رفتن به مطلب

:::::..... يازدهمين ميزگرد خانواده با موضوع " روابط دوستي بعد ازدواج ".....:::::

afa

ارسال های توصیه شده

يازدهمين ميزگرد خانواده با موضوع " روابط دوستي بعد ازدواج "

با سلام و درود :icon_gol:

در اين دوره از ميزگرد خانواده به موضوع دوستي هاي بعد ازدواج ( با جنس مخالف ) به بحث خواهيم نشست .

نظر شما در مورد اينگونه دوستي ها چيست ؟

تاثير اين دوستي ها بر زندگي افراد چگونه است ؟

آيا عشق بعد از ازدواج هم پيش مي آيد ؟

با تشكر ....:icon_gol:

pc3b6c4caddc96c5af4044985a54bb4746_0.544980001302721645_taknaz_ir.jpg

• Like 18
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به به مثله هميشه موضوعاته خوبي رو انتخاب كرديد :ws31:

البته من فك مي كنم چند سالي هست كه مُد شده مردا يا خانوماي متاهل دنبال بي اف جي اف بازين :icon_pf (34): كه واقعا چقد زشته!:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):(هرچقد بزنم توصورتم بازم كمه)

مسلما تاثير اين دوستيها و روابط توي زندگي مشترك 100% منفي هستش و من بي نهايت از اينكار بدم مياد چون به نظرم بعد از ازدواج همسر ميتونه دوسته خيلي خوبي باشه اصلا نمي فهمم دليل داشتن يه دوسته ديگه مثلا دوست پسر چي ميتونه باشه!؟!

به نظرم خانوما يا آقايوني كه تو زندگيه مشتركشون مشكل دارن حالا هر مشكلي سعي مي كنن با فرار از اون مشكل و صرف كردن وقتشون با كسه ديگه هم از اون مشكل فرار كنن هم يه خوشيم بگذرونن:icon_pf (34)::icon_pf (34):

• Like 11
لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

دوستی های بعد از ازدواج با جنس مخالف از نظر من تا جایی که به زنگی زناشویی لطمه ای نزنه مشکلی نداره چون این دوستی می تواند دوستی فامیلی یا دوستی کاری و... باشد

تاثیر دوستی های فامیلی و کاری و... به حدش به نظر من هچیچ مشکلی پیدا نمیکنه تا زمانی که یکی از طرفین به طرف مقابلش شک بکنه و شک اولین قدم برای نابودی یک زنگی هستش

و من با دوستی های بعد از که منجر به عشق دوباره و... می شود خیلی مشکل دارم چون اساس این عشق ها بر ویرانه ی یک عشق قدیم ساخته میشه

فعلا همین

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام

من با خوب يا بد بودنش كاري ندارم

ولي كلا تو مملكت ما اين امري هست كه از نظر اكثريت چيزي ( رابطه اي) بد تلقي ميشه

• Like 3
لینک به دیدگاه

يه چيزه جالبم كه بگم از تجربه شخصيه خودم اينكه يه بار وقتي از مردي كه متاهل بود و دوس دخترم داشت (اونم نه يكي چندتا:icon_pf (34):) پرسيدم چرا اين خيانتو ميكني مي فهمي اين كارت چقد زشته؟

فك مي كنيد در جوابم چي گفت؟؟ گفت چيه مگه چه اشكالي داره به خانوادم ميرسم هم خرجشون ميكنم هم حواسم بهشون هست ميخوام يكمم به خودم برسم:w821::icon_pf (34):

• Like 9
لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

دوستی های بعد از ازدواج با جنس مخالف از نظر من تا جایی که به زنگی زناشویی لطمه ای نزنه مشکلی نداره چون این دوستی می تواند دوستی فامیلی یا دوستی کاری و... باشد

تاثیر دوستی های فامیلی و کاری و... به حدش به نظر من هچیچ مشکلی پیدا نمیکنه تا زمانی که یکی از طرفین به طرف مقابلش شک بکنه و شک اولین قدم برای نابودی یک زنگی هستش

و من با دوستی های بعد از که منجر به عشق دوباره و... می شود خیلی مشکل دارم چون اساس این عشق ها بر ویرانه ی یک عشق قدیم ساخته میشه

فعلا همین

• Like 4
لینک به دیدگاه
اگه سالم باشه چه اشکالی داره

یه جور تبادل افکاره دیگه

ولی حیف که ما به همه چی با دید بد و شک و شبهه نگاه می کنیم.

يكي از دوستام بودن كه راجب اين موضوع نظر خوبي داشت

ميگفت اشكال نداره ولي تو مملكت ما هر كي از اين كارا بكنه جرمش اعدامه

• Like 3
لینک به دیدگاه
يه چيزه جالبم كه بگم از تجربه شخصيه خودم اينكه يه بار وقتي از مردي كه متاهل بود و دوس دخترم داشت (اونم نه يكي چندتا:icon_pf (34):) پرسيدم چرا اين خيانتو ميكني مي فهمي اين كارت چقد زشته؟

فك مي كنيد در جوابم چي گفت؟؟ گفت چيه مگه چه اشكالي داره به خانوادم ميرسم هم خرجشون ميكنم هم حواسم بهشون هست ميخوام يكمم به خودم برسم:w821::icon_pf (34):

هوسباز لعنتی

• Like 5
لینک به دیدگاه
فضولي نباشه ميشه بگي اون مرد كي بود

باهاتون فاميل بودددددددددددد

البته من كه خيلي از اينجور مردا ديدم از 25 ساله بگير تا 50 ساله!517321_LaieA_052.gif

ولي يكيشون فاميله دورمونه اون يكيام ميشناختم حالا باقيش بماند 621221_LaieA_011.gif

