رفتن به مطلب

بسیار مهم : اعتراض بسیار تند فیلم دوستان سایت معتبر imdb به ایرانیان

setiya

ارسال های توصیه شده

من هروقت بخوام سریالی یا فیلمی دانلود کنم میرم نمرشو تو imdb میبینم بعد

بنظرم خیلی هم خوب نیست اینجوری:w02:

بنظرم سلیقه ها فرق میکنه

یادمه من یبار تو تاپیک مسابقه فیلم اینا از کاپ اوت تعریف کردم یکی گفت نه خوب نبود تو ای ام دی بی هم نمرش پایین بوده

ولی من هنوزم میگم اون فیلم خیلی خنده دار بود ..

در هر صورت امتیاز اون سایت به سلیقه من خیلی نمیخورد

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 94
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببخشید فیلم نارنیا چه شاهکار هنری بود که انقدر فروش کرد و طرفدار پیدا کرد؟

اینم مثل همینه منتقدای معروف و برجسته ی سینما تو این سایت نمیان رای بدن و این سایت هم یه سایت خیلی سطح بالایی نیست مردم عادی رای دادن حالا 4 میلیون ایرانی هم خوششون اومده رای دادن

همین فیلم پدر خوانده مگه چه چیز خاصی داره مردم خوششون اومده رای دادن از این فیلم هم مردم خوششون اومده رای دادن هیچ کسی حق نداره توهین کنه

جناب حامد خود شما تو اون تاپیک پسر شعبده باز ایرانی نگفتید آدم نسبت به هم وطنش بعد هم هم شهریش تعصب داره خوب مردم هم نسبت به فیلم ساخت کشورشون تعصب دارن

4 میلیون نه دو هزار نفر:ws3:

دمشونم گرم:ws3:

با اون حرفای اخرت خیلی موافقم ما ها همه بوقتش زیادی متعصبیم ولی یه جا که تعصب سعی میکنیم بزاریم کنار (حالا منظورم از کنار گذاشتن تعصب داشتن همون دید انتقادی به خودمون که خیلیم خوبه ) بعد از اون شروع میکنیم فرضا با یه عده متعصب برخورد کردن

یادمونم میره خودمونم یه وقتای همینطوری رفتار میکنم حالا منظورم رای دادن اینا نیست همین که متعصبانه تو گفتگو هامون جواب یه نفرو میدمم شامل میشه

لینک به دیدگاه
4 میلیون نه دو هزار نفر:ws3:

دمشونم گرم:ws3:

با اون حرفای اخرت خیلی موافقم ما ها همه بوقتش زیادی متعصبیم ولی یه جا که تعصب سعی میکنیم بزاریم کنار (حالا منظورم از کنار گذاشتن تعصب داشتن همون دید انتقادی به خودمون که خیلیم خوبه ) بعد از اون شروع میکنیم فرضا با یه عده متعصب برخورد کردن

یادمونم میره خودمونم یه وقتای همینطوری رفتار میکنم حالا منظورم رای دادن اینا نیست همین که متعصبانه تو گفتگو هامون جواب یه نفرو میدمم شامل میشه

تو عکس این تاپیک 4 هزار که من 4 میلیون خوندم:ws3:

لینک به دیدگاه
من اینجا از غرب دفاع نمیکنم ، اما غرب هم اگه ببعی بازی در آورد تو قرن 15 در آورد نه 21

من نه غرب پرستم نه غرب ستیز ، فقط سعی میکنم واقع بین باشم ، مغرورانه فکر نکنم ، و هرجا که لازم باشه الگو برداری کنم و هرجا که نه نکنم ، وقتی جامعه ای که سالها از ما جلوتر هست ، همچین تفکری نسبت به ما دارن ، بهتره بشینیم و فکر بکنیم که آیا مشکل از مای ببعیه قرن 21 هست یا از ببعیه سابق قرن 15

نمیشه شما الان را مبدا قرار بدی.

تاریخ هست و عقب و جلو داره.

همین تاریخ میگه وقتی در جنگ های صلیبی مسیحیان که اکثریتشون از اروپایی غربی بودند وقتی به یک شهر در سوریه امروزی رسیدند که شهر کوچکی هم در دنیای شرق و خاورمیانه حساب میشد.

