رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

درود...

سوالی داشتم...

من چند روزی هستم نمی تونم تو سایت تصویر و فایل آپ کنم...

نه از طریق آپلود سنتر می تونم تصویر آپ کنم...نه از طریق پیوست فایل نمی تونم مقاله پیوست کنم...

یعنی به طور کامل لود نمی شه....تا 70 تا 80 درصد آپلود می ره،بعد می مونه...یا کلا می پره بیرون از محیط آپلود...

از گوگل کروه استفاده می کنم برای ورود و فعالیت تو انجمن...

مشکل از گیرنده است یا فرستنده؟:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با عرض سلام و خسته نباشید :ws3:

چرا وقتی همزمان میام انجمن و میرم فیس اگه هر دو رو رفرش کنم انجمن واسم میره صفحه اصلی و دوباره یوزر و پسوردمو میخوام و اینکار همچنان ادامه میابد که بعد میگه زیاد از حد پسورد یا یوزتو اشتباه وارد کردی برو یه ربع دیگه بیا :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چرا وقتی همزمان میام انجمن و میرم فیس اگه هر دو رو رفرش کنم انجمن واسم میره صفحه اصلی و دوباره یوزر و پسوردمو میخوام و اینکار همچنان ادامه میابد که بعد میگه زیاد از حد پسورد یا یوزتو اشتباه وارد کردی برو یه ربع دیگه بیا :banel_smiley_4:

بگو پس چرا هي ميري يك ربع بعد مياي :icon_pf (34):

:ws28:

لینک به دیدگاه
درود...

سوالی داشتم...

من چند روزی هستم نمی تونم تو سایت تصویر و فایل آپ کنم...

نه از طریق آپلود سنتر می تونم تصویر آپ کنم...نه از طریق پیوست فایل نمی تونم مقاله پیوست کنم...

یعنی به طور کامل لود نمی شه....تا 70 تا 80 درصد آپلود می ره،بعد می مونه...یا کلا می پره بیرون از محیط آپلود...

از گوگل کروه استفاده می کنم برای ورود و فعالیت تو انجمن...

مشکل از گیرنده است یا فرستنده؟:icon_redface:

حتی تو فایل های با حجم کم؟ :ws38:

بدون فیل شکن دیگه؟

احتمالاً به خاطر استفاده از فیل شکن هستش و اینکه کش رو هم خالی کنید.

لینک به دیدگاه

احتمالاً به خاطر استفاده از فیل شکن هستش و اینکه کش رو هم خالی کنید.

بدون فیل شکن که اصلا نمیتونم بیام

من دیگه صحبتی ندارم :hanghead:

من هم ... :whistle:

لینک به دیدگاه
حتی تو فایل های با حجم کم؟ :ws38:

بدون فیل شکن دیگه؟

حتی اگه فایله 100 کیلوبایت باشه....:icon_redface:

من از فیلی شکن استفاده نمی کنم محمد جان...اصلا مورد مصرفش رو ندارم...پس ندارم برنامه ش رو...

راستی کش مرورگرم خالیه...(این مورد رندانه مطرح شد..شکلک با موهای افشان):icon_redface:

موردی نیست..حتما مشکل از گیرنده ست...

ممنون...آرامش پیشکش لحظه هاتون...:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
بدون فیل شکن که اصلا نمیتونم بیام

من هم ... :whistle:

مودم رو برای دقایقی از برق بکش و دوباره وصل کن.

اینجا گزارش بده ببین درست شده یا نه :ws3:

کش رو هم پاک نکن تا ممد بمیره :ws3:

لینک به دیدگاه
مودم رو برای دقایقی از برق بکش و دوباره وصل کن.

اینجا گزارش بده ببین درست شده یا نه :ws3:

کش رو هم پاک نکن تا ممد بمیره :ws3:

مرســــــــــــــــــی ، درست شده ، امیدوارم موقتی نباشه :ws3:

پاک نکردم :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

احتماالا اول میاین انجمن بعدش میرین فیس، بعدش رفرش میکنید اینطوری میشه. دلیلش هم اینه که وقتی شما میایی انجمن یه سری سیشن(یا کوکی) داری که مقدار دهی میشه ولی بعد از اینکه فیلی رو روشن میکنی و رفرش میکنی اون سیشن ها از بین میره و اعتبار خودش رو از دست میده.

لینک به دیدگاه
سلام

احتماالا اول میاین انجمن بعدش میرین فیس، بعدش رفرش میکنید اینطوری میشه. دلیلش هم اینه که وقتی شما میایی انجمن یه سری سیشن(یا کوکی) داری که مقدار دهی میشه ولی بعد از اینکه فیلی رو روشن میکنی و رفرش میکنی اون سیشن ها از بین میره و اعتبار خودش رو از دست میده.

اخه فیس هم نمیرفتم همین اتفاق میفتاد

بدون فیلی اصلا انجمنم واسم باز نمیشه

لینک به دیدگاه
مرســــــــــــــــــی ، درست شده ، امیدوارم موقتی نباشه :ws3:

پاک نکردم :ws3:

احسنت:ws3:

بذار محمد بترکه :w02:

فقط همینو یاد گرفته..........

کش خالی کن :ws28:

لینک به دیدگاه

سلام

چرا تنظیمات شهر من شده آذربایجان، در صورتی که آبادان بود الان (خوزستان و زنجان و سمنان) یک گزینه مشترک شدند!!!!!

برای تغییرات هم حتما شماره موبایل میخواد که من فقط 0 رو زدم تا (خوزستان و زنجان و سمنان) قبول کنه :ws37:

1.JPG

لینک به دیدگاه
سلام

چرا تنظیمات شهر من شده آذربایجان، در صورتی که آبادان بود الان (خوزستان و زنجان و سمنان) یک گزینه مشترک شدند!!!!!

برای تغییرات هم حتما شماره موبایل میخواد که من فقط 0 رو زدم تا (خوزستان و زنجان و سمنان) قبول کنه :ws37:

برا بیشتر بچه ها اینطوریه همشون همشهری شدن :ws3:درباره من بچه ها رو بخون:w16:

فقط مال شما نیست عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

فیلد محل سکونت رو تغییر دادیم و به صورت فیلد کشویی گذاشتیم که دوستان استان محل سکونتشونو انتخاب کنن. اون خوزستان و زنجان و سمنان هم الان جدا کردم :ws3:

لینک به دیدگاه
فیلد محل سکونت رو تغییر دادیم و به صورت فیلد کشویی گذاشتیم که دوستان استان محل سکونتشونو انتخاب کنن. اون خوزستان و زنجان و سمنان هم الان جدا کردم :ws3:

بله درست شده البته بازم شماره موبایل میخواد!!!!!

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...