رفتن به مطلب

تور گردشگری نواندیشان

FrnzT

ارسال های توصیه شده

فرهنگ سازی و غنا بخشیدن به بار معنایی سفر و گسترش سلامت و نشاط در فضای فرهنگی جامعه و آشنا ساختن عموم هم‌میهنان با زیبایی‌های بکر و شگفت انگیز ایران را می‌توان از جمله مزیت‌های یک تور مناسب برشمرد.

ovfpnzcajsfbrqff5p28.jpg

طبیعت راز کامیابی و خوشبختی را در دل خود نهفته دارد. ارتباط انسان با طبیعت یک نیاز است. گاه حتی برای برآوردن و اقناع این نیاز به گلدانی در اتاق پذیرایی بسنده می‌کند ولی نمی‌تواند این نیاز را نادیده بگیرید . زندگی بشر از ابتدا آمیخته و در گرو طبیعت بوده و همچنین برای رفع نیازهای مادی و معنوی بدان محتاج است.

3z5mmgs7g4p82rq19h2.jpg

در تب و تاب زندگی ماشینی و پرهیاهوی امروز نیز تنها در آغوش طبیعت است که می توان طعم حقیقی زندگی را چشید. گذار به کوهساران و دشت‌ها و روستاهایی که از بلای ماشینیسم مصون مانده است، بوئیدن عطر گلها و گیاهان، گوش فرا دادن به نغمه‌های طبیعت و لمس سختی سنگ‌ها و صخره‌ها اموری است که پنجره‌ای جدید از زیبایی‌های زندگی را برای ما می‌گشاید.

chd5aqfr3adjhklxavww.jpg

آشنایی با سادگی و بی‌پیرایگی مردم روستاها و عشایر و نحوه ارتزاق و معاش ایشان، نزدیکی با فرهنگ اقوام گوناگون، سرشار شدن از انرژی و نزدیکی به خویشتن خویش‌، از دیگر مواهب منحصر به فرد طبیعت گردی است.

n96o6uvzfirbkwa02jte.jpg

برگزاری سفرهای طبیعت گردی و تاریخی - فرهنگی به نقاط بکر و دوردست ایران و جهان به‌گونه‌ای تخصصی، ایمن و جذاب از جمله تخصص‌ها و ویژگی‌های یک تور مناسب است.

iod1ynn25xgkj401cya.jpg

سفرهای طبیعت گردی تا حدود زیادی تابع فصل هستند. شما می‌توانید با توجه به علایق و روحیات خود و همراهانتان با یک تور خوب و مناسب همراه شده و تجربه‌ای نو و فراموش‌ نشدنی را در دفتر خاطرات زندگی‌تان ثبت نمایید.

0wxrop541km1zsjeg9.jpg

****انجمن نواندیشان در صدد است به زودی با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر، اقدام به برگزاری تورهای گردشگری نماید تا با مناطق دیدنی و بناهای تاریخی و طبیعت های زیبای شهرهای مختلف بیشتر آشنا شده و روزی پرخاطره را در کنار دوستان و آشنایان داشته باشید.

• Like 46
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عههههههه چه خوب ... منم میبرین ؟ :girl_blush2:

اطلاعات دقیق و کاملتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

لذا خواهشمندم ما رو از نظرات سازندۀ خود و پیشنهادات خوبتون آگاه کنید.

سپاس :icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

خیلی ابتکار جالبی است.....

البته اگر بشه بچه های دیگری را هم از دانشگاه و..... آورد بهتر هم میشود.

اگر جای خوبی باشه من میام،تور جمکران و قم نذارین،هرجا بذارین من هستم.

• Like 17
لینک به دیدگاه

در صدد صحبت کردن با یک آژانس گردشگری هستیم که به امید خدا تمامی شهرهای ایران رو بگردیم.

البته اول از همین اطراف تهران شروع میکنیم تا هم روال کار دستمون بیاد هم با آژانسی که صحبت کردیم اعتماد دو طرفه جلب بشه.

شاید برای اولین مرحله از تورهای یک روزه و باغ های کندلوس شروع کنیم یا هر پیشنهاد بهتری که دوستان داشته باشن

• Like 13
لینک به دیدگاه
فقط یک سوال؟

تور نواندیشان آمریکا هم میبره !!!!!!

این آبشار در آمریکاست..... :banel_smiley_4:

تورهای خارج از ایران هم خواهیم داشت :ws3:

چرا باورهای خود محدود کننده داشته باشیم؟

خیلی خوشبین هستیم :ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol:

درود بر شما ايده بسيار جالبي ست.

تا به حال در هيچ انجمني چنين طرحي را مشاهده نكرده بودم.

انشاالله به زودي جامه عمل هم پوشيده شود.

• Like 6
لینک به دیدگاه

از ادمین و فرناز عزیز و همه دوستان بابت این کار بسیار زیبا تشکر میکنم

بهتره یه مقدار نظره سازنده داشته باشیم الان این دو صفحه تماما اسپم شده

خب تا اونجایی که من اطلاع دارم این تورها یک روزه س...

بهتره درباره نحوه برگزاری و چه جوری باشه صحبت کنیم و ببینیم بچه ها چه جوری راحتتره و میتونن بیان:ws37:

• Like 9
لینک به دیدگاه

ایده بسیار عالیه البته اگر عملی بشهpishposh.gif

..

فرناز میتونید با آژانس هستی گشت توی تهران صحبت کنید

مجری تورهای سطح کشوره

و بسیار آژانس معتبر و خوبیه

..

• Like 2
لینک به دیدگاه

به به

احسنت

من سعی میکنم همشو بیام.

حالا همه همه که نه اما خب تا بشه میام.

ضمنا توی سفر هم اگه وظایفی بود با کمال میل هستم. میشه توسفر کلا روم حساب کنین. :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

مرسی فرناز جان که تاپیکش رو زدی:icon_gol:

این تور فقط واسه تهرانیاست؟

نه مربوط به همه ی دوستانی میشه که بخوان بیان و شرکت کنند

حتی این برنامه ها فقط مربوط به ماهایی که عضو انجمن هستیم نمیشه شما میتونی از دوستانت یا خانوادت و هرکسی که دوست داشته باشه شرکت کنه دعوت کنی که بیان

• Like 7
لینک به دیدگاه
مرسی فرناز جان که تاپیکش رو زدی:icon_gol:

نه مربوط به همه ی دوستانی میشه که بخوان بیان و شرکت کنند

حتی این برنامه ها فقط مربوط به ماهایی که عضو انجمن هستیم نمیشه شما میتونی از دوستانت یا خانوادت و هرکسی که دوست داشته باشه شرکت کنه دعوت کنی که بیان

من الان یکم گیج شدم.قراره بریم یه شهری،یعنی ما به آن شهر میاییم و اسکان و بازدید رو تور انجام میده؟

یه روزش چجوریه؟:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...