رفتن به مطلب

دفتر مسئول تالار گردشگری نواندیشان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 241
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا شما برو بپرس .... یه راهنمایی حضوری میکنن که حداقل

کی بیام نتیجه شو بپرسم؟:jc_thinking:

این یک مرکز توانبخشی ذهنی بود اجازه بازدید هم نمی دن.گفت همین جوری که نمیشه 4 نفر آدم بخوان بیان بازدید.

احتمالا با معرفی نامه از جایی قبول می کنن ولی معرفی ناممون کجا بود

• Like 4
لینک به دیدگاه
این یک مرکز توانبخشی ذهنی بود اجازه بازدید هم نمی دن.گفت همین جوری که نمیشه 4 نفر آدم بخوان بیان بازدید.

احتمالا با معرفی نامه از جایی قبول می کنن ولی معرفی ناممون کجا بود

ممنون که رفتی

به نظر منم وقتی کمکی نباشه و فقط صرف بازدید باشه، سودی به حال اونا نداره که !

تازه چه میدونن که ما چجور آدمایی هستیم !

نمی دونم .. کاش میشد:icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوستای گلم سلام

شب همگی بخیر

من یک خانه ی سالمندان میشناسم در تهرانسر ، برای افراد بی بضاعت هست .

فکر میکنم بد نباشه به اونجا هم سری بزنید .

خانواده ی من کمک میکنن و وقتی میرید ازشون دیدین میکنید و عیادت خیلی خیلی خوشحال میشن .

اگر دوست داشتید هماهنگ کنیم همگی باهم بریم .

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
مسخره کردی الان؟؟:icon_razz:

تور والیبال بیار بریم تور نواندیشانی بازی کنیم!

اسی و مسخره بازی؟؟!!! :JC_thinking:

یک تور تهران گردی فکر کنم در دست کار باشه، اما این فصل سرما یک کم مشکل ایجاد میکنه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
اسی و مسخره بازی؟؟!!! :JC_thinking:

یک تور تهران گردی فکر کنم در دست کار باشه، اما این فصل سرما یک کم مشکل ایجاد میکنه.

باشه باور کردم :whistle:

منم واسه همین میگم که تا قبل از شروع سرما بریم

در ضمن فکر کنم انوشه قهره باهامون :ws44:

• Like 4
لینک به دیدگاه

توی تابستون که هوا خوب بود و اکثرا وقتشون آزاد بود و میتونستن بیان اونجوری شد، الان که دانشگاهها باز شده، هوا هم که داره سرد میشه، فکر نمیکنم کسی بیاد:ws37:

• Like 8
لینک به دیدگاه

بچه ها اگه پایه هستین و لیدر کووهنوردی هم موافق هست...جمعه هفته آینده رو بزاریم برای کوه...شلوغ هست اما خوبه....صبحم اولش یکم سرده اما بعدش که میریم بالا گرممون میشه....من دیروز رفته بودم...هوا خیلی عالی بود.....خلاصه اگه موافقین که.....بریم دیدهههههههه .........امیدوارم جای مظرح کردنشو درست انتخاب کرده باشم:a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
بچه ها اگه پایه هستین و لیدر کووهنوردی هم موافق هست...جمعه هفته آینده رو بزاریم برای کوه...شلوغ هست اما خوبه....صبحم اولش یکم سرده اما بعدش که میریم بالا گرممون میشه....من دیروز رفته بودم...هوا خیلی عالی بود.....خلاصه اگه موافقین که.....بریم دیدهههههههه .........امیدوارم جای مظرح کردنشو درست انتخاب کرده باشم:a030:

اگه میخوای تاپیکشو در بخش ویژه استارت کن :ws37:

هماهنگی با مدیران تالار برای گذاشتن برنامه هم بهتره به صورت خصوصی باشه :a030:

• Like 8
لینک به دیدگاه

به نظر من برای تور اولش یه بازه زمانی مشخص کنید مثلا از اول تا پانزدهم ماه که میشه دو هفته بعد یه نظر سنجی بزارید ببینید کیا می تونن جمعه بیان کیا می تونن وسط هفته بیان

مکان هایی هم که می خواین برین مشخص کنید حداقلش اینه که یه آمار دستتون میاد که چند نفر از بچه ها میان بعد روی اون روز و مکان برنامه ریزی کنید اینجوری احتمال کنسل شدن تور هم کمتر میشه

• Like 11
لینک به دیدگاه

به نظر من بخش معرفی مکان های گردشگری نباید توی این انجمن باشه

اگر کلا معرفی ها توی انجمن گردشگری انجام بشه و این انجمن فقط برای کارهای تور و هماهنگی ها و .... باشه خیلی منظم تر میشه.

شما می تونی تمام اماکن رو توی انجمن گردشگری و توی زیر انجمن مربوطش معرفی کنی که هر کس وارد انجمن میشه دچار سردرگمی نشه.

مرسی

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
یه دفه که برف زیاد اومد قرار بزارین همه بریم با هم آدم برفی درست کنیم :hapydancsmil:

سارا جان الان برف اومده یه عالمه:hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...