رفتن به مطلب

محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!

keyvan64

محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!  

116 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. محبوبترین خواننده ایرانی از نظر شما کیست؟!

ارسال های توصیه شده

شما اگه نگاهی به نتایج نظرسنجی بندازید، میبینید که گزینه سایر خواننده ها در رتبه پنجم قرار داره...بنابراین باید محبوبترین خواننده رو در بین همین افراد جستجو کرد...:icon_gol:

ممنونم ازت دوست عزیز:icon_gol:

این که سایر خواننده ها رای زیادی نیاورده ، دلیل بر کم بودن رای بقیه نیست !

بیشتر کاربران سعی می کنن از بین همین چند تا خواننده یکی رو انتخاب کنن !

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 155
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این که سایر خواننده ها رای زیادی نیاورده ، دلیل بر کم بودن رای بقیه نیست !

بیشتر کاربران سعی می کنن از بین همین چند تا خواننده یکی رو انتخاب کنن !

دوست عزیزم نظر شخصی من اینه که اگه شرکت کننده ای خواننده محبوبی رو مدنظر داشته باشه اما با این وجود، به خواننده دیگه ای که اشاره کردیم ، رأی بده، مشخصه که هودار و دوستدار واقعی اون خواننده نیست. وگرنه هستند دوستانی که به گزینه سایر خواننده ها رأی دادن و با صراحت نام شادمهر عقیلی، حسن شماعی زاده و... رو آوردند.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببخشید نمیدونستم سنش رو از اطرافیان شنیده بودم بیشتره! داریوش چه جوون مونده؟؟!! نه‌ رو جلده مجله منظورم نبود تو نظر سنجی‌ها و... محبوبتر بوده شاید عکساشو پیدا کردم گذاشتم:w16:مرداب مثال کوچیکش بود:ws37::icon_gol:

مرسی...خوشحال میشم عزیزم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
فکر میکنم مثالت یه کم مشکل داره

اگه موسیقی رو به ورزش تشبیه میکنی ، سبک های موسیقی باید با رشته های مختلف ورزشی مقایسه بشن

مثلا بهترین بازیکن فوتبال

بهترین بازیکن بسکتبال

هیچوقت ندیدم بهترین ورزشکار سال رو انتخاب کنن:a030:

محمد جان در مثل جای مناقشه نیست.:icon_gol:

اما با این حال باید بگم بله، بهترین ورزشکار جهان رو هم هر سال انتخاب می کنند. مثلاً سال 2010 لیونل مسی بهترین ورزشکار جهان معرفی شد و بالاتر از ورزشکارانی مثل "روجر فدرر"، "کوبه برایانت"، "سباستین وتل" و "هایله گبرسلاسی" قرار گرفت.

یا فرضاً سال 2009 بهترین ورزشکار خانم سرنا ویلیامز شد که تنیسور زن امریکایی هست. و اگه اشتباه نکنم یوسین بولت برترین ورزشکار مرد جهان شد که رشته ورزشیش ، دو و میدانی است.

این انتخاب ها در تمام زمینه ها در همه جای دنیا مرسومه...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست عزیزم نظر شخصی من اینه که اگه شرکت کننده ای خواننده محبوبی رو مدنظر داشته باشه اما با این وجود، به خواننده دیگه ای که اشاره کردیم ، رأی بده، مشخصه که هودار و دوستدار واقعی اون خواننده نیست. وگرنه هستند دوستانی که به گزینه سایر خواننده ها رأی دادن و با صراحت نام شادمهر عقیلی، حسن شماعی زاده و... رو آوردند.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

به نظر من این حرف شما وقتی درسته که یه نفر رو یه خواننده خاص تعصب داشته باشه !

لینک به دیدگاه

به نظر من این حرف شما وقتی درسته که یه نفر رو یه خواننده خاص تعصب داشته باشه !

پس نتیجه حرف شما این میشه که این تعداد افرادی که(بیش از 10%) به گزینه سایر خواننده ها رای دادن، افرادی متعصب بودن؟!!!

لینک به دیدگاه
پس نتیجه حرف شما این میشه که این تعداد افرادی که(بیش از 10%) به گزینه سایر خواننده ها رای دادن، افرادی متعصب بودن؟!!!

بحث رو فلسفی نکنید ...

همه چی مطلق نیست !

تعصب داشتن هم نسبیه !

