رفتن به مطلب

زنگ تفریح تالار مکانیک

ارسال های توصیه شده

غضنفر وارد کابین خلبان شد و گفت: زود برو فرانسه.

خلبان نگاهی کرد وگفت: ولی تو که اسلحه نداری.

غضنفر گفت: خاک برسرتون، شما همیشه باید اسلحه بالای سرتون باشه، با زبون خوش نمی‏تونی بری؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 190
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بعضی وقتها برای خود ما هم پیش آمده که سر جلسه امتحان کم میاری و به دست و پای استاد می افتی و با نوشتن بهانه های مختلف دلیل ندانستن پاسخ مسئله را برای استاد می نویسی . واقعا برای من جالبه بدونم قیافه استاد یا تفکرش موقع خواندن این داستانهای بعضا خنده دار دانشجوها چه مدلی است . در زیر ۱۰ پاسخ جالب و غیر قابل انتظار به ۱۰ سوال مختلف داده شده . البته این امتحانها به زبان انگلیسی است .

به تصاویر دقت کنید .

منبع:دانشجویان مکانیک جامدات

jfh0qp3bjnojqnnp6gu.jpg

در تصویر بالا سوال آخر می پرسد هیتلر چه کسی بود ؟ که در پاسخ قیافه او را کشیده و میگه این شخصه . البته سوالات قبلی را هم پاسخهای خنده داری داده است.

لینک به دیدگاه

ed28i7vt47gi3l5q5a9y.jpg

در عکس بالا این خانم در باره یک مسئله ریاضی پاسخی داده و کتاب در ادامه گفته که این خانم اشتباه می کند ، شما با آوردن یک دلیل اثبات کنید که او درست نمی گوید و در جواب گفته شده : چون او یک زن است .

لینک به دیدگاه

7566ku4ozzu6kn4f0e0.jpg

در سوال بالا خواسته شده که این اتحاد ریاضی را بسط یا گسترش دهید که طرف برداشته هی پرانتز رو باز تر کرده بدون اینکه متغیرها تغییری کرده باشند

لینک به دیدگاه

3iu8edb3zhl24wz6s2p.jpg

در بالا سوال شده که شکل زیر می تونه در بهترین حالت با چه چیزی توصیف بشه ؟ که طرف جواب داده پک من (pacman) . پک من رو که دیگه می شناسید . ( بازی پک من )

لینک به دیدگاه

kratep42dfdl5nfk0y9h.jpg

عکس بالا مربوط به درس رسم فنی است که بچه های رشته های فنی کاملا با این درس آشنا هستند . فکر می کنم طرف از کشیدن شکل جسم خواسته شده گیج شده و در آخر با این نقاشی خواسته هم تهدید کنه هم بگه که طراحیش اونقدرها هم ضعیف نیست.

لینک به دیدگاه

iq3ycpkjbojvvuu285v.jpg

این هم یکی از معروفترین پاسخ ها است . برای پیدا کردن یک خانم شما به پول و زمان نیاز دارید که به صورت خلاقانه و با استفاده از روابط و معادلات ریاضی به اثبات رسانده اند.

لینک به دیدگاه

m35z8s1u255e6cufhvx.jpg

در بالا سوال شده که توضیح دهید چرا فسفر ترکیب شده به صورت قطبی می باشد که در جواب نوشته شده چون خدا این جوری درستش کرده

لینک به دیدگاه

iamvplqqpc4ft8lnd4iw.jpg

در سوال بالا یک معادله ریاضی داده شده و گفتند آن را رسم کنید که طرف بازی معروف خانه سازی رو رسم کرده و نوشته این بازی سرگرم کننده و شیرین است و ریاضی اینطور نیست.

لینک به دیدگاه

باز هم هوش ایرانی ها....

همین چند هفته پیش بود که یک ایرانی وارد بانکی در منهتن نیویورک شد و یک بلیط از دستگاه گرفت.

وقتی شمارش از بلندگو اعلام شد، بلند شد و پیش کارشناس بانک رفت و گفت که برای مدت دو هفته قصد سفر تجاری به اروپا رو داره و به همین دلیل نیاز به یک وام فوری به مبلغ 5000 دلار داره

کارشناس نگاهی به تیپ و لباس موجه مرد کرد و گفت که برای اعطای وام نیاز به قدری وثیقه و گارانتی داره..

