رفتن به مطلب

۝ سوالات مربوط به زبان انگلیسی خود را در اینجا مطرح کنید ۝

ارسال های توصیه شده

دوستان عزیز یه خواهشی داشتم اگه میشه برام این چند جمله رو ترجمه کنید

ممنون گوگل و سایت های دیگر کلا اشتباه ترجمه می کنه

Start a petition to get rid of the lead paint

Let's not mistake popularity for infamy

So they got Rhiannon

pay a fine advance token to nearest railroad?

remember to cross "Watch The Bucket List" off our bucket list

come up with some funny retort and walk away

it turns out she bore her punishment in humble silence

خوب خط اول میگه درخواست کن برای رهایی (رها شدن) از این رنگ سربی :ws52: :ws38:

مثل اینکه شعر باشه

ترجمش سخته :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 419
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب خط اول میگه درخواست کن برای رهایی (رها شدن) از این رنگ سربی :ws52: :ws38:

مثل اینکه شعر باشه

ترجمش سخته :icon_redface:

ممنون دوست عزیز می دونم سخته اگرکمکم کنید ممنون میشوم:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

فکر نکنم شعر باشه

اگه اشتباه نکنم داره میگه از شر و قید وبند یک مفهومی به اسم ...... خلاص بشیم کسایی که اسب اسطوره ای به اسم Rhiannon را دراختیار گرفتن و به اسم قداست اون کشتار و جنایات زیادی انجام دادن

برای رسیدن به یک پیشرفت مناسب و درخور شان ما نبایستی درگیر نزدیکترین سرهم بندی که به ما عرضه میشه بشیم

بقیه اش رو نمی دونم چی میگه

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

با سلام به مدیران محترم این بخش و دیگر دوستان بچه ها یک خواهش ازتون داشتم بنده یک متن انگلیسی دارم که احتیاج مبرم به ترجمش دارم ولی انگلیسیم ضعیف اگر کسی کمکم کنه خیلی ممنون می شوم منتظر یاری شما عزیزان هستم.:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام

با سلام به مدیران محترم این بخش و دیگر دوستان بچه ها یک خواهش ازتون داشتم بنده یک متن انگلیسی دارم که احتیاج مبرم به ترجمش دارم ولی انگلیسیم ضعیف اگر کسی کمکم کنه خیلی ممنون می شوم منتظر یاری شما عزیزان هستم.:icon_gol:

دوست عزیز من این متن شمارو دیدم چیز خاصی نداره همش دستورالعمله اونم به صورت تصویری

لینک به دیدگاه
دوست عزیز من این متن شمارو دیدم چیز خاصی نداره همش دستورالعمله اونم به صورت تصویری

سلام

ممنون از شما دوست من زحمت می کشید ترجمه ان را در اختیار بنده بگذارید خیلی بهش احتیاج دارم ممنون از اینکه بفکر هستید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون از شما دوست من زحمت می کشید ترجمه ان را در اختیار بنده بگذارید خیلی بهش احتیاج دارم ممنون از اینکه بفکر هستید.:icon_gol:

دوستان پس چی شد لطفا کمکم کنید.

لینک به دیدگاه
دوستان پس چی شد لطفا کمکم کنید.

الان درگیرم دوست عزیز

اونم بشدت

اگه صبر کنی پنجشنبه شب فری میشم و متنت شسته رفته اماده هست :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

سلام دوست من:

پیشنهاد می دم سری به گوگل ترنسلیت بزنین.موثر خواهد بود. بعید می دونم اینجا کسی وقتشو رو ترجمه مقاله نیم مگی بذاره...

موفق باشی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

مترجم انلاین پارس خیلی بهتراز مترجم گوگل هست اگه میخواید ترجمه نسبتا به دردبخوری داشته باشید میتونید از این سایت استفاده کنید تو ادرس بارتون بنویسید مترجم پارس مستقیم میره تو صفحه مورد نظر روح سابق!

لینک به دیدگاه
his books, including the critically acclaimed the blind watchmaker, are accessible to the interested layman and very entertaining to boot.

جمله بالا را لطفا ترجمه کنید

کتاب های او، شامل کتاب ساعت ساز نابینا که مورد تحسین منتقدان نیز واقع شده، برای خواننده های عامی قابل دسترسی هستند و مطالعه شان بسیار سرگرم کننده است.

لینک به دیدگاه
period of great artistic development began near the end of the middle ages and lasted into the 1600.

هینو واسم ترجمه کنین

دورۀ پیشرفت هنری مهم ،نزدیک به پایان قرون وسطی شرع شد و تا سال 1600 طول کشید.

لینک به دیدگاه

سلام من 2شنبه امتحان زبان تخصصی شهرسازی دارم چندتا جمله هست که معنیشونو یاد ندارم

توروخدا یکی بیاد واسم ترجمه کنه

الهی خیر ببینی مادر بدوووو بیا:ws53::aghosh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...