رفتن به مطلب

کسایی که تاحالا دوست دختر و دوست پسر نداشتن ضرر کردن ؟

shaden.

ارسال های توصیه شده

:persiana__hahaha:همه مخالفند بعد من نیمیدونم دالم تو خیلابون قدم میزنم اینا دست همو گلفتن دالن لاو میتیلیکونن کین؟؟؟؟؟یکی منو توجیح کنه از قدیم گفتن نباید بچه رو پیچوند جفابمو بدید:babygirl:

خوب جواب سوالتو گرفتی به منم بگو عسیسم :ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 133
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:persiana__hahaha:همه مخالفند بعد من نیمیدونم دالم تو خیلابون قدم میزنم اینا دست همو گلفتن دالن لاو میتیلیکونن کین؟؟؟؟؟یکی منو توجیح کنه از قدیم گفتن نباید بچه رو پیچوند جفابمو بدید:babygirl:

ببين بچه اول بزرگ شو بعد از اين حرفا بزن:w00:

دهنت بو شير ميده:ws3:

ولي چون روشن بشي ميگم: اولش شيرينه و كلي هم حال ميده:ws3: ولي وقتي يكي از دو طرف كم مياره يعني نميتونه به هر دليلي بمونه ضرر ميشه پشت ضرر ! اگه آدمي هستي كه وابسته نميشي بسم الله:ws3: ولي من ميگم اولش ميگي آره من ميتونم خودمو كنترل كنم ولي آخرش احساست كم مياره ...پس منطقيش اينه بشين سر جات:w00:

نه ضرر نکردم

یه جمع بندی کلی ازین دوصفحه

همه مخالف دوست پسرن ویا دخترن و از نداشتنش ضرر نکردن

بابا اينا همش حرف بود جدي نگير:ws3:

لینک به دیدگاه

ولي چون روشن بشي ميگم: اولش شيرينه و كلي هم حال ميده:ws3: ولي وقتي يكي از دو طرف كم مياره يعني نميتونه به هر دليلي بمونه ضرر ميشه پشت ضرر ! اگه آدمي هستي كه وابسته نميشي بسم الله:ws3: ولي من ميگم اولش ميگي آره من ميتونم خودمو كنترل كنم ولي آخرش احساست كم مياره ...پس منطقيش اينه بشين سر جات:w00:

بابا اينا همش حرف بود جدي نگير:ws3:

یعنی سر کار بودیم؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

اینو راس میگی:w16:

لینک به دیدگاه

:w821::w821::w821::w821:بابا چلا منو دعفا میچونی من که ازین کارا نکردم

میگم اینجا که همه مثل من مخالفن پس این آمار و ارغام که آدم در خیلابون میبینه اونا کیان؟

لینک به دیدگاه

من هیچوقت دوست دختر نداشتم ضرر هم که نکردم هیچ فکر میکنم توی زندیگم خیلی هم موفق بودم ...

اینا که اون زمان خیلی موفق بودم توی کارهام وقتی فهمیدم که درگیر یه رابطه ای (نه غیر رسمی مثه دوستی فقط) شدم که بد جور روی زندگیم تاثیر گذاشت دیگه از اون زمان نتونستم خودما جمع و جور کنم و مثه قبلم بشم...

حالا نمی دونم کسایی که اهل دوستی و... با جنس مخالفن چطور می تونن یه زندگی سالم و کامل داشته باشن.......

لینک به دیدگاه
من هیچوقت دوست دختر نداشتم ضرر هم که نکردم هیچ فکر میکنم توی زندیگم خیلی هم موفق بودم ...

اینا که اون زمان خیلی موفق بودم توی کارهام وقتی فهمیدم که درگیر یه رابطه ای (نه غیر رسمی مثه دوستی فقط) شدم که بد جور روی زندگیم تاثیر گذاشت دیگه از اون زمان نتونستم خودما جمع و جور کنم و مثه قبلم بشم...

حالا نمی دونم کسایی که اهل دوستی و... با جنس مخالفن چطور می تونن یه زندگی سالم و کامل داشته باشن.......

