رفتن به مطلب

معرفی مکانی مطمئن برای تعمیر گوشی های نوکیا

EOS

ارسال های توصیه شده

سلام به همگی :icon_gol:

راستش من توی گوگل و چند تا فروم سرچ کردم که ببینم می تونم نمایندگی مجازی برای تعمیر گوشی های نوکیا پیدا کنم ؛ که متاسفانه چیزی که به دنبالش بودم دستگیرم نشد

گوشی رو دست هر کسی نمی شه سپرد چون همون طور که می دونین یا لوازمی که استفاده می کنن اصل نیستن و هم احتمال این که لوازم اصلی رو از روی گوشی سرقت کنه خیلی زیاده :banel_smiley_4:

حالا می خواستم بدونم شما جای مطمئنی سراغ دارین برای تعمیر و تهیه لوازم جانبی ؟!

البته هزینه اش برام مهم نیست ؛ فقط این که افراد مورد اطمینانی باشن و با خیال راحت و بدون دغدغه این که جنس تقلبی بهم می دن بتونم گوشیم رو بسپرم به دستشون :ws37:

.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به همگی :icon_gol:

راستش من توی گوگل و چند تا فروم سرچ کردم که ببینم می تونم نمایندگی مجازی برای تعمیر گوشی های نوکیا پیدا کنم ؛ که متاسفانه چیزی که به دنبالش بودم دستگیرم نشد

گوشی رو دست هر کسی نمی شه سپرد چون همون طور که می دونین یا لوازمی که استفاده می کنن اصل نیستن و هم احتمال این که لوازم اصلی رو از روی گوشی سرقت کنه خیلی زیاده :banel_smiley_4:

حالا می خواستم بدونم شما جای مطمئنی سراغ دارین برای تعمیر و تهیه لوازم جانبی ؟!

البته هزینه اش برام مهم نیست ؛ فقط این که افراد مورد اطمینانی باشن و با خیال راحت و بدون دغدغه این که جنس تقلبی بهم می دن بتونم گوشیم رو بسپرم به دستشون :ws37:

.

سلام

من تو مشهد مکان هایی زیادی رو سراغ دارم

ولی خوب احتمالا شما ساکن تهران هستید

تاپیک رو به صفحه اصلی انتقال میدم دوستان همشهری شما هم نظراتشون رو اعلام کنند:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من خودم ساکن تهران نیستم ولی فکر کنم پاساژعلاءالدین بورس موبایل و تعمیرات موبایل باشه:ws37:

ممنون شقایق جان از راهنماییت :icon_gol:

بله بورس موبایله اما همه اشون مطمئن نیستن

قبل از عید یکی از دوستانم گوشیش رو داد برای تعمیر هنوز به یه ماه نکشیده کلا game over شد :ws52:

بردن جای دیگه تازه فهمیدن قطعه های اصلی خودش رو هم دزدیدن :icon_pf (34):

سایت های دیگه ای هم هست که ازشون راهنمایی بخوام

اما چون با کاربراشون آشنایی ندارم نمی تونم به کسی اطمینان کنم برای همین اینجا در خواست راهنمایی کردم

که چقدر هم مورد لطف دوستان قرار گرفتم :banel_smiley_4:

.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام

من تو مشهد مکان هایی زیادی رو سراغ دارم

ولی خوب احتمالا شما ساکن تهران هستید

تاپیک رو به صفحه اصلی انتقال میدم دوستان همشهری شما هم نظراتشون رو اعلام کنند:icon_gol:

سلام میشه چند مورد رو توی مشهد بگین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...