رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خونه ما:طبقه سوم یه 5 واحدی

اولین و بزرگترین عیبش شرقی غربی بودنشه...اتاق خوابا تو جبهه غربی هستن و حسابی از باد نامطلوب غرب و کج بارون مستفیض میشن

حمومش نمیدونم چرا انقد بزرگه..میتونست از اینهمه فضا برای مطبخ هم استفاده کنه تا اینقد تنگ نشه

مطبخش خیلی دلگیر و تاریک و بد بود...به پیشنهاد بابام یه نورگیر با اکابی هم ارتفاع با کابینتا تا نزدیکیای سقف براش درنظر گرفتیم خیلی بهتر شد...

آسانسورو گذاشته تو چشم پله که هم راه پله تاریک شده هم از نظر ایمنی ساختمون موقع آتیش سوزی خطرساز شده

باقیشو دوستان بگن

o4knhgrb2mmik8c3f8rk.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

~M~O~J~ مهمان

اولین و بزرگترین عیبش شرقی غربی بودنشه...اتاق خوابا تو جبهه غربی هستن و حسابی از باد نامطلوب غرب و کج بارون مستفیض میشن

حمومش نمیدونم چرا انقد بزرگه..میتونست از اینهمه فضا برای مطبخ هم استفاده کنه تا اینقد تنگ نشه

مطبخش خیلی دلگیر و تاریک و بد بود...به پیشنهاد بابام یه نورگیر با اکابی هم ارتفاع با کابینتا تا نزدیکیای سقف براش درنظر گرفتیم خیلی بهتر شد...

آسانسورو گذاشته تو چشم پله که هم راه پله تاریک شده هم از نظر ایمنی ساختمون موقع آتیش سوزی خطرساز شده

باقیشو دوستان بگن

o4knhgrb2mmik8c3f8rk.jpg

چيزي ك جالب....اسانسور وسط پله هاس....

توي شمال ديگه اجازه نميدن اسانسور وسط باشه...

لینک به دیدگاه
چيزي ك جالب....اسانسور وسط پله هاس....

توي شمال ديگه اجازه نميدن اسانسور وسط باشه...

به ما گفتن گلا مجاز نیست آسانسور وسط پله باشه.چرا شما می گی توی شمال مجاز نیست؟؟؟

لینک به دیدگاه

باقیشو دوستان بگن

همون اشکالی که واسه دستشویی خونه خودمون گرفتم ، اینجا هم می بینم.در دستشویی خیلی به سمت اتاق خوابهاست..

مواردی هم گه خودت گفتی تایید می شود yes.gif

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان
579q4owwsqoe5x53y6bl.jpg

این نقشه خونمونو دستی کشیدم.نمی دونم تو کامپیوتر چرا انقدر کج و موج شده :w58:(البته کشیده تره )

(خونمون آپارتمانیه.طبقه سوم از سه واحد :53tnkbetm2eof1u84pj)

معرفی فضاها :

1) ورودی

2)آشپزخانه( اون فضای کوچیک هم آشپزخونه مخفی هست)

3)نهار خوری

4)هال و پذیرایی

5)حمام

6)خواب ( اتاق سمت چپی مال منه :icon_redface::icon_razz:)

7)W.C

خب ایرادایی که داره : دستشویی خیلی به یکی از خواب ها چسبیده !! و کاملا در فضای خصوصی خونه هست(اگه مهمون رسمی داشته باشیم،متاسفانه برای استفاده از دستشویی باید وارد این عرصه بشه )mysmilie_2.gif

اُپن آشپزخونه ارتفاعش کمه و باعث می شه تمام آشپزخونه تو دید باشه !!!

بقیشو شما بگیم منم کم کم یادم بیاد می گم :ws37:

.

من اينو نديده بودم...mysmilie_9.gif

.

.

ي ايراد اينكه تفكيك فضايي نداره..يني يا يا توي فضاي عمومي هستي يا خصوصي....فضايي مكثي نداره

ي دفعه در باز كني وسط  هال هستي...

نماي اصلي رو به  غربه....(اگه شمال پايين باشه...mysmilie_9.gif)

ايوان توي دل ساختمون...ديد بصري نداره...

اشپز خونس زيادي ديگه در رابطه با هال و ورودي هس...با ي تيغه كوچولو كنار در ورودي هم اشپزخونه محصور تر ميكنه...هم تقريبا ي پيش ورودي  درس ميكنه....mysmilie_11.gif

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان

به ما گفتن گلا مجاز نیست آسانسور وسط پله باشه.چرا شما می گی توی شمال مجاز نیست؟؟؟

اخ من از ي نفر كه نظام مهندسي شهر بود شنديم....مطمئن نبودم  جاهاي ديگه اينطوري هس يا نه....:yes:

لینک به دیدگاه
.

من اينو نديده بودم...mysmilie_9.gif

.

.

ي ايراد اينكه تفكيك فضايي نداره..يني يا يا توي فضاي عمومي هستي يا خصوصي....فضايي مكثي نداره

ي دفعه در باز كني وسط هال هستي...

نماي اصلي رو به غربه....(اگه شمال پايين باشه...mysmilie_9.gif)

ايوان توي دل ساختمون...ديد بصري نداره...

اشپز خونس زيادي ديگه در رابطه با هال و ورودي هس...با ي تيغه كوچولو كنار در ورودي هم اشپزخونه محصور تر ميكنه...هم تقريبا ي پيش ورودي درس ميكنه....mysmilie_11.gif

باید می نوشتم دو طرف ساختمون همسایه داریم.در ورودی درواقع دریه که از راه پله وارد می شه.نمای اصلیمون هم سمت جنوبه yes.gif به خاطر این نورگیریه خیلی خوبی تو هال و پذیرایی داریم.

