رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

~M~O~J~ مهمان
بچه ها من بلد نیستما همین جوری خونه خریدم ذوق داشتم بکشم :girl_blush2:

واسه خونمون یههههههههه mysmilie_14.gif

2rxqosl5yt0xaui02rll.jpg

اون راهرو تا كجا ميره؟؟؟اگه ب بن بست ميخوره....ميشد بسته بشه...سرويس هم بزرگتر ميشد...mysmilie_9.gif 

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اون راهرو تا كجا ميره؟؟؟اگه ب بن بست ميخوره....ميشد بسته بشه...سرويس هم بزرگتر ميشد...mysmilie_9.gif

اهانmysmilie_9.gif

اتاق پشت دستشویی هم هست

یعنی ته راهرو میخوره به اتاق خواب

اشتباه کشیدم

بابا بلد نیستم خب mysmilie_9.gif

لینک به دیدگاه
شوخی کردما :a030:

اگه دوست داشتی می تونی یه بار دیگه درستشو بکشی اگه نه ، همین که سعی کردی بکشی بزاری خیلیه :yes:

میکشم میذارم حتماmysmilie_9.gif

واسه ایندم خوبه :whistle:

لینک به دیدگاه

اینم نقشه خونه ما

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
اول اینکه ارتباط سه طبقه با هم باعث شده که تو زمستون خونه به هیچ وجه گرم و تو تابستون هم با 4 تا کولر خنک نشه. دوم از ساعتی که خورشید میاد بالا تا وقتی میره بیرون مدام ما رو اذیت میکنه. (از بس پنجره داره.) بارون فقط از سمت شمال وارد خونه ما نمیشه که اون هم تو نوراباد تا حالا سابقه نداشته بارون از شمال بباره. پس در هر صورت بارون به خونه ما به خاطر طراحی بد در و پبجره راه پیدا میکنه.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اینم نقشه خونه ما اول اینکه ارتباط سه طبقه با هم باعث شده که تو زمستون خونه به هیچ وجه گرم و تو تابستون هم با 4 تا کولر خنک نشه. دوم از ساعتی که خورشید میاد بالا تا وقتی میره بیرون مدام ما رو اذیت میکنه. (از بس پنجره داره.) بارون فقط از سمت شمال وارد خونه ما نمیشه که اون هم تو نوراباد تا حالا سابقه نداشته بارون از شمال بباره. پس در هر صورت بارون به خونه ما به خاطر طراحی بد در و پبجره راه پیدا میکنه.

یکم درک پلانش برام سخته؛ جهت پله ها معلوم نیست؛:JC_thinking:

اما خیلی خوب کشیدین ؛ ممنون؛

این خونتون 7 تا اتاق خواب داره؟

به نظر من پذیراییش خیلی به نسبت فضاهایی که آشپزخونه و هال فرعی و... دارن , کوچیکه؛

طبقه بالاشو دوس دارم :ws37: فقط اون اتاقی که نورگیریش از راه پله هستش خوب نیست ,

اون اتاقه خواب هستا بقل ورودی اصلی تو طبقه همکف, خیلی پنجره هاش زیاده؛ مطمئنا تو گرم و سرد کردن اتاق مشکل دارین %28279%29.gif

