رفتن به مطلب

نتايج ارشد 90 - رتبه و درصد ها

ارسال های توصیه شده

سلام

از دوستان خواهشمندم كه كارنامه ها يا درصدهاي خودشون رو اينجا بذارن.

خودم 7 شدم.اينم درصدام:

زبان:17.78

مباحث:57.78

مباني:61.11

تاريخ:47.78

رياضي:56.32

• Like 14
لینک به دیدگاه
سلام

از دوستان خواهشمندم كه كارنامه ها يا درصدهاي خودشون رو اينجا بذارن.

خودم 7 شدم.اينم درصدام:

زبان:17.78

مباحث:57.78

مباني:61.11

تاريخ:47.78

رياضي:56.32

سلام همشهری . تبریک میگم گل کاشتی :w16:

آقا سجاد نمیدونی شیراز جایی هست که برای آزمون عملی کلاسی برگزار بشه ؟ :JC_thinking:

اینم کارنامه درخشان من ! ولی امیدوارم :ws3: شاید آزمون عملی خوب دادم قبول شدم :ws50:

foxful14va2y5859wrv.jpg

• Like 13
لینک به دیدگاه

سلام بروبچ

دانشگاه ما(بین ال قزوین)برای دومین سال پیاپی ترکونـــــــــــــــــــــــد:w02:

رتبه ی 1برنامه ریزی شهری

رتبه ی 3 برنامه ریزی شهری

رتبه ی 1طراحی شهری

رتبه ی 5 طراحی شهری

و یه عالمه دورقمی دیگه:ws3:

• Like 13
لینک به دیدگاه

واقعا به مینا خانوم و بچه های دانشگاه قزوین تبریک میگم.... اینم نتایج دانشگاه کردستان

طراحی شهری: رتبه 9و 28 و 93 یا 94 و 96

برنامه ریزی شهری: 29و35و36و41و61و82و98

البته این نتایج همکلاسیامه و کلا 24 نفر شرکت کردیم

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام جوزف خان،مرسي از لطفت ، اميدوارم موفق باشي

امسال اولين ورودي بچه هاي كارشناسي شهرسازي دانشگاه شيراز كنكور دادند،تا جايي كه من ميدونم فعلا اين رتبه ها مال بچه هاي ماست:

7،42،66،75،120

• Like 7
لینک به دیدگاه

اولاً به سجاد خان تبریک میگم امیدوارم توی مرحله بعد هم موفق باشین.

افسانه و محمد و جوزف هم کارشون خوب بوده بهتون تبریک میگم.

اینم کارنامه خودم: البته من طراحی شهری بودم: رتبه 224

نمره به درصد

1/11

زبان عمومي وتخصصي

35/56

مباحث عمومي شهرسازي ايران

53/33

مباني نظري معماري

21/11

تاريخ معماري وشهرسازي

52/22

تحليل فضاهاي معماري وشهري

• Like 10
لینک به دیدگاه

زبان عمومي وتخصصي

5

مباحث عمومي شهرسازي ايران

14

مباني نظري معماري

30

تاريخ معماري وشهرسازي

20

تحليل فضاهاي معماري وشهري

43.33

رتبه

856

:ws52:

با این شرایط دیگه قبول شدن خیلی سخت شده.

ولی تلاش خودم رو میکنم.تاببینم خدا چی بخواد

راستی امتحان مرحله دوم کی هست؟

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام دوستان. من هم رتبه ام 30 شد. از دوستان دیگه ام توی دانشگاه مازندران رتبه های 4، 25، 15، 46، 38، 60 و 2 برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه علامه و خیلی رتبه های دیگه که الان حضور ذهن ندارم، آوردن.

کارنامه ام در دسترس نبود که بذارم.

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

با سلام و خسته نباشید به بچه های برنامه ریزی.. بچه ها امتحان دیروز چه جوری بود؟؟ سوالات تشریحی بود تا طراحی؟؟؟ چرا کسی چیزی ننوشته؟؟؟:banel_smiley_4: ما امروز اسکیس طراحی شهری داریم، بقیه سایت ها هم که از بس مراجعه کننده زیاده done شده.. اینجا اقلا کسی بگه دیروز چه خبر بوده؟:banel_smiley_52:

• Like 4
لینک به دیدگاه
با سلام و خسته نباشید به بچه های برنامه ریزی.. بچه ها امتحان دیروز چه جوری بود؟؟ سوالات تشریحی بود تا طراحی؟؟؟ چرا کسی چیزی ننوشته؟؟؟:banel_smiley_4: ما امروز اسکیس طراحی شهری داریم، بقیه سایت ها هم که از بس مراجعه کننده زیاده done شده.. اینجا اقلا کسی بگه دیروز چه خبر بوده؟:banel_smiley_52:

سلام

دیروز خبری نبوده :w58:

هرچی خبر بوده واسه امروزه :ws3:

برنامه ریزی صبح بود و طراحی عصر :a030: ایشالا که حالا تو اسکیس طراحی موفق باشی :a030:

واسه برنامه ریزی موضوعش سکونتگاه های غیررسمی تو منطقه زلزله خیز بود. علل به وجود اومدنشون و آسیب شناسی و اینکه تو تحلیل این مناطق چه اطلاعاتی لازمه. یه نقشه از یکی از محلات این مناطق هم داده بود و گفته بود که سازمان فضایی و الگوی پیشنهادی واسه کاربری و اینا رو بکشین.

-----------------------

خب اما من چیکار کردم :w02:

دیشب سر یه موضوعی غیر از امتحان استرس گرفته بودم اساسی :icon_pf (34): با هزار زور و زحمت تخته شاسی رو هم روز قبلش گیر آورده بود :ws50:

اما صبح که می خواستم برم جا گذاشتم خونه و نبردم :whistle: دست به جیب و با یه مداد و پاک کن و تراش با خیال آسوده رفتم سمت حوزه امتحانی. :ws3:

سوال یک و دو رو که سیاه کردم رفت هیچی. mail1.gif

سوال سه که قسمت طرح پیشنهادیش بود، گفتم خب حالا چه کنم، چه نکنم. :ws38: گفتم یه نقشه میزنم کافیه دیگه. نشستم طرح رو دادم و کلی در خیال خودم دارم خوب کار می کنم 150fs464885.gif اما همین که تموم شد یه سر سمت چپیمو نگاه کردم، دیدم تیریپ سیاه لشکره :banel_smiley_4: سمت راستمو نگاه کردم :w58: دیدم طرف چه خط کشی کرده، چندتا نقشه کشیده و اسکیس زده و ..... موندم تو این وقت چطوری همه اینا رو زده بود و انقدرم تمیز بود برگش:obm:

این بود جریان کنکور امروز ما :w02:

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...