رفتن به مطلب

دفتر مدير تالار مهندسي شيمي

mim-shimi

ارسال های توصیه شده

سلام من دارم به صورت عملی کارمی کنم تمام واحدهایی که پاس کردیم یه طرف ولی تجربه وکار عملی یه طرف دیگه

ولی همین م برای شروع خوب اگه تئوری قوی باشید وخوب یاد بگیرید عملی هم موفق میشید

آره خوب از هیچی بهتره.:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 234
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام من دارم به صورت عملی کارمی کنم تمام واحدهایی که پاس کردیم یه طرف ولی تجربه وکار عملی یه طرف دیگه

ولی همین م برای شروع خوب اگه تئوری قوی باشید وخوب یاد بگیرید عملی هم موفق میشید

ممنون از حضورتون:icon_gol:

کاملا با حرفتون موافقم. نمونه کوچیکشو تو پایان نامم دیدم. وقتی که همراه با مدلسازی، آزمایشگاهی هم برداشتم. اصلا کار عملی یه دنیای دیگس

ایشالا تجربیاتتون به ما هم کمک کنه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
آره قبلا هم گفته بودی.

پس تجربه کاری داری.همون تجربه هاتو برامون بگی کافیه.[/quote

نه بابا 2 ماه که امدم سر کار واسه همینه میخوام اطلاعاتم زیاد تر بشه....

لینک به دیدگاه

دوستان شما میتونید علم خودتون رو منتشر کنید

یعنی اینکه سوال بسازید و سوال جواب بدین و اصلاً قرار نیست به صورت عملی کاری را بلد باشین

مثلا من تو زمینه تبدیل واحد ضعیف بودم رفتم دنبالش چند تا واحد حفظ کردم ، چند تا سایت خارجی که سوال در مورد تبدیل واحد ارائه داده بودن خوندم و مسئله حل کردم و در آخر دیدم چه بهتره که بیام همین تبدیل واحد را به دیگران یاد بدم و شروع کردم به نوشتن تایپیک الان این رو ببینین

سوال

تبدیل 35.50mi/hr به km/s

جواب:

1-تبدیل ساعت به ثانیه

s

2-تبدیل مایل به کیلومتر

s

خب دیدم خیلی چیز خوبی در اومد و ازش استقبال شد شروع کردم به نوشتن سوالات انتقال حرارت بعدش مکانیک سیالات

کارش هم خیلی راحته فقط کافیه سوالات لاتین رو تو نت پیدا کنید ،متن سوال را ترجمه کنید و جواب سوال را بصورت عکس تو تایپیک قرار بدین

با این کارتون روش حل مسائل را بصورت نمونه سوال به دیگران یاد میدین که خیلی مورد استقبال قرار می گیرد

اگر کسی دوست داشت در این زمینه فعالیت کنه خودم برای شروع کار نمونه سوال لاتین بهش میدم

@%1;

@%1;

@%1;

@%1;

لینک به دیدگاه

خوب من میگم بیاییم تو بخش طراحی کار کنیم اخه یه مهندس شیمی که نباید وقتشو صرف کارهای الکی بکنه...

تا خودمون قابلیتامونو رو نکنیم که کسی نمیفهمه که....

لینک به دیدگاه
خوب من میگم بیاییم تو بخش طراحی کار کنیم اخه یه مهندس شیمی که نباید وقتشو صرف کارهای الکی بکنه...

تا خودمون قابلیتامونو رو نکنیم که کسی نمیفهمه که....

آفرین ، هرکس باید به هرچی که علاقه داشته باشه فعالیت خودش را شروع کنه مثلا من خودم تدریس رو دوست دارم و خیلی دوست دارم جذب هیئت علمی دانشگاه بشم به خاطر همین علاقه هم نشستم در مورد درس های مهندسی شیمی نمونه سوال حل کردم ، اگر شما هم به طراحی علاقه دارین من پایه شما هستم و حتی همین الان هم چند فایل طراحی هایسیس دارم که میتونم اینجا بذارم هایسیس 3.1 روی لپ تاپم نصبه ولی متاسفانه کار نمیکنه نمیدونم چطور فعالش کنم اگر در این زمینه هم اطلاعاتی داشتی بهم بگو. مرسی

لینک به دیدگاه
آفرین ، هرکس باید به هرچی که علاقه داشته باشه فعالیت خودش را شروع کنه مثلا من خودم تدریس رو دوست دارم و خیلی دوست دارم جذب هیئت علمی دانشگاه بشم به خاطر همین علاقه هم نشستم در مورد درس های مهندسی شیمی نمونه سوال حل کردم ، اگر شما هم به طراحی علاقه دارین من پایه شما هستم و حتی همین الان هم چند فایل طراحی هایسیس دارم که میتونم اینجا بذارم هایسیس 3.1 روی لپ تاپم نصبه ولی متاسفانه کار نمیکنه نمیدونم چطور فعالش کنم اگر در این زمینه هم اطلاعاتی داشتی بهم بگو. مرسی

نه انگاری که باید خودم دست به کار بشم:ws52:

متاسفانه اطلاعی ندارم...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
کار خیلی جالبیه

من یه کم الان درگیر درسم و البته زندگی!!!

