رفتن به مطلب

آمارمجردهای منتظر بخت !!!!

afa

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 231
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا تاالان مزدوج نشدين ؟

نه خدا رو 1000 بار شکر :ws21::ws21::ws21:

تو فكرش هستين ؟

نه نه نه :ws46: هنوز زندگی رو دوست دارم ، کلی هدف دارم ، هنوز جوونی نکردم ، دوست ندارم آرزو به دل بمونم :ws44:

رفته هاش پشیمونن ! حالا ما کجا بریم ! :w00:

كي شيريني ميدين ؟ و ميپيوندين به اونوري ها ...........

اگه خدا بخواد وقت گل نی :ws37:

زمانی که به هر چی که خواستم رسیدم و کلا کیف زندگی رو کردم و دیدم دیگه کاری نمونده که انجام نداده باشم

از وضعيت كنوني راضي هستين ؟

کامـــــــــــــــــلا :a030:

همه رو کاملا جدی گفتم ها ! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان مجرد ............ !!!!

سلامممممم خوبی

آمار بدين :ws3:

چرا تاالان مزدوج نشدين ؟زوده هنوز

تو فكرش هستين ؟

وقتی میگم زوده پس به فکر چی باشم هااااااا

كي شيريني ميدين ؟ و ميپيوندين به اونوري ها ...........

یه 6/7سال دیگه شیرینی میدم

از وضعيت كنوني راضي هستين ؟

اره خوبه خدارو شکر

لطفا اسپم نشه وگرنه پستتون حذف ميشه

با تشكر:icon_gol:

a8790419-8c2b-4014-ad0e-3f865f227bdf.jpg

اينم واسه اينكه وسوسه بشين :ws48:

......

لینک به دیدگاه

اولا عارضم خدمت طلاخانم و آقاي حميد آقا :ws3: كه اگه واقعا، اين حرفاي دلتون باشه، ميگم صددرصد دارين اشتباه ميكنين!

اينو الان متوجه نميشيد، بعد ازدواج متوجه ميشيد

خيلي از دختر و پسرايي هم كه ميگن مثلا فلاني كه ازدواج كرد چه گلي به سرش زد و يا خيلي ها از زندگيشون ناراضي هستن، اينا اصلا دليل بد بودن ازدواج نيست... وقتي انتخابها معذررت ميخوام كشكي شده، زندگي هم خيلي بد ميشه، بعدشم به كلي غلط كردن ميفتن (بازم معذرت ميخوام)

ولي واقعيتش اين نيست!

مطمئنِ مطمئن باشيد اگر درست انتخاب كنيد، هر روز از اينكه چرا زودتر ازدواج نكرديد پشيمون ميشيد!! نه اينكه چرا ازدواج كرديد!

اميدوارم ازدواج موفقي داشته باشيد :icon_gol:

یکی نیس به این مموشک بگه که باباا بذار حداقل 6 ماه از متاهل شدنت بگذره بعد بگو متاهلم متاهلی خوبه و جیمبله!!! هنوز داغی!

:ws3:

خب خدمت شمام بگم كه، متاهلي از زماني كه اسمت رفت توي شناسنامه هم شروع نميشه!

از همون موقع كه يه دختر و پسر ميپذيرن كه به درد هم براي زندگي ميخورن و خانواده‌ها هم قبول دارن، يعني دوران نامزدي شروع ميشه، ديگه زندگي مجردي نيست!!!

خب قبول دارم خيليها سر زندگيشونم ميرن اما واقعا اسمش زندگي متاهلي نيست... اما اين درمورد ما اصلا صدق نميكنه

زندگي من و ايمان،با تمام آدماي ديگه كلا فرق داره، ما از قبل اينكه بريم سر زندگيمون، تمام بار مسئوليتهاي زندگيمون رو خودمون به عهده گرفتيم، فقط الان زير يه سقف نيستيم، چرا البته، ايمان چون زياد مياد خونمون، خونمونم كه مونده شبا، پس ميشه گفت زير يه سقفم زندگي كرديم :ws3::persiana__hahaha:

توي تمــــــــــــام حالاتي كه براي يه آدم پيش مياد كنار هم بوديمو زندگي كرديم، واقعا تمام حالات بوده... اينكه اين همه از هم شناخت داريم، اينانميتونه دليل خوبي باشه كه من در مورد زندگي متاهلي نظر بدم؟؟؟

من هنوزم ميگم ، قاطعانه ميگم زندگي متاهلي زمين تا آسمون با مجردي فرق داره، هر كي گفت بده، مطمئن باشيد يه جاشو اشتباه رفته، و دليل نميشه زندگيِ شما هم بد بشه :girl_blush2:

لینک به دیدگاه
خب خدمت شمام بگم كه، متاهلي از زماني كه اسمت رفت توي شناسنامه هم شروع نميشه!

از همون موقع كه يه دختر و پسر ميپذيرن كه به درد هم براي زندگي ميخورن و خانواده‌ها هم قبول دارن، يعني دوران نامزدي شروع ميشه، ديگه زندگي مجردي نيست!!!

