رفتن به مطلب

تحليل شخصيت sefid barfi عزيز... شماره 35

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 171
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلااام ننههه.

هنرمند بودنت که اصلا نیاز به گفتن نداره دیگه :ws3:

صاف و ساده و روراست. اگه چیزی باشه حرفتو میزنی. برای خودت زندگی میکنی و رفتار میکن نه برای مردم و حرف مردم. این خیلی خوبه.

سخت کسی رو به دایره دوستی خودت راه میدی.

خانواده دوست و اهل گردش. تور کاشان که این همه راهو به خاطرش پاشدی اومدی یادم نمیره :a030:

یه کمی زود عصبانی میشی و کم حوصله ای. غم و ناراحتی رو توی دلت نگه میداری. این خوب نیست و بیشتر فقط باعث اذیت کردن خودت میشه.

لینک به دیدگاه
سلام و درود:a030:

مرسی از دعوتت بانو

والا من شناخت زیادی ندارم ازتون

فقط میدونم یه هنرمند واقعی هستین:w16:

زنده باشی عزیزم:icon_gol:

سلام

ممنونم از حضورت

ممنونم از اینکه هنرمند میبینید منو:icon_gol::icon_gol:

پاینده و سلامت باشید عزیزم

درود بر شما:ws37:

بدون معطلی میرم سر اصل مطلب:ws3:

خیلییییی هنرمند!:ws37: کار های دستی فوق العاده:w02:

تبریک میگم

برخورد قاطع و گاهی خشن:sad0: اصلا یادمه یه بار تو یه برخوردی که داشتم باهاشون ترسیدم... لرزیدم...:scared9: (البته خب نه در این حد اما حالا تا حدی برخورد قاطع دارن:whistle::ws37::ws28:)

یه مدتی پر کار و اخیرا خسته:ws37:

به دور از هیاهو:icon_redface:

امیدوارم موفق باشن:icon_gol::love070:

درود بر شما

از هنرمند بودنم که بگذریم

قاطع رو خوب اومدی:w02: ولی جدیدا یکم حساب میبرند بعد باز به راه خودشون ادامه می دهند نمیدونم چکار کنم بعضیها هنوز نیاز دارند که سخت باهاشون برخورد کرد.:ws38:

خسته که نیستم ولی خب یکم شاید نمیدونم چکار و از کجا استارت بزنم این مشکل جدیدم هست:whistle:

سلام :wavesmile:

ممنون از دعوتت :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

هنوز سعادت دیدنتو که نداشتم .

حدس میزنم یه خانم با وقار و با شخصیت . فعال . جدی و موفق در امور هستید .

پست هایی که ازت دیدم فکر میکنم رُک هستی و حرف حق رو صریح میزنی:w16:

ایشالله بیشتر بشناسمتون و مابقی رو خصوصی به خودتون بگم :a030::icon_gol:

ممنون از حضورت و شناخت درستت با وجود آشنا نبودن خیلی و برخورد چندانی نداشتن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

میشه بیایید باهم آشنا بشیم بعد تحلیل کنم؟

سلام عزیزم

کجا بیام آشنا بشیم باهم :icon_gol:

به خدا هر چی زور زدم زودتر بنویسم تا بشه آخرین پست صفحه ی قبل که اینقد طولانی بودنش بچه ها رو اذیت نکنه... نشد...hanghead.gif

شرمنده ی چشم ها و البته انگشتان متحرک بر روی بیلبیلک چرخان رو ماوس رایانه تونم...sigh.gif:ws3:

.

.

.

بانوی هنرمند...

بانوی ناجی...

شاهدُخت عزیز...

دست بافته هاشون عالی هست...از کاموابافی هاشون...تا فرش ها...نقاشی ها و همه و همه که بعضی ها رو من اسمشون نمی دونم...:icon_redface:

ازتون ناراحت باشه اگر براش مهم باشین یک جورایی بهتون می فهمونه...:w16:

اگر گیرایی تون بالا بود و پی گیر شدین که یکمی باز سر می دونه th_running1.gif شما رو تا بالاخره بحث که باز شد می ریزه رو داریه...:ws37:

اون موقعه صداقت داشته باشین همه چی حل می شه...:w16:

سعی کنین نرسه به اینکه با کنایه بخواد یک چیزی رو بهتون حالی کنه...نشون داده زبون تند و تیزی داره...:gnugghender:

