رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار روانشناسی

ارسال های توصیه شده

سلامwavesmile.gif

خوبین که ؟!

غرض از مزاحمت این بود که دوستان سوالات و در خواست هایی در زمینه روانشناسی داشتن oregonian_wtf.gif

و دنبال مکانی برای مطرح کردن اونها

که ما را مجاب کرد این مکان در اختیار این عزیزان قرار داده تا به در خواستشان رسیدگی شود cheers1.gif

لذا هر پرسش مشاوره درخواست سوال در مورد بخش های مختلف روانشناسی داشتین اینجا مطرح نموده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود

با تشکر از علاقه شماLaie_98.gif:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پری من خیلی این روزا خستم:ws44:بیا روان شناسیم کن

عزیزم برای پرسش های مشاوره ای تاپیک جدا زدم

بیا اینجا صحبت می کنیم:a030:

مشاوره های شما دوستان

لینک به دیدگاه

چه قدر عالی که این تاپیک رو زدی....:icon_gol:

خب من قبلا گذشتهای دور یه چن تا موضوع یادم بود برای بحث، الان یادم رفته :icon_pf (34):گردوهام رو که خوردم میام می زارمشون...:ws3:

ولی این موضوعات برام همیشه جالب بودن و فکر می کنم ممکنه خیلی ها که به ظاهر سالمند به مقدار خفیفی بهش مبتلا باشند.

1. شخصیت های وابسته (من بهشون می گم آویزون! ترس از طرد شدن زیاد دارند)
  2. شخصیت های مرزی (ثبات خلق ندارن، این فکر کنم مبتلا بهش کم نباشه:ws52:)
  3. خود شیفتگی !!
  4. مردم گریزی.....
  5. فرار از روزمرگی
  6. روش های بیانی و عملی درک دیگران در تمام موقعیت های احتمالی مختلف مثل ترس، خشم و .........
  7. روانشناسی غم و خدانصیب نکنه مرگ

• یه مورد دیگه هم که به نظرم همیشه جالب بوده ولی نمی دونم چه طور می شه راجع بهش بحث کرد برداشت های اشتباه از گفتار هم دیگست. که می تونه شامل دو جنس موافق هم خیلی اوقات باشه. ولی بیشتر بین دو جنس مخالف از دوست گرفته تا همسر دیده می شه. به خاطر متفاوت بودن دنیاشون.

نمی دونم منظورم رو گفتم یا نه. یعنی با وجود فارسی بودن زبون طرفین یکی یه جمله کاملا به نظر خودش محبت آمیز می گه در صورتی که طرف مقابل خیلی حالت دفاعی به خودش می گیره. حالا اگر زمانی بحثش شد با مثال بیشتر می گم.

یا حتی کلا تفاوت دنیایی دو جنس زن و مرد.

فعلا همین......

لینک به دیدگاه
چه قدر عالی که این تاپیک رو زدی....:icon_gol:

خب من قبلا گذشتهای دور یه چن تا موضوع یادم بود برای بحث، الان یادم رفته :icon_pf (34):گردوهام رو که خوردم میام می زارمشون...:ws3:

ولی این موضوعات برام همیشه جالب بودن و فکر می کنم ممکنه خیلی ها که به ظاهر سالمند به مقدار خفیفی بهش مبتلا باشند.

1. شخصیت های وابسته (من بهشون می گم آویزون! ترس از طرد شدن زیاد دارند)
  2. شخصیت های مرزی (ثبات خلق ندارن، این فکر کنم مبتلا بهش کم نباشه:ws52:)
  3. خود شیفتگی !!
  4. مردم گریزی.....
  5. فرار از روزمرگی
  6. روش های بیانی و عملی درک دیگران در تمام موقعیت های احتمالی مختلف مثل ترس، خشم و .........
  7. روانشناسی غم و خدانصیب نکنه مرگ

• یه مورد دیگه هم که به نظرم همیشه جالب بوده ولی نمی دونم چه طور می شه راجع بهش بحث کرد برداشت های اشتباه از گفتار هم دیگست. که می تونه شامل دو جنس موافق هم خیلی اوقات باشه. ولی بیشتر بین دو جنس مخالف از دوست گرفته تا همسر دیده می شه. به خاطر متفاوت بودن دنیاشون.