در ورودی هم دقیقا وسط هال باز می شهmysmilie_2.gif ( البته چون آپارتمانیه، چاره دیگه ای نداشته)

تراس هم از کنا اپن آشپزخونه درش باز می شه.(اون قسمت یه قوس کوچیک به سمت داخل داره که تراس زیاد از نما بیرون نزنه)البته من این قسمتو نشون ندادم mysmilie_9.gif

لینک به دیدگاه

باقیشو دوستان بگن

o4knhgrb2mmik8c3f8rk.jpg

به نظرم دستشویی یه مقدار نسبت به هال و پذیرایی دوره..مهمون باید یه دور شمسی قمری بزنه تا بره دسشویی:ws37:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
579q4owwsqoe5x53y6bl.jpg

ایرادارو که گفتن؛ و گفتین %28279%29.gif

یه سوال ؛ حمام و توالت؛ نورگیر نداره دیگه!

اینکه فضای خصوصی جدا شده خیلی خوبه,

بقیه رو هم گه گفته شده... %28279%29.gif

باقیشو دوستان بگن

o4knhgrb2mmik8c3f8rk.jpg

حموم 2 تا در داره؛ به نظر من زیاد خوب نیس ,

آشپزخونه هم نورگیر نداره؛ الان دیگه اینجوری طراحی میکنن؛ اما استادای ما اجازه نمیدن اینطوری طراحی کنیم....

خیلی خوبه آشپزخونه مخفی (مطبخ )داره؛

کلا از پلانش خوشم اومد %28279%29.gif

لینک به دیدگاه
ایرادارو که گفتن؛ و گفتین %28279%29.gif

بقیه رو هم گه گفته شده... %28279%29.gif

حموم 2 تا در داره؛ به نظر من زیاد خوب نیس ,

آشپزخونه هم نورگیر نداره؛ الان دیگه اینجوری طراحی میکنن؛ اما استادای ما اجازه نمیدن اینطوری طراحی کنیم....

خیلی خوبه آشپزخونه مخفی (مطبخ )داره؛

کلا از پلانش خوشم اومد %28279%29.gif

ولی به ما گفتن برای حموم 2تا در باید گذاشت...یه در به اتاق والدین باز بشه یه در به راهرو یا ...

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ولی به ما گفتن برای حموم 2تا در باید گذاشت...یه در به اتاق والدین باز بشه یه در به راهرو یا ...

به ما نگفتن؛یه حموم؛2 تا در؛

به ما گفتن برا اتاق والدین یه حموم جدا در نظر بگیرین، %2886%29.gif

لینک به دیدگاه
اگه دسشویی و حموم کنار هم بودن بهتر نمی شد؟:JC_thinking:

اون دیوار بین آشپز خونه و پذیرایی اگه حالت اوپن و L شکل بشه بهتره :ws37:

طراح مجبور شده اتاقهارو قطاری شکل کنار هم بزاره چون از دو طرف نورگیری نداریم.آپارتمانیه دیگه...فقط شمال و جنوب (اگه از طرفین همسایه نبود و نورگیری داشتیم، می شد جای حموم ، یه اتاق باشه و جای اتاق آخریه ( اتاق من53tnkbetm2eof1u84pjl.gif ) حموم رو بزاره .

بین آشپزخونه و پذیرایی هم اپنه جیگر.به نظر خودم اگه اپن از کنار دیوار شروع نمی شد بهتر بود.یعنی یه تیغه نازک اون قسمت داشتیم و اپن کوچیکتر می شد که دل و رورده آسپزخونه جلوی چشم مهمون نباشه mysmilie_9.gif

لینک به دیدگاه
ایرادارو که گفتن؛ و گفتین (279).gif

بقیه رو هم گه گفته شده... (279).gif

نورگیر نداره جیگر داکت داره ولی yes.gif

لینک به دیدگاه

اولا تبریک بابت خونه جدید 53tnkbetm2eof1u84pjl.gif

ایرادهایی که دیدم اینا بود : در اتاق خوابها خیلی بدجایی باز می شن...یکی از خوابها درش سمت آشپزخونه و اون یکی وسط هال !! در صورتی که در هردو می تونست به سمت همون راهروی کوچیک باز بشه(رو به روی هم ) و فضای خصوصی رو مجزا کنه yes.gif

حمام هم فقط به یکی از اتاقها راه داره؟؟؟ اگه کسی تو این اتاق خواب بود کس دیگه بخواد بره حموم ، خب مشکله دیگه...می تونست درش رو به سمت همون راهرو بگیره.مثل دستشویی.

همینا به چشمم خورد :ws37:

لینک به دیدگاه
اولا تبریک بابت خونه جدید :53tnkbetm2eof1u84pj

ایرادهایی که دیدم اینا بود : در اتاق خوابها خیلی بدجایی باز می شن...یکی از خوابها درش سمت آشپزخونه و اون یکی وسط هال !! در صورتی که در هردو می تونست به سمت همون راهروی کوچیک باز بشه(رو به روی هم ) و فضای خصوصی رو مجزا کنه :yes:

حمام هم فقط به یکی از اتاقها راه داره؟؟؟ اگه کسی تو این اتاق خواب بود کس دیگه بخواد بره حموم ، خب مشکله دیگه...می تونست درش رو به سمت همون راهرو بگیره.مثل دستشویی.

همینا به چشمم خورد :ws37:

در حموم از دستشویی هم راه داره

یادم رفت بکشمmysmilie_9.gif

ولیفک کنم همین شکلی اشتباه نکشیدم من :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...