رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

انگار قراره تغییراتی ایجاد بشه. اگه حسش نیس اصن تغییر ندین. به قول آقای مدیر اون پایین هستن دیگه کاریشون نداریم:ws3:

دیشب انجام دادم دیگه. مگه درست نشده هنوز؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درست شد. همه پاک شده. ممنووووووووونم از شما:icon_gol: . یعنی دیگه به طور خودکار پاک میشه؟

پاك نميشه. فقط ديگه براي شما نمايش داده نميشه. همين

لینک به دیدگاه
دیشب انجام دادم دیگه. مگه درست نشده هنوز؟ :ws52:

ببخشیدا ولی اینجوریم که کلا دیگه گزارشی نمیاد. نمیفهمم چی به چیه :ws52: ( حتما الان میگید واااااااااااای از دس تو کاربر چقد غر میزنی:icon_pf (34):) با عرض پوزش :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
ببخشیدا ولی اینجوریم که کلا دیگه گزارشی نمیاد. نمیفهمم چی به چیه :ws52: ( حتما الان میگید واااااااااااای از دس تو کاربر چقد غر میزنی:icon_pf (34):) با عرض پوزش :5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب بالاخره باشه يا نباشه؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

بخش طلایی چرا پستای قبلیم گزینه ی "ویرایش پست" ندارن، البته پست هایی که دیروز گذاشتم دارن.

سلام

فكر كنم تاريخ مصرفشون تموم شده :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
محمد جان دمت گرم خيلي صفحه اول قشنگ شد

حالا اگه راست ميگي براي ساب فروم ها هم آيكن بذار :ws3:

زیربخشا زیادن بابا. شونصدتا آیکن باید طراحی بشه. :imoksmiley:

همینام بچه ها قبلاً زحمتشو کشیدن.

لینک به دیدگاه

محمد جا داره یه تشکر بسار ویژه کنم از تو و داداشت بخاطر سرعت سایت

ماشالله سرعت خوب شده کلیک میکنی باز میشه همزمان با چند تا فروم مقاسه کرد نو اندیشان سریعترین بود:icon_gol::w02:

لینک به دیدگاه
زیربخشا زیادن بابا. شونصدتا آیکن باید طراحی بشه. :imoksmiley:

همینام بچه ها قبلاً زحمتشو کشیدن.

شوخي كردم بابا :ws3:

منظورم طراحي هم نبود تازه. ميخواستم بگم مثلا براي مهندسي شيمي كه فلان آيكن رو انتخاب كردين براي زير مجموعه هاش هم همون رو اعمال كنيد كه ميدونم كار سخت و وقت گيريه. به درد سرش هم نمي ارزه.

فقط ميخواستم بهت شك وارد كنم :ws28:

لینک به دیدگاه
محمد جا داره یه تشکر بسار ویژه کنم از تو و داداشت بخاطر سرعت سایت

ماشالله سرعت خوب شده کلیک میکنی باز میشه همزمان با چند تا فروم مقاسه کرد نو اندیشان سریعترین بود:icon_gol::w02:

خواهش میکنیم. ماشالا رو بلند بگو :ws3:

شوخي كردم بابا :ws3:

منظورم طراحي هم نبود تازه. ميخواستم بگم مثلا براي مهندسي شيمي كه فلان آيكن رو انتخاب كردين براي زير مجموعه هاش هم همون رو اعمال كنيد كه ميدونم كار سخت و وقت گيريه. به درد سرش هم نمي ارزه.

فقط ميخواستم بهت شك وارد كنم :ws28:

آهاا. ای نامرد :ws28: خودت که میدونی دیگه :imoksmiley:

لینک به دیدگاه

میشه گزینه ارسال دعوتنامه به دوستان رو برای مشاهده تاپیکها فعال کنید

نمیشه که بریم لینک بذاریم دوساعت واسه کاربرا که بیان تاپیک جدید رو بخونن:w000:

لینک به دیدگاه
میشه گزینه ارسال دعوتنامه به دوستان رو برای مشاهده تاپیکها فعال کنید

نمیشه که بریم لینک بذاریم دوساعت واسه کاربرا که بیان تاپیک جدید رو بخونن:w000:

نه متأسفانه :icon_pf (34):چون دوبار اینکار انجام شده و هر دوبار زیاده روی شده :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام. وااااااای من موقع تایپ کردن متن دق میکنم تا یه جمله بنویسم. نه enter کار میکنه، نه up ، نه dn ، اونم از space که با آز و ناز یه فاصله میندازه. حتی خط بعدم نمیییییییییییییییره.:w000: هیچ جای دیگه اینجوری نیست فقط اینجا و موقع تایپ کردن. چرا اینجووووووووووووورییییه آخه؟؟؟؟؟؟؟:cryingf: :w000:

لینک به دیدگاه
سلام. وااااااای من موقع تایپ کردن متن دق میکنم تا یه جمله بنویسم. نه enter کار میکنه، نه up ، نه dn ، اونم از space که با آز و ناز یه فاصله میندازه. حتی خط بعدم نمیییییییییییییییره.:w000: هیچ جای دیگه اینجوری نیست فقط اینجا و موقع تایپ کردن. چرا اینجووووووووووووورییییه آخه؟؟؟؟؟؟؟:cryingf: :w000:

بعضی وقتا به خاطر سرعت این مشکل پیش میاد.

مرورگر هم تأثیر داره. فایرفاکس بهتر از بقیه هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...