رفتن به مطلب

محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!

keyvan64

محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!  

116 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 155
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی جالبه که گوگوش و مهستی 4٪ رای آوردن :ws52:

خیلی هم طبیعیه

هرکی با اون مردک مهرداد آسمانی کار کنه وضعش همینه

اما در مورد مهستی این از نشنیدن صدای مهستی باشه شاید

لینک به دیدگاه
خیلی هم طبیعیه

هرکی با اون مردک مهرداد آسمانی کار کنه وضعش همینه

اما در مورد مهستی این از نشنیدن صدای مهستی باشه شاید

نمیشناسم اینی که گفتی رو ، کلا من گوگوش گوش نمیدم ؛ در واقع کلا قدیمی گوش نمیدم و در واقع تر فارسی کم گوش میدم اما گوگوش هم بانمکه قیافش :ws3:هم خیلیا گوگوشین ؛ مهستی هم همینطور

سیاوش فکر کنم بیشتر رای آورد چون امروزی تر میخونه نسبت به بقیه ؛ شعر هاش هم عالیه

لینک به دیدگاه
شجریان ، قمیشی و معین ! صدای هر 3 تاشون رو دوست دارم ...

سیاوش قمیشی رو بیشتر دوست دارم :w16:

سری به نتایج نظرسنجی تا این لحظه میزینیم:

در حالیکه نزدیک به 10 روز دیگه تا پایان مهلت نظرسنجی، فرصت باقی مونده، نتایج جالب توجهی به دست اومده:

آقای سیاوش قمیشی با کسب بیش از 25% از آرا، به تنهایی در صدر قرار گرفته، و این نشان علاقه نسل سوم ایران به کارهای ایشون داره. اما در رده دوم محمد رضا شجریان، استاد پرآوازه کشورمون با کسب بیش از 16% آراء حضور داره، که علیرغم هجمه موسیقی های جدید و بی اصالت، هنوز در دل جوانان ایرانی محبوبیت خاص خودش رو حفظ کرده.

اما از نکات قابل توجه، اقبال ناگهانی بچه های حاضر در فروم به گوگوش و داریوش بود! اگرچه در ابتدای امر، داریوش اقبالی در کمال تعجب در رده های میانی قرار گرفته بود، اما به یکباره با کسب نزدیک به 10% از آراء همراه با هایده و «سایرخواننده ها» در رده سوم قرار گرفته. حال باید دید در ادامه اقبال بچه ها به وی چگونه خواهد بود!

در میانه نظرسنجی ابی، و معین قرار دارند. در انتها نیز مهستی باکسب فقط 3% از آراء در رده آخر قرار گرفته است!

از نکات جالب توجه دیگر این نظر سنجی تا به این لحظه، اقبال اندک بچه ها به شوالیه آواز ایران، شهرام ناظری بوده است.

* باز هم لازم میدونم خاطر نشا ن کنم به هیچ وجه این نظر سنجی قابل تعمیم نیست، چرا که اکثر افراد شرکت کننده در این تاپیک، دانشجویان بین 18 تا 28 سال می باشند درنتیجه تسری نتایج اون به کلیت جامعه (شامل هر صنف با هرمقطع تحصیلی و با سن و سال های متفاوت)، کار صحیحی نیست.

لینک به دیدگاه

شما کدام خواننده ایرانی را بیشتراز سایرین دوست دارید؟!

1) داریوش اقبالی

2) ابراهیم حامدی

3) محمد رضا شجریان

4) سیاوش قمیشی

5) گوگوش (فائقه آتشین)

6) معین (نصرالله معین)

7) مهستی (افتخار دده بالا)

8) شهرام ناظری

9) هایده (معصومه دده بالا)

10) سایر خواننده ها

نکته اول: ترتیب خواننده ها بر اساس حروف الفبا می باشد.

نکته دوم: قطعاً خوانندگان مشهور و موفق دیگری هم چه از زمان گذشته و چه حال حاضر وجود داشتند و دارند. اما با توجه به اینکه به احتمال قریب به یقین، یکی از این 9 خواننده ی نامبرده، رتبه اول را کسب میکنند، از ذکر نام آنها خودداری شده. قطعاً اگر گزینه 10(سایرین) آرای بیشتری را از مابقی گزینه ها کسب کند، نظر سنجی دیگری برگزار خواهد شد.

رفیق کاش کلاسه بندی میکردی سنتی جدا پاپ جدا !!

من هم عاشق استاد شجریانم هم داریوش خب:icon_redface:

لینک به دیدگاه
رفیق کاش کلاسه بندی میکردی سنتی جدا پاپ جدا !!

من هم عاشق استاد شجریانم هم داریوش خب:icon_redface:

محمد جان ممنون از شرکت در نظرسنجی:icon_gol:

در مورد این مساله مفصل در صفحات ابتدایی و میانی بحث و گفتگو شد..توجهت رو به اون صفحات جلب میکنم.

همیشه سبز و پاینده باشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...