و مرد هم سریع دستش را کرد توی جیبش و کلید ماشین فراری جدیدش راکه دقیقا جلوی در بانک پارک کرده بود را به کارشناس داد و رئیس بانک هم پس از تطابق مشخصات مالک خودرو بالاخره با وام آقا موافقت کرد آنهم فقط برای دو هفته.

کارمند بانک هم سریع کلید ماشین گرانقیمت را گرفت وماشین به پارکینگ بانک در طبقه پائین انتقال داد..

خلاصه مرد بعد از دو هفته همانطور که قرار بود برگشت 5000 دلار + 15.86دلار کارمزد وام راپرداخت کرد. کارشناس رو به مرد کرد و از قول رئیس بانک گفت " از اینکه بانک ما رو انتخاب کردید متشکریم "

و گفت ما چک کردیم ومعلوم شد که شما یک مولتی میلیونر هستید ولی فقط من یک سوال برام باقی مانده که با این همه ثروت چرا به خودتون زحمت دادین که 5000 دلار از ما وام گرفتید؟

ایرونی یه نگاهی به کارشناس بیچاره کرد و گفت: تو فقط به من بگو کجای نیویورک میتونم ماشین 250.000 دلاری رو برای 2 هفته با اطمینان خاطر و با فقط 15.86 دلار پارک کنم؟

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

رفتیم بلیت کانادا بگیریم زنه میگه سیاحتیه؟

میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ زیارتیه میخوام برم امامزاده سید ریچارد

رفتیم سر خاک یکی از فامیلامون ساکت نشستیم پسر خاله ام میگه ساکتی!!! پــــ نه پـــــــ بلند شم برات سیا نرمه نرمه رو بخونم

يارو عکسمو ديده ميگه:اااا دماغ خودته اين؟

پـَـَــــ نــه پـَـَــــ دماغ اجدادمه که بيني به بيني، نسل به نسل منتقل شده الان رسيده به من!!!!

با دوستم رفتيم تو يه مغازه ي شلوغ که عسل طبيعي ميفروشه؛ نوبت ما که ميشه طرف ميگه:شمام عسل ميخواين!؟ ، پـَـَـــ نــه پـَـَـــ دوتا زنبوريم اومديم استخدام شيم

تو بهشت زهرا دنبال قبر یکی می گشتیم. یه ادم خوشحال اومده داره با ما رو سنگ قبرا رو می خونه. بعد میگه دنبال قبر کسی می گردین؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ دستیار عزرائیلم اومدم ببینم کسی زود تر از موقع نمرده باشه

زنگِ خونه رو میزنم مامانم میپرسه میخای‌ بیایی تو ؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ می‌خوام ببینم اف ف سالمه یا نه

صبح رفتم کنکور بدم .مراقب میگه تو هم اومدی کنکور بدی؟ پـَـَـ نه پـَـَـ اومدم اینجا برم دسشویی

ماشینم بنزین تموم کرد وسط جاده, واستادم دم جاده یکی 2 لیتر بنزین از ماشینش بهم بده که فقط خودمو برسونم به یه پمپ بنزینی, یکی زد بقل گفت آقا بنزین برای ماشینت می خوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام باهاش خودمو آتیش بزنم

رفتیم پایگاه انتقال خون میگه شمام اومدین خون بدین؟پـــ نه پــ ما پشه ایم اومدیم مهمونی...!!!

ساعت 5-4 صبح زنگ زده..گوشی رو برداشتم به زور دارم جواب میدم..میگه خواب بودی؟؟پـَـَـ نــه پـَـَــــ داشتم سر گلدسته ی مسجد محلمون اذان میگفتم صدام گرفته

خونمون رو عوض کردیم به بابام میگم کی واسه خونه خط میگیری؟

میگه خط تلفن؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ خط نستعلیق روزی دوبار هم از روش بنویسیم

برای طرح یه شکایت رفتم کلانتری طرف می گه از کسی شکایت دارین ؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ

اومدم فرار مایکل اسکافیلد رو از فاکس ریور گزارش کنم

تو این گرما که سگ تب میکنه رفتم سوپر مارکت میگم یه ایستک بدید یارو میگه خنک باشه؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ گرم بده میریزم تو نعلبکی خنک بشه!