سکوت کرد بدونین نه اینکه حرفی واسه گفتن نداشته باشه...کسی رو نمی بینه که بتونه حرفش رو بهش بگه....یا لایق نمی دونه...:w16:

ازتون خیلی راضی باشه ممکنه ازش جایزه بگیرین....شاید دست بافته های خودشون..شایدم لواشک!:ws3:

اینقد غرور دارن که اصلا منت دار کسی نمی شن...:no2:(ولی بعضی هستن دور برشون که برای کار نکردشون در حق ایشون منت میزارن)

سال مار خیلی از دیگرون نیش خوردن...نیش نزنین بهشون...hanghead.gif

جواب خیانت رو با خیانت نمی ده...:no2:

تو زندگی اگه یک جا گذاشتتون کنار دیگه بر نمی گرده بردارتتون..تا اونجا که می تونین از اون لحظه دوری کنین...:ws37:

کله پاچه و کوفته سبزیدست پخت مامان رو دوست دارن...:pot:

دسرم که کار خودشون باشه لذتش بیشتر می شه...(تو بخش آشپزی تالار خانواده سر بزنین آموزش های دسرشون رو می بینین...اونایی که لذت می بره ازشون حوصله داشته باشه آموزشش رو هم می زاره):icon_redface:

تا یادم نرفتم باقلا وگرمک هم دوست دارن...:ws3:

کلا هله هوله خور به نظر میان...همه ترشی جات و هم شیرین جات.. ترشی جات(لوشک)...از شیرینی جات بستنی خورن(ایتالیایی به صورت قیفی کلی خاطره دارن ازش تو یک پارک)...و دسرهای شیرین...:w16:

مواظب باشین به چشم نظر زن نزدیک نشین...البته شما نزدیک می شین و سابقه نشون داده که فقط نزدیک می شین و به خیر می گذره...(لیز خوردن با شیشه ی سس و سالم موندن هر دو...البته این وسط درد فک چی میگفت:whistle:)

بدش می اد تو شهرشون مهمون می اد شهر رو کثیف کنه...whistle.gif

هر جا دستشون برسه و جا باشه چادر می زنن..والا...icon_razz.gif(کلا از کثیفی خوشش نمی اد..یعنی هیشکی خوشش نمی اد..ایشون اصن چشم دیدنش رو ندارهicon_razz.gif)

بهار و تابستون رو دوست دارن..روز بلندتره..به کارشون می رسن...:ws3:

کلا نور رو دوست دارن...:w16:

شب هم باشه..ماه باشه...مخصوصا زمانی که قرص ش کامله که یعنی پُر نوره اون شب ها رو هم دوست دارن...:w16:

نه اینکه بارون و برف رو تو زمستون پاییز دوست نداشته باشن...ولی فقط اندازه ی دو روز بیشتر شددلشون می گیره..hanghead.gif

با ادم های بسته و تاریک هم نمی جوشن...:girlhi:

آدمی رو اگه نتونه داشته باشه... دوستش خواهد داشت...خیلی شیک..خیلی مجلسی...خیلی بی سر و صدا...(شاید قدیما اینجوری نبوده جدیدا شده)

دوست داشتن و دوست داشته شدن بی منت و بی توقع رو هست کلا...:heartsmile:

بزنه به جاده روح و روانش تازه می شه...اصن یه وضعی....به روایتی یک وعضی...:ws3:

آمپر بچسبونه با خدا یقه به یقه ام هم می شه...:brodkavelarg:البته بیشتر قدیم ها بود...:ws37:

روزی در سفر قروه این را گفت: هیچ جا شهر خومون(دالش رو آگاهانه انداختم) شیراز نمی شه...:ws3:

جلوش ادعای همه چی دونی نکنین...:ws46:

سر به زیر باشین و فروتن.. عزیز تر هستین...:w16:

چون هر چی بدونین ایشون باز از شما بیشتر می دونه..دلیل..پاره کردن چند پیراهن بیشتر...:w02:( تجربه ی زندگی دانشجویی با 14 نفر دریک اتاق که ایشون دارن...من رو به حرفشون مطمئن می کنه:icon_redface:)

واسه تجربه هاشون هزینه ی بالایی دادن...عمرشون...:ws37:

