رفتن به مطلب

دومین صندلی داغ کامپیوتری ها با حضور متخصص علوم کامیها

ارسال های توصیه شده

خب بریم سر وقت سوالای غیر کامی

بریمممممممم . . .

مهم ترین ملاکت برای ازدواج چیه؟

علاقه ی دو طرف و درک متقابل . . .

دوست داری چجوری با خانومت اشنا بشی (دوستس یا از طریق خانواده)؟

والا جورش اصلا برام مهم نیست و بهش فکر نمیکنم . . .

اگه ازدواج کنی خانومت بگه اخلاق مادرت بده باش قطع ارتباط کنیم چه عکس العملی نشون میدی؟

این اتفاق هیچ وقت رخ نمیده چون هم مادرم رو میشناسم و هم یکی از ملاک هام ، درک متقابل بین من و همسر آیندم خواهد بود. به هر حال اگه چنین درخواستی داشته باشه مسلما قبول نمیکنم.

تا حالا شده تو زندگیت احساس سردرگمی کنه؟اگه شده چه وقتایی بوده؟

آره . . . اون زمانی که خیلی ناامید میشم و بین دوراهی میمونم ، سردرگم میشم و نمیدونم چه کاری درسته .

عزیزترین فرد زندگیت کیه؟

مادرم + یکی از دوستام . . . زندگی برای من بدون این دو نفر معنی نداره.

توی ملاکات برای ازدواج زیبایی چندمین ملاکته؟

یه مدت برام مهم بود ولی کم کم متوجه میشی وقتی به کسی علاقه داشته باشی ، زیبایی ظاهری ملاکی میشه که به همراه علاقه بوجود میاد!

پول بهتره یا عشق؟چرا؟

پول! عشق جز عذاب کشیدن و ضربه خوردن چه چیز دیگه ای برای ارائه داره!؟

اگه بخوای تعریفی از عشق داشته باشی چی میگی؟

عشق گاهی راز پروانست ، پیرامون شمع . . .

عشق ، حس اوج تنهاییست در انبوه جمع . . .

سخت ترین لجظه زندگیت؟

والا گفتم . چیزی به نام "ترین" نداشته زندگی من. بیشتر بالا و پایین زیاد داشته تا بالاترین و پایین ترین!

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به خدا چقد اعتقاد داری؟

تا حدی که وقتی خیلی ناراحتم ، احساس میکنم که همیشه یکی کنارم هست و تنهاییمو از بین ببره.

تو شب ارزوها اولین ارزویی که کردی چی بود؟

اصلا یادم نبود کدوم شبه!! :icon_pf (34): آرزویی نکردم! :ws3:

میگن سال90سال خوبیه تا الانش چجور بوده؟

تا الانش که فرقی برای من نداشته.

فک میکنی اون دنیا چه خبر باشه؟

نمیدونم ولی امیدوارم تمایلات و دغدغه های این دنیا ، به اون دنیا راه پیدا نکنه.

مهمترین تصمیمی که برا سال 90گرفتی چی بوده؟

یکم عوض بشم ولی هنوز همونم که هستم!! :persiana__hahaha:

ارامشو تو چی میبینی؟

در حال حاضر اینکه هیچ چیزی بهم استرسی وارد نکنه و بذاره راحت به چیزایی که مد نظرمه فکر کنم.

اول کلمه ای که بنظرت میرسه بگو

مادر گریه

کامپیوتر اینترنت

شیمی آلی!

شب امتحان استرس!

تقلب اندیشه اسلامی 2 !

دوست اس ام اس!

زن ظرافت!

cpu اینتل!

.

موفق باشی

مرسی که اومدی :flowerysmile:

• Like 6
لینک به دیدگاه
1- دوست داری اسم سن و تیپ همسرت چی باشه؟

به اسم و سن فکر نمیکنم . . . تیپشم مهم نیست هرچی باشه.

2- بزرگ ترین اشتباهی که کردی چی بود؟

رشته ی ریاضی و فیزیک توو دبیرستان.

3- بهترین خاطره ات از اینجا

خاطرات خوب داره ولی هیچکدومش در حدی نبوده که بخواد بهترین خاطره باشه و همیشه یادم بمونه . . .

4- بدترین خاطره ات از اینجا!

