رفتن به مطلب

قوانین جدید تاپیک تحلیل شخصیت کاربران نواندیشان

ارسال های توصیه شده

نه عزیزم ... همیشه انتقادات باعثه پیشرفت میشه... اینجا هم به نوبه خودش

:flowerysmile:

یه مدت تاپیکهای تحلیل شخصیت ها بسته نمیشد که این مورد باعث شده بود وقتی یه تاپیک تحلیل بالا میاد دیگه مابقی تاپیک ها توجهی نمیشه همین طور تاپیک دوستان جدید هم زیاد بهش توجه نمیشه تا زمانی که تاپیک های دوستان قدیمی تر و سر شناستر تو سایت بالا هست

یه مثال بارز همین تاپیک اتروس جان بود دو روز ازش گذشته بود و من هم به دلیلی مجبور بودم تاپیک دخترک شهرسازو بزنم و اون تاپیک اومد بالا.... و تاپیک اتروس کمتر توجه شد

بهتره هر تاپیکی به موقعه خودش زده بشه و به موقع بسته بشه....

در رابطه با انتقال شخصیت ها هم قرار بر این بود به زیر تالار روانشناسی بره... اما چون نیاز به دسترسی داره اینکار انجام نشد

بنابراین سعی شده همکاری بین بچه ها برای درست برگزاری تاپیک ها انجام بشه ... تا به یک زیر تالار مناسب انتقالش بدیم .

نمیدونم هر جور صلاح میدونی...

من دوست دارم دوستان جدیدم تو همون تاپیک قبلی منو تحلیل و نقد کنن....چیکار کنم ؟:hanghead: نمیشه تاپیکم رو باز کنی ؟ :hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببخشید!من به دلایلی شخصی ازتحلیل شخصیت انصراف میدم لطفا من روحذف کنید.:a030:

چشم:flowerysmile:

نمیدونم هر جور صلاح میدونی...

من دوست دارم دوستان جدیدم تو همون تاپیک قبلی منو تحلیل و نقد کنن....چیکار کنم ؟:hanghead: نمیشه تاپیکم رو باز کنی ؟ :hanghead:

نبشه:ws3:

اونوخ باس تو افسانه ژونم باز کنم بقیه دوستان هم میخوان باز کنن

اونوخ نمیشه:hanghead:

• Like 1
لینک به دیدگاه

یک سوال از مدیر delnavaz:

چرا اکثر کسانیکه مدیر میشن خشن و غیرقابل انعطاف هستند و میخوان بگن ما خیلی جدی هستیم؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه همین 3 روز کامل ،کافی هست .... اینجوری زودتر به نفرات بعدی میرسه:ws37:

اگر قرار باشه 4 روز بشه... به عبارتی میشه گفت هر هفته یک تاپیک

اما قرار بر اینه هر هفته دونفر تاپیکشون گذاشته بشه.

دیگر ما مسئوله نیامدنه دوستان نمی باشیم:icon_gol:

منم فک میکنم 3 روز کم باشه!

• Like 2
لینک به دیدگاه
یک سوال از مدیر delnavaz:

چرا اکثر کسانیکه مدیر میشن خشن و غیرقابل انعطاف هستند و میخوان بگن ما خیلی جدی هستیم؟

خب فک نکنم این سوال ارتباطی با تاپیک داشته باشه

بعد منظورتونو متوجه نشدم من جدی هستم یا مدیران دیگه؟

لینک به دیدگاه
خب فک نکنم این سوال ارتباطی با تاپیک داشته باشه

بعد منظورتونو متوجه نشدم من جدی هستم یا مدیران دیگه؟

اگر ارتباطی با تاپیک نداشت که اینجا مطرحش نمیکردم ....... :banel_smiley_4:

منظورم همون خواسته هایی بود که بچه ها مطرح میکنند و شما با جدیت میگین نمیشه.

مثل باز شدن مجدد تاپیک تحلیل شخصیت عده ای برای اینکه یک عده دیگر از دوستان هم نظر بدهند.

یا افزایش اون سه روز برای تحلیل شخصیت و.....

لینک به دیدگاه
اگر ارتباطی با تاپیک نداشت که اینجا مطرحش نمیکردم ....... :banel_smiley_4:

منظورم همون خواسته هایی بود که بچه ها مطرح میکنند و شما با جدیت میگین نمیشه.

