رفتن به مطلب

قوانین جدید تاپیک تحلیل شخصیت کاربران نواندیشان

ارسال های توصیه شده

قوانین جدید برای تاپیک تحلیل شخصیت:

طبقه صحبتهای انجام شده قوانین جدیدی برای تاپیک تحلیل شخصیت کاربران نو اندیش گرفته شده است:

1. فرد تحلیل شونده خود مسئول برگزاری تاپیک شخصیت خود است.(استاتر تاپیک خود).

2. فرد تحلیل شونده بعد از پایان مهلت 3 روز کامل ، به مدیر تالار برای بسته شدن تاپیک خود اقدام می کند.

3.فرد تحلیل شونده بعد از اتمام تاپیک تحلیل خود، نفر بعدی خود را که در لیست زیر امده است را اگاه می نماید.

در صورتی که نفر بعدی خود ، اعلام عدم امادگی نمود به نفر بعدی مراجعه شود.

مدت اطلاع کاربر(همان نفر بعدی خود) برای امادگی یک روز کامل است پس از پایان یک روز ، اگر پاسخی دیده نشد به نفر بعدی مراجعه شود.

کاربری که عدم امادگی را دارد از لیست حذف می شود.

پس بنابراین دوستان سعی کنند در زمان تعیین شده اماده باشند و با یکدیگر همکاری کنند.

لازم به ذکر است که :

*مهلت تاپیک هر فردی 3 روز کامل است.

* هر فرد مسئولیت اطلع رسانی به اکثریت دوستان خود را دارد.

در ادامه ی این تاپیک هم دوستان عملکرد خود را بگویند که همه دوستان در جریان قرار بگیرن و نیازی به توضیح دوباره نباشد.

:flowerysmile:

دوستان ثبت نام شده:

lillian

sheikh.m737

Neutron

ملیساا

fluid2008

پیمان2133

آریوبرزن

goddess_s

دختر شاه پریون

bme.masood

setiya

vahik

amirgb

Valentina

aftab123

ooraman

ayhan

mohsen88

Viola odorota

anthonio montana

afshin18

hospital manager

alireza1

aboozar

amin202

armin.eleman

rahele_s

YAGHOT SEFID[/b]

Nightingale

• Like 29
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

لازم به ذکر است که :

*مهلت تاپیک هر فردی 3 روز کامل است.

* هر فرد مسئولیت اطلع رسانی به اکثریت دوستان خود را دارد.

سه روز کم نیست؟

اقلا از یکشنبه شروع کنید تا پنجشنبه شب.......

بسیاری از دوستان طرف ممکن است فقط در آخر هفته فرصت مراجعه داشته باشند.

• Like 10
لینک به دیدگاه

فرد تحلیل شونده بعد از پایان مهلت 3 روز کامل ، به مدیر تالار برای بسته شدن تاپیک خود اقدام می کند.

متين...چيجوري ميشه به مدير تالار اقدام كرد؟؟ :JC_thinking:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سه روز کم نیست؟

اقلا از یکشنبه شروع کنید تا پنجشنبه شب.......

بسیاری از دوستان طرف ممکن است فقط در آخر هفته فرصت مراجعه داشته باشند.

نه همین 3 روز کامل ،کافی هست .... اینجوری زودتر به نفرات بعدی میرسه:ws37:

اگر قرار باشه 4 روز بشه... به عبارتی میشه گفت هر هفته یک تاپیک

اما قرار بر اینه هر هفته دونفر تاپیکشون گذاشته بشه.

