رفتن به مطلب

۝ سوالات مربوط به زبان انگلیسی خود را در اینجا مطرح کنید ۝

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 419
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان...

من جایی از شهرمون برای کلاس زبان رفتم و بهم گفتن که جلسه ای 1.5 ساعت هست که هر جلسه 70 ت میشه(خود طرف میگفت جاهای دیگه خیلی بیشتره و من برای اینکه مشتریامو بیشتر کنم این مقدار گفتم)...هر هفته سه جلسه تشکیل میشه و هر ماه باید 840 هزار ت بدم!!

برای ایلتس هست...خواسم بدونم این رقمی که گفته شده منطقی هست؟

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام دوستان...

من جایی از شهرمون برای کلاس زبان رفتم و بهم گفتن که جلسه ای 1.5 ساعت هست که هر جلسه 70 ت میشه(خود طرف میگفت جاهای دیگه خیلی بیشتره و من برای اینکه مشتریامو بیشتر کنم این مقدار گفتم)...هر هفته سه جلسه تشکیل میشه و هر ماه باید 840 هزار ت بدم!!

برای ایلتس هست...خواسم بدونم این رقمی که گفته شده منطقی هست؟

من برای ایلتس رفته بودم هر ترم 2 ماه بود و هر 2 ماه حدود 180 تا 240 متغیر بوده ولی هرهفته هم یه بار تشکیل میشه زمان کلاس هم 5 ساعت بود حالا چند جا دیگه هم بپرس خیلی گرون میگه

لینک به دیدگاه
من برای ایلتس رفته بودم هر ترم 2 ماه بود و هر 2 ماه حدود 180 تا 240 متغیر بوده ولی هرهفته هم یه بار تشکیل میشه زمان کلاس هم 5 ساعت بود حالا چند جا دیگه هم بپرس خیلی گرون میگه

برای کدوم شهر؟ تهران؟ کلاس عمومی بود؟ این کلاسی که گفتم خصوصی هست.

لینک به دیدگاه
بله برای یک نفر.

خب برای یه نفر شاید قیمت اینطور باشه

حالا چرا خصوصی ثبت نام میکنی؟

چون به نظرم اگه تو کلاس بین چند نفر باشی خیلی بهتر یاد میگیری

لینک به دیدگاه
خب برای یه نفر شاید قیمت اینطور باشه

حالا چرا خصوصی ثبت نام میکنی؟

چون به نظرم اگه تو کلاس بین چند نفر باشی خیلی بهتر یاد میگیری

به نظرم خصوصی سرعت عمل میره بالا و مدرس فقط روی ضعفهای من تمرکز داره...ولی فعلا میخوام همون عمومی رو برم تاببینم خدا چی میخواد..پول موجود نیست!

لینک به دیدگاه

سلام....

من مقالم ریوایز خورده و جواب دادم..داور اول کاملا مقاله رو تایید کرده و توصیه کرده که مقاله چاپ بشه ولی داور دوم یه سری ویرایش هایی رو داده و همچنین گفت موضوع مقاله به مجله نمیخوره..ولی من همه توضیحات و ویرایش ها رو به داوران فرستادم...حالا دوباره داور دوم کامنت داده و در بخشی از حرفاش، پاسخ ها رو تایید کرده و گفته مقاله کیفیت بالایی داره..اما دوباره گفته موضوع مقاله به مجله نمیخوره و مقاله رو به یه ژورنال دیگه بفرستین!!..حالا من میخوام ازین بابت ازش تشکر کنم...خودم یکمی سعی کردم ولی نوشتن جمله اولش برام سخت بوده..خواستم بدونم کسی میتونه کمکم کنه؟ میخوام به این صورت بنویسم:

ما از داور محترم تشکر میکنیم بابت تایید پاسخ ها و ازینکه گفته اند که مقاله در سطح بالایی هست سپاسگذریم.