خب قبول دارم خيليها سر زندگيشونم ميرن اما واقعا اسمش زندگي متاهلي نيست... اما اين درمورد ما اصلا صدق نميكنه

زندگي من و ايمان،با تمام آدماي ديگه كلا فرق داره، ما از قبل اينكه بريم سر زندگيمون، تمام بار مسئوليتهاي زندگيمون رو خودمون به عهده گرفتيم، فقط الان زير يه سقف نيستيم، چرا البته، ايمان چون زياد مياد خونمون، خونمونم كه مونده شبا، پس ميشه گفت زير يه سقفم زندگي كرديم :ws3::persiana__hahaha:

توي تمــــــــــــام حالاتي كه براي يه آدم پيش مياد كنار هم بوديمو زندگي كرديم، واقعا تمام حالات بوده... اينكه اين همه از هم شناخت داريم، اينانميتونه دليل خوبي باشه كه من در مورد زندگي متاهلي نظر بدم؟؟؟

من هنوزم ميگم ، قاطعانه ميگم زندگي متاهلي زمين تا آسمون با مجردي فرق داره، هر كي گفت بده، مطمئن باشيد يه جاشو اشتباه رفته، و دليل نميشه زندگيِ شما هم بد بشه :girl_blush2:

منم خدمت شما آبجی گرام عرض کنم که اولش همه همینو میگن. نامزدی معلومه لذت بخشه و باحال. همه هم فکر میکنن با همه فرق دارن چون تو نامزدی آدم واقعا احساس خوشبختی و عاشقی مفرط میکنه. زیر یه سقف زندگی کردن هم با شب موندن فرق میکنه. معلومه اگه نامزد منم (مثلا) شب بیاد پیشم بمونه، تا صبح ....، صبح که بیدار شم میگم ایول زندگی متاهلی خوبه و همش گل و بلبله.

کسی میتونه راجع بهش نظر بده که نامزدی رو پشت سر گذاشته و یکی دو سال باهم واقعا زندگی کردن نه تو رویای داغی مثل نامزدی. نامزدی کجا و تاهل کجا. من سال ها نظر همه رو راجع به نومزدی و تاهل شنیدم و میدونم چقدر این دوتا فرق دارن. اولش همه داغن و فکر میکنن خوشبخترین آدم روی زمینین ولی تعداد اندکی هستن که بعدش رو این خوشبختی و هیجان و عشق اولیه می مونن. توضیحش مفصله و در این بحث نمیگنجه.

در نهایت اینکه نظر شما هم محترمه سرکار خانوم ولی قبول کن که داغی هنوز. :ws2:

لینک به دیدگاه

منم خدمت شما آبجی گرام عرض کنم که اولش همه همینو میگن. نامزدی معلومه لذت بخشه و باحال. همه هم فکر میکنن با همه فرق دارن چون تو نامزدی آدم واقعا احساس خوشبختی و عاشقی مفرط میکنه. زیر یه سقف زندگی کردن هم با شب موندن فرق میکنه. معلومه اگه نامزد منم (مثلا) شب بیاد پیشم بمونه، تا صبح ....، صبح که بیدار شم میگم ایول زندگی متاهلی خوبه و همش گل و بلبله.

کسی میتونه راجع بهش نظر بده که نامزدی رو پشت سر گذاشته و یکی دو سال باهم واقعا زندگی کردن نه تو رویای داغی مثل نامزدی. نامزدی کجا و تاهل کجا. من سال ها نظر همه رو راجع به نومزدی و تاهل شنیدم و میدونم چقدر این دوتا فرق دارن. اولش همه داغن و فکر میکنن خوشبخترین آدم روی زمینین ولی تعداد اندکی هستن که بعدش رو این خوشبختی و هیجان و عشق اولیه می مونن. توضیحش مفصله و در این بحث نمیگنجه.

در نهایت اینکه نظر شما هم محترمه سرکار خانوم ولی قبول کن که داغی هنوز. :ws2:

برام اصلا و اصلا و اصلا مهم نيست ديگران چي ميگنن در مورد زندگيم، اصلا هم حال بحث با كسي ندارم، اينجا فقط اومده بودم براي شوخي، نه بحث و جدل! (البته صحبتهام درمورد متاهلي كاملا جدي بود)

برام مهم نيست كه شما و امثال شما در مورد من چه فكري ميكنيدد، اينكه بگن داغه و فلانه، تجربه نداره يا ....

فقط همين رو ميگم كه دوران نامزدي ِ ما اصلا اينايي كه ميگي نبوده و نيست.!!!

اصلا روابط عاشقانه و احساسيش رو در نظر نگرفتم كه گفتم

تقريبا اكثر بچه هاي اينجا از مشكلات من باخبر بودن (البته ذره‌اي از اون رو فقط)، من يه بحران فوق‌العاده سنگين رو درست 2ماه بعد نامزديم باهاش روبرو شدم... هنوزم گاهي درگيرشم، دورانِ نامزدي ما فقط و فقط و فقط سختي بوده... همون روزايي كه شما ازشون روزاي لذت بخش و عاشقانه اسم برديد!

همون روزا وقتي پدر و مادر ايمان و ايمان خونمون ميومدن، جاي خنده، يادآوري ِ لحظات دردناكِ گذشته بود و گريه و .....

