رفتن به مطلب

بسیار مهم : اعتراض بسیار تند فیلم دوستان سایت معتبر imdb به ایرانیان

setiya

ارسال های توصیه شده

عضو و ایناشو من نمیدونم....سایتی هست که مثلا دایره المعارف فیلم هست

the internet movie database

هر کی هر اطلاعاتی بخواد میره اونجا میبینه تقریبا معتبر هم هست (بازیگرا...کارگردان و فیلم معرفی فیلم ها و عکس و بیوگرافی و ...)

حالا در کنار این برای هر فیلم نظر سنجی هم گذاشتند که ملت به فیلما امتیاز میدند.

منو شما هم وقتی میبینیم یه فیلم مثلا امتیاز 8 گرفته میگیم حتما خوبه و میریم میبینیمش.

یه سایت دیگه هم هست که اونجا کارشناسا امتیاز میدند...از 1 تا 100

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
.com

امتیاز اینجا مهمه...تو خود imdb هم برای هر فیلم امتیازش از این سایت هم نوشته...که بیشتر وقتا نزدیک به نظر مردمه

من چن روز پیش دیدم:4chsmu1:

جالبه که جز آقا میلاد کسی به حرف من توجه نکرد. اینهمه هم بابتش بحث کردید. اگه مثلا من بهتون بگم 500 تا کامنت اونجا بوده که 7،8 تا از اونا توهین بوده اونم به این شکل بازم بحث میکنید؟

اینطوری میشه تقریبا 1.5 درصد. تازه این مربوط به کسایی میشه که نظر دادن. یه عده خیلی زیادی هم میبینن و از کنارش رد میشن و نظری در این مورد نمیدن.

ولی جالب تر از همه هدف اون کسی که این متن رو برداشته ترجمه هم کرده باید دید چی بوده.

البته برخی دوستان اشارات خوبی کردن در مورد اینکه همه این کسانی که کامنت گذاشتن اطلاعات سیاسی خوبی راجع به ایران داشتن. به نوعی همه سیاستمدار و جامعه شناس بودن.

از همه این حرفها هم که بگذریم من این حرکت هموطنانم رو خیلی بد نمیشمارم. درسته که وجهه سایت رو پایین آورده و معادلات رو بر هم زده ولی از نظر من هدف ابزار رو توجیه میکنه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 94
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جالبه که جز آقا میلاد کسی به حرف من توجه نکرد. اینهمه هم بابتش بحث کردید. اگه مثلا من بهتون بگم 500 تا کامنت اونجا بوده که 7،8 تا از اونا توهین بوده اونم به این شکل بازم بحث میکنید؟

اینطوری میشه تقریبا 1.5 درصد. تازه این مربوط به کسایی میشه که نظر دادن. یه عده خیلی زیادی هم میبینن و از کنارش رد میشن و نظری در این مورد نمیدن.

ولی جالب تر از همه هدف اون کسی که این متن رو برداشته ترجمه هم کرده باید دید چی بوده.

البته برخی دوستان اشارات خوبی کردن در مورد اینکه همه این کسانی که کامنت گذاشتن اطلاعات سیاسی خوبی راجع به ایران داشتن. به نوعی همه سیاستمدار و جامعه شناس بودن.

از همه این حرفها هم که بگذریم من این حرکت هموطنانم رو خیلی بد نمیشمارم. درسته که وجهه سایت رو پایین آورده و معادلات رو بر هم زده ولی از نظر من هدف ابزار رو توجیه میکنه.

کاملا موافقم.

ببینید این پان ترک و پان عرب ها بدجور دارند برضد ایرانی ها فعالیت میکنند.

من شاهدش هستم.

طرف پان ترک میاد تو انسر یاهو سوال میپرسه.تیتر 2 قتل توسط ایرانی ها را در امریکا میزاره.بعد میاد ایرانی ها را متهم به جنایت و وحشی گری میکنه و کلی فحش به ایرانی ها میده.

البته تمام پان ترک ها روی این تاکید دارند.ایرانی ها و همون پرشن ها سمیتیک و از نسل اعراب هستند.

جالب اینجاست این اشخاص چندین نفر هستند که فعالند و به طرز مشکوکی تابلو هست اهدافی را دنبال میکنند.

حتی خودشون را تبریزی معرفی میکنند و چرندیات ضد ایرانی میبافند.

جالب اینجاس جدیدا این افراد من را گذاشتن تو لیست سیاه.

