رفتن به مطلب

رابطه علاقه زوجين با فرم خوابيدن آنها در کنار يکديگر

ارسال های توصیه شده

جدا از هم: در اين حالت زن و شوهر کاملاً از هم جدا خوابيده، بطوريکه يک نفر طرف راست تخت و ديگري پشت به ديگري و آن طرف مي خوابد. در اين حالت هيچ تماس بين دو نفر نيست، شايد در نگاه اوّل اين طرز خوابيدن منفي باشد، امّا در نگاهي ديگر مي توان چنين برداشت کرد که هر دوي آنها دوست دارند طرف مقابل راحت بخوابد و از فضاي انحصاري تخت خود استفاده کند. چرا که شايد يکي عادت دارد بالش را بغل کند و ديگري چمپاته بخوابد، يا اينکه طرف مقابل آنقدر باز و راحت مي خوابد که خود احتياج به يک تخت دو نفره دارد! بنابراين اين طور خوابيدن ازطرفي نوعي ملاحظه کاري و از طرف ديگر نوعي راحت کردن خود از ديگري و داشتن خوابي راحت است!

این مدل از همه بهتره!:biggrin:

حالتی از کسی که مثه سیریش بهت چسبیده هم درش دیده نمیشه:ws47:

لینک به دیدگاه
و اونایی که خواب کمتری دارند! یا همسری ندارند! سعی می کنن نقص موجود رو از طریق کار جبران کنند!این یه تئوری معروفه!
اشتباهه من مجردم ولی دو برابر کل ماهل های فامیل می خوابم(معرفم که همیشه خوابم)
لینک به دیدگاه

منم مورد آخر رو دوس دارم. اصلا من موندم متاهلا چطور میتونن تحمل کنن موقع خواب یکی چسبیده باشه بهشون. یه جا خوندم که ثابت شده عمر آدم هم کم میشه در صورتی که در کنار کسی بخوابه. باید بعد از رابطه جنسی از هم جدا بخوابن، تا خوابشون راحت باشه. خواب برای سلامتی خیلی مهمه.

لینک به دیدگاه
منم مورد آخر رو دوس دارم. اصلا من موندم متاهلا چطور میتونن تحمل کنن موقع خواب یکی چسبیده باشه بهشون. یه جا خوندم که ثابت شده عمر آدم هم کم میشه در صورتی که در کنار کسی بخوابه. باید بعد از رابطه جنسی از هم جدا بخوابن، تا خوابشون راحت باشه. خواب برای سلامتی خیلی مهمه.

:w58:

تِزه جديده؟؟؟:whistle:

حالا كي حرف از رابطه جنسي زد؟!:w58:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

من وقتی همسرم رو بغل می کنم تا بخوابم خواب از سرم می پره....اصلا تمرکز برای خواب رفتن رو ازدست میدم... و وقتی پتوم رومحکم بغل میکنم به ارامی می خوابم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...