من برعكس شما اصلا زندگي مشترك رو روي روابط عاشقانه و احساسي و اون مثال شب تا صبي كه زدي نميدونم! اونايي كه ميرن سر زندگي و پشيمون ميشن، دقيقا همين بوده طرز فكرشون! روباط احساسي لازم هستش براي يه زندگي، اما پايه‌‌ي اون چيزاي ديگه اس

زندگي خيلي بالا و پايين داره، اين احساسات و اينا ، اين روابط اولش خيلي داغن، بعدش تعديل ميشه

حالا شمام خودشو ناراحت نكن زيادي، باشه ديگه پست و نظري نميدم تا به قول شما منِ بي تجربه!!! تجربيات غلط در اختيار كسي قرار ندم...

از تمامي دوستاني كه مجبور به خوندن ِ پستاي من‌‌‌ در مورد زندگيِ متاهلي، در عين بي تجربگيم شدن، عذر ميخوام :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام.......من که از اسمم معلومه دیدههههههههه:girl_blush2:

کوشولو ام هنوز.......:girl_blush2::girl_blush2:

نه جدی.....هنوز از زندگی متاهلی چیزی نمیدونم....یعنی حس میکنم هنوز نمیتونم یه زندگی رو اداره کنم.....هنوز جا دارم تا بفهمم تاهل یعنی چی.........اما راستش...چرا...خیلی وقتا میشه که بهش فکر میکنن....اما یاد این چیزا که میفتم بیخیالش میشم:ws3:

لینک به دیدگاه

برام اصلا و اصلا و اصلا مهم نيست ديگران چي ميگنن در مورد زندگيم، اصلا هم حال بحث با كسي ندارم، اينجا فقط اومده بودم براي شوخي، نه بحث و جدل! (البته صحبتهام درمورد متاهلي كاملا جدي بود)

برام مهم نيست كه شما و امثال شما در مورد من چه فكري ميكنيدد، اينكه بگن داغه و فلانه، تجربه نداره يا ....

تقريبا اكثر بچه هاي اينجا از مشكلات من باخبر بودن (البته ذره‌اي از اون رو فقط)، من يه بحران فوق‌العاده سنگين رو درست 2ماه بعد نامزديم باهاش روبرو شدم... هنوزم گاهي درگيرشم، دورانِ نامزدي ما فقط و فقط و فقط سختي بوده... همون روزايي كه شما ازشون روزاي لذت بخش و عاشقانه اسم برديد!

همون روزا وقتي پدر و مادر ايمان و ايمان خونمون ميومدن، جاي خنده، يادآوري ِ لحظات دردناكِ گذشته بود و گريه و .....

من برعكس شما اصلا زندگي مشترك رو روي روابط عاشقانه و احساسي و اون مثال شب تا صبي كه زدي نميدونم! اونايي كه ميرن سر زندگي و پشيمون ميشن، دقيقا همين بوده طرز فكرشون! روباط احساسي لازم هستش براي يه زندگي، اما پايه‌‌ي اون چيزاي ديگه اس

زندگي خيلي بالا و پايين داره، اين احساسات و اينا ، اين روابط اولش خيلي داغن، بعدش تعديل ميشه

حالا شمام خودشو ناراحت نكن زيادي، باشه ديگه پست و نظري نميدم تا به قول شما منِ بي تجربه!!! تجربيات غلط در اختيار كسي قرار ندم...

از تمامي دوستاني كه مجبور به خوندن ِ پستاي من‌‌‌ در مورد زندگيِ متاهلي، در عين بي تجربگيم شدن، عذر ميخوام :icon_gol:

ای بابااااااااااااااااا....شما دوتا چتونه؟...

داریم صحبت میکنیم دیگه...قرار نیست اینجا کسیو توبیخ به بی تجرگی کنیم که.....

مهسا جان شما بگوو...کاری به بقیه نداشته باش:ws2::w16::w16:

لینک به دیدگاه

از تمامي دوستاني كه مجبور به خوندن ِ پستاي من‌‌‌ در مورد زندگيِ متاهلي، در عين بي تجربگيم شدن، عذر ميخوام:icon_gol:

چه زود رنج هستین. کسی که وارد یه بحث میشه باید جنبه ی انتقادات و نظرات رو هم داشته باشه. من نه شما رو میشناسم و نه مشکلات شما رو میدونم که بخوام راجع به شما فکری هم داشته باشم. فرصت فکر کردن به دیگران رو ندارم اصلا.

من فقط نظرم رو گفتم و فکر نمیکردم به این سرعت موضع گیری کنین. :banel_smiley_4:

هر کس زندگی شخصی خودش رو داره و بعضی ها خوب بوده و بعضی ها بد. حالا واسه شما اینطوری بوده و سختی کشیدین، امیدوارم دیگه سختی هاتون تموم شده باشه و زندگیتون تا آخر کنار همسرتون سرشار از خوشبختی و شادکامی باشه. :ws21:

بقیه هم حتما از نظراتتون استفاده میکنن و تجربیاتتون قطعا مفید خواهد بود. :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...