رفتن به مطلب

محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!

keyvan64

محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!  

116 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!

ارسال های توصیه شده

تقلب شده امکان نداره ابی رایاش انقد باشه :jawdrop: :w00:

شیما جان ابی خواننده پرطرفداری محسوب میشه...

به نظر من در اینجا آرای بالایی کسب نکرده که خب علتش رو در صفحات ابتدایی بادوستان مطرح کردیم که چه معیارهایی باعث ریزش هواداران این خواننده شده:icon_gol:

ممنونم ازت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 155
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من فک کنم اگه این رای گیری قبل انقلاب بود گوگوش بیشتر از همه محبوب بود و کلا نتیجه با الان فرق داشت کاش همه الان آلبوم‌های قدیمی‌ گوگوش رو گوش میدادن زمین تا آسمون با الان فرق داره اون زمان که تو اوج بود همیشه تو لیست بهترین‌ها اول بوده

لینک به دیدگاه
من فک کنم اگه این رای گیری قبل انقلاب بود گوگوش بیشتر از همه محبوب بود و کلا نتیجه با الان فرق داشت کاش همه الان آلبوم‌های قدیمی‌ گوگوش رو گوش میدادن زمین تا آسمون با الان فرق داره اون زمان که تو اوج بود همیشه تو لیست بهترین‌ها اول بوده

ممنوم ازت بخاطر شرکتت در نظر سنجی...

خب هر خواننده ای زمانی که اوجش هست قطعاً محبوبیت خاص خودش رو داره...مثل یه بازیکن فوتبال که اوج دوران بازیگریش ، طرفدارای زیادی داره..اما خب از لحاظ سنی ، داریوش و شجریان و سیاوش با گوگوش تقریباً در یه رنج قرار درن، اما محبوبیت این 3 تن کجا و محبوبیت ایشون کجا...اونا هنوزم با اینکه پا به سن گذاشتن محبوبیت خودشون رو حفظ کردن...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من فک می‌کنم باید اسم شادمهر عقیلی رو هم میذاشتی فک کنم اونم محبوبه

شما اگه نگاهی به نتایج نظرسنجی بندازید، میبینید که گزینه سایر خواننده ها در رتبه پنجم قرار داره...بنابراین باید محبوبترین خواننده رو در بین همین افراد جستجو کرد...:icon_gol:

ممنونم ازت دوست عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنوم ازت بخاطر شرکتت در نظر سنجی...

خب هر خواننده ای زمانی که اوجش هست قطعاً محبوبیت خاص خودش رو داره...مثل یه بازیکن فوتبال که اوج دوران بازیگریش ، طرفدارای زیادی داره..اما خب از لحاظ سنی ، داریوش و شجریان و سیاوش با گوگوش تقریباً در یه رنج قرار درن، اما محبوبیت این 3 تن کجا و محبوبیت ایشون کجا...اونا هنوزم با اینکه پا به سن گذاشتن محبوبیت خودشون رو حفظ کردن...:icon_gol:

سنّ گوگوش از همشون بیشتره البته شجریان رو نمیدونم راستش محبوبیت گوگوش الانشم زیاده این یه نظر سنجیه کوچیکه نمیشه ملاک باشه البته تعصبی نیست من نمیدونم کدوم محبوب ترن فقط از رو مجله‌های قدیمی‌ میدونم گوگوش از همه محبوب تر بوده اینم بگم گوگوش تازه چند ساله از ایران خارج شده و مدت زیادی دور بود از دنیای موسیقی‌ و خوب عقب موند یه جورایی نسل جدید نمیدونن چقدر محبوب بوده خوده من اتفاقی‌ آهنگ‌های قدیمیشو شنیدم طرفدارش شدم! ندیدم داریوش یا ابی یا سیاوش آهنگ‌هایی‌ مثل مرداب گوگوش داشته باشن یعنی‌ بعضی‌ آهنگ هاش از هر نظر معرکه بوده!