نمی دونم منظورم رو گفتم یا نه. یعنی با وجود فارسی بودن زبون طرفین یکی یه جمله کاملا به نظر خودش محبت آمیز می گه در صورتی که طرف مقابل خیلی حالت دفاعی به خودش می گیره. حالا اگر زمانی بحثش شد با مثال بیشتر می گم.

یا حتی کلا تفاوت دنیایی دو جنس زن و مرد.

فعلا همین......

بسی بسیار عالی و بکر مریم بانو

فرصت پیدا می کنیم پیش می ریم خودتم می تونی تاپیکش رو بزنی البته ها مثلا فکر کنم این

شخصیت های مرزی خوب باشن یا خودشیفته... یا هر کدوم خودت وارد تری:rose:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوستان می بخشین که نمی تونم پیگیر تاپیک ها باشم:icon_redface:

ان شاءالله در تابستان و پس از فراغت تک تک پست ها را پاسخ خواهم گفت!!:wubpink:

لینک به دیدگاه
دوستان می بخشین که نمی تونم پیگیر تاپیک ها باشم:icon_redface:

ان شاءالله در تابستان و پس از فراغت تک تک پست ها را پاسخ خواهم گفت!!:wubpink:

نمی بخشیم:viannen_38:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

دوستان عزیز ضمن تشکر از درج مطالب لطفا منبعی که مطلب رو از آنجا در تالار روانشناسی قرار می دهید هم برای رعایت حق کپی رایت و هم برای اعتبار مطلب ذکر کنید. ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یک چیز دیگه پری

من میخوام یک تاپیک خاص بچه های یک ماه خاص و بزنم تو بخش شما....و میخوام با توجه به متنهای بچه ها هرکمکی از دستت برمیاد که سازنده باشه بهمون کنی........

فقط یک چیزی کجا بزنم؟

بیتشر و بیشتر قراره فقط افراد خاص بیایند توش و تقریبا ورود ممنوع برای باقیه باشه...البته غیر از شما..

حالا محل و بهم معرفی کنید تا افتتاحش کنم

لینک به دیدگاه
یک چیز دیگه پری

من میخوام یک تاپیک خاص بچه های یک ماه خاص و بزنم تو بخش شما....و میخوام با توجه به متنهای بچه ها هرکمکی از دستت برمیاد که سازنده باشه بهمون کنی........

فقط یک چیزی کجا بزنم؟

بیتشر و بیشتر قراره فقط افراد خاص بیایند توش و تقریبا ورود ممنوع برای باقیه باشه...البته غیر از شما..

حالا محل و بهم معرفی کنید تا افتتاحش کنم

عزیزم درست متوجه نشدم یکم دقیق تر توضیح میدی چه کار می خوای بکنی؟:w127:

لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم یه بخش جدید ایجاد کنین تحت عنوان نظریه های روانشناسی روانشناسان بزرگ یا اسمی شبیه این مثلا.

چون زیربنای علم روانشناسی این نظریه هاست.

این طوری هم از پراکندگیشون توی تالار جلوگیری می شه. هم این که با نظریه های افراد بزرگی مثل یونگ و فروید آشنا می شیم. یا حتی نظریه هاشون رو تحلیل می کنیم.

کسایی مثل یونگ نظریه های جالبی دارن تو زمینه های مختلف ولی گاهی فهمشون خیلی سخته.

با تشکر از خودم

با تشکر از خودتون

لینک به دیدگاه
پیشنهاد می کنم یه بخش جدید ایجاد کنین تحت عنوان نظریه های روانشناسی روانشناسان بزرگ یا اسمی شبیه این مثلا.

چون زیربنای علم روانشناسی این نظریه هاست.