مثل باز شدن مجدد تاپیک تحلیل شخصیت عده ای برای اینکه یک عده دیگر از دوستان هم نظر بدهند.

یا افزایش اون سه روز برای تحلیل شخصیت و.....

شما همیشه منظوراتونو با سوالاتی می پرسین که فقط خودتون متوجه میشین

پیشنهاداته دوستانو ما قبلا انجام دادیم و نتایجشو دیدیم بنابراین اگر پیشنهادی خوبی مطرح بشه

حتما روش فکر میکنیم

در ضمن من تنهایی تصمیم نمی گیرم و با مدیر ارشد صحبت میکنم

.............................................

در ضمن بسیاری برای کم شدن زمان تاپیک پیشنهاد می دهند بعضی دیگر افزایش زمان اون.....

میانگینه اون همون 3 روز میشه

شما که به خوبی دقتتونو گذاشتین روی این تاپیک باید متوجه میشدید که تاپیکها حدودا پس از 4 روز بسته میشه

زمانی که دیگه پستی گذاشته نمیشه ... من وقتی تاپیک بالاست تا به الان تاپیک هارو نبستم

پس خوبه یه مقدار دقتمونو بالا ببریم :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

در ضمن بسیاری برای کم شدن زمان تاپیک پیشنهاد می دهند بعضی دیگر افزایش زمان اون.....

میانگینه اون همون 3 روز میشه

شما که به خوبی دقتتونو گذاشتین روی این تاپیک باید متوجه میشدید که تاپیکها حدودا پس از 4 روز بسته میشه

زمانی که دیگه پستی گذاشته نمیشه ... من وقتی تاپیک بالاست تا به الان تاپیک هارو نبستم

پس خوبه یه مقدار دقتمونو بالا ببریم :icon_gol:

خوب اونیکه برای کم شدن زمان تاپیک پیشنهاد میده یا داره شعار میده،یا نمیدونم اگر موقع تاپیک خودش هم باشه همین حرفو میزنه یا نه !!!!!!

خیلی خوشحال میشم بدونم اون شخص کی بوده که گفته زمان تاپیک تحلیل شخصیت را کم کنید !!!!!

همچنین بهتون بر نخوره لطفا اگر انتقادی مطرح میشه،وگرنه تملق برای من کاری نداره...:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آتروسسسسسسس......:banel_smiley_4:

کاربر جدید عمه ته:ws3:

:ws3:دمه عمم گرم که به من دوتا بال داده.... به بچهای اینجا با اومدنش کلی حال داده:ws47:دخترکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ...

اینقدر به دلی گیر ندین تاپیکارو باز کنه خودم شبونه میرم دزدی کلیدارو میپیچم میارم..

حالا دلی جون،جدا... نمیشه تاپیک منو وا کنی یه نفر جا مونده تحلیل نکرده:ws28::ws47:

میدونم الان قیافت دیدن دارهimage.php?u=230192&type=sigpic&dateline=1303034225

• Like 4
لینک به دیدگاه
خوب اونیکه برای کم شدن زمان تاپیک پیشنهاد میده یا داره شعار میده،یا نمیدونم اگر موقع تاپیک خودش هم باشه همین حرفو میزنه یا نه !!!!!!

خیلی خوشحال میشم بدونم اون شخص کی بوده که گفته زمان تاپیک تحلیل شخصیت را کم کنید !!!!!

همچنین بهتون بر نخوره لطفا اگر انتقادی مطرح میشه،وگرنه تملق برای من کاری نداره...:icon_gol:

خب تا بوده همین بوده... زمانی که تاپیک خود فرد گذاشته نشده می گن زمان کم بشه... وقتی تاپیک گذاشته میشه زمان زیاد بشه

من واقعا دیگه نمی دونم به چه سازی باید .....

من نمیدونم چرا فکر میکنید باید به من بر خورده باشه... یکبار دیگر هم عرض کردم پیشنهادی که دادین و گفتین تاپیک ها رو خوده دوستان برگزار کنند من هم به دلایلی که ذکر کردم و گفتم چون دوستان یه بی نظمی به وجود اورده بودند و دوستان اعلام امادگی نمی کردند و یا اینکه می گفتند زودتر تاپیک منو بزار به دلایل خوده دوستان..... قرار بر این شد یه قوانینی وضع بشه که خود بچه ها با هم همکاری کنند و در این تاپیک همه در جریان باشن که کی اماده هست کی نیست کی میخواد نوبتشو به دیگر بده و ......