خطاب به سردبیر مجله هم میخوام یک قسمتی رو به شیوه زیر جواب بدم. اینو چطوری به انگلیسی بنویسم؟

در خصوص داور دوم ایشان ابتدا ذکر کرده اند که مقاله از سطح بالایی برخوردار است اما سپس اشاره کرده اند که مقاله در اسکپ مجله نیست(منظور اینه که مقاله به موضوعات مجله نمیخورد)، چنانکه(یا کما این که) این مقاله توسط سردبیر محترم جهت ورود به پروسه داوری تایید شده است.به نظر نویسندگان، داور دوم در این خصوص نظر شخصی خود را اعمال کرده اند و یا اینکه موضوع مقاله، زمینه تخصصی ایشان نمی باشد. (در واقع میخوام اینو محترمانه بگم که تطبیق موضوع مقاله با مجله در حوزه اختیارات داور نیست).

باتشکر

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام...خواستم جمله زیر رو به انگلیسی برام ترجمه کنین...

(در صورت افزایش اندازه فونت لجند، کلمات با نمودار تداخل میکند)

لجند منظورم همون نوشته هاست که نام نویسندگان رو گفته...

به شکل زیر توجه کنین:

Click here to view the original image of 1000x889px.

fr0_t_star.png

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام...خواستم جمله زیر رو به انگلیسی برام ترجمه کنین...

(در صورت افزایش اندازه فونت لجند، کلمات با نمودار تداخل میکند)

لجند منظورم همون نوشته هاست که نام نویسندگان رو گفته...

به شکل زیر توجه کنین:

Click here to view the original image of 1000x889px.

fr0_t_star.png

If the font size increases, the words interact with the graph

I hope this help you

لینک به دیدگاه
میام یه متنی بنویسم مشکلم اینکه نمیدونم چه زمان هایی استفاده کنم :icon_pf (34):

متن درچه موردی ؟

یعنی با برگردان زمان فعل از فارسی به انگلیسی مشکل دارید ؟

لینک به دیدگاه
متن درچه موردی ؟

یعنی با برگردان زمان فعل از فارسی به انگلیسی مشکل دارید ؟

متن های مختلف..میخوام متن به انگلیسی بنویسم در مورد یه موضوع زمان ها نمیتونم استفاده کنم یا میخوام صحبت کنم با اینکه قاعده شو میدونم ولی نمیدونم کجا استفاده کنم:sigh:
لینک به دیدگاه
متن های مختلف..میخوام متن به انگلیسی بنویسم در مورد یه موضوع زمان ها نمیتونم استفاده کنم یا میخوام صحبت کنم با اینکه قاعده شو میدونم ولی نمیدونم کجا استفاده کنم:sigh:

تو صحبت کردن، شما فقط فن بیان نیاز داری.

وقتی داری صحبت می کنی، کسی که داره گوش میده، می دونه شما در چه موردی دارید حرف می زنید.

ولی نوشتن، فرق می کنه.

باید تو کتابام بگردم، ببینم چیزی دارم یا نه.

لینک به دیدگاه
تو صحبت کردن، شما فقط فن بیان نیاز داری.

وقتی داری صحبت می کنی، کسی که داره گوش میده، می دونه شما در چه موردی دارید حرف می زنید.

ولی نوشتن، فرق می کنه.

باید تو کتابام بگردم، ببینم چیزی دارم یا نه.

ممنونم
لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

سلام و عرض ادب خدمت اساتید و نو اندیشان

حقیقت مدتی هست یکی از بهترین دوستام که دانشجوی ادبیات انگلیسی بود عمرش رو داده به شما , کاری که میخوام بکنم این هست که متن زیر رو به انگلیسی روی سنگ قبرش بنویسم منتها میخوام خیلی دقیق و ادیبانه باشه تا خدایی نکرده اشکال چیزی نباشه , به همین دلیل عاجزانه از شما دوستان کمک میخوام و البته کمی سریع

"هر چند او ,یک انسان به معنای واقعی کلمه , از میان ما رفت , اما خاطرات , خوبی ها و روح او همیشه در میان ما خواهد بود ..."

باتشکر از همه دوستان و اساتید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...