لینک به دیدگاه

نظرسنجیت واقعا مشکل داره

از هر سبکی

از هر دوره ای

یه خواننده انتخاب کردی

داریوش و شجریان چه ربطی دارن به هم دیگه؟

نمیگم کی خوبه کی بد

حداقل باید تو یه سبک (مثل پاپ، سنتی، رپ و...) خواننده ها رو میذاشتی

اون کجا و این کجا؟

لینک به دیدگاه

به نظر من حداقل یکی از خواننده های داخلی رو هم باید میزاشتین.به نظر من توی این لیست میتونست اسم چندتا از خواننده های دیگه هم باشه واسم بعضی از اینهایی که الان هست نباشه.

لینک به دیدگاه
نظرسنجیت واقعا مشکل داره

از هر سبکی

از هر دوره ای

یه خواننده انتخاب کردی

داریوش و شجریان چه ربطی دارن به هم دیگه؟

نمیگم کی خوبه کی بد

حداقل باید تو یه سبک (مثل پاپ، سنتی، رپ و...) خواننده ها رو میذاشتی

اون کجا و این کجا؟

محمد جان خیلی ممنونم از اظهار نظری که کردی:icon_gol:

حقیقتش همین انتقاد شما رو چند تن از دوستان دیگه هم داشتن، اما چه از طرف بنده و چه از سایر دوستان، پاسخ های مناسبی به این اشکال، داده شد که من از توضیح دوباره خودداری میکنم و توجه شما رو به صفحات ابتدایی این تاپیک جلب میکنم...

اگر باز هم ابهام یا انتقادی بود، خوشحال میشم با ما در میون بگذاری.

متشکرم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
به نظر من حداقل یکی از خواننده های داخلی رو هم باید میزاشتین.به نظر من توی این لیست میتونست اسم چندتا از خواننده های دیگه هم باشه واسم بعضی از اینهایی که الان هست نباشه.

دوست عزیزم ممنونم از شرکتت در این تاپیک:icon_gol:

تا اونجا که بنده مطلعم، آقایان شجریان و ناظری از خوانندگان داخلی ما محسوب میشن!!!

اگر هم تصور شما بر این بوده که خواننده دیگه ای(اعم از داخلی یا ایرانی ساکن خارج) میتونست عنوان محبوبترین خواننده رو کسب کنه، نتایج فعلی نظرسنجی نشون میده که چنین تصوری اشتباه بوده. چون برای این منظور، گزینه «سایر خواننده ها» رو پیش بینی کردیم که در حال حاضر رده پنجم رو به خودش اختصاص داده!!

بنابراین لاجرم باید خواننده محبوب بچه های شرکت کننده در این نظرسنجی رو به ترتیب از بین سیاوش قمیشی، محمد رضا شجریان و داریوش اقبالی(البته تا این لحظه) جستجو کنیم.

متشکرم از حسن نظرت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست عزیزم بنده اگر افزونتر از شما به موسیقی سنتی و خوانندگان اون ارادت نداشته باشم، ارادتم کمتر هم نیست...

شاید یکی از دلایل اصلی عدم تقسیم بندی افراد، به اعتقاد شخصی من در خصوص موسیقی بر میگرده. من دوستدار همه نوع موسیقی هستم، از سنتی و کلاسیک گرفته تا پاپ و راک. موسیقی ای برای من زیباست که روح منو پرواز بده. صحیح نیست ما بخواهیم ارجحیتی به سبک خاصی از موسیقی، یا خوانندگان اون بدیم. مثل این سوال اشتباه که شعر کلاسیک بهتره یا نو.

بنده ارادت خاصی به اساتید بزرگ، شجریان و ناظری دارم. با اونها اشک ریختم، به وجد اومدم و لذت بردم. اما در کنار هم بودن این افراد زیباست.

چه بسا باشند دوستانی که اعتقادی به موسیقی سنتی نداشته باشن و هرگز حاضر نباشن داریوش ها و سیاوش ها رو با سنتی ها مقایسه کنن.

پس بهتره به عقاید همگان احترام بذاریم...

عذر میخوام که نخونده نظر دادم

ولی همچنان سر حرفم هستم

هرچند که اول توضیحت گفتی نظر شخصی من هست و دیگه جایی برای بحث نمیمونه...