اگر ادم منفی یا مثبتی هستین بدونین که انرژی تون روشون تاثیر می زاره...پس خواهشا مثبت ها برین طرفشون...:ws37:

رنگ فیروزه ای و آبی درباری دوست دارن...شاه دخت هستن دیگه...:w02:

حسود دور و برشون هست...کمی تا قسمتی زیاد...این آزارشون می ده...آدم ریاکار...اوه اوه...icon_razz.gif

اگر حس کردین که روابط عمومیش پایینه..اشتباه می کنین..با هر کسی صمیمی نمی شه...:ws37:

اگر حس کردین متکبره... باز در اشتباهین...هر کسی رو لایق هم صحبتی نمی بینه چون آدم بی جنبه و کم ظرفیت زیاد دیده...:ws37:

پس اول یکم از خودوت شخصیت و ظرفیت نشون بدین بعد توقع روی خوش ازش داشته باشین...:ws3:

واسه اینکه تو یک جمعی مقبول بیافته به هر کار دست نمی زنه...اصلا..:no2:

اصول خودشون رو دارن...از کسی که به هر ترفندی می خواد جلب توجه کنه هم بدشون می اد...whistle.gif

از ایناست که موهاش رو تنبیه میکنه...برای تنبیه دکلره می کن شون...امان از حساسیت بعدش...:whistle:

می خواهین اذیتش کنین..کار گروهی بدین با چندتا بچهسن پایین بهش...:w02:

بهش بدی کنین..خیلی خیلی بدی کنین..شاید نفرینتون هم کنه...:ws37:

هوا گرم باشه...کسی که نباید حرف بزنه هم جلوش حرف بزنه...یعنی آتیش گرفتنش...97.gif

اصلا فک نکنین که بعضی اوقات که با تحکم رفتار می کنن روحیه ی سختی داره..اصلا...:ws37:

از توصیه های او به دیگران:تو روز گرم مهمون ناخونه کسی نشید!...شاید میزبان ادب کنه جلوی شما پوشش به خرج بده...بد جیگرش کباب بشه مخصوصا اگه دو هفته چادر بزنین...:banel_smiley_4:

سفر شمال رو دوست داره..ولی رطوبتش رو نه...:ws37:

چند تا از اونچه که ازش لذت می برن رو تیتری با توضیح کم مرور کنیم::icon_redface:

اصن یکی از بزرگترین بزرگترین لذت های زندگی شون برادرزاده شونه..عاشق پیام صوتی هاشونه..حتی اگر بی سرو ته باشه..:icon_redface:

از مصاحبت با کسانی که اصالتشون یادشون نرفته لذت می برن...مثلا فک کنینی نسل جدید شیرازی به زبون اصیل شیرازی صحبت کنن...دوستان شیرازی م یدونن که معنای این واژه های چیه...( پِر .. حتی خزوک . کُم ):ws3:

اینکه بفهمه تو خاطر و یاد یک عده هست براش بزرگترین لذته...:ws37:

دوست می دارن که دیگران به حرف هاش گوش کنن...چون صلاحشون رو می خواد..مخصوصا که با گوش دادن حرف هاش به نتیجه خوبی که پیش بینی می کرده برسن...:w16:

دکوراسیون خونه رو هم به سلیقه ی خودش بچینه که چه بهتر...اگر نظرش بر یک جمعه مخالف غالب بشه که چه بهترتَر!:w02:

مصاحبت با ادمای با منطق هم بهش لذت می ده...:w16:

از این که همه نظر خودش رو پیدا کنه و صحبت شون رو بشنوه...مخصوصا هم دغدغه هاش در سطح اجتماعی رو...:ws37:

این بازی رو رو هم دوست داره...صدات می کنه...بعد که برگشتی می گه هیچی هیچی:ws3:(ولی یک چیزی هست باید خودت بفهمی)..کلا ذله می کنه مستقیم نمی گه وقتی نخواد بگه...:ws3:

همه حرف ماماناشون رو می خونن...در رابطه ی ایشون و مادر عزیزشون برعکسه...مادر محترم حرف شاهدخت خانوم رو قبول میکنه...در حد ایمان داشتن...

از آشپزی لذت می برن..از خوردن هم لذت می برن..:ws3:(مواردش رو قلا گفتم)

.

.

.