چون من میرفتم اونجا میزدم تو پوزشون و جوابشون را میدم.

فکر کنید این در انسر یاهو و در سایتی که اصلا بحثی نیست و فقط سوالی اتفاق میوفته.

تحرک شدید ضد ایرانی وجود داره در اینترنت.منی که حداقل انگلیسی هم به قدری هست که با خوندن متن ها و جواب دادنشون مشکل ندارم.کاملا این فضا ضد ایرانی را درک کردم.

لینک به دیدگاه

عادت زشتمونه که تو هر چیزی باید افراط کنیم

چه معنی داره که آماری غیر واقعی بدیم در حالیکه حقیقت محض اینه که فروش اخراجی ها 3 خیلی بالاتر از جدایی نادر از سیمسن بوده و این روند ادامه هم پیدا میکنه

همش تو تعصبات کورکورانه و بدون پشتوانه فکری و بر اساس تحریکات خارجی هستیم بدون اینکه قبل از اینکه ساعاتی را در جو فرو برویم دقایقی در اصل برویم و حقیقت را ببینیم بعد آن اگر خواستیم جو گیر شویم که لااقل با آگاهی جوگیر شده ایم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بابا حالا چقدر بی خودی حرص می خورید اصلا اهمیت نداره :banel_smiley_52:

اون بابایی هم که اون متن رو نوشته کاملا مشخص که ایرانی بوده :icon_pf (34):

هدفشم این بوده شما بشینید این قدر با هم بحث کنید :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بعدم مشخص که سینمای ما خیلی عقب از سینمای دنیاس

بعدم دوستمون درست گفت که نمره دادن نه اینکه یکی رو نسبت به دیگری بسنجن

هرچند که با این کارا سینمای ما پیشرفت نمی کنه:banel_smiley_52:

تا وقتی مغز سینماگر های ما روی مسائل نازل زومه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ببین وافن جان.

اینجا 2 تا قضیه هست.

1:رای دادن ایرانی ها که اکثرا قبول دارند که کار درستی نیست تو فیسبوک و غیره برای رای دادن در این سایت فراخوان بدی.

2:توهین این فرد و مشکوک بودن ان.

لینک به دیدگاه
ببین وافن جان.

اینجا 2 تا قضیه هست.

1:رای دادن ایرانی ها که اکثرا قبول دارند که کار درستی نیست تو فیسبوک و غیره برای رای دادن در این سایت فراخوان بدی.

2:توهین این فرد و مشکوک بودن ان.

بله بنده هم میدونم...

اون آقایون (بیشترشون توهین کردند) ادب نداشتند... نباید هم توهین میکردند... خوب این مشخصه... در مورد اون که بحثی نیست...

ولی دوستان اصل قضیه رو که رای دادن ها بوده رو ول کردند چسبیدند به توهین...

شما برو توی هر سایت دیگری... از gamespot گرفته تا piratesbay تا IMDB و yahoo و حتی فروم های مایکروسافت... همه دارند به هم توهین میکنند و کلا لحن حرف زدنشون همین هست... منظورم اینه که فقط در این مورد نبوده که توهینی در کار بوده...

لینک به دیدگاه
دوستان دوباره رگ غیرتشون کلفت شد یادشون رفت اصلا قضیه چی بوده...

کلا دیگه عادی شده برا من یکی این وطن پرستی با چشمای ازحدقه بیرون زده وبدون اطلاعات حتی اولیه!!

کاش بین اطلاع وادعا ذره ای وفقط ذره ای یه عده تفاوت قائل میشدند!

لینک به دیدگاه
کلا دیگه عادی شده برا من یکی این وطن پرستی با چشمای ازحدقه بیرون زده وبدون اطلاعات حتی اولیه!!

کاش بین اطلاع وادعا ذره ای وفقط ذره ای یه عده تفاوت قائل میشدند!

برای منم دیگه عادی شده... البته من سعی میکنم تاپیک های این مدلی رو اصلا نخونم...

نمیدونم این سندروم از کجا نشات میگیره... :shame:

لینک به دیدگاه
برای منم دیگه عادی شده... البته من سعی میکنم تاپیک های این مدلی رو اصلا نخونم...

نمیدونم این سندروم از کجا نشات میگیره... :shame:

سندروم سردرد داشتن برای بحث!:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

اگرچه موضوع قدیمی و تاپیک زیر خاکیه اما خواستم بگم قشر روشنفکر ما متاسفانه خیلی زود فریب میخورند ،

عزیزان من فریب نخورید ...