این طوری هم از پراکندگیشون توی تالار جلوگیری می شه. هم این که با نظریه های افراد بزرگی مثل یونگ و فروید آشنا می شیم. یا حتی نظریه هاشون رو تحلیل می کنیم.

کسایی مثل یونگ نظریه های جالبی دارن تو زمینه های مختلف ولی گاهی فهمشون خیلی سخته.

با تشکر از خودم

با تشکر از خودتون

چشم پیشنهادتون رو به مدیر ارشد ادمین محممد می دهیم

حتما می زنیم بخش رو

با تشکر از تاج سر:rose:

لینک به دیدگاه
سلام

خانم دریایی خواستم پیغام خصوصی بدم یا... ولی نشد

فرق عزت نفس و اعتماد به نفس چیه؟

خیلی خلاصه اگه بگم

اعتماد به نفس به اطمینان شخص از توان مندی های خودش گفته می شه

اما عزت نفس به احترام و ارزشی که هر شخص برای خودش قایل می باشد می گویند

اما برای توضیحات بیشتر راجع به عزت نفس اینجا را مطالعه نمایید

عزت نفس یا احساس خود ارزشمندی چیست؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

تالار روانشناسی اگر نام کاربریت را وارد نکنی،قابل مشاهده نیست.

اما سایر تالارها بدون وارد کردن نام کاربری هم قابل مشاهده هستند.

چرا؟

لینک به دیدگاه
با سلام.

تالار روانشناسی اگر نام کاربریت را وارد نکنی،قابل مشاهده نیست.

اما سایر تالارها بدون وارد کردن نام کاربری هم قابل مشاهده هستند.

چرا؟

سلام دوست عزیز

من این درخواست رو دادم

خب خیلی از مقالات یا تست ها رو من خودم می ذارم یا از مقالات معتبر می ذارم که تو هیچ انجمن دیگه یا سایتی به طور کامل اینکار رو نمی کنن برای جلوگیری از کپی پیست و همچنین برای اینکه بیشتر جذب کاربر بکنیم و فعالیت تالار بالا بره این در خواست رو دادم

لینک به دیدگاه
خانم محترم من نمیدوانم شما چرا به تاپیک های من گیر داده ای و چب وراست داری ادغام میکنی خوب یه دفعه بگو توی این تالار فعالیت نکن و مارا خلاص کن ./این رویه شما درست نیست

خانم اینجا یه نظریه از بندورا بطور مشخص بیان شده است ومن در ارسال مجزای ان برای شناساندن صاحب نظریه یعنی بندورا اصرار داشتم .. من در ادغام قبلی به شما نحوه جداسازی رو گفتم اگر نمیدانید لطفا از مدیر ارشد بخواهید تاپیک رو جدا کنند

ضمنا یه سر به تالارتان بزنید در کمی پایین تر صد ها تاپیک مشابه هست که شما ندیده اید البته به من مربوط نیست اما روی عدم ادغام تاپیک های خودم اصرار دارم مخصوصا این یکی ...

جناب محترم

من هر تاپیکی با موضوع مشابه را به جای حذف تا امکان ادغام می کنم

همچنین تاپیک های با محتوای یکسان را

این موضوع مختص شما نیست و همگانی است

اگر تمایلی به ادامه پست زدن ندارین می تونین ادامه ندین

در ضمن لطفا اگه پرسش یا انتقادی دارین دفتر مدیریت مطرح کنید این ها هم منتقل می شه:a030:

لینک به دیدگاه
الان این :a030: یعنی چی ؟؟

موضوعش اصلا مشابه نیست

شما تتاپیک های بی کیفیت خودتون رو میخوای با خرج دیگران بروز کنی .. اون دفتر مدیریت هم حوابش از الان معلومه وقتی منطقی نباشید اینجا و اوتنحا فرقی نداره

الان هم این 3/4 پست رو پاک کنید تا تاپیک دوباره بره خاک خوری :ws28:

متاسفانه مدیریت تالار با منه لزومی به حذف پستی نمی بینم

می تونین در صورت تمایل پست های خودتون رو حذف کنید!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...