از اون انسان هایی هستن که انسان باهاشون احساسا راحتی و امنیت می کنه(الان می گین پسر دیگه چرا باید در مقابل یک خانوم احساس امنیت کنه! منظورم اینه که حساعتماد آدم رو جلب م یکنن...اینکه همین هست که می گه...کس دیگه ای نیست):icon_redface:

خیلی بیشتر از این می تونستم بگم...ولی چون پست اول هست..به فکر انگشت بچه ها بودم...:ws3:

خیلی خوشحال شدم این چند وقته بیشتر باهاتون هم صحبت شدم...:icon_redface:

این که تو دایره ی افرادی که گهگاهی باهاشون هم صحبت می شین هستم با توجه به سخت گیری تون خوشحالم...:icon_redface:

امیدوارم همیشه با ادم های انرژی مثبت حشر و نشر داشته باشین تا همیشه با طراوت بمونین و از زندگی لذت ببرین...:w16:

ممنون بابت دعوت...اگر جایی فعل مفرد به کار بردم از جهت گستاخی نبینین از جهت این بود که می طلبید جمله...

خیلی از مواردی رو گفتم از شخصیتتون رو تحسین می کنم...

و آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

درود بر سام عزیز:icon_gol:

یه دنیا ممنون که اومدی و منو بردی به تمام خاطراتم

هرچند چندتا از مواردشو هرچی فکر کردم خودمم یادم نیومد چی هست و یا چی بوده:whistle:

دقیقا کل عشق و زندگی من پارسا جونم هست از اولش تا آخرش و کل انرژی مثبتی که میتونم از کسی بگیرم از وجود این گل پسر عمه اش میاد .

ریز بین و نکته بین هستی خوشحال میشم بازم بیای و بگی :w02:

درود

شهدخت خانوم هنرمند انسان دوست و یه خانوم همه چی تمومه

دوست داره به بقیه کمک کنه

جز حلال احمر هستش و برای سلامتی مردم وقت و زندگیشو گذاشته

وجدانش بیداره

ابهت داره جوری که نمیشه در برابرش حرف زد

من اولین برخوردم باهاش فک کنم دو سال و نیم پیش موقع نوروز بود که هفت سینمو دادم

گفت نکنه میخوای با این برنده شی:ws28:

منو گذاشت تو هفت سین کوچولو ها خخخ

مهربونه و دوستاشو یادش نمیره

همیشه شاد و سرزنده باشی :a030::icon_gol::icon_gol:

درود بر تمام دوستان

آخ آخ نمیدونید ابهت داشتند چه لذتی داره:whistle: البته این توی وجود همه آدمها هست ولی خب بعضیها خودشونو دست کم میگیرند و این بنظر من خیلی خوب نیست .خیلی تکبر بیجا داشتن منظورم نیست ها .:ws37:

سعی میکنم هرجایی از دستم کمکی بربیاد انجام بدهم حالا آشنا و غریبه نداره . ولی خب همچینم دلسوز مثلا شاید مردم قطحی زده ام نباشم یا .....:whistle:

شعارم بیشتر اینه : چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام هست:whistle:

سلام عزيزم :icon_gol:

تا اونجايي كه من شناختمت به نظرم فعال و پر جنب و جوش و با انرژي هستي:a030:

مهربوني و كمكي ازت بر بياد دريغ نميكني:w16:

فقط ي نكته اي كه هست اينه كه فكر ميكنم خيلي حساسي و زيادي خودتو بخاطر بقيه ناراحت و اذيت ميكني

نكن ارزش نداره :ws37:

شاد و موفق باشي :icon_gol::icon_gol:

ممنون عزیزم

دارم سعی میکنم خودمو برای کسی اذیت نکنم یکاری میکنم اونا اذیت بشوند والا:w02: دنیا ارزش نداره

مرسی که اومدی:icon_gol:

سلام ، ممنونم از شما

والا من کمی رک هستم و امیدوارم این سلیس گفتنم حمل بر بی ادبی نباشه

راستش........... متاسفانه من تا به حال شما رو ندیده بودم و این اولین بار بود شناستون رو دیدم:icon_pf (34): و نمیشناسمتون که البته از کم سعادتی بنده بوده

پیرو موضوع این تاپیک هم واقعا چیزی ندارم بگم.......

