رفتن به مطلب

دفتر مسئول تالار گردشگری نواندیشان

ارسال های توصیه شده

:icon_gol:با سلام خدمت دوستان عزیز:icon_gol:

این تاپیک ایجاد شده تا شما هر پیشنهاد یا نظری که راجع به برنامه ها دارید اینجا بیان کنید... و در رابطه با سفرهایی که برگزار میشه مشکلاتی که وجود داره رو اینجا بگید تا سعی کنیم از دوباره تکرار شدنش در دفعات بعد جلوگیری کنیم...

منتظر نظراتتون هستیم

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 39
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 241
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یک نظر بدم

این تور و لیدر محترمی که انتخاب کرده بودید به نظرمن بدرد بخور نبودند.........

خود شما میتونید با هماهنگی با پایانه مسافربری اتوبوس کرایه کنید برای گردشهاتون و خود این اتوبوسها بیمه هم هستند و به نظرم مسئول تر هم هستند...........

ما که نه حق بیمه ای از این لیدر دیدیم و نه چک کردند درست و حسابی....

از زحمات شما تشکر میکنم زحمت کشیدید ولی مسئولشو عوض کنید خیلی بهتر میشه برنامه هاتون...

• Like 10
لینک به دیدگاه
یک نظر بدم

این تور و لیدر محترمی که انتخاب کرده بودید به نظرمن بدرد بخور نبودند.........

خود شما میتونید با هماهنگی با پایانه مسافربری اتوبوس کرایه کنید برای گردشهاتون و خود این اتوبوسها بیمه هم هستند و به نظرم مسئول تر هم هستند...........

ما که نه حق بیمه ای از این لیدر دیدیم و نه چک کردند درست و حسابی....

از زحمات شما تشکر میکنم زحمت کشیدید ولی مسئولشو عوض کنید خیلی بهتر میشه برنامه هاتون...

ممنون عزیزم از نظری که دادی:icon_gol:

راجع به این موضوع هم حتما رسیدگی میکنیم....:w16:

مساله ای که باعث میشه با تور هماهنگ باشیم مجوز هست.. برای برنامه های گروهی که جمعی از دوستان شرکت میکنن اگر مجوز وجود نداشته باشه به راحتی توی سفر باعث ایجاد مشکل میشه... یک مورد دیگه هم بحث مکان هایی هست که تورها برای غذا و سرویس دهی های اینچنینی هماهنگ هستند که حداقل از کیفیت غذا به لحاظ دچار نشدن بچه ها به مسمویت میتونیم مطمئن تر باشیم...

مرسی عزیزم...

حتما سعی میکنیم تغییرات رو در جهتی داشته باشیم که همه راضی تر باشن:icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

اگر فقط صرفا به خاطر مجوز هست که باید با آزانس هماهنگ کنید می تونید از آژانس یک لیدر کرایه کنید که هم مجوز داره و هم هماهنگ هست من حساب کردم هزینشم پایین تر میاد

یه مورد دیگه هم اینه که یه کارایی بکنید که تعداد بچه ها زیاد تر بشه یا اگر همین تعداد هستن اتوبوس رو کوچک تر انتخاب کنید که این همه صندلی خالی نباشه

مرسی و تشکر

• Like 10
لینک به دیدگاه
اگر فقط صرفا به خاطر مجوز هست که باید با آزانس هماهنگ کنید می تونید از آژانس یک لیدر کرایه کنید که هم مجوز داره و هم هماهنگ هست من حساب کردم هزینشم پایین تر میاد

یه مورد دیگه هم اینه که یه کارایی بکنید که تعداد بچه ها زیاد تر بشه یا اگر همین تعداد هستن اتوبوس رو کوچک تر انتخاب کنید که این همه صندلی خالی نباشه

مرسی و تشکر

بله هادی جان حرف شما هم درسته و ایشاا.. بیشتر هم بتونیم از تجربت استفاده کنیم:w16:

حتما در صدد این هستیم که چنین کاری رو انجام بدیم...

