رفتن به مطلب

..:: مشکلات و سوالات شما در مورد گوشی ها ::..

ارسال های توصیه شده

سلام

من هر چی گشتم، تاپیکی با این مضمون ندیدم اگر تکراریه حذفش کنید :icon_gol:

در اینجا سوالات و مشکلاتتون رو در مورد گوشی ها با ذکر مدل و برند گوشی مطرح کنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اول مشکل خودم

گوشی من نوکیا N73 me هستش ( بسیار خز ! خودم میدونم :ws3: )

من مدتی هستش عکس های با فرمت Jpeg که ادیت شده باشه مثلا با فتوشاپ رو میریزم توش رنگ هاشو به هم میریزه

مثلا سفید ها میشه قرمز قرمزا میشه ابی کلا گند میزنه به عکس در صورتی که اگر همون عکسو برای فرد دیگه ای بلوتوث کنم مشکلی پیش نمیاد و درست نشون میدش

مشکل کجاست ؟

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

منم یه سوال دارم ....

چند وقت پیش از موبایلم بک آپ گرفتم ...

حالا می خوام restore کنم ....

با این کار اس ام اس ها و فیلم ها و نرم افزارام که الآن رو گوشیمه ، پاک میشه؟ :JC_thinking:

مدل گوشی: نوکیا 5800

لینک به دیدگاه
منم یه سوال دارم ....

چند وقت پیش از موبایلم بک آپ گرفتم ...

حالا می خوام restore کنم ....

با این کار اس ام اس ها و فیلم ها و نرم افزارام که الآن رو گوشیمه ، پاک میشه؟ :JC_thinking:

مدل گوشی: نوکیا 5800

اره عزیزم پاک میشه:biggrin:

چه کاریه اخه!... انقدم با گوشیت بازی نکن دختر بد!:biggrin:

لینک به دیدگاه
منم یه سوال دارم .... چند وقت پیش از موبایلم بک آپ گرفتم ... حالا می خوام restore کنم .... با این کار اس ام اس ها و فیلم ها و نرم افزارام که الآن رو گوشیمه ، پاک میشه؟ :JC_thinking: مدل گوشی: نوکیا 5800
اگه reset factori کنی اسا و شماره ها پاک میشه! شماره های تو سیم کارت پاک نمیشه آهنگا و فیلم هام اگه تو رم باشه پاک نیشه خو!
لینک به دیدگاه
میتونی به عنوانِ گوش کوبم ازش استفاده کنی:دی

اينم ميشه :texc5lhcbtrocnmvtp8

انخده دوسش ميداشتم ولي...نيميدونم چرا شيرجه رفت تو چاه دستشويي :no:

لینک به دیدگاه
اگه reset factori کنی اسا و شماره ها پاک میشه! شماره های تو سیم کارت پاک نمیشه آهنگا و فیلم هام اگه تو رم باشه پاک نیشه خو!

آها ... restore بر اساسه بک آپ قبلی ، همون reset هستش؟

بسیار عالی ... پس برم آنتی ویروس بگیرم ...:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام

گوشی بدبخت من تقریباً 50 بار از دستم افتاد پایین. چند ماه پیش وقتی افتاد دوربینش دیگه از کار افتاد. مدل گوشیمnokia N81

بردمش یه تعمیرگاه نتونست درستش کنه میگفت باید صفحه LCنمیدونم چیچیش :JC_thinking:عوض بشه

حالا چیکار کنم؟ :ws44:

لینک به دیدگاه
سلام گوشی بدبخت من تقریباً 50 بار از دستم افتاد پایین. چند ماه پیش وقتی افتاد دوربینش دیگه از کار افتاد. مدل گوشیمnokia n81 بردمش یه تعمیرگاه نتونست درستش کنه میگفت باید صفحه lcنمیدونم چیچیش :jc_thinking:عوض بشه حالا چیکار کنم؟ :ws44:
وا!!! خو ببر lcعوض کنن دیگه!!
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...