رفتن به مطلب

مگه به شما یاد ندادن؟؟؟

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

آقایون عمرانی این چندمین باره که دارم میبینم تو ساختمونایی که شما عهده دار نظارت بر اجرای سازه اونها هستید تو بارون شدید دارن جوشکاری اسکلت فلزی انجام میدن. :w00:

تو منابع درسی شما در این مورد چیزی بهتون نگفتن؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آقایون عمرانی این چندمین باره که دارم میبینم تو ساختمونایی که شما عهده دار نظارت بر اجرای سازه اونها هستید تو بارون شدید دارن جوشکاری اسکلت فلزی انجام میدن.

تو منابع درسی شما در این مورد چیزی بهتون نگفتن؟ :banel_smiley_4:

حتما نگفتن بهشون:ws28:

خوب دعواشون نکنین گناه دارن:ws44:

لینک به دیدگاه

چرا به من يكي گفتند اما نمي دونم به اون كارگر هم گفته شده يا نه ....

دوست عزيز اگه قرار بود تو كشورمون طبق اونچيزي كه تو كتاب ها گفته شده بود ساختمان مي ساختيم ديگه ...

خب ما همش بايد فرق داشته باشيم

اما در مورد ساختمان كه تو بارنگي جوشكاري ميشد حتما مهندس اجراش شرايطي رو برايش مشخص كرده بوده شما خيالت راحت آخه اون بنده خدا حداقل 3 سال كار اجرايي داشته كه تونسته بياد يه سازه رو اجرا كنه پس جاي نگراني نيست

لینک به دیدگاه
چرا به من يكي گفتند اما نمي دونم به اون كارگر هم گفته شده يا نه ....

دوست عزيز اگه قرار بود تو كشورمون طبق اونچيزي كه تو كتاب ها گفته شده بود ساختمان مي ساختيم ديگه ...

خب ما همش بايد فرق داشته باشيم

اما در مورد ساختمان كه تو بارنگي جوشكاري ميشد حتما مهندس اجراش شرايطي رو برايش مشخص كرده بوده شما خيالت راحت آخه اون بنده خدا حداقل 3 سال كار اجرايي داشته كه تونسته بياد يه سازه رو اجرا كنه پس جاي نگراني نيست

امیدوارم همینطور که شما گفتید باشه. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
خيلي خطر داره اما به ما نگفتند

اتفاقا همین امروز دوباره دیدم زیر بارون یارو داشت جوشکاری میکرد. اتفاقا محل جوشم خیس بود کاملا. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ابوالفضل جان از آنجایی که شما درس جوشکاری رو پاس نکردین طبیعیه که چیزی درباره جوشکاری تو شرایط آب ندونی(این به اون در که تبرید نخونده ایم ما:ws3:)

در تکنولوژی جوشکاری زیر آب از نوعی الکترود ویژه استفاده میشود و جریان منبع تغذیه مستقیم در حدود 400 امپر میباشد و گاها از گازی محافظ برای پس زدن اب استفاده میشود

لینک به دیدگاه
ابوالفضل جان از آنجایی که شما درس جوشکاری رو پاس نکردین طبیعیه که چیزی درباره جوشکاری تو شرایط آب ندونی(این به اون در که تبرید نخونده ایم ما:ws3:)

در تکنولوژی جوشکاری زیر آب از نوعی الکترود ویژه استفاده میشود و جریان منبع تغذیه مستقیم در حدود 400 امپر میباشد و گاها از گازی محافظ برای پس زدن اب استفاده میشود

:w58:

جوشکاری زیر آب کجا بود رفیخ؟

جوشکاری اسکلت فلزی ساختمان 3 طبقه با همین الکترودهای معمولی انجام میشه. :ws52:

لینک به دیدگاه
:w58:

جوشکاری زیر آب کجا بود رفیخ؟

جوشکاری اسکلت فلزی ساختمان 3 طبقه با همین الکترودهای معمولی انجام میشه. :ws52:

من کاری ندارمم مکانیزم جوشکاری اسکلت ساختمان چجوریه خواستم بگم که اگه بخوایم میشه توی بارون که سهله توی تسونامی هم میشه جوشکاری کرد:ws3:

لینک به دیدگاه
من کاری ندارمم مکانیزم جوشکاری اسکلت ساختمان چجوریه خواستم بگم که اگه بخوایم میشه توی بارون که سهله توی تسونامی هم میشه جوشکاری کرد:ws3:

آهان. اونو که بلتم.:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...