دیگر ما مسئوله نیامدنه دوستان نمی باشیم:icon_gol:

متين...چيجوري ميشه به مدير تالار اقدام كرد؟؟ :JC_thinking:

عزیزم بینش ویرگول گذاشتم... یعنی باید برای بستنه تاپیکشون به مدیر بخش اطلاع بدن:flowerysmile:

• Like 6
لینک به دیدگاه
منم تحلیل موخوامممممممممcrysmiley2.gif

اسم منم بنویسین دیجهmornincoffee.gif

ایشالا سری بعد:flowerysmile:

من این سری هستم:icon_gol:

در خدمتیم:flowerysmile:

اسم منو حذف کردی متین جان ؟:icon_gol:

من اوایل لیست بودم و فقط گفتم یک نفر یا دو نفر منو به تاخیر بنداز، کلا حذف کردی؟

عزیزم من که گفتم اگر اماده نباشی میری اخره لیست

الان هم تصمیم گرفته شده هر کسی اماده نبود از لیست حذف بشه:ws3:

یادم رفت اسمتو اخر بزارم:hanghead:

وایییییییییی چقد باید صبر کنم تا نوبت من بشه :w821:

صبر صبر:flowerysmile:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ایشالا سری بعد:flowerysmile:

در خدمتیم:flowerysmile:

عزیزم من که گفتم اگر اماده نباشی میری اخره لیست

الان هم تصمیم گرفته شده هر کسی اماده نبود از لیست حذف بشه:ws3:

یادم رفت اسمتو اخر بزارم:hanghead:

صبر صبر:flowerysmile:

ای بابا متین درست نیست ها .... شاید کسی مشکلی داشته باشه نتونه بیاد اون موقع .....

من اون موقع گفتم تو اون دو سه روز نمیتونم درست نت بیامو شرایطشو ندارم یه نفر جابه جا کن یهو ته لیست ؟!!!!:w58:

بازم که اضافه نکردی :banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ای بابا متین درست نیست ها .... شاید کسی مشکلی داشته باشه نتونه بیاد اون موقع .....

من اون موقع گفتم تو اون دو سه روز نمیتونم درست نت بیامو شرایطشو ندارم یه نفر جابه جا کن یهو ته لیست ؟!!!!:w58:

بازم که اضافه نکردی :banel_smiley_4:

نه عزیزم من تو تاپیک سری دوم نوشته بودم هرکسی عدم امادگیو داشته باشه از لیست حذف میشه این برا اون موقعه س

......

من اسامیو لیست کرده بودم و گفته بودم هر هفته گذاشته میشه پس وقتی ثبت نام میکنیم باید امادگیشو داشته باشیم

هر کسی هم امادگی نداره خب نباید تاپیکش گذاشته باشه

مشکلاتی که بعد از جابه جایی پیش میاد خیلی زیاد هست

اضافه میکنم

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام متین جان من چند تا پیشنهاد دارم ....صرفا پیشنهاد هست یه موقع دخالت برداشت نشه گلم :wubpink:

1-بهتره این تاپیک ها تو تالار پزشکی نباشه ... منتقل بشه گفتگوی آزاد یه زیر تالار به اسم تحلیل شخصیت کاربران (مثل اتاق شیشه ای)

2- وقتی خود کاربران تاپیک تحلیل شخصیتشون رو میزنن خودشون این دسترسی رو دارن که بتونن قفلش کنن...به نظرم لازم نیست حتما بعد از 3 روز قفل بشه بهتره خود فرد تحلیل شونده تصمیم بگیره که تاپیکش قفل بشه یا حتی برای همیشه باز بمونه...

مثلا من خودم قبلا تحلیل شدم ! ...7 ماه پیش بود ... ( افسانه ی عزیز( Afsaneh.M )در تحلیل شخصیت شماره 10 ) تو این مدت دوستان جدید زیادی پیدا کردم که دوست دارم نظر اونا رو هم در مورد خودم بدونم به خصوص با روال جدید انتقادی این تاپیک ها....آیا بهتر نیست توی همون تاپیک باشه...تاپیک هر کسی هم دست خودش ، لینکش تو امضاش و همیشه باز برای تحلیل و نقد و انتقاد...که باز بستگی به خود فرد تحلیل شونده داره میتونه بعد از 3 روز هم تاپیکشو ببنده...