امیدوارم همیشه برقرار باشید دوست گرامی

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون از حضورتون

دروغ چرا همچین چند خط اول و که خوندم یکم ترسیدم یعنی چی قراره بشنوم:sad0:

ولی خب دیدم حرف منطقی زدید . ممنون :icon_gol:

درود بر بانوی ایرانی:ws3:

مشخص ترین چیزی که تو اولین برخوردها میشه از شما فهمید رک بودن شماست :w16:

من همیشه حس و حال هواتونو دوست داشتم و دارم اصیل بودن .. ایرانی بودن .. و مهمتر از همه انسان بودن !

هنرمندین و بی تعارف

دوست داشتنی و دلسوز

با پشتکار چیزی نمیتونه متوقفت کنه

شاد و خوشبخت باشید:icon_gol:

رک بودنم نمیدونم چقدر خوب یا بد بوده یا چه تأثیری روی اطرافیانم گذاشته یا میذاره ولی خب از یه جایی به بعد تو زندگیم سعی کردم رک باشم ولی تا اونجایی که میشه سعی میکنم کسی رو اذیت نکنم.

منم به اصالتم و اصیل بودنم افتخار میکنم . و سعی میکنم جوری برخورد کنم که شاید یه دید خوب و فرهنگ درست از ایرانی بودن یا انسان بودنو به نمایش بذارم.

ما نیازمند این هستیم که خوب بودنمون نهادینه بشه .

شهدخت عزیز سلام:icon_redface:

من دورادور از طریق پستات باهات اشنایی دارم و تاحالا باهات حرف نزدم

اما معتقدم آدم خیلی رکی هستی البته مبادی آداب و مودب

جدی و محکم ولی خیلی مهربونم هستی

اونی هستی که هستی و همونم نشون میدی بی پروا و بدون دروغ

ساده نگری زیاد دنبال مسائل پیچیده ی بیخود نیستی

خاله ی خوبیم هستی:ws3:

در کل امیدوارم همیشه شاد باشی و شادی صاحب خونه ی دلت بشه نه مهمون:icon_gol::icon_redface:

ممنون از حضورت و خوشحالم که خوب میبینیدم .

البته بیشتر عمه ی خوبی هستم :whistle: خاله خوبم هستم لااقل نی نی خودش راضی هست از خاله اش :whistle:

ایشالا که دل شما هم همیشه شاد باشه:icon_gol::icon_redface:

درود

یادم نمیاد قبلن تحلیل کرده باشم شما رو و حدسیات من با توجه به پست های سابقتون:

کمی عصبی مزاج هستین به نظرم

باید از زندگی قشنگ لذت ببریم. همیشه فکر میکردم خیلی ساده با هنرهاتون از زندگی لذت می برین.

از اون سرزبون دارا:ws3:

خب از اواتاررتون مشخصه که از اونایی هستین که حسابی حجاب میکنید و فقط بینی تون مشخصه :ws3:(ععع این که ربطی به تحلیل شخصیت نداشت)

درون گرا هستین

فرد گرا هستین

اهل سازش نیستین

مهربون نیستین

محکم هستین و باح نمیدین

خودتون هستین و براتون ارزو میکنم همیشه خودتون باشین:icon_gol:

حالا بعد میبینم تحلیلم کردی یا نه:w02:

عصبی مزاج کمی تا قسمتی ولی خب جدیدا خیلی رو خودم کار کردم که کمتر بشه چون واقعا دنیا ارزش نداره .:ws37:

سر و زبون دار به اون شدت نیستم ولی تقریبا حرفهام تأثیر مثبت رو مردم میذاره.:w02:

حجاب رو من تو کل ابعاد زندگیم میبینم نه در پوشش ظاهری البته نسبت به مکان های مختلف سعی میکنم عرف منطقه رو رعایت کنم ولی اینقدر مردها و پسرهای مملکتمو اشعه دار نمیبینم که اگه چهارتا تار موی منو ببینند دل و ایمان بر باد بدهند:whistle: خودشون درست می شوند عادی میشه براشون

اهل سازش تا کی باشه و چی باشه فرق میکنه برام

تا الان سعی کردم خودم باشم بازم سعی میکنم خودم بمونم خیلی حس خوبی داره خودت بودن ایشالا همه بتونند تجربه اش کنند:w02:

سلام بر شهدخت گل و بلبلم:ws3:

من چی بگم اخه دیگه....دختر تیرماهی هسی...دیگه بگیرو برو تا تهش...از راضیم راضی ترم ازت:hapydancsmil:

