رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

لینک اول که کلاً اشتباه بود و ریدایرکت از یه سایت دیگه :banel_smiley_4: حذفشم کردم. لینک مستقیم همینجا رو بذار واسه امتحان

لینک دوم هم صفحه اول سوالات و مشکلات کامپیوتریه که باز میشه :ws38:

دلیل کندی سرعت و قطع شدن سایت تو این چند روز حملاتی هست که روی سرور میشه و داریم بررسی میکنیم که جلوشو بگیریم. :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/post1551315.html#post1551315:banel_smiley_4:

جدی میگیدمهندس حمله کی کجا

نکنه دایش اینجاهم امده:ws3:

باورتون میشودنقل قولهاتون هم نیاوردمجبورشدو ازصفحه انجمن بیام تو

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام یه سوال

چندتا از ادلیست هام که وارد پروفایلشون شدم زده

اضافه کردن به دوستان

بعد که میزنم

دوستی شما با $userinfo[username] قبلا صورت پذیرفته:ws52:

یعنی چی این؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام یه سوال

چندتا از ادلیست هام که وارد پروفایلشون شدم زده

اضافه کردن به دوستان

بعد که میزنم

دوستی شما با $userinfo[username] قبلا صورت پذیرفته:ws52:

یعنی چی این؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیاد به اون درخواست دوستی که هست توجه نکن. چون واسه دوستا و غیردوستا دکمش هست الان :ws3:

ورژن رو که آپدیت کردیم، تو ورژن جدید اینطوریه که اون دکمه تو صفحات دوستان هم هست :ws3:

لینک به دیدگاه
زیاد به اون درخواست دوستی که هست توجه نکن. چون واسه دوستا و غیردوستا دکمش هست الان :ws3:

ورژن رو که آپدیت کردیم، تو ورژن جدید اینطوریه که اون دکمه تو صفحات دوستان هم هست :ws3:

جلل خالق چه پیشرفتی کرده ها :ws28:

لینک به دیدگاه

چه خبرههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

حمله کردننننننننننننننننننننننننننننننننن

فرار کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییید

ارور گرفتمونننننننننننننننننننننننننننن

این چیه میاد رو صفحه

از همه طرف انجمن گیر افتاده

txog_untitled.png

لینک به دیدگاه
چه خبرههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

حمله کردننننننننننننننننننننننننننننننننن

فرار کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییید

ارور گرفتمونننننننننننننننننننننننننننن

ای خدااااااااااااااااا....... این چه وضعشههههههههههههه

محمد من آخرش از این انجمن میرمممممممممممw000.gif

لینک به دیدگاه
ای خدااااااااااااااااا....... این چه وضعشههههههههههههه

محمد من آخرش از این انجمن میرمممممممممممw000.gif

الان به شدت وضع داغون نمیدونم چرا امیدوارم درست شه

ارور

خرابی اپلود عکس

نمیشه نقل قول گرفت

سرعت کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

جنگ جهانی نواندیشانی شده

احتمالا همون ترور شدیم رفت تموم

لینک به دیدگاه

اول از همه لازم میدونم به نوبه خودم بخاطر مشکلات بوجود اومده هفته اخیر از تمامی دوستان معذرت بخوام . شاید تو این هفته بی سابقه ترین حمله های دیداس رو سپری کرده باشیم که تاکنون بیش از صدها ip شناسایی و مسدود شده اند .به دوستان میگم که برای اطلاعات خودشون زیاد نگران نباشند تمام سعی خودمون رو خواهیم کرد که به کل این مشکلات رو حل کنیم.البته اینم بگم ما سه جا بکاپ از سایت تهیه میکنیم که اگه خدای نکرده مشکل حادی هم پیش بیاد میتونیم از این بکاپ ها استفاده کنیم. نمیذاریم نواندیشان رو خراب کنن:a030:

لینک به دیدگاه
اول از همه لازم میدونم به نوبه خودم بخاطر مشکلات بوجود اومده هفته اخیر از تمامی دوستان معذرت بخوام . شاید تو این هفته بی سابقه ترین حمله های دیداس رو سپری کرده باشیم که تاکنون بیش از صدها ip شناسایی و مسدود شده اند .به دوستان میگم که برای اطلاعات خودشون زیاد نگران نباشند تمام سعی خودمون رو خواهیم کرد که به کل این مشکلات رو حل کنیم.البته اینم بگم ما سه جا بکاپ از سایت تهیه میکنیم که اگه خدای نکرده مشکل حادی هم پیش بیاد میتونیم از این بکاپ ها استفاده کنیم. نمیذاریم نواندیشان رو خراب کنن:a030:

آخه ما چیکار کردیم این همه دشمنی؟؟؟:w000: آسیای شرقی انگار ملت الافن همش نشستن به این سایت و اون سایت حمله میکنن!!! والا بوخودا...

لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol:

قبلا وقتی با گوشی وارد میشدیم و از قسمت پایین، سایت کاملو میزدیم میشد بصورت کامل سایتو دید ولی چند ماهی هست که دیگه نمیشه، میخواستم ببینم که عمدا این امکانو برداشتین یا اینکه مشکل از گوشی من هستش؟

لینک به دیدگاه

قبلا وقتی با گوشی وارد میشدیم و از قسمت پایین، سایت کاملو میزدیم میشد بصورت کامل سایتو دید ولی چند ماهی هست که دیگه نمیشه، میخواستم ببینم که عمدا این امکانو برداشتین یا اینکه مشکل از گوشی من هستش؟

نه عشقم مشکل فک کنم گوشی توه

چون من میزنم میاره و مشکلی ندارم

• :w16:

لینک به دیدگاه

سلام

من چندی بار هست میخام وارد سایت بشم یا توو سایت هست و صفحه ای رو رفرش میکنم پیغام Database errorمیده!!

باید چندین بار رفرش کنم یا صبر کنم تا دوباره سایت باز بشه!!

دلیلش چیه؟؟(درضمن من با سایت های دیگ این مشکلو ندارم)

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام

من چندی بار هست میخام وارد سایت بشم یا توو سایت هست و صفحه ای رو رفرش میکنم پیغام Database errorمیده!!

باید چندین بار رفرش کنم یا صبر کنم تا دوباره سایت باز بشه!!

دلیلش چیه؟؟(درضمن من با سایت های دیگ این مشکلو ندارم)

با تشکر

سلام

اينجا توضيح داده شده:

[h=1]توضیحاتی در مورد قطعی سایت[/h]

لینک به دیدگاه

احتمالاً وقتی سایت کاملو میزنید، صفحه ای میاد که مربوط به نرم افزار tapatalk هستش. که می تونید اون صفحه رو ببندید تا سایت رو عادی باز کنید.

اما پیشنهاد میکنم واسه انجمن از نرم افزار tapatalk استفاده کنید خیلی خوبه :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...