البته برداشت من از این "متعصب ؟!!!" که گفتین این بود ! :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اندی.شهرام کاشانی.سندی.ارش.افشین.شادمهر.حبیب.منصور. ابی.لیلا و .........کجان پس.من که به سیاوش دوس داشتنی رای دادم.

مرسی دوست عزیزم از شرکتت در نظرسنجی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اندی.شهرام کاشانی.سندی.ارش.افشین.شادمهر.حبیب.منصور. ابی.لیلا و .........کجان پس.من که به سیاوش دوس داشتنی رای دادم.

با اندی و شهرام کاشانی و سندی که باید باشن یا نباشن کاری ندارم ....

بیشتر شبیه جوک میمونه

ولی ابی که بود ..... یا همون (ابراهیم حامدی) ؟!:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با اندی و شهرام کاشانی و سندی که باید باشن یا نباشن کاری ندارم ....

بیشتر شبیه جوک میمونه

ولی ابی که بود ..... یا همون (ابراهیم حامدی) ؟!:icon_gol:

درسته...من به پسته دوستمون دقت نکرده بودم

ابراهیم حامدی همون ابی هست.:icon_gol:

ممنون از توجهت

لینک به دیدگاه

خب دوستان سری به نتایج نظرسنجی تا این لحظه میزنیم...

در حالی که تا پایان مهلت شرکت در نظرسنجی زمان خیلی کمی باقیمونده سیاوش قمیشی همچنان در صدر جدول به سر میبره.البته سیاوش تا چند روز پیش با کسب 25% آرا این جایگاه رو در اختیار داشت اما محمدرضا شجریان فاصله خودش رو کمتر کرد و با کسب بیش از 17% آرا مقام دوم رو تا این لحظه داره.

مکان سوم نیز کماکان با داریوش اقبالی هست.

از نکات جالب توجه جدا شدن گوگوش از انتهای جدول نظرسنجی است و در عوض شهرام ناظری و مهستی، در کمال ناباوری (به ویژه شهرام ناظری) کمترین آراء رو به خودشون اختصاص دادن.

لینک به دیدگاه
خب دوستان سری به نتایج نظرسنجی تا این لحظه میزنیم...

در حالی که تا پایان مهلت شرکت در نظرسنجی زمان خیلی کمی باقیمونده سیاوش قمیشی همچنان در صدر جدول به سر میبره.البته سیاوش تا چند روز پیش با کسب 25% آرا این جایگاه رو در اختیار داشت اما محمدرضا شجریان فاصله خودش رو کمتر کرد و با کسب بیش از 17% آرا مقام دوم رو تا این لحظه داره.

مکان سوم نیز کماکان با داریوش اقبالی هست.

از نکات جالب توجه جدا شدن گوگوش از انتهای جدول نظرسنجی است و در عوض شهرام ناظری و مهستی، در کمال ناباوری (به ویژه شهرام ناظری) کمترین آراء رو به خودشون اختصاص دادن.

بنده هم دچار همین کمال ناباوربی هستم (در خصوص استاد ناظری) دلیل این عدم پذیرش؛ نظر سنجی است ، نظر سنجی فاقد رویه درست و دسته بندی مناسب در حوزه های مختلف موسیقایی امی باشد

- موسیقی ردیف دستگاهی ، موسیقی مقامی ، پاپ (که خود داستان بلندی دارد) و . . . .

با سپاس

لینک به دیدگاه
بنده هم دچار همین کمال ناباوربی هستم (در خصوص استاد ناظری) دلیل این عدم پذیرش؛ نظر سنجی است ، نظر سنجی فاقد رویه درست و دسته بندی مناسب در حوزه های مختلف موسیقایی امی باشد

- موسیقی ردیف دستگاهی ، موسیقی مقامی ، پاپ (که خود داستان بلندی دارد) و . . . .

با سپاس

مرسی دوست عزیزم از شرکتت در نظر سنجی:icon_gol:

در مورد این انتقاد شما، تقریباً به طورمفصل در صفحات ابتدایی و میانی تاپیک بحث شد..توجه شما رو به اونها جلب میکنم...

ازت ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سیاوش رو می پسندم و با آهنگ هاش همذات پنداری می کنم.

مرسی عزیزم...:flowerysmile:

اگر چه فکر میکنم نظرسنجی دیگه بسته شده باشه...

منم سیاوش رو انتخاب کرده بودم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...