رفتن به مطلب

۩ ۞ ۩ مشهدی ها بیان تو ۩ ۞ ۩ ( جایی برای گفتگو)

ارسال های توصیه شده

عجبا صحنه باحالی بوده پس که بسی تاسف اوره:sigh:

درسته اما این کار تو مشهد یه جورایی کساد شده میدونین چقد هتل تو مشهد هست؟اونقد زیاده که حد نداره یجورایی اشباع شده فک کنم تعداد هتل ها از مسافر ها بیشتر شده

واینکه ادم باید یکم ریسک کنه و یکمم تجربه داشته باشه فعلا درس میخونم تا ببینم چی میشه شاید یه روزی که تجربم بیشتر شد به پیشنهادتون درباره هتل فک کنم

حرفتون رو قبول دارم صنعت و کارای فنی وضعش افتضاحه تو ایران یکی از دلایلشم اینه که هکه شرکتا و کارخونه ها خصوصی شده و اکثرا با پارتی میرن سرکار :hanghead:

موفق باشی افرین همیشه به یک کار جنبی فکر کن غیر هدفی که معین کردی اونوقت حتی اگه کاری هم برات جور نشد نمی شینی خونه بگی چه کنم چه کنم؟؟؟

موفق باشی مهندس گل صاحب هتلهای پنج ستاره زنجیره ای مشهد آینده :w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

موفق باشی افرین همیشه به یک کار جنبی فکر کن غیر هدفی که معین کردی اونوقت حتی اگه کاری هم برات جور نشد نمی شینی خونه بگی چه کنم چه کنم؟؟؟

موفق باشی مهندس گل صاحب هتلهای پنج ستاره زنجیره ای مشهد آینده :w02:

ممنونم مرسی درسته چون ادم همیشه کاری مطابق رشتش نمیتونه پیدا کنه و باید یکم خلاق باشه تا بتونه یه کار جانبی داشته باشه

اووووووووه من به یک ستاره غیر زنجیره ای هم راضیم:ws3:ممنون مهندس

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...