخوام برم پست بزارم واسم نیست :4564: وقتی توش مشترک نشدم بین اینهمه تاپیک از کجا پیداش کنم؟ :4564:

لینک به دیدگاه
لطفا موضوع های مشترک رو درست کنید :4564: کنترل پنلم پر شده ، خودم توش گم میشم :4564:

یه تاپیک سر میزنم و توش پست نمیزارم بر میگردم بعد چند دیقه میخوام برم پست بزارم واسم نیست :4564: وقتی توش مشترک نشدم بین اینهمه تاپیک از کجا پیداش کنم؟ :4564:

تو اینجا گفته شده:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...