یه ساعت واستادم تا یارو از دستشویی بیاد بیرون

میبینه دارم از زور فشار پیچ و تاب میخورم میگه :

آ ، تو هم دستشویی داری؟؟

میگم نه پـــَـَـَـ داشتم یه نفری تمرین موج مکزیکی میکردم

ساعت ۷ صبح روز تعطیل زنگ زده، میگه خواب بودی ؟میگم نه پـــَـَـَ داشتم واسه نقش زیبای خفته تمرین میکردم

رفتیم رستوران به گارسون میگم کاغذ صورت حساب ما رو بیار میگه می خوای پرداخت کنی میگم

پـَـَـــ نــه پـَـَــ

می خوام بدم داداش کوچیکم روش نقاشی بکشه

ماشینه تو خیابون جوش آورده دوستم میگه: اِاا ماشینه جوش آورده! میگم:نه پـــَـَـَ

ـ

عرق سوز شده

دوستم زده سریه قلیونو شیکونده میگه شیکست ,میگم

:

نه پـــَـَـَ داره ناز میکنه محلش نذار تا رو پای خوش واسته

سر جلسه امتحان می گم استاد چقد دیگه وقت داریم؟

میگه تا آخر امتحان؟

نه پـــَـَـَ

ـ

تا ظهور آقا امام زمان

مامانم بهم گفت ترتیب سیب زمینیها رو بده ..گفتم پوست بکنم؟؟؟ نه پـــَـَـَ آبشو بگیر بده قرقره کنیم

ماشینمو روز اول گرفتم اومدم دم خونه . همسایه اومده میگه : مبارکه ، خریدی ؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ اول دبستان بهم ماکتشو جایزه دادن باهام بزرگ شده

با دوستم رفتیم دکتر واسه عمل بینیش دکتر میگه میخوای بینیتو کوچیک کنی؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدیم بکوبیمش 3 طبقه بسازیم

داداشمو بردم کلینیک که دستشو بخیه کنه ، زنه به دستش بی حسی زد . وقتی شروع به بخیه زدن کرد بهزاد داشت زیرِ دستای اون و من بال بال میزد.. زنه از من پرسید یعنی هنوزم درد داره؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ توهم زده تو استخره داره کرال سینه میره!!!

از شدت گرما کنار جاده تی شرتمو در آوردم میگه گــــــــرمته !!!! پـَـَـ نــه پـَـَــــ دهقان فداکارم می خوام مشعل درست کنم جلوی قطارو بیگیرم

میگم بچه که بودم یک تصادف مرگبار رو تجربه کردم،با استرسِ فراوان میگه زنده موندی؟!!! میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ به دیارِ باقی‌ شتافتم،روحم شاد!!! من یقرأ فاتح ما الصلوات...

دوستم اومده خونم تلویزیون داره راز بقا نشون میده "گور خرهای توی افریقا رو " میگه ئه گورخرن ؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ تیم خرهای یوونتوسه اومدن تو آفریقا اردو تدارکاتی زدن

خوابیده بودیم صدای خرپف بابام کشتمون! تکونش دادم از خواب پریده، میگه سر صدام اذیتت می‌کنه ؟میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ !! جنس صداتو دوست دارم می‌خواستم بت بگم سعی‌ کن تو اوج که میری رو تحریرات بیشتر کار کنی

سر امتحان برگه تقلبم و در اوردم دارم مینویسم مراقبه دیده میگه تقلبه؟؟؟؟؟میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ دعای ابوحمزه ثمالی دارم میخونم به یاد امام خمیني

میدون کاج گشت ارشاد وایساده بود، بد

به دختره میگم خانم حواست باشه جلوتر گشت ارشاد وایساده! دختره میگه ئه! گیر میدن؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ وایسادن دختر شایسته ایران رو انتخاب می‌کنن!

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...