این سپاه خود سازیش کجاست من هم می خوام این خود سازی رو یاد بگیرم

يعني توام؟؟؟؟ 621221_LaieA_011.gif

هوسباز لعنتی

دقيقا 804721_LaieA_010.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
البته من كه خيلي از اينجور مردا ديدم از 25 ساله بگير تا 50 ساله!517321_laiea_052.gif

یعني توام؟؟؟؟ 621221_laiea_011.gif

یعنی به نظر شما فقط مرد ها این جوری هستن؟یعنی نمونه زنش رو شما ها ندید؟

من زنی رو میشناسم که الان به جرم قتل شوهرش در زندان هستش به خاطر هوس رانیش

• Like 3
لینک به دیدگاه

یعنی به نظر شما فقط مرد ها این جوری هستن؟یعنی نمونه زنش رو شما ها ندید؟

من زنی رو میشناسم که الان به جرم قتل شوهرش در زندان هستش به خاطر هوس رانیش

نه خب چه ربطي داره من راستش مردارو ديده بودم مطمئنا زنهايي مثله اونها هم هستن خب هركي ديده بد نيست بگه!:wubpink:

• Like 3
لینک به دیدگاه

چه لزومي به وجود اين روابط هست ؟

وجود همكار با رابطه دوستي فرق داره !!!

• Like 2
لینک به دیدگاه

الان يه خاطره هم راجبه خواهره يكي از دوستام يادم اومد اون خانومه هم شوهر داشت تازه 1 سال بود ازدواج كرده بود خانومه همش ميرفت دنبال دوس پسر بازيو دوستاشو مياورد خونه هو ...:icon_pf (34): خلاصه شوهره تصادف كرد مُرد اونم الان در شرف ازدواج با دوس پسرشه:icon_pf (34)::icon_pf (34):

طفلك شوهره بهتر شد مردو اون چيزارو نديد:icon_pf (34):

• Like 4
لینک به دیدگاه
چه زومي به وجود اين روابط هست ؟

منم باهات موافقم آفا جان فك ميكنم بچه ها الكي لقمه رو دوره سرشون پيچوندن كاملا از سوال واضحه منظورت چه نوع دوستيهايي هس!

منم خيلي دوس دارم بدونم دليل اينكار دقيقا چيه!!!:icon_pf (34):

• Like 4
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

واااااااااای !!!!!!:w74:

این دیگه چیه؛ جدیدا مد شده !!!!!!:icon_pf (34):

چند وقت پیشا شنیدم , یه خانومی میره تو خیابون و از یه پسری شماره میگیره و دوست میشه ؛:banel_smiley_4:

پسره نمیدونست خانومه متاهله؛ هروقت آدرس خونشو میخواست؛ اون خانومه نمیداد و بهونه میگرفت

همیشه هم صبح قرار میذاشت؛:banel_smiley_4:

یه دفعه بعد قرار خانومه رو تعقیب میکنه و آدرس خونسو پیدا میکنه؛

میده به خونوادش که برن تحقیق برا خواستگاری؛

متوجه میشن که متاهله؛

بعد پسره میره به شوهرش میگه و اونم کلی زنشو میزنه؛ و دیگه موبایلو.... رو میگیره و اجازه از خونه بیرون رفتنو دیگه بهش نمیده؛:ws46:

آخه واسه چی باید همچین دوستی هایی باشه؛:ws52:

یعنی فقط جنس مخالف میتونه دوست خوبی باشه!؟؟؟؟:ws52:

من که مخالفم, اگه قرار به قول دوستان به اطلاعاتو.... اضافه شه ؛ فقط جنس مخالف میتونه اینکارو کنه؟؟؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
ye rooz be loghman goftan folan khanoom dar folan shahr bad kare ast

bad loghman 1daste goyande ra dar dast gereft va be oo goft ba in yaste digarat kaf bezan oogoft man ba oin yek dast che goone mitavan kaf bezanam va loghman goft ta taghazai nabashad harzei nist

چه ربطي داشت؟؟

خانومه بدكاره با خانومه متاهله ... قضيه اش فرق ميكنه!!!:icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه
چه زومي به وجود اين روابط هست ؟

man ba in harfet moafegh nistam chon ma alan dar in forom dooste neti hastim nistim ?in rabete daghighan hokme hamoon rabeteye ham kari rod dare

لینک به دیدگاه

سلام

از نظر من دوستی های بعد از ازدواج اگر در حوزه ی روابط کاری باشه و همسر از اون مطلع باشه هیچ مشکلی نداره !

اما اگر روابط دوستی با جنس مخالف وارد مرحله ای شد که چراغ عقل خاموش بشه خوب مسلما این رابطه به صلاح هیچ یک از طرفین نیست !

یکی از عواملی که باعث این جور دوستی ها میشه طلاق عاطفیه که در گذشته در موردش بحث شد .

وقتی که رشته ی عاطفی بین زن و شوهر از هم گست مرد یا زن نا خود آگاه برای پر کردن این خلاء عاطفی به سمت و سوی دوستی با جنس مخالف میره و طبیعتا رابطه ی زناشویی به سمت طلاق کشیده میشه !

اگر قبل از ازدواج با چشمان هوشیار همسری مناسب انتخاب کنیم دیگه بعد از ازدواج نمیتونیم عهد شکنی کنیم چون دلمون پیش همسرمونه ! :icon_redface:

• Like 5
لینک به دیدگاه
چه ربطي داشت؟؟

خانومه بدكاره با خانومه متاهله ... قضيه اش فرق ميكنه!!!:icon_pf (34):

rabtesh ine ke hamishe tanha oon agha mahkoom nist balke oon khanoomi ke ba oon agha ham doost mishe mahkoome yani oon khanoom nemidoone in aghaye 50 sale zan va bache dare?

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...