رفتن به مطلب

ارشد ازاد 90 چطور بود ؟

ارسال های توصیه شده

من امتحان دادم امسال.

یه خرده زیادی راحت بود :icon_pf (34): البته نه اینکه من خوب امتحانشو داده باشما. ولی خیلی دیگه کشکی بود سوالا. نه به این آزاد نه به سراسری

اگه کسی میخوند می تونست حتی یکی دوتا درس رو 100 هم بزنه :icon_pf (34):

تعداد سوالام کم بود. نمیدونم حالا سالای قبلم اینطوری بود یا نه :ws52:

لینک به دیدگاه

سلام من برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات زدم. واقعا سوالاشون آسون بود. البته به جز ریاضی که به شدت سخت یبود. سال های قبل فقط آمار میومد و امسال از آمار خبری نبود. نمی دونم چرا طراحان سوال اینقدر علاقه دارن غافلگیرمون کنن. سوالای 15 تایی برای هر درس هم که هیچی، هر یه سوال غلط یا نزده درصد اون درس رو زیر و رو می کنه.

لینک به دیدگاه
سلام من برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات زدم. واقعا سوالاشون آسون بود. البته به جز ریاضی که به شدت سخت یبود. سال های قبل فقط آمار میومد و امسال از آمار خبری نبود. نمی دونم چرا طراحان سوال اینقدر علاقه دارن غافلگیرمون کنن. سوالای 15 تایی برای هر درس هم که هیچی، هر یه سوال غلط یا نزده درصد اون درس رو زیر و رو می کنه.

آره ریاضی یه کمی زیادی سخت بود :ws52:

تعداد سوالای کم خیلی بد بود. :icon_pf (34): ولی از اونجایی که من خوشم نمیاد پاسخنامه خالی بمونه، به غیر از ریاضی سعی کردم همه رو بزنم :ws3:

اونایی که خالی می موند جوری میزدم که پسخنامه قشنگ تر بشه :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

من برنامه ریزی شهری همدان شرکت کردم

سوالاش نسبت به سراسری استاندارد تر بود

فقط کاشکی این وسط می دونستم سوالای ریاضی رو کی طرح کرده :banel_smiley_4::167:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...