لینک به دیدگاه
یکم درک پلانش برام سخته؛ جهت پله ها معلوم نیست؛:JC_thinking: اما خیلی خوب کشیدین ؛ ممنون؛ این خونتون 7 تا اتاق خواب داره؟ به نظر من پذیراییش خیلی به نسبت فضاهایی که آشپزخونه و هال فرعی و... دارن , کوچیکه؛ طبقه بالاشو دوس دارم :ws37: فقط اون اتاقی که نورگیریش از راه پله هستش خوب نیست , اون اتاقه خواب هستا بقل ورودی اصلی تو طبقه همکف, خیلی پنجره هاش زیاده؛ مطمئنا تو گرم و سرد کردن اتاق مشکل دارین %28279%29.gif
ممنون از نظرتون. شرمنده در حد توان شهرسازیمون کشیدم. زیاد با علائم معماری آشنایی ندارم. یه تصویر دیگه اضافه کردم که درک سطوح راحتتر باشه. این خونه 7 تا اتاق خواب 3 تا w.c و 2 تا خموم داره. که البته کاربریشون با اسمشون همخونی نداره :d در کل خونه ما از سه قسمت تشکیل شده طبقه اول که بیشتر اوقات در اون فضا هستیم. و پایین ترین سطخ هستش. دوبلکس که با اختلاف 1 متری از طبقه اول هستش. که شامل پذیرایی و اتاق خواب مهمان هستش و کاراییش زمان مهمونی هست. اون اختلاف ارتفاع باعث شده اپن آشپزخونه یه حالت فضایی پیدا کنه. طبقه دوم که اتاق خواب من و داداشمو و اتاق کار بابامه. و فقط موقع خواب استفاده داره. و دستریشم از طریق دوبلکس هستش خونه ما حدود 330 متر زیر بنا داره. که اتصال این سه بخش با هم باعث میشه که تمام هوای گرم خونه در تابستون بیاد طبقه بالا و عملا غیر قابل استفاده میشه. به خاطر همون افتابگیری 15 16 ساعته خونه که گفتم کسی نمیتونه بدون کولر ساعت 10 صبح تو طبقه بالا دووم بیاره درسته که پذیراییش نسبت به خونه کوچیکه اما توجه کنید که بیشتر از 40 متر هم دیگه ارزش نداره. اون اطاقی که نورگیزی خوبی نداره بیشتر حکم یه انباری رو داره که سال به سال ازش استفاده نمیکنیم.اتاق کناریشم اتاق خودمه. اتاق خواب کنار ورودی اصلی تقریباً ا ساعت 4 تا 6 افتاب گیر هست. بقیه روز آفتاب گیری نداره. چون قسمت جنوب غربی واقع شده و بریدگیهایی که داره باعث میشه که تا ساعت 4 عصر افتابی نداشته باشه. اتفاقاً از این اتاق برای خواب ظهرمون استفاده میمنیم. چون خیلی خنکه.
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ممنون از نظرتون. شرمنده در حد توان شهرسازیمون کشیدم. زیاد با علائم معماری آشنایی ندارم. یه تصویر دیگه اضافه کردم که درک سطوح راحتتر باشه. این خونه 7 تا اتاق خواب 3 تا w.c و 2 تا خموم داره. که البته کاربریشون با اسمشون همخونی نداره :d در کل خونه ما از سه قسمت تشکیل شده طبقه اول که بیشتر اوقات در اون فضا هستیم. و پایین ترین سطخ هستش. دوبلکس که با اختلاف 1 متری از طبقه اول هستش. که شامل پذیرایی و اتاق خواب مهمان هستش و کاراییش زمان مهمونی هست. اون اختلاف ارتفاع باعث شده اپن آشپزخونه یه حالت فضایی پیدا کنه. طبقه دوم که اتاق خواب من و داداشمو و اتاق کار بابامه. و فقط موقع خواب استفاده داره. و دستریشم از طریق دوبلکس هستش خونه ما حدود 330 متر زیر بنا داره. که اتصال این سه بخش با هم باعث میشه که تمام هوای گرم خونه در تابستون بیاد طبقه بالا و عملا غیر قابل استفاده میشه. به خاطر همون افتابگیری 15 16 ساعته خونه که گفتم کسی نمیتونه بدون کولر ساعت 10 صبح تو طبقه بالا دووم بیاره درسته که پذیراییش نسبت به خونه کوچیکه اما توجه کنید که بیشتر از 40 متر هم دیگه ارزش نداره. اون اطاقی که نورگیزی خوبی نداره بیشتر حکم یه انباری رو داره که سال به سال ازش استفاده نمیکنیم.اتاق کناریشم اتاق خودمه. اتاق خواب کنار ورودی اصلی تقریباً ا ساعت 4 تا 6 افتاب گیر هست. بقیه روز آفتاب گیری نداره. چون قسمت جنوب غربی واقع شده و بریدگیهایی که داره باعث میشه که تا ساعت 4 عصر افتابی نداشته باشه. اتفاقاً از این اتاق برای خواب ظهرمون استفاده میمنیم. چون خیلی خنکه.

بله, الان خوب متوجه شدم؛ %28279%29.gif

لینک به دیدگاه
اینم نقشه خونه ما
اول اینکه ارتباط سه طبقه با هم باعث شده که تو زمستون خونه به هیچ وجه گرم و تو تابستون هم با 4 تا کولر خنک نشه. دوم از ساعتی که خورشید میاد بالا تا وقتی میره بیرون مدام ما رو اذیت میکنه. (از بس پنجره داره.) بارون فقط از سمت شمال وارد خونه ما نمیشه که اون هم تو نوراباد تا حالا سابقه نداشته بارون از شمال بباره. پس در هر صورت بارون به خونه ما به خاطر طراحی بد در و پبجره راه پیدا میکنه.

:w58:

خونست یا خوابگاه؟!!

چند نفرید شما؟

ولی طراحیش به نظرم خیلی جالبه :yes:

لینک به دیدگاه
:w58: خونست یا خوابگاه؟!! چند نفرید شما؟ ولی طراحیش به نظرم خیلی جالبه :yes:
خونه هست خانواده ما 5 نفره هیت. که البته الان مامان بابام تو این خونه هستن. طرحش مال 17 سال پیشه. معمار و اوس معمار و مهندس ناظر هم همش داییم بوده.
لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

اینم خونه ماست!اگه نتونستم خیلی جالب طراحی کنم بزارین به حساب عجله ای که داشتم!و الا طراحیم خوبه هــــــــــــــــــــــــــــا!!!!!!!!:w16:

covscytk0k60wrye8hhr.jpg

19jpovw83225mu5m5v7s.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...