تاریخ میگه از دیدن این شهر و عظمتش شوکه شدند.

یا مثلا وقتی به یک شهر کوچک رسیدند .اون شهر را اتش زدند و مردمانش را قتل عام کردند.

اون شهر ها زیر سلطه ترک های عثمانی بود.

تاریخ میگه وقتی غذا کم اورده بودند.بچه ها را کباب میکردند و میخوردند .چون گوشت سالم تری داشتند.ولی بزرگ ها را تکه تکه میکردند و بعضی جاهایش را میل میکردند.

ما با همچنین ادم هایی طرف هستیم.

همین فرانسوی و انگلیسی و غیره همچنین تمدنی داشتند.تا 1000 سال پیش به این ها گفته میشده بربر.اون موقعی که همین شرقی ها کاملا متمدن بودند.یعنی تنها تمدن اروپا یونان ورم بود و بس.

من از این دیدی که ما فلانیم و اون ها از ما برتر هستند متنفرم

لینک به دیدگاه

جناب حامد خود شما تو اون تاپیک پسر شعبده باز ایرانی نگفتید آدم نسبت به هم وطنش بعد هم هم شهریش تعصب داره خوب مردم هم نسبت به فیلم ساخت کشورشون تعصب دارن

چه مقایسه ایه این؟ خوب اگه این سایت مال ایران بود حرفه شما درسته ، این یک سایت بین المللی هست و برای خیلی ها (مثل خودم) ملاک هست برای این که چه فیلمی رو برای دیدن انتخاب کنم ، وقتی یک آمریکایی ، آفریقایی و ... میاد اون سایت و میبینه یک فیلم درجه چندم به عنوان بهترین درام جهان انتخاب میشه چه احساسی بهش دست میده؟

مثال خلیج فارس یک دریای بین المللی هست و همه حق اظهار نظر راجع بهش دارن ، اگه توی یک نظرسجی شما ببینید همه اعراب و همه مثلا چینی ها که تعدادشون خیلی بیشتر از ایرانی هاست بیان و به خلیج عربی رای بدن شما چه حالی میشید؟ هدف از نظرسنجی رسیدن به یک جواب معقول و میانگین هست

لینک به دیدگاه

همین تاریخ میگه وقتی در جنگ های صلیبی مسیحیان که اکثریتشون از اروپایی غربی بودند وقتی به یک شهر در سوریه امروزی رسیدند که شهر کوچکی هم در دنیای شرق و خاورمیانه حساب میشد.

یا مثلا وقتی به یک شهر کوچک رسیدند .اون شهر را اتش زدند و مردمانش را قتل عام کردند.

تاریخ میگه وقتی غذا کم اورده بودند.بچه ها را کباب میکردند و میخوردند .چون گوشت سالم تری داشتند.ولی بزرگ ها را تکه تکه میکردند و بعضی جاهایش را میل میکردند.

همین فرانسوی و انگلیسی و غیره همچنین تمدنی داشتند.تا 1000 سال پیش به این ها گفته میشده بربر.اون موقعی که همین شرقی ها کاملا متمدن بودند.یعنی تنها تمدن اروپا یونان ورم بود و بس.

خوب من هم همین رو دقیقا همین رو میگم ، ولی با این تفاوت که من حال رو ملاک قرار میدم و میگم باید نشست فکر کرد و دید که چی شده که اونها از اونجا به اینجا رسیدن و ما از آنجا به اینجا ، افتخار به گذشته هیچ فایده ای نداره ؛ به فکر حال باشین ، تمدن و سابقه خوبه ؛ اما نه برای افتخار کردن ، بلکه برای عبرت آموختن

لینک به دیدگاه

ولی عموما آدمی که پیشرفت کنه برتر تا آدمی که پسرفت کنه

لینک به دیدگاه
اشتباه گرفتيم...ملتي كه هنوز اعتراض كردن بلد نيست ادعاهاي آنچناني هم داره....هنوز نميدونيم اعتراضامون رو كجا و چطوري ببريم؟من واقعا" موندم اگه اينهمه اين فيلم اخراجيها بده چرا اينقده پرفروشه؟تو گرگان سانسها رو پيش فروش ميكنن.تازه براي خريد بليط هم كلي بايد صف وايسي.......كاري به ادبيات نويسنده اين مطلب ندارم كه مطمئنا" خوب هم نبوده...اما آخه چه كسي و چه وقت بايد ما رو به خودمون بياره؟...[/quote

برای این که مردم فکر میکنن سینما جایی که یکی از بازیگرای محبوبشون بیاد قر بده یا برن پفک بخورن دست بزنن سوت بزنن.