اما اگر بخواهیم در مورد محبوبترین خواننده از نظر من صحبت کنیم من فکر میکنم که باید تقسیم بندی از لحاظ سبک آهنگ صورت بگیره. در ضمن با صحبت های امیر هم به شدت موافقم : موفقیت یه اثر موسیقیایی بیش از خواننده به آهنگساز و متن اون اثر بستگی داره

در سبک پاپ خوانندگان چون سیاوش قمیشی ، گوگوش ، شادمهر (تاحدودی)

در سبک سنتی استاد شجریان ، شهرام ناظری ، غلامحسین بنان

در سبک رپ هم به نظر من یاس حرفی واسه گفتن داره

اما در مورد آهنگسازهای ایرانی هم به نظر من سیاوش و شماعی زاده تکرار نشدنی اند همینطور شادمهر :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سنّ گوگوش از همشون بیشتره البته شجریان رو نمیدونم راستش محبوبیت گوگوش الانشم زیاده این یه نظر سنجیه کوچیکه نمیشه ملاک باشه البته تعصبی نیست من نمیدونم کدوم محبوب ترن فقط از رو مجله‌های قدیمی‌ میدونم گوگوش از همه محبوب تر بوده اینم بگم گوگوش تازه چند ساله از ایران خارج شده و مدت زیادی دور بود از دنیای موسیقی‌ و خوب عقب موند یه جورایی نسل جدید نمیدونن چقدر محبوب بوده خوده من اتفاقی‌ آهنگ‌های قدیمیشو شنیدم طرفدارش شدم! ندیدم داریوش یا ابی یا سیاوش آهنگ‌هایی‌ مثل مرداب گوگوش داشته باشن یعنی‌ بعضی‌ آهنگ هاش از هر نظر معرکه بوده!

دوست عزیزم باز هم ازت بابت شرکتت در این تاپیک تشکر میکنم.:icon_gol:

کاش شما که طرفدار خانم گوگوش هستید، اطلاعات خودتون رو از بیشتری از ایشون داشتید.خانم گوگوش متولد سال 1329 هستند، یعنی دقیقاً همون سالی که آقای داریوش اقبالی متولد شدند. بماند که آقای شجریان متولد سال 1319 و آقای سیاوش قمیشی متولد 1324 می باشند.

صرف بودن روی جلد مجله که نشون دهنده محبوب بودن یک خواننده یا هنرمند که نزد عموم مردم نمی تونه باشه. الان هم روی جلد مجلات، چهره محمد شریفی نیا خیلی دیده میشه، آیا ایشون محبوبترین بازیگر ایران هستند؟!!

البته یه تبریک ویژه به شما میگم که در مطلبتون گفتی که تعصب نداری. این یه حسن خیلی خوبه که معمولاً اکثر ما آدمها فاقد این ویژگی مثبت هستیم. ضمناً مرداب خانم گوگوش هم خیلی جذابه و با شما هم عقیدم.:icon_gol:

ممنونم ازت:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
عذر میخوام که نخونده نظر دادم

ولی همچنان سر حرفم هستم

هرچند که اول توضیحت گفتی نظر شخصی من هست و دیگه جایی برای بحث نمیمونه...

اما اگر بخواهیم در مورد محبوبترین خواننده از نظر من صحبت کنیم من فکر میکنم که باید تقسیم بندی از لحاظ سبک آهنگ صورت بگیره. در ضمن با صحبت های امیر هم به شدت موافقم : موفقیت یه اثر موسیقیایی بیش از خواننده به آهنگساز و متن اون اثر بستگی داره

در سبک پاپ خوانندگان چون سیاوش قمیشی ، گوگوش ، شادمهر (تاحدودی)

در سبک سنتی استاد شجریان ، شهرام ناظری ، غلامحسین بنان

در سبک رپ هم به نظر من یاس حرفی واسه گفتن داره

اما در مورد آهنگسازهای ایرانی هم به نظر من سیاوش و شماعی زاده تکرار نشدنی اند همینطور شادمهر :icon_gol:

اختیار داری محمد جان.:icon_gol:به شخصه استفاده کردم از مطالبی که عنوان کردی.

ممنون که وقت گذاشتی و مطالب رو خوندی(هر چند که چند مطلب دیگه غیر از این مطلبی که شما نقل قول کردید، وجود داشت که امیدوارم اونارو هم خونده باشی)

تقسیم بندی خوبی ارایه کردی، اما هدف این نظرسنجی اینه که بر فرض صحیح بودن و متفق القول بودن همگان با این تقسیم بندی، حالا از بین خود این افراد، چه کسی ازسایرین در دل بچه ها بیشتر جا باز کرده و طرفداران بیشتری داره....

