رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مرسی

بیشتر به جزوه نیاز دارم ومعرفی یکی دوتا کتاب خوب که بشه باهاشون خوند ومطلب رو گرفت

ما فرض براینه که تو کارشناسی یک ودو رو گذروندیم نمیدونم سه هم هست یا همین پیشرفته ارشد میشه سه

با سلام،

کتاب واسه تحقیق در عملیات:

1. پژو هش عملیاتی، دکتر محمد رضا مهرگان.
  2. پژوهش عملیاتی ،دکتر حمدی طاها.

کتابای خوبین.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام،

کتاب واسه تحقیق در عملیات:

1. پژو هش عملیاتی، دکتر محمد رضا مهرگان.
  2. پژوهش عملیاتی ،دکتر حمدی طاها.

کتابای خوبین.

مرسی مهرداد جان:icon_gol:

کتاب اقای مهرگان رو گرفتم ودارم میخونمش

اگه لازم شد حتما اون یکی رو هم تهیه میکنم

یه دنیا سپاس

منم اومدم تو:ws3:

حالا شريني مريني چي ميدين؟

خیلی خوش اومدی داداش:icon_gol:

باقلوا استامبولی با شیرینی های تر مخصوص تبریز

حالا کی درخدمت باشیم؟

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

درود

من مکانیک بودم و هنوزم بهش ارق دارم ولی بعد از 7ترم موفقیت آمیز تو پلی تکنیک بخاطر مشکلات سیاسی شوتمون کردن بیرون گفتن یا برو سربازی یا برو دانشگاه سمنان مدیریت صنعتی بخون...

باید از ترم بهمن میرفتم ولی فعلا این ترم رو مرخصی گرفتم، هنوز نمیدونم چکار کنم ولی فعلا اسم مارو تو مدیریت داشته باشین یکم قدرت نمایی کنیم تا بینیم بعد چی میشه

لینک به دیدگاه
درود

من مکانیک بودم و هنوزم بهش ارق دارم ولی بعد از 7ترم موفقیت آمیز تو پلی تکنیک بخاطر مشکلات سیاسی شوتمون کردن بیرون گفتن یا برو سربازی یا برو دانشگاه سمنان مدیریت صنعتی بخون...

باید از ترم بهمن میرفتم ولی فعلا این ترم رو مرخصی گرفتم، هنوز نمیدونم چکار کنم ولی فعلا اسم مارو تو مدیریت داشته باشین یکم قدرت نمایی کنیم تا بینیم بعد چی میشه

خیلی خوش اومدی داداش

بخون مدیریت ورشته های انسانی برخلاف کل دنیا تو ایران کمی مهجور موندن(نه اینکه رشته های فنی کلا ته موفقیت شدن!!) ولی ارزش ادامه دادن رو دارن

برات ارزوی موفقیت میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سپاس

میشه یه مختصر مفید بگی داستان این مدیریت چی هست؟

دقیقا چکاره میشیم؟

خب وقتیساختارها هدفمند ومثل اجتماع ساخت یافته باشند نیاز به مدیرانی دارند تا این سازمانهارو هدایت کنه درمقاطع حساس با الگوهای مختلف مدیریتی هدایت وکنترلش کنه ومهمترین وظیفه رو دریک سازمان یعنی حفظ وتعالی سازمان رو با توجه به ابزارهایی که دراختیار داره به سرانجام برسونه

این خلاصه داستان مدیریت هست اما اینکه تو ایران چه اتفاقی میافته وممکنه بیافته یه نگاه ساده به جامعه کافیه!

منظورم دلسرد کردن کسی نیست چون به عمل کاربراید ولی باید وتاکیدا باید بسترها هم مهیا باشه که حتما تو ایران اینجوریه!!

سيلاممممممممممم

منم امدم ..........

سلام سمانه جان

خیلی خوش اومدی عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب وقتیساختارها هدفمند ومثل اجتماع ساخت یافته باشند نیاز به مدیرانی دارند تا این سازمانهارو هدایت کنه درمقاطع حساس با الگوهای مختلف مدیریتی هدایت وکنترلش کنه ومهمترین وظیفه رو دریک سازمان یعنی حفظ وتعالی سازمان رو با توجه به ابزارهایی که دراختیار داره به سرانجام برسونه

این خلاصه داستان مدیریت هست اما اینکه تو ایران چه اتفاقی میافته وممکنه بیافته یه نگاه ساده به جامعه کافیه!

منظورم دلسرد کردن کسی نیست چون به عمل کاربراید ولی باید وتاکیدا باید بسترها هم مهیا باشه که حتما تو ایران اینجوریه!!

سلام سمانه جان

خیلی خوش اومدی عزیز:icon_gol:

چرا میپیچونی داداش؟

بگو ول معطلیم دیگه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
سلام کردم وسط راه کلاغه برده با خودش

نه کم چیزی نیست ولی همونم اگر ما نباشیم ....

هی روزگار

واه واه چه خرافاتی :ws3:

اگه شما نباشید....چی؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بچه ها سلام.

من محسنم.فوق دیپلم ریاضی

لیسانس مدیریت از نوع صنعتیش.

خوشحالم به شرطی که حالمو نگیرید بیایید.

خوش اومدی رفیق:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...