بعد از کنکور پایم اساسی:a030:

خب شما که هر هر روز به نت سر میزنین و اگه بتونین یه پست آموزشی بزنین هیچ مشکلی به درس خوندنتون یا اینکه زندگیتون نمیاد

لینک به دیدگاه
خب شما که هر هر روز به نت سر میزنین و اگه بتونین یه پست آموزشی بزنین هیچ مشکلی به درس خوندنتون یا اینکه زندگیتون نمیاد

مشکل اینجاس که برنامه منظمی ندارم و از امروز تا دو ماه آینده خیلی کم تر میام

تاپیکای آموزشی نیاز به حضور منظم تری داره

مطمئنا بعد از کنکور تمام وقتمو میزارم برا این کار:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام به دوستان گرام

من تو این مدتی که نبودم علاوه بر درس خوندن،:ws3: راجع به چند تا از کارهایی که باید برا تالار انجام بدیم فکر کردم

دوس دارم شما هم کمک کنین تا یه تحولی نو تو تالارمون داشته باشیم:

1-ترجمه مقاله های انگلیسی مربوط به رشتمون که از تعداد صفحات کم شروع میکنیم

2-ویرایش برچسب های مربوط به تاپیک های زده شده

3-شناسایی و تصحیح لینک های خراب تو تالار

4-حل مثال های حل شده(از سایت های انگلیسی) که اتفاقا آقا محمد هم قبلا پیشنهادشو داده بودن

5-برگزاری مسابقه جدید و پیگیری مسابقه قبلیه حضور ذهن

6-در اختیارگذاشتن فایل هایی که خودمون داریم. مثه گزارش کار های آزمایشگاه ها و یا پاورپوینت هایی که استادامون برا درس دادن استفاده میکردن

نظرتون و پیشنهادتون راجع به مطالب بالا و یا هر ایده ای که خودتون دارین :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اشکال نداره

همیشه وقتی یه کار مهم داری نت قطع میشه.:hanghead:

قانون مورفی..

سلام به دوستان گرام

من تو این مدتی که نبودم علاوه بر درس خوندن،:ws3: راجع به چند تا از کارهایی که باید برا تالار انجام بدیم فکر کردم

دوس دارم شما هم کمک کنین تا یه تحولی نو تو تالارمون داشته باشیم:

1-ترجمه مقاله های انگلیسی مربوط به رشتمون که از تعداد صفحات کم شروع میکنیم

2-ویرایش برچسب های مربوط به تاپیک های زده شده

3-شناسایی و تصحیح لینک های خراب تو تالار

4-حل مثال های حل شده(از سایت های انگلیسی) که اتفاقا آقا محمد هم قبلا پیشنهادشو داده بودن

5-برگزاری مسابقه جدید و پیگیری مسابقه قبلیه حضور ذهن

6-در اختیارگذاشتن فایل هایی که خودمون داریم. مثه گزارش کار های آزمایشگاه ها و یا پاورپوینت هایی که استادامون برا درس دادن استفاده میکردن

نظرتون و پیشنهادتون راجع به مطالب بالا و یا هر ایده ای که خودتون دارین :icon_gol:

درود خانم مدیر

نزدکین به مکانیک سیالات تبدیل، پس منم نظر میدم

4 بی فایده هست تمارین تو کتاب مرجع زیاده. دانشجو فارسی رو حل نمی کنه..

1 ترجمه ی خلاصه و نتیجه گیری مقالات انگلیسی هم اگه بشه که عالیه

لینک به دیدگاه
قانون مورفی..

درود خانم مدیر

سلام

ممنون از اینکه نظرتونو دادین

منظورم در قالب تدریس بود. مثلا یه مبحثی گفته بشه و مثال های غیر از مثال های موجود در کتب در دسترس حل بشه ازش...جای بحث داره این کار

مقاله هم کمک میکنه به بهبود زبان و هم به طرز صحیح مقاله خوندن...حتی میتونیم تو زمینه های مشترک با مکانیک، این کار رو با همکاری دوستان مکانیکی و خود شما انجام بدیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
قانون مورفی..

درود خانم مدیر

سلام دوست عزیز

مرسی از نطری که دادین

ولی با اون تیکه قرمز رنگ من مخالف هستم

چرا که ما سوال را ترجمه می کنیم و به همراه حل ارائه می دیم که به عنوان نمونه تمرین یا نمونه سوال بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...