رفتن به مطلب

شما هم از ازدواج می‌ترسید؟

ارسال های توصیه شده

• 5 سال بعد...
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ازدواج شیرن ترین اتفاقیِ که تویِ زندگی میفته.ترس نداره.باید پذیرفت.وقتی به کسی پیشنهاد ازدواج میدیم باید واقعن آمادگیِ همه چیز رو داشته باشیم.پول چیزِ مهمیه اما مهم تر اینه که بتونی تو زندی پایبند باشی.اگه یه روزی زنِ یه مرد پولدار شدیم و یه روز تویِ یه شکست کاری ثروتمونو از دست دادیم همون اندازه دوسش داشته باشیم که وقتی پولدار بود.اما متاسفانه پاره ای وقتهایادمون میره که زندگی یعنی چی!

دعوا یکی از مسایلیِ که تو هر زندگی هست وهمه ی قشنگیش به آشتیِ بعدشه.وقتی که زن و شوهر با عشق همو میبخشن.

اگه یاد بگیریم ببخشیم.یادبگیریم بهم فرصت بدیم.یاد بگیریم چیزیو از هم پنهان نکنیم.یاد بگیریم که هیچ زنی از زنِ من بهتر نیست و هیچ مردی از مردِ من بهتر نیست.یاد بگیریم اگه الان عاشقِ کسی شدیم ممکنه فردا یه سری رفتارها در عشقمون باشه که نمیپسندیم اما همون عشقمه و چیزی عوض نشده،پس کمکش میکنم که بهتر شه.یاد بگیریم که نمیتونیم طرف مقابل رو عوض کنیم.یاد بگیریم همسرمون لباس نیست که اگه خوشم نیومد عوضش کنم. یاد بگیریم همیشه طلاق بهترین راه نیست.

:w58:

این متن رو در تاریخ 16 تیر 1389 من نوشتم و واقعا ثابت کردم که مزخرف نمیگم بعد از 8 سال امروز این رو دیدم و من واقعا همینم که نوشتم.4 ساله که ازدواج کردم و سه بار به منفی صفر رسیدیم و دوباره شروع کردیم.و اشتباهات هم رو بخشیدیم.وقتی ورشکست شد و پول و خونه و ماشینمون رو از دست دادیم کنارش موندم تا از دوباره بسازیم.پا به پاش تلاش کردم.:ws37:از خودم راضیم.20 تیر 1397

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
همینطور که میگذره بیشتر از ازدواج کردن میترسم

تو سن 18-19 سالگی فکر میکردم سن ازدواج ایده آل 26-27 هست و ما هم شرایطشو پیدا میکنیم

اون موقع فکر نمیکردم آقای همه چی دان قراره 8 سال خرخره ما بگیره

خلاصه که الان خیلی زرنگ باشم و با رفتن این آقا شرایط بهتر بشه تو 31-32 شاید یکم در موردش فکر کنم

الان باید 3به این سن رسیده باشی

لینک به دیدگاه

نمیدونم قبلا توی این تاپیک پاسخی دادم یا نه!

حوصله ام نیومد چک کنم

اما الان دلم نیمخواد ازدواج کنم. تنهایی سخته ... تنها زندگی کردن به معنی واقعا تنها :ws3:

ولی خب این زندگی یک نفره بدون دخالت دیگری رو دوست دارم. چون نمیتونم یک آدم مچ با خودم پیدا کنم!

حداقل خوبی تنهایی اینه میری دستشووی نمیخواد در رو ببندی چون هیچکی نیست :ws28:

لینک به دیدگاه
نمیدونم قبلا توی این تاپیک پاسخی دادم یا نه!

حوصله ام نیومد چک کنم

اما الان دلم نیمخواد ازدواج کنم. تنهایی سخته ... تنها زندگی کردن به معنی واقعا تنها :ws3:

ولی خب این زندگی یک نفره بدون دخالت دیگری رو دوست دارم. چون نمیتونم یک آدم مچ با خودم پیدا کنم!

حداقل خوبی تنهایی اینه میری دستشووی نمیخواد در رو ببندی چون هیچکی نیست :ws28:[/quote

یعنی دلیل از این بهتر برای مجرد بودن نداریم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...