همچنین من زمان ثبت نام سری دوم عرض کردم هر کسی پیشنهادی انتقادی چیزی داره بازگو کنه که بتونیم تو سری دوم بهتر برگزارش کنیم :icon_gol:

پیشنهادهایی که در رابطه با تاپیک شخصیت گفته میشه دو دسته هست:

که نقطه مقابل هم هستن

زمانی که به یک پیشنهاد عمل میکنیم اون طرف اعتراض میکنن و بالعکس

که با صحبتهایی که انجام شد بهترین پیشنهاد رو ما قوانین کردیم

بهتره یه مقدار از قوانین پیروی کنیم ... من زمان پیشنهاداته زیادی گذاشتم ...

اگر صحبته شما به بیشتر از 3 روز بودنه تاپیک هاست... منم عرض کردم تاپیک هارو زمانی که بالا نیستن و زمان زیادی از پسته اخر میگذره می بندم که روز 4 5 میشه.....

نمیدونم بحث اینجا سره چیه...

• Like 3
لینک به دیدگاه

نبشه:ws3:

اونوخ باس تو افسانه ژونم باز کنم بقیه دوستان هم میخوان باز کنن

اونوخ نمیشه:hanghead:

خب برا بقیه هم باز بشه...چه اشکالی داره ؟ :hanghead:

یعنی فکر میکنید باز بودن تاپیک تحلیل بقیه کاربران باعث ریزش بازدید کننده در سایر تاپیک های جدید میشه ؟ به نظر من که اینطور نیست... چون معمولا در این تاپیک ها کاربران ، دوستانشون رو دعوت به شرکت در تاپیک تحلیلشون میکنن ...کسی بخواد در تاپیک تحلیل دوستش شرکت کنه میکنه... کاری به این نداره که چند تا تاپیک دیگه هم بازه :banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام سلام:hi:

خب بنا به اینکه بعضی از دوستان شرکت کننده سری قبل، خواستار بازگشایی تاپیک شخصیت خودشون بودن

و همچنین مدت زمانه زیادی از تاپیکشون گذشته و میخواستن دوستان دیگر هم شرکت کنند :dancegirl2:

بنابراین تاپیک های دوستان قدیمی از نفر اول که mohammad.a (ایشون:banel_smiley_4:) هست باز میشه و به مدته 3 الی 4 روز بسته میشه...

که من به شخصه یا دوست عزیزه خودم partow :icon_pf (17):،از دوستان قدیمی میپرسیم و به نوبت تاپیک ها باز میشه ...

خب یه نکته ی دیگه که لازم به ذکر هست اینه که دوستان بیشترین هماهنگیو داشته باشند برای استارت تاپیکشون... اگر کسی فراموش کرد من یا پرتو یاد اوری میکنیم:girl_yes2:

بسی به همکاری دوستان نیازمندیم:rose:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

بچه ها دیگه واسه تحلیل شخصیت ها شماره نمیزنید؟:JC_thinking:

مثلاً تحلیل شخصیت شماره بیست، پرتو ...

مثل قبلیا...

• Like 3
لینک به دیدگاه
بچه ها دیگه واسه تحلیل شخصیت ها شماره نمیزنید؟:JC_thinking:

مثلاً تحلیل شخصیت شماره بیست، پرتو ...

مثل قبلیا...

:banel_smiley_4: نزدن دیگه

برم باسشون بزنم:ws3:

مرسی از یاد اوری:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

متین اسم منو نمیذاری تو لیست ؟ :sigh:

همین جوریش 20 نفر جابه جا شده بودم ! :sigh:

مگه نمیگی پیشنهادی انتقادی داشتید بگید ؟ خب گفتم دیگه من :sigh:

منِ بی نوا مریض بودم نمیتونتم اد تو همون 4 روز تحلیلم بیام نت یهو رفتم ته لیست :sigh:

حداقل الانو وارد کن نرم برای سال بعد ......

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...