از یه جایی به بعد نمیدونم چی دید تو من که در جمع دوستانش رام داد:whistle:خلاصه بگم هر جا فعالیت کنه منم اونجام:ws3:باحال ها

خیلی فعالی کاری هنری خانگی...خوش ذوق و با سلیقه...حس خودت تو کارات میشه دید...و مهمه برات که خودت لذت ببری از کارت حالا بقیه هم خوششون نیاد مهم نیست.ولی تایید دیگران بهت انرژی زیاد میده.صرفه جو و درست خرج کنی...خانواده دوست...خواهر زاده دوست اوووو تا دلت بخواد ...هر کاری میکنه برای اینکه خوشحالش کنه:ws3:یک تیری حال بهم زن:ws28: بالا پایینا اذیتت کردن ولی ادمه کناره گیری نیستی ..میجنگی...ادما اعصابتو زیادی بهم میریزنولی جدیدا احساس میکنم سعی میکنی بی تفاوت باشی..با احساسی و ابرازش به جا و مکانت بستگی داره..یعنی میدونی خیلی جدی و ترسناک باشی..یعنی برخورد اول سخت شناخته میشی...شلوغم هستی ولی خیلی سعی میکنی پیش هر کس ابروریزی نکنی اروم بشینی...به نظرم همدم خوبی هم هسی...:ws3:مامانت دوست دارم چون هم اسممه:whistle:در خونتونم دوست دارم چون ابتکار بی نظیری بود..ماندگار:icon_gol:هر تجربه ای رو به راحتی در اختیار دیگران میزاری...خاطره بازم هسی....خوش مسافرت او تا دلت بخاد....ذوق کنه برای یه چیز حتما عکس العملش و میبینید نمیتونه بی تفاوت باشه...اینا به ذهنماومد یهویی

گفتم خالی نباشه یه بار یکی فک کنه من چیزیم شده حرف برا گفتن ندارم:whistle:

مهربون و خواهرانه :w02:لبت خندون همیشه:ws3:

مراقب خودت و خوبیات باش :icon_gol:

ممنون دختر تیری

والا خودت خوبی که همه جا میبینمت دیگه:whistle:

یادم باشه عکس در خونمونم بذارم اینجا

ممنون از حضورت دوست خوبم ایشالا بشه باز ببینمت:w02:

nv,n

درود

برخورد زیادی نداشتم.

اما تصور من اینکه شما هم اون مرحله دگرسان گرایی رو گذروندی و اگر خودت رو با 5 س گذشته مقایسه کنی، می بینی گویا اصلا طرز نگاهت ب زندگی متحول شده.

تحول همیشه خوب نیست. و خوب معناهای مختلف داره. اما انچه ک معمولا ما "تحول" می نمامیم. حداقل از نظر خودمون احتمالا خوب بوده و هست. پس مبارک باشد:icon_gol:

شاد و پاینده باشی.:a030:

والا اینقدر اتفاقات مختلف تو این 5 سال افتاده که شاید میشه گفت سعی کردم من باهاشون نیفتم و همینا باعث تغییر و تحول توی وجودم شده .

بزرگ شدن خوبه و سخت کلا آدمی نیستم که دلم بخواد برگردم به گذشته تا شاید بتونم جلوی بعضی اتفاقاتو بگیرم چون میدونم ناتوانم و سعی کردم و میکنم بهترین نتیجه رو از زندگیم بگیرم . شاید برای فقط یک مورد دلم بخواد یه عقبگرد به گذشته داشته باشم و مسیر زندگیم و عوض کنم که اونم نشدنیه پس همیشه سعی میکنم گذشته را رها کنم و فقط به جلو برم .

بالاخره گذر عمر آدمو خسته میکنه شاید تغییر و تحول های منم از خستگی همین ها ناشی شده باشه.

بازم ممنونم از حضورت تک تکنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلاااام بر شاهدخت گرامی وسفید برفی عزیز.

