رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود به همه ی دوستان...

با توجه به اینکه یکی از اهداف انجمن درامد زایی هست برای کاربرها....سعی کردیم در تالار معماری بخشی به عنوان "بازار کار" در نظر بگیریم.....

شما می تونید کارهایی رو که می تونید برای بقیه انجام بدید مثل ساخت ماکت.... تری دی مکس.... آموزش نرم افزارها ...و خیلی چیزهای دیگه رو در اون تاپیک مطرح کنید....

حتی اگه دنبال کار هستید... می تونید رزومتون رو آپلود کنید تا صاحبان کار بتونن پیداتون کنن.

موفق باشید:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 244
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان...

بنا به دلایلی....حضورم در تالار معماری به مرور به صفر می رسه...

راحت باشید.

زحمت کارای مدیریتی هم گردن مینا و فاطمه...

جای من اینجا نیست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
دوستان...

بنا به دلایکی....حضورم در تالار معماری به مرور به صفر می رسه...

راحت باشید.

زحمت کارای مدیریتی هم گردن مینا و فاطمه...

جای من اینجا نیست.

موفق باشید

مهناز جان مگه اتفاق خاصی افتاده .:ws38::ws38:چرا یهو .. مگه مشکل خاصی پیش اومده.

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
شما که باید از خداتون باشه رفتنه من....:texc5lhcbtrocnmvtp8

اصلا این طوری نیست . من در زمان هم کار مدیر بودن من و شما در تالار با هم مشکلات زیادی داشتیم. ولی به دلایلی که خودتان می دانید من کناره گیری کردم . الانم ناراحتم تالار مدیر فعال و خوبی مثل شما را از دست می دهد. البته من اصلا این وضعیت کنونی تالار و رفتن کاربران مفید تالار را دوست ندارم ولی با رفتن شما وضعیت بهتر نمی شود. :ws38::ws38::ws38:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
شما که باید از خداتون باشه رفتنه من....:texc5lhcbtrocnmvtp8

مهناز جون رفتنی در کار نیست؛

فعلا کار داری ایراد نداره خب؛ کمتر میتونی سر بزنی،:hanghead:

اگه نخوای بیای؛ منم 1 دقیقه هم دیگه تو این انجمن نمیمونم.

بگو موندنی هستی؛ منتظرم :w02:

لینک به دیدگاه
اصلا این طوری نیست . من در زمان هم کار مدیر بودن من و شما در تالار با هم مشکلات زیادی داشتیم. ولی به دلایلی که خودتان می دانید من کناره گیری کردم . الانم ناراحتم تالار مدیر فعال و خوبی مثل شما را از دست می دهد. البته من اصلا این وضعیت کنونی تالار و رفتن کاربران مفید تالار را دوست ندارم ولی با رفتن شما وضعیت بهتر نمی شود. :ws38::ws38::ws38:

چفدر چیزای جالب می شنوم این روزا :ydm47612zsesgift969

لینک به دیدگاه
مهناز جون رفتنی در کار نیست؛

فعلا کار داری ایراد نداره خب؛ کمتر میتونی سر بزنی،:hanghead:

اگه نخوای بیای؛ منم 1 دقیقه هم دیگه تو این انجمن نمیمونم.

بگو موندنی هستی؛ منتظرم :w02:

چرا غصه ی منو می خوری عزیزم....تالار هست...شمام هستید...

من اونقدرام هسته ی اصلی نبودم و نیستم...چون نه پست آنچنانی می زنم ...نه تشکر می زنم پایین تک تک پست ها.....نه تو تاپیک ها شرکت می کنم و.....

بهتره کار دست کسایی باشه که با بچه ها جور تر هستن....تا کاربرا هم رضایت بیشتری داشته باشن....

شاد باشید:mbj6ivxkw3ccem7bie7

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
چفدر چیزای جالب می شنوم این روزا :ydm47612zsesgift969

عجبا . این که می گم فعالی حرف عجیبیه...

واقعیتو بگم من شیوه مدیریتی شما را اصلا قبول نداشتم و ندارم ولی منکر فعالیت بالا شما هم نمی شم... من کلا دلیل رفتنم هم نبود انسجام مدیریتی در تمام جا های تالار بود.. دخالت های بی مورد باعث ایجاد کدورت می شه.. البته الان اوضاع بهتر شده با اومدن مدیران منطقی تر ...

لینک به دیدگاه
ساكت كه بماني ميرود به حساب جواب نداشتنت....عمراً اگر بفهمند داري جان مي كني تا احترامشان را نگه داري!

