رفتن به مطلب

کسایی که تاحالا دوست دختر و دوست پسر نداشتن ضرر کردن ؟

shaden.

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 133
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کوفت با اون خندت

توضیح همینم دادم بگرد پیدا کن بخون

خوندم ولی هرچی دو دو تا چهار تا میکنم میبینم اگه تو هم موافق باشی بازم نمیشه:w00::w00::w00:

لینک به دیدگاه
  • 7 سال بعد...

سلام و درود

نه چه ضرری کرده باشن؟

اول اینکه دختر و پسر باید از هم آگاهی کامل داشته باشن نمیشه با یک نگاه عاشق شد داشتیم کسایی رو که با یک نگاه عاشق شدن اما با گذشت زمان مجبور شدن که به خاطر خیانت یا بعضی خصلت ها از هم دیگه جدا بشن از قدیم و ندیم میگن و ثابت شده که سربازی پسر رو مرد میکنه و حدودا ثابت شده که بعضی پسرانی که از سربازیشون بر میگردن نسبت به عشق قبلیشون اون احساس اولیه رو ندارن و این برای باز شدن مغزش و تغییر کردن طرز فکرش و باعث میشه که رابطشون خراب بشه.

از نظر من شما هیچ ضرری نکردی و تنها خودتو از فکرای بیهوده،وقت تلف کنی های بیهوده،دلشکستنا،اعصاب خوردیاو.... حفظ کردی.

بیشتر کسانی که عاشق میشن عاشق تیپ و قیافه و چیزایی که بیشتر به چشم میان میشن اما وقتی باهم ازدواج میکنند میفهمند که اصلا اخلاق هاشون به هم دیگه نمیخوره و خودشون رو از گودالی به چاهی میندازن علم روانشناسی ثابت کرده افرادی که کمتر به سوی دوستی با جنس مخالف میروند از هوش بالاتری نسبت به بقیه افرادی که مدام دنبال دوست بازین دارند.

ولی در آخر نظر من اینه یا نباید عاشق شد یا اگه میخوای عاشق بشی باید ازش آگاهی کامل داشته باشی یا اگه آگاهی کامل نداشتی دیگه مجبوری یا درستش کنی یا یک عمر با بدی و خوبیاش بسازی.

بعدشم عشقا هم عشقای قدیم❤، قدیم یه موقه میدیدی برای طرف خبر میبردن پدرت دختر فلانی رو واست گرفته تا از سربازی که بری زنت بده حالا چی ندیده و پسند نکرده بزرگ ترا بچه هاشون رو زن میدادن بدون کوچک ترین مخالفت و یا نظر از سوی بچه ها و جالب این بود که یک عمر با خوبی و خوشی در ‌کنار هم زندگی میکردن

اما امروزه با وجود اینکه دختر پسر خودشون هم دیگرو انتخاب میکنند و خودشون با خانوادشون مخالفت میکنند و به زور ازدواج میکنند میبینی که عشقشون پایدار نیست و بعد از مدتی جدا میشن.

امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کرده باشم

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۰/۲/۱۷ در 15:40، RAPUNZEL گفته است :

:persiana__hahaha:همه مخالفند بعد من نیمیدونم دالم تو خیلابون قدم میزنم اینا دست همو گلفتن دالن لاو میتیلیکونن کین؟؟؟؟؟یکی منو توجیح کنه از قدیم گفتن نباید بچه رو پیچوند جفابمو بدید:babygirl:

سلام

خیلی جدی نگیرین 

قضیه زیر ابی رفتنه

همه میگن بده ولی خودشون صدتا صدتا دوست جنس مخالف دارن ?

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام.

به نظر من داشتن دوست پسر و دوست دختر اون هم توی جامعه ما و حتی دنیایی که همه جوره و از همه جا مستقیم و غیر مستقیم حتی از طرف بعضی از روان شناسها و مشاورها، داشتن اون تبلیغ  و تجویز می شه نه تنها نشونهء پیشرفت، تجدد، سلامت روان یا به قول بعضی از روان شناسهای ایرانی بلوغ فکری و شخصیتی، کلاس و پرستیژ یا منجر به توهمه با تجربه شدن و شناختن جنس مخالف نمیشه بلکه اتفاقا برعکس باعث عقب موندن از  برنامه ها و هدفهای تحصیلی و شغلی زندگی( البته اگر داشته باشند) و از دست دادن انسانیت، عزت نفس و اعتماد به نفس (که البته اگر کسی اینها رو داشته باشه اصلا احتیاجی به دوست پسر و دوست دختر نداره) اونها هم میشه و با چیزی که من در واقعیت دیدم باید بگم این دخترها و پسرها مخصوصا نوع تنوع طلب یا معتاد به جنس مخالفشون با دست به دست شدن توی انواع و اقسام این روابط ناسالم با انواع و اقسام آدمهای  بیمار و مسموم فقط تبدیل به یک آدم هرزه، بی هویت و تیکه تیکه شده و بی عزت نفس میشند ولی دختر ها یا پسرهایی که هیچوقت دوست پسر یا دوست دختر نداشتند، ندارند و نخواهند داشت به نظر من یک شخصیت رشد یافته، مستقل، هدفمند، بااعتماد به نفس و با عزت نفس و از درون غنی و ارزشمند، شریف و نجیب دارند و نمی خوان این خصلتهای زیبا و نایاب خودشون رو خرج هر کس و ناکسی بکنند.       باتشکر

لینک به دیدگاه
در ۱۳۹۰/۲/۱۷ در 14:38، shaden. گفته است:

سلام به همه دوستان .

به نظر شما پسرا و دخترایی که تا حالا دوست دختر و دوست پسر نداشتن ضرر کردن یا نه ؟

قابل توجه دوستان عزیز این تاپیک قصد نداره شما رو تشویق به دوستی با جنس مخالف بکنه

فقط یه نظر خواهی از دوستان عزیزه

سلام دوست عزیز

نمیشه گفت که ضرر کردن ولی به نظر من رابطه (حالا هر مدلی) با جنس مخالف خیلی باعث میشه که رفتار مناسب تری بعدا داشته باشیم برای زندگی، البته این تا زمانی هست که عسل قضیه رو در نیاورده باشیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...