فک کنم قبل اینکه من شمارو بشناسم شما باید منو میشناختین :banel_smiley_4:...ویه اطلاعاتی از شخصیت من پیدا میکردین

حالا بگین چرا :ws38:

اخه بیشتر بچه ها وقتی به تاپیک تحلیل شخصیتشون منو دعوت میکنن یه شماره حسابم ازم میگیرن که یه وجهی رو به حسابم واریز کنن تا من بیام ویه تحلیل ناب ازشون کنم ..:ws3:.یعنی یه تحلیل که مسیر زندگیشون رو عوض میکنه ..اگه مجردن دورزه بختشون باز میشه ..اگه متاهلن اصلان کافیه این تحلیل رو به همسرشون نشون نشون بدن تا همسرشون قدر طرف رو بدونه ..اگه کارمندن این تحلیل رو به ریسشون نشون بدن تا درجا وبدون بوروکراسی اداری بشه معاون ....:w02:

شمام هم که اطلاع نداشتین واین کارو نکردین ..حالا عیبی نداره من شماره حسابمو براتون میفرستم تا تاپیک تحلیل شخصیتتون بسته نشده وقت دارین :w02:

حالا جدای شوخی خیلی باهاتون ارتباطی نداشتم تو انجمن وبه خصوصیات خیلی واقف نیستم ..اما اسم مجازیتون خیلی قشنگه ..واین حکایت از یه ذوق وسلیقه خوب داره ...

ولازمه که ازتون تشکر هم کنم که محبت کردین ولینک دعوت برام گذاشتین ....:w16:

لینک به دیدگاه

فک کنم قبل اینکه من شمارو بشناسم شما باید منو میشناختین :banel_smiley_4:...ویه اطلاعاتی از شخصیت من پیدا میکردین

اخه بیشتر بچه ها وقتی به تاپیک تحلیل شخصیتشون منو دعوت میکنن یه شماره حسابم ازم میگیرن که یه وجهی رو به حسابم واریز کنن تا من بیام ویه تحلیل ناب ازشون کنم ..:ws3:.یعنی یه تحلیل که مسیر زندگیشون رو عوض میکنه ..اگه مجردن دورزه بختشون باز میشه ..اگه متاهلن اصلان کافیه این تحلیل رو به همسرشون نشون نشون بدن تا همسرشون قدر طرف رو بدونه ..اگه کارمندن این تحلیل رو به ریسشون نشون بدن تا درجا وبدون بوروکراسی اداری بشه معاون ....:w02:

شمام هم که اطلاع نداشتین واین کارو نکردین ..حالا عیبی نداره من شماره حسابمو براتون میفرستم تا تاپیک تحلیل شخصیتتون بسته نشده وقت دارین :w02:

حالا جدای شوخی خیلی باهاتون ارتباطی نداشتم تو انجمن وبه خصوصیات خیلی واقف نیستم ..اما اسم مجازیتون خیلی قشنگه ..واین حکایت از یه ذوق وسلیقه خوب داره ...

لینک به دیدگاه
خوووووووووووووووب:icon_gol:

قربونت همین کلی انرژی مثبت بهم داد:icon_gol::icon_gol:

سلااام ننههه.

هنرمند بودنت که اصلا نیاز به گفتن نداره دیگه :ws3:

صاف و ساده و روراست. اگه چیزی باشه حرفتو میزنی. برای خودت زندگی میکنی و رفتار میکن نه برای مردم و حرف مردم. این خیلی خوبه.

سخت کسی رو به دایره دوستی خودت راه میدی.

خانواده دوست و اهل گردش. تور کاشان که این همه راهو به خاطرش پاشدی اومدی یادم نمیره :a030:

یه کمی زود عصبانی میشی و کم حوصله ای. غم و ناراحتی رو توی دلت نگه میداری. این خوب نیست و بیشتر فقط باعث اذیت کردن خودت میشه.

سلام بر پسر گلم:w02:

آخی یادش بخیر هم زیارت بود هم یاحت غیر از اون گمگشتگیش:whistle:

مامانت یه شعار داره :

با اکثریت خوب باش ولی خیلی صمیمی و دوست نباش چون بعدش میفهمی چه به روزت میاد در مواردی هرچند نادر ولی خطیر

زندگی دو روزمون اینقدر قدرت شوخی و مانور نداره که بخاطر یه عده مجبور بشی بسوزونیش و همینا باعث شده دایره دوستیم درب زیاد نداشته باشه که ورودی و خروجیش کم باشه و محدودهش امن و امین:ws37:

دارم سعی میکنم از دست کسی دیگه زود عصبانی نشم یکم زمان بر هست ولی شدنیه . کم حوصله نیستم فقط دلم نمیخواد الکی برای چیزی که میشه سریع جمعش کرد وقت زیادی تلف کنم . تازه مامانمو ندیدی یه چیزی بخواد آنی باید بهش برسونی وگرنه صدم ثانیه ای بهت گوشزدش میکنه:whistle::icon_pf (34):

دیگه تو خودم نمیریزم غم و غصه ها رو ظرفیتم تکمیله والا :whistle:

ممنون که اومدی پسره گل مامان:icon_gol:

خب ممنون که تشریف آوردید .