هرجور میخوان فکر کنن

به درک

اگه برا خودمون ارزش قائل باشیم هیچکی نمیتونه رو اعصابمون راه بره :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

مهناز جون من تو پروفایلت علت رو پرسیدم و نمی دونم چرا جواب ندادی...حتما دلیل داشتی واسه این کارت.!...

ولی اگه واقعا قصد داری تو این تالار فعالیت نکنی، فکر کنم این حق ماست به عنوان کاربران این تالار علتشو بدونیم...و بدونیم دقیقا چه چیزی باعث این تصمیمت شده که شاید بتونیم مشکل رو برطرف کنیم....چرا انقدر سربسته حرف می زنی؟؟ خب دلیل رو بگو شاید بتونیم با هم حلش کنیم....

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
مهناز این حرفا چیه؟ :sigh:

هیچ جا نمی ری از این حرفا هم دوست ندارم بزنی نه من نه هیچ کس دیگه hanghead.gif

مهناز جون من تو پروفایلت علت رو پرسیدم و نمی دونم چرا جواب ندادی...حتما دلیل داشتی واسه این کارت.!...

ولی اگه واقعا قصد داری تو این تالار فعالیت نکنی، فکر کنم این حق ماست به عنوان کاربران این تالار علتشو بدونیم...و بدونیم دقیقا چه چیزی باعث این تصمیمت شده که شاید بتونیم مشکل رو برطرف کنیم....چرا انقدر سربسته حرف می زنی؟؟ خب دلیل رو بگو شاید بتونیم با هم حلش کنیم....

بابا ولش کنید بذارید بره...خودم میام مودورتون میشم...هر هفته مسابقه میذارم نفری هم 2000 امتیاز جایزه میدم...

به کاربرانی هم که روزی بیش از 3 پست تو این تاپیک بدن و از من تمجید کنن ، ساندیس داده میشه!

وعده ی دیدار ما پای صندوق آرا!:hrqr6zeqheyjho1f9mx

لینک به دیدگاه
بابا ولش کنید بذارید بره...خودم میام مودورتون میشم...هر هفته مسابقه میذارم نفری هم 2000 امتیاز جایزه میدم...

به کاربرانی هم که روزی بیش از 3 پست تو این تاپیک بدن و از من تمجید کنن ، ساندیس داده میشه!

وعده ی دیدار ما پای صندوق آرا!:hrqr6zeqheyjho1f9mx

باشه قبولهhrqr6zeqheyjho1f9mx8.gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

من متوجه تغییر رفتار مهناز شده بودم؛ :hanghead:

اول فکر کردم شاید مشکل از منه؛ فعالیت من کمه ؛ یا پستایی تو بعضی جاها میدم از من ناراحته, به خودش هم گفتم .:hanghead:

اما اون عکسی رو نشون داد که 2 روز قبل تو تالار مدیرا ؛ استعفا خودش رو داده بود, یعنی مشکل دیگه ای بوده...:hanghead:

ما کاربرا به تالار مدیرا دسترسی نداریم,:hanghead:

نمیدونیم چی به چیه, چرا یهو استعفا میدن مدیرا؛ یهو فعالیت بعضی مدیرا و کاربرا کم میشه؛:hanghead:

کاشکی ما هم میتونستیم به این تالارا دسترسی پیدا میکردیم , تا برامون سوء تفاهم نشه.:hanghead:

لینک به دیدگاه
من متوجه تغییر رفتار مهناز شده بودم؛ :hanghead:

اول فکر کردم شاید مشکل از منه؛ فعالیت من کمه ؛ یا پستایی تو بعضی جاها میدم از من ناراحته, به خودش هم گفتم .:hanghead:

اما اون عکسی رو نشون داد که 2 روز قبل تو تالار مدیرا ؛ استعفا خودش رو داده بود, یعنی مشکل دیگه ای بوده...:hanghead:

ما کاربرا به تالار مدیرا دسترسی نداریم,:hanghead:

نمیدونیم چی به چیه, چرا یهو استعفا میدن مدیرا؛ یهو فعالیت بعضی مدیرا و کاربرا کم میشه؛:hanghead:

کاشکی ما هم میتونستیم به این تالارا دسترسی پیدا میکردیم , تا برامون سوء تفاهم نشه.:hanghead:

اوهوم یا دسترسی باشه یا حداقل خود مدیرا تو تالارشون در این مورد توضیح بدن.بالاخره شاید کاربرا موافق رفتن مدیرشون نباشن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...