مرسی از پیشنهادت:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

با تشکر فراوان از زحمتای شما انوشه جان :icon_gol:

به نظر من اگه برای غذا خوردن به جایی مثل رستوران بریم خیلی تمیزتر و راحت تر میشه غذا خورد. محیط سنتی برای جمعیت ما واقعا سخت بود . اصلا جا نبود و نمیشد راحت نشست.:icon_pf (34):

• Like 10
لینک به دیدگاه
با تشکر فراوان از زحمتای شما انوشه جان :icon_gol:

به نظر من اگه برای غذا خوردن به جایی مثل رستوران بریم خیلی تمیزتر و راحت تر میشه غذا خورد. محیط سنتی برای جمعیت ما واقعا سخت بود . اصلا جا نبود و نمیشد راحت نشست.:icon_pf (34):

مرسی عزیزم:icon_gol:

البته این یک مقدار با شرایط مکانی هم که میریم مرتبطه...

اما حتما این مورد رو هم در نظر میگیریم...

• Like 6
لینک به دیدگاه

به نظرم مسافت هایی که انتخاب میکنید،نزدیکتر باشد.

اگر بشه برنامه ریزی برای کار خاصی داشت بهتر است.

همچنین بار آموزشی قضیه هم برود بالاتر،مثل تورهای علمی و تاریخی حتی در همین تهران میتواند مفید باشد.

تاریخ 10 تیر هم مناسب نیست،دقیقا وسط امتحانات است،20 تیر به بعد خیلی بهتر است.

• Like 13
لینک به دیدگاه

با تشکرات فلافون از زحمات همه به خصوص انوشه عزیز:w14:.....به نظر منم به مرکز نزدیک تر باشه بهتره... یه جایی باشه که منو آقا هم بتونیم بیایم هاااااااااااااااااا:a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

همچنین بار آموزشی قضیه هم برود بالاتر،مثل تورهای علمی و تاریخی حتی در همین تهران میتواند مفید باشد.

موافقم با زمان تور بعدی،وسط امتحانای من هم هست،22به بعد بشه که خیلی خوبه...

پیشنهاد دیگه هم که دارم،اینه که:

حتما سری های بعدی یک معرفی از دوستان ارائه بدید...

جاهای تاریخی تهران رو هم موافقم

• Like 13
لینک به دیدگاه

یکی از دلایلی که باعث شد کاشان رو انتخاب کنیم برای اولین برنامه زمان گلابگیری بود...

مسافت های نزدیکتر رو هم در برنامه داریم... خود تهران جاهای زیادی داره که واقعا ارزش دیدن داره و اکثرمون ممکنه نرفته باشیم...

در مورد تورهای علمی و تاریخی هم حتما این رو تو برنامه قرار میدیم:w16:

برای تاریخ 10 تیر هم نظرسنجی میذاریم... برای 20 تیر به بعد و قبل از شروع ماه رمضان هم اگه بشه برنامه میذاریم...

مرسی اسی جان از نظراتت:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه
با تشکرات فلافون از زحمات همه به خصوص انوشه عزیز:w14:.....به نظر منم به مرکز نزدیک تر باشه بهتره... یه جایی باشه که منو آقا هم بتونیم بیایم هاااااااااااااااااا:a030:

عزیزم در مورد نزدیک بودن به مرکز...

خودت هر جایی رو که به نظرت خوب هست پیشنهاد بده و در صورت امکان حتما برنامش رو میذاریم:icon_gol::w16:

ایشاا.. که تو برنامه های بعد یه مقدار بیشتر در کنارمون باشی:flowerysmile:

مرسی از پیشنهادت عزیزم:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
موافقم با زمان تور بعدی،وسط امتحانای من هم هست،22به بعد بشه که خیلی خوبه...