اولا که اصلا گفتنش هم قشنگ نبود یه تیری در قبال پول برای کسی کاری انجام نمیده قبلنا که این مدلی بودیم جدیدها نمیدونم چطوری هستند البته:whistle:

بعدهم من فقط سفید برفی اسم مجازیم بود یه زمانی الان چندین ساله کلا همه جا اسمم ، اسم خودم هست اصلا بلد نیستم اسم مستعار رو خودم بذارم چون عاشق اسمم هستم.:w02:

شهدخت اسم واقعیم هست و ذوق و سلیقه پدر گرامیم هست که این اسم زیبا رو روی دخترش گذاشته:ws37:

بازم ممنونم که تشریف آوردید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

فک کنم الان یه کوچولو شناختم از شما بیشتر شد...:ws3:

حافظه عالی

تاحدودی جدی

رک گو

:w16::ws3:

لبخند رو درهیچ جاای کارهاتون فراموش نکنید ..طنز هضم کننده خستگی هاست ...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

این تاپیکو باز دیدم گفتم استفاده کنم.:ws3::ws3:

شاهدخت یه شخصیت کاملا خاصه ، یعنی یه شاهدخت و یه انجمن نواندیشان..

فکر میکنم هر خصوصیتشو به موقع وطبق رفتار طرف مقابلش بروز میده .. مهربون -جسور - کاملا رکـ - زیبا- گاهی زیاد حرص میخوره ،(مخصوصا در مورد مسائل کشورش) ..

در هنرمند بودنش شکی نیست ... :computer3:یه شخصیتی هم کاملا درش معلومه ، کاری به کسی نداره مگر اینکه کسی وارد مسائل شخیص بشه. البته این مورد دلیلی نمیتونه باشه که ادم منزوی هستش مخصوصا تو این فضا..

از نوشته هاش محبت به خانوادشم موج میزنه...heartshape2.gif

ممنونم به خاطر دعوتت - ببخشید من دیر به دیر میام... موفق باشی عزیزم.:flower4:

لینک به دیدگاه
سلام

این تاپیکو باز دیدم گفتم استفاده کنم.:ws3::ws3:

شاهدخت یه شخصیت کاملا خاصه ، یعنی یه شاهدخت و یه انجمن نواندیشان..

فکر میکنم هر خصوصیتشو به موقع وطبق رفتار طرف مقابلش بروز میده .. مهربون -جسور - کاملا رکـ - زیبا- گاهی زیاد حرص میخوره ،(مخصوصا در مورد مسائل کشورش) ..

در هنرمند بودنش شکی نیست ... :computer3:یه شخصیتی هم کاملا درش معلومه ، کاری به کسی نداره مگر اینکه کسی وارد مسائل شخیص بشه. البته این مورد دلیلی نمیتونه باشه که ادم منزوی هستش مخصوصا تو این فضا..

از نوشته هاش محبت به خانوادشم موج میزنه...heartshape2.gif

ممنونم به خاطر دعوتت - ببخشید من دیر به دیر میام... موفق باشی عزیزم.:flower4:

سلام عزیزم

خیلی ممنونم که اومدی :icon_gol:

نظر لطفت هست عزیزم درموردم

:girl_blush2::girl_blush2:

لینک به دیدگاه

به به سپید برفی شهدخت عزیز یا دیرین انجمن

هنرمند یکم از نظر شخصیتی پیچیده ؟؟ شاید این پیچیده گی از نقطه ذوب پایین ایشون باشه در مورد دوستان :whistle:

اهل دله تا زبون باز که متاسفانه الان اهل دل بودن خیلی کمیابه در بین مردم و این دیر جوشی ایشون به خاطر همینه

در هرحال موفق و سرفراز باشید

امضا مستر mr.abooli

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...