این سلیقه مردمه. این جور فیلما همیشه بوده و هست فقط فروش دارن ولی نه پاشون به یه جشواره نمیرسه که بخوان اعتبار فیلم سازی کشور بشن.

مگه فیلمی که اسکار گرفت پرفروش ترین شد ؟؟؟؟

بقیه فیلمها که این همه جایزه گرفتن مگه فروش کردن؟؟

لینک به دیدگاه
من هروقت بخوام سریالی یا فیلمی دانلود کنم میرم نمرشو تو imdb میبینم بعد

دلیلش این هست که شما دوست داری فیلم های پرطرفدار را ببینی.

این سایت مرجه خوبی برای فیلم های خوب نیست.بلکه پرطرفدار هست.

طبیعی هست فیلم خوبی مثل پدرخوانده که هم پر طرفدار هست و هم بهترین هاست.تو رده های اول قرار بگیره.

لینک به دیدگاه

این سایت چند نفر عضو داره؟

چند نفر نتیجه این رای گیری رو دیدن؟

چند نفر از این کامنت ها زدن؟

منبع این مطالب کجاست؟

این سایت از چه اعتباری برخورداره؟

کسی میتونه جواب این سوالات رو بده؟

عضو و ایناشو من نمیدونم....سایتی هست که مثلا دایره المعارف فیلم هست

The Internet Movie Database

هر کی هر اطلاعاتی بخواد میره اونجا میبینه تقریبا معتبر هم هست (بازیگرا...کارگردان و فیلم معرفی فیلم ها و عکس و بیوگرافی و ...)

حالا در کنار این برای هر فیلم نظر سنجی هم گذاشتند که ملت به فیلما امتیاز میدند.

منو شما هم وقتی میبینیم یه فیلم مثلا امتیاز 8 گرفته میگیم حتما خوبه و میریم میبینیمش.

یه سایت دیگه هم هست که اونجا کارشناسا امتیاز میدند...از 1 تا 100

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
.com

امتیاز اینجا مهمه...تو خود imdb هم برای هر فیلم امتیازش از این سایت هم نوشته...که بیشتر وقتا نزدیک به نظر مردمه

:persiana__hahaha:عه 4 هزار بوده من عکس تاپیک ندیدم واسه من حجت حرف میلاد

همون 2 هزارتا:ws3:

من چن روز پیش دیدم:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
ولی عموما آدمی که پیشرفت کنه برتر تا آدمی که پسرفت کنه

باز هم شما الان را در نظر میگیری.

از کجا میدونی 300 سال بعد.یک اروپایی حسرت ما را نخوره.

بحث اینجاست که الان تفکری وجود داره که ما همین هستیم که هستیم.

ایرانی جماعت کلا همینطوره.ذاتمون همینه.

از این چیز ها گفته میشه.

در موردش خود spow تاپیک زده بود که به اندیشه های مارکس ربط پیدا میکنه.

همین که من و شما و چند تا کاربر تو سایت میفهمیم این چیز ها را.همین مشخص میکنه که ما ایرانی ها میتوانیم درک درستی داشته باشیم.

یعنی کسایی که تو ایران میفهمند.همین شما و اسی وspow و چند نفر دیگه تو باشگاه هستند؟؟؟

لینک به دیدگاه
دلیلش این هست که شما دوست داری فیلم های پرطرفدار را ببینی.

این سایت مرجه خوبی برای فیلم های خوب نیست.بلکه پرطرفدار هست.