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام متین جان من چند تا پیشنهاد دارم ....صرفا پیشنهاد هست یه موقع دخالت برداشت نشه گلم :wubpink:

1-بهتره این تاپیک ها تو تالار پزشکی نباشه ... منتقل بشه گفتگوی آزاد یه زیر تالار به اسم تحلیل شخصیت کاربران (مثل اتاق شیشه ای)

2- وقتی خود کاربران تاپیک تحلیل شخصیتشون رو میزنن خودشون این دسترسی رو دارن که بتونن قفلش کنن...به نظرم لازم نیست حتما بعد از 3 روز قفل بشه بهتره خود فرد تحلیل شونده تصمیم بگیره که تاپیکش قفل بشه یا حتی برای همیشه باز بمونه...

مثلا من خودم قبلا تحلیل شدم ! ...7 ماه پیش بود ... ( افسانه ی عزیز( Afsaneh.M )در تحلیل شخصیت شماره 10 ) تو این مدت دوستان جدید زیادی پیدا کردم که دوست دارم نظر اونا رو هم در مورد خودم بدونم به خصوص با روال جدید انتقادی این تاپیک ها....آیا بهتر نیست توی همون تاپیک باشه...تاپیک هر کسی هم دست خودش ، لینکش تو امضاش و همیشه باز برای تحلیل و نقد و انتقاد...که باز بستگی به خود فرد تحلیل شونده داره میتونه بعد از 3 روز هم تاپیکشو ببنده...

نه عزیزم ... همیشه انتقادات باعثه پیشرفت میشه... اینجا هم به نوبه خودش

یه مدت تاپیکهای تحلیل شخصیت ها بسته نمیشد که این مورد باعث شده بود وقتی یه تاپیک تحلیل بالا میاد دیگه مابقی تاپیک ها توجهی نمیشه همین طور تاپیک دوستان جدید هم زیاد بهش توجه نمیشه تا زمانی که تاپیک های دوستان قدیمی تر و سر شناستر تو سایت بالا هست

یه مثال بارز همین تاپیک اتروس جان بود دو روز ازش گذشته بود و من هم به دلیلی مجبور بودم تاپیک دخترک شهرسازو بزنم و اون تاپیک اومد بالا.... و تاپیک اتروس کمتر توجه شد

بهتره هر تاپیکی به موقعه خودش زده بشه و به موقع بسته بشه....

در رابطه با انتقال شخصیت ها هم قرار بر این بود به زیر تالار روانشناسی بره... اما چون نیاز به دسترسی داره اینکار انجام نشد

بنابراین سعی شده همکاری بین بچه ها برای درست برگزاری تاپیک ها انجام بشه ... تا به یک زیر تالار مناسب انتقالش بدیم .

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه عزیزم ... همیشه انتقادات باعثه پیشرفت میشه... اینجا هم به نوبه خودش

یه مثال بارز همین تاپیک اتروس جان بود دو روز ازش گذشته بود و من هم به دلیلی مجبور بودم تاپیک دخترک شهرسازو بزنم و اون تاپیک اومد بالا.... و تاپیک اتروس کمتر توجه شد

بهتره هر تاپیکی به موقعه خودش زده بشه و به موقع بسته بشه....

آتروس جان رو با من بودا....:ws3::aghosh:

آره بچه پرو..نیومده مارو فرستاد قاطی باقالیا..کاربر جدیده این دخترک:icon_razz::ws3:

کار دلی درسته دمه بچه محلات گرم...

اسم منم بزار تو لیست:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آتروس جان رو با من بودا....:ws3::aghosh:

آره بچه پرو..نیومده مارو فرستاد قاطی باقالیا..کاربر جدیده این دخترک:icon_razz::ws3:

کار دلی درسته دمه بچه محلات گرم...

اسم منم بزار تو لیست:ws28:

:4chsmu1:

تموم شد تاپیکت دیگه... برم ببندمش دیگه:ws3:

هی من می خوام جدی باشم مگه میزارن:vahidrk:

لینک به دیدگاه

چی رو ببندی تازه من اومدم ....:ws3:

ببندی و نبندیش فرقی نداره ...

همش هی میان تعریف میکنن کسی بدی نمیگه که اه اه:icon_razz:

یه ذره تحلیل نرفتم 4 کیلوو هم چاق شدم:ws3:

جدی باشی..:ws47::ws28::ws47:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...