این متن نوشته ی دهنمکی و دارو و دسته شه ... از سوزش زیاد بوده ...

imdb هم اصلا قابل اعتماد نیست و نمونه های فیلم خزعبل هالیوودی هم زیاد دیدم که نمرات بالای 7 گرفته باشند... و نیز فیلمهای عالی ای که امتیاز پایین گرفتند...

لینک به دیدگاه
اگرچه موضوع قدیمی و تاپیک زیر خاکیه اما خواستم بگم قشر روشنفکر ما متاسفانه خیلی زود فریب میخورند ،

عزیزان من فریب نخورید ...

این متن نوشته ی دهنمکی و دارو و دسته شه ... از سوزش زیاد بوده ...

imdb هم اصلا قابل اعتماد نیست و نمونه های فیلم خزعبل هالیوودی هم زیاد دیدم که نمرات بالای 7 گرفته باشند... و نیز فیلمهای عالی ای که امتیاز پایین گرفتند...

دقیقا

الان یک نفر مسلط به زبان انگلیسی بیاد هزار جور مشکل تو این متن پیدا می کنه

ادبیات داد میزنه که یک ایرانی این مطلب رو نوشته:ws3:

لینک به دیدگاه
خب پس بزار یخورده بحث تاپیک رو منحرف کنم

اونا مسجدی نداشتن تا بهترین هاشو به دلیل گفتن حقیقت درجلوی مردم اتیش بزنه اونا کلیسایی داشتند که این کاررو هنوزهم اگرقدرت دستش بیفته انجام میده ولی تو ملل عقب افتاده وحتی درنظری رقت انگیز عقب نگهداشته شده مسلمان مسجد گاها ملجا امید همین معترضان هم بوده!(خواستی با مستندات تاریخی میرم سراغش)

اونها توتالیتریسم رو معنا کردن وما مزمزه کردیم

ما حکومت فاشیستی بالای سرمون نبود

ما حکومت نازی با افکار بسیارایده ال ولی منحرف شده رو باهاشون زندگی نکردیم

ما کمونیسمی ندیدیم که برای مسافرت از شهری به شهر دیگه اجازه نامه بگیریم ولی اونا هفتاد سال باهاش زندگی کردن ویادگرفتن برای ازاد زندگی کردن فکرخلاق پشتکار وهمدلی عمومی ملت نیازه نه شعار

اونا وقتی درپراگ اعتراض کردن تو خیابونا موندن وما وقتی اعتراض کردیم بوق زدیم وترقه انداختیم

اونا میدونستند چی میخوان وما هنوزهم نمیدونیم چی میخوایم؟

حتی تو مخالفان وموافقان مسئله هم تشتت ارای وحشتناکی حاکمه

تاریخ هجوم؟

بجز حمله اقوام اسیایی که دربرهه تمدن روی نداده حمله اعراب به جنوب اروپا بوده...حمله عثمانی ها وفتح وین قلب اروپا دراروپا اتفاق افتاده

جنگ جهانی اول ودوم هردو دراروپا اتفاق افتاده وبه ضرس قاطع میگم همه چی رو ویرون کرده یعنی همه چی واونا مثل ما به مهاجمان بله نگفتند

شکست خوردند اما بیدارشدند ویادگرفتند که چگونه بیرونشون کنند وبا فکرخودشون زندگی وجامعشون رو بسازند

انقلاب فرانسه درکشورهای مسلمان اتفاق نیفتاده واگر درمقام قیاس بربیاییم ما اندازه اونا رعب ووحشت وجنگ وبدبختی رو تجربه نکردیم

اما درمورد حرف اخرت مشکل ازکج فهمی ملت هست

اونجا روبسپیر رو گردن زدند اما میراثش موند اینجا اعدامهای مشروطه همه چیزرو با خودش زیرخاک دفن کرد

اینجا توپ لیاخوف روسی افکارو منجمد کرد وما هنوزهم میترسیم فکرکنیم

مشکل اینجاست اسی عزیز

اونا سوراخهایی عمیقتر وزندانهایی تنگتررو با تکیه برفکرانسان پشت سرگذاشتند وبقولی ما هنوزاندرخم یک کوچه ایم

:icon_gol:

این متن به شدت به دلم نشست:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...