پیشنهاد دیگه هم که دارم،اینه که:

حتما سری های بعدی یک معرفی از دوستان ارائه بدید...

جاهای تاریخی تهران رو هم موافقم

در مورد قسمت اول پیشنهادت که تو جواب اسی نوشتم...

در مورد معارفه:

در سفرهای بعدی حتما این کار رو تو اولین جایی که توقف داشته باشیم انجام میدیم و از دوستان میخوایم که خودشونو معرفی کنن تا همه با هم آشنا بشن...:icon_gol:

جاهای تاریخی تهران هم که گفتم حتما تو برنامه قرار داده میشه:w16:

مرسی حمید جان از پیشنهاداتت:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

منم یه چی بگم؟:icon_redface: یه جاهایی بزارید که دخترا بتونن 8 دیگه 9 خونه باشن اخه چون برگشتش دیر میشه ما نمیتونیم بیایم:ws44:نمیشه جاهایی بریم که زودتر برگردیم خونه:ws44:

• Like 10
لینک به دیدگاه
منم یه چی بگم؟:icon_redface: یه جاهایی بزارید که دخترا بتونن 8 دیگه 9 خونه باشن اخه چون برگشتش دیر میشه ما نمیتونیم بیایم:ws44:نمیشه جاهایی بریم که زودتر برگردیم خونه:ws44:

عزیزم اگه برنامه داخل خود تهران باشه میتونیم چنین کاری کنیم... اما بعضی برنامه ها که یه مقدار مسافتش طولانی تر میشه متاسفانه بحث زمان هم پیش میاد...

اما حتما واسه برنامه هایی که مسافتش نزدیکتر باشه این پیشنهادت رو لحاظ میکنیم:w16::icon_gol:

ایشاا.. که حتما برنامه ی بعدی طوری باشه که بتونی بیای:flowerysmile:

• Like 10
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

مممنون انوشه جان.

متاسفانه من سعادت دیدن دوستان را نداشتم . انشالله تور بعدی.

به نظر من 20 تیر به بعد خیلی خوبه .

اگه خواستید بیایید بوشهر.... هم بافت خوبی داره و هم آب و هواش خوبی . (البته نه الان .بهمن ماه خیلی خوبه):icon_gol:

ولی به نظر من ماسوله جای خیلی خوبیه. :icon_gol:چون واقعا روستای عالی هست. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

با کسب اجازه از اونشه جان .

جاهای پیشنهادی من:

در تهران: موزه هنر های معاصر. میدان آزادی . پارک جمشیدیه ( یه تور 1 روزه)

ماسوله

همدان

اصفهان ( تور 3 روزه) به خصوص میدان نقش جهان و چهار باغ و منار جنبان و..................

تور 1 روزه شمال :icon_gol:

لینک به دیدگاه
مممنون انوشه جان.

اگه خواستید بیایید بوشهر.... هم بافت خوبی داره و هم آب و هواش خوبی . (البته نه الان .بهمن ماه خیلی خوبه):icon_gol:

ولی به نظر من ماسوله جای خیلی خوبیه. :icon_gol:چون واقعا روستای عالی هست. :icon_gol:

اگر تور شمال ماسوله بذارید من حاضرم بیام تا تهران باهاتون بریم ..........

خیلی دلم ماسوله میخواد بره :shame::ws44:

• Like 2
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
اگر تور شمال ماسوله بذارید من حاضرم بیام تا تهران باهاتون بریم ..........

خیلی دلم ماسوله میخواد بره :shame::ws44:

ماسوله فوق العاده هست.

به نظر من میشه با کانون جهانگردی و میراث هم هماهنگی کرد شاید بشه شب هم اونجا موند.:ws3::icon_gol: چون واقعا این طور جاها حیف هست شب نمونید.

پسر خالم رفته بود . و اوونجا شب مونده بودند. البته چادر زده بودند. می گفت فوق العاده هست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مممنون انوشه جان.

ببخشید ماسوله گیلان دیگه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...