دقیقاً مثل فوتبال، که متشکل از پست های مختلفی هست، هر کسی در هر سال به عنوان بهترین بازیکن اون پست سال انتخاب میشه اما از بین اونها باز هم یک نفر به عنوان بهترین انتخاب میشه، وگرنه چه تناسبی بین پست دروازه بانی و مهاجم نوک؟! اما یکسال اولیور کان(گلر) بهترین میشه و یک سال فابیو کاناوارو (مدافع) و یکسال کاکا و مسی(مهاجم)و...

یه نکته خیلی مهم در مطلبت بود، حیفم اومد نگم و اون اینکه برای نظر شخصی دیگران احترام خاصی قایل هستی ...

ممنونم ازت:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

اختیار داری محمد جان.:icon_gol:به شخصه استفاده کردم از مطالبی که عنوان کردی.

ممنون که وقت گذاشتی و مطالب رو خوندی(هر چند که چند مطلب دیگه غیر از این مطلبی که شما نقل قول کردید، وجود داشت که امیدوارم اونارو هم خونده باشی)

تقسیم بندی خوبی ارایه کردی، اما هدف این نظرسنجی اینه که بر فرض صحیح بودن و متفق القول بودن همگان با این تقسیم بندی، حالا از بین خود این افراد، چه کسی ازسایرین در دل بچه ها بیشتر جا باز کرده و طرفداران بیشتری داره....

دقیقاً مثل فوتبال، که متشکل از پست های مختلفی هست، هر کسی در هر سال به عنوان بهترین بازیکن اون پست سال انتخاب میشه اما از بین اونها باز هم یک نفر به عنوان بهترین انتخاب میشه، وگرنه چه تناسبی بین پست دروازه بانی و مهاجم نوک؟! اما یکسال اولیور کان(گلر) بهترین میشه و یک سال فابیو کاناوارو (مدافع) و یکسال کاکا و مسی(مهاجم)و...

یه نکته خیلی مهم در مطلبت بود، حیفم اومد نگم و اون اینکه برای نظر شخصی دیگران احترام خاصی قایل هستی ...

ممنونم ازت:icon_gol::icon_gol:

فکر میکنم مثالت یه کم مشکل داره

اگه موسیقی رو به ورزش تشبیه میکنی ، سبک های موسیقی باید با رشته های مختلف ورزشی مقایسه بشن

مثلا بهترین بازیکن فوتبال

بهترین بازیکن بسکتبال

هیچوقت ندیدم بهترین ورزشکار سال رو انتخاب کنن:a030:

لینک به دیدگاه
دوست عزیزم باز هم ازت بابت شرکتت در این تاپیک تشکر میکنم.:icon_gol:

کاش شما که طرفدار خانم گوگوش هستید، اطلاعات خودتون رو از بیشتری از ایشون داشتید.خانم گوگوش متولد سال 1329 هستند، یعنی دقیقاً همون سالی که آقای داریوش اقبالی متولد شدند. بماند که آقای شجریان متولد سال 1319 و آقای سیاوش قمیشی متولد 1324 می باشند.

صرف بودن روی جلد مجله که نشون دهنده محبوب بودن یک خواننده یا هنرمند که نزد عموم مردم نمی تونه باشه. الان هم روی جلد مجلات، چهره محمد شریفی نیا خیلی دیده میشه، آیا ایشون محبوبترین بازیگر ایران هستند؟!!

البته یه تبریک ویژه به شما میگم که در مطلبتون گفتی که تعصب نداری. این یه حسن خیلی خوبه که معمولاً اکثر ما آدمها فاقد این ویژگی مثبت هستیم. ضمناً مرداب خانم گوگوش هم خیلی جذابه و با شما هم عقیدم.:icon_gol:

ممنونم ازت:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ببخشید نمیدونستم سنش رو از اطرافیان شنیده بودم بیشتره! داریوش چه جوون مونده؟؟!! نه‌ رو جلده مجله منظورم نبود تو نظر سنجی‌ها و... محبوبتر بوده شاید عکساشو پیدا کردم گذاشتم:w16:مرداب مثال کوچیکش بود:ws37::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...