مرسی داداش اومدی نظر دادی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوست دختر یا دوست پسر داشتن ایرادی نداره. اینکه ته دوستی با غیرهمجنس ضرر ببینی یا نبینی به خودت و اون طرف بستگی داره. آدم تو دوستی با همجنسش هم میتونه دچار مشکل بشه . از اینکه با اون آدم حتی یه روزی سلام علیک داشته پشیمون بشه.

من خودم تا حالا دوست پسر نداشتم ولی دوستام فراوون در این زمینه فعال بودن و همه چیزی دیدم. نمیشه یه حکم کلی براش داد.

لینک به دیدگاه

همه خانومايي كه تا حالا نظر دادن ميگن نداشتن......عجبا:banel_smiley_4:

بستگي داره چطور نگاه كني؟دوره دانشجويي براي پرشدن اوقات فراغت و گشت و گذار با دوستان خوبه...الته به اندازش...هم براي اون و هم براي خودت....

اگه با يكي هم باشي كه ميدوني با شرايطي كه دارين به ازدواج ختم ميشه بد نيست...

در كل اگه بعنوان يكي كه تجربه كرده بودم بخوام بگم نظرم اينه كه خيلي وقت و پولت هدر ميره...نميتونم بگم ضرر داره يا سود......مثلا" دوستي با هم جنس خودت ضرر داره يا سود؟با جنس مخالف هم ميتونه به همون صورت باشه...يكي بود كه كلي ازش چيز ياد گرفتم....زمانيكه تو دوره اي حس نااميدي و پوچي سراغم اومده بود بهترين دوستم شده بود....و جالب اينكه اونم همين حس رو نسبت به من داشت....

حرف ميكشي بهار؟:icon_pf (34):

كلا" هر چي كه گفتم رو تكذيب ميكنم.:ws3:

لینک به دیدگاه
همه خانومايي كه تا حالا نظر دادن ميگن نداشتن......عجبا:banel_smiley_4:

بستگي داره چطور نگاه كني؟دوره دانشجويي براي پرشدن اوقات فراغت و گشت و گذار با دوستان خوبه...الته به اندازش...هم براي اون و هم براي خودت....

اگه با يكي هم باشي كه ميدوني با شرايطي كه دارين به ازدواج ختم ميشه بد نيست...

در كل اگه بعنوان يكي كه تجربه كرده بودم بخوام بگم نظرم اينه كه خيلي وقت و پولت هدر ميره...نميتونم بگم ضرر داره يا سود......مثلا" دوستي با هم جنس خودت ضرر داره يا سود؟با جنس مخالف هم ميتونه به همون صورت باشه...يكي بود كه كلي ازش چيز ياد گرفتم....زمانيكه تو دوره اي حس نااميدي و پوچي سراغم اومده بود بهترين دوستم شده بود....و جالب اينكه اونم همين حس رو نسبت به من داشت....

حرف ميكشي بهار؟:icon_pf (34):

كلا" هر چي كه گفتم رو تكذيب ميكنم.:ws3:

اینجا اتاق بازجوییه محسن جان:ws3:

مرسی به خاطر صداقتی که داشتی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
انقدر هم زیاد شده که دیگه بگی نداری و نداشتی کسی باور نمیکنه :banel_smiley_4:

پس دیگه اونقدرهام چیز حساسیت برانگیزی نیست

مریمی به خدا من نداشتم یکی باور کنه :cryingf:

لینک به دیدگاه

من به شخصه واسه تجربیات ادما اخترام زیادی قائلم...

یعنی به نظر من رابطه داشتن اگه ازش یاد بگیری و سعی کنی خودت رو رشد بدی نه تنها منفی نیست بلکه اثرات مثبت زیادی هم رو زندگی ادما میذاره...

من خودم ناراضی نیستم از گذشته ام و البته دلیلی هم برای انکارش نمی بینم...

لینک به دیدگاه
من به شخصه واسه تجربیات ادما اخترام زیادی قائلم...

یعنی به نظر من رابطه داشتن اگه ازش یاد بگیری و سعی کنی خودت رو رشد بدی نه تنها منفی نیست بلکه اثرات مثبت زیادی هم رو زندگی ادما میذاره...

من خودم ناراضی نیستم از گذشته ام و البته دلیلی هم برای انکارش نمی بینم...

مرسی عزیزم

بالاخره یکی پیدا شد راضی باشه :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...