رفتن به مطلب

شما هم از ازدواج می‌ترسید؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر من اگه کسی واقعا قصدش زندگی کردن باشه ترسی نداره چون میتونه کنار بیاد با هر شرایطی( البته با چند دسته از آدما اصلا نمیشه کنار اومد)

من نمیترسم ولی هنوزم احساس نیاز نمیکنم:ws37:

لینک به دیدگاه
به نظر من اگه کسی واقعا قصدش زندگی کردن باشه ترسی نداره چون میتونه کنار بیاد با هر شرایطی( البته با چند دسته از آدما اصلا نمیشه کنار اومد)

من نمیترسم ولی هنوزم احساس نیاز نمیکنم:ws37:

فکر کنم هیچ کس اینجا قست اینو نداره که به این چیز فکر کنه!فقط نظر میدن!:ws3:

راست میگی باید کنار اومد!حتی اگه هم رشته باشن!:w16:

لینک به دیدگاه

مردا آخه ماشالا اشتهاشون سیری ناپذیره :banel_smiley_4: فعلا که بالای 50 درصد ازدواجها داره با طلاق منجر میشه ... آدم اهل هم نیست ... منم که نیازی ندارم به ازدواج ... به نظرتون ازدواج کنم چکار آخه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مردا آخه ماشالا اشتهاشون سیری ناپذیره :banel_smiley_4: فعلا که بالای 50 درصد ازدواجها داره با طلاق منجر میشه ... آدم اهل هم نیست ... منم که نیازی ندارم به ازدواج ... به نظرتون ازدواج کنم چکار آخه :banel_smiley_4:

خیلی هم دلت بخواد که یه پسر یه نگاه بندازه بهتون!حالا ما اهل نیستیم!

خوبه همش طلاق رو بخاطر حسودی های زنونه و خواسته های بیجای برخی زنان هست!:w16:

یه نگاه بندازی متوجه میشی کی دنبال کیه!آخر الزمان شده دیگه!:ws38:

لینک به دیدگاه

من از خدامه کسی نگاه نندازه بهم :ws28:مگه من کالام یا برده هستم که نگاه خریدارانه بشه بهم :ws28:

همین دیگه حرف اول آخرتون طلاقه ....

خدارو شکر من دنبال هیچ پسری نمیافتم تو شان یک دختر نمیبینم

تا آخر عمر هم مجرد بمونم در شان و شخصیت و غرورم نیست از پسری آویزون بشم !!!!

شخصیت دختر نازکردن هست و مرد ناز میخره اینا جا به جا بشه میشه بی بندو باری !!!!!

در ضمن با مرد خائن و سوسول ... نمیشه زندگی کرد میشه ؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

همینطور که میگذره بیشتر از ازدواج کردن میترسم

تو سن 18-19 سالگی فکر میکردم سن ازدواج ایده آل 26-27 هست و ما هم شرایطشو پیدا میکنیم

اون موقع فکر نمیکردم آقای همه چی دان قراره 8 سال خرخره ما بگیره

خلاصه که الان خیلی زرنگ باشم و با رفتن این آقا شرایط بهتر بشه تو 31-32 شاید یکم در موردش فکر کنم

لینک به دیدگاه
هر مردی میتونه دوماد بشه ولی هر دومادی مرد نمیشه:ws28:

دوماد شدن به مرد بودنه!تشخیص دوماد شدن رو هم عروس مشخص میکنه که میشن ما!ما یعنی مرد شدن!:w16:

لینک به دیدگاه

پویا جان با این استدلالت شان یک مرد رو در حد اعلی خودش پایین آوردی :w58: عجب :w58: کل مردی به چه چیزی هست ما نمدونستیم :w58: خدایا یعنی کل شان و شخصیت یک مرد به اینه ؟ :w58: پناه بر خدا :w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...