طبیعی هست فیلم خوبی مثل پدرخوانده که هم پر طرفدار هست و هم بهترین هاست.تو رده های اول قرار بگیره.

به هر حال امتیازاش برای خیلی ها مثل من مهمه

البته من بدم نمیاد جدای سیمین نمره خوبی بگیره ، ولی به یک خارجی عصبانی و پدرخوانده دوست حق بدین همچین واکنشی نشون بده

لینک به دیدگاه
باز هم شما الان را در نظر میگیری.

ما در حال زندگی میکنیم و فوقش 40 ساله آینده ، نه در 300 سال آینده یا 8000 سال گذشته :sigh: با این گندکاری هایی هم که شده ما فوق فوقش تو 40 سال آینده بتونیم شیب سقوط رو ملایم تر بکنیم :hanghead:

لینک به دیدگاه
به هر حال امتیازاش برای خیلی ها مثل من مهمه

البته من بدم نمیاد جدای سیمین نمره خوبی بگیره ، ولی به یک خارجی عصبانی و پدرخوانده دوست حق بدین همچین واکنشی نشون بده

به نظر من مشکل بزرگ این سایت هست که خودش کارشناس نداره و امتیاز نمیده.

یعنی سایت های حتی بازی هم برای خودشون کارشناس دارند.در کنار اون افراد هم میتونند رای بدند.

من این سایت را یک سایت خوب وعالی که اطلاعات کامل سینمایی داره.میدونم.

ولی هرگز امتیاز هایش را ملاک قرار نمیدهم.

شما برید دقت کنید.چه فیلم های چرتی امتیاز های بالایی گرفته

لینک به دیدگاه
ما در حال زندگی میکنیم و فوقش 40 ساله آینده ، نه در 300 سال آینده یا 8000 سال گذشته :sigh: با این گندکاری هایی هم که شده ما فوق فوقش تو 40 سال آینده بتونیم شیب سقوط رو ملایم تر بکنیم :hanghead:

موضوع این نبود.موضوع این بود که این عقیده وجود داره که چون اونوری ها پیشرفته تر از ما هستند .پس از ما برتر هستند

لینک به دیدگاه
به نظر من مشکل بزرگ این سایت هست که خودش کارشناس نداره و امتیاز نمیده.

یعنی سایت های حتی بازی هم برای خودشون کارشناس دارند.در کنار اون افراد هم میتونند رای بدند.

من این سایت را یک سایت خوب وعالی که اطلاعات کامل سینمایی داره.میدونم.

ولی هرگز امتیاز هایش را ملاک قرار نمیدهم.

شما برید دقت کنید.چه فیلم های چرتی امتیاز های بالایی گرفته

:ws3:

اصلا این سایت چرتترین سایت دنیاست :ws3: ، ولی محبوب که هست؟ ، این مجوز بی فرهنگی ما نمیشه

اگه رقابت بین این 2 فیلم و در یک سایت داخلی بود خیلی هم خوب بود قدرت نمایی به طرف ، ولی در همچین سایتی باعث بی آبرو شدن در جهان میشه

لینک به دیدگاه
موضوع این نبود.موضوع این بود که این عقیده وجود داره که چون اونوری ها پیشرفته تر از ما هستند .پس از ما برتر هستند

نه اصلا

نه اونوری ها برترن چون الان پیشرفته ترن

نه اینوری ها برترن چون تاریخ پر افتخاری دارن

ولی در این مسیر که جوامع دارن روش حرکت میکنن لااقل تو این 1000 سال به قول شما ؛ اونوری ها درست تر حرکت کردند و دارن میکنن ؛ پس اگه از مسیرشون الگو برداری بکنیم کار اشتباهی نکردیم

لینک به دیدگاه
نه اصلا

نه اونوری ها برترن چون الان پیشرفته ترن

نه اینوری ها برترن چون تاریخ پر افتخاری دارن

ولی در این مسیر که جوامع دارن روش حرکت میکنن لااقل تو این 1000 سال به قول شما ؛ اونوری ها درست تر حرکت کردند و دارن میکنن ؛ پس اگه از مسیرشون الگو برداری بکنیم کار اشتباهی نکردیم

با شما موافقم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...