اون روزا که بخاطر یه سری مسائل دانشگاه و . . . میترسیدم بیام اینجا و کلا آنلاین باشم.

5- اگه قرار بود یکی رو از اینجا انتخاب می کردی به عنوان همسری کیو انتخاب می کردی؟

دست گذاشتی رو عقاید من!! ینی پاسخ به هر سوالی که در حوزه ی خودم باشه!!! :banel_smiley_4:

لعنت بهت واقعا پری! :banel_smiley_4:

یکدوم از بین : زری ، سمندون ، پری دریایی ، ستاره :banel_smiley_4:

6- بیشتر از همه دلت واسه کی تنگ می شه؟

واسه دوستای نزدیک و مادرم.

در حاشیه زندگی به چی علاقه داری؟

هر اتفاقی از زندگی ، جزء زندگی محسوب میشه پس حاشیه های زندگی هم به نوعی به زندگی ارتباط داره ولی اگه منظورت از حاشیه ی زندگی ، زمانی باشه که خودم رو از دغدغه های فکری خلاص کرده باشم و یکم به خودم فکر کنم ؛ به قدم زدن کنار ساحل یا سکو زمان غروب خورشید ، طبیعت گردی و دوچرخه سواری. :shame:

7-تو زندگیت از چی بیشتر از همه می ترسی؟

از آینده

8-میانه ات با گریه...؟

خوبه . سخت نمیگیرم این یه مورد رو

9- ستاره آسمان زندگی تو؟

هیچکی تقریبا!

10- اگه صفحه ای به اندازه آسمون داشتی روش چی می نوشتی!!

هرچی که در اون لحظه به ذهنم برسه!!

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام سلام ...

سلااااامممممممممم خوش اومدی :flowerysmile:

خوبی؟

مرسییییییییییی

خوشی؟

فدای تو .

تقریباً همین سوالات رو از هاکان پرسیدم ولی جواب نداد ... امیدوارم شما جواب بدی ... :icon_gol:

امیدوارم ناامیدت نکنم!

اگر سوالم تکراری بود چی میشه؟

شیفتت میدم به جواب سوال.

یک اختراع قبل، و یک اختراع بعد از کامپیوتر، بگو و یکم در موردشون توضیح بده ...

در مورد زمان دقیق اختراع کامپیوتر واقعا نمیشه نظری داد چون کامپیوتر ها از ساده ترین حالت یعنی چرتکه به پیچیده ترین حالت ینی ابر رایانه ها ارتقا پیدا کردن ولی اگه منظورت از کامپیوتر ، اولین کامپیوتر قابل برنامه ریزی باشه ، در سال 1936 اولین کامپیوتر شخصی قابل برنامه ریزی ساخته شد.

یک اختراع قبل از کامپیوتر اگه نام ببرم میشه سال 1935 اختراع رادار

یک اختراع بعد از کامپیوتر میشه سال 1937 اختراع موتور جت.

پایگاه داده یا دیتابیس رو تعریف کن ...

پایگاه داده یه مجموعه ای از داده ها و اطلاعات دیجیتال هست که برای هدف خاصی ساخته شده.

رشتت رو به صورت کوتاه و مختصر معرفی کن ...

کار اصلی یه مهندس شیمی در زیرشاخه ی فرآیند ، طراحی ، راه اندازی و مدیریت فرآیند تولید یا تصفیه ی یه ماده ی شیمیایی در مقیاس صنعتیه.

جایی هست که خیلی دوست داری بری؟ کجاست و چرا؟

آرهههههه . سوئیس .یه کشور فوق العاده زیبا و خوش آب و هوا و با بالاترین رتبه در زمینه ی حقوق بشر.

دیدنی ترین مکانی که تا حالا رفتی کجا بوده؟ چرا جذبت کرد؟

تخت جمشید شیراز و 33 پل اصفهان. جفتش رو اولین بار بود میدیدم و تنها تصوری که از اونا داشتم ، چیزی بود که توو عکسا دیده بودم و برا همین خیلی برام جذاب و جالب بود.

تا حالا شده واسه خودت چیزی بخری و بعدش پشیمون شی؟ چه حسی بهت دست داد؟ و باهاش چه کار کردی؟

آره شده . یه حس ناخوشایند! :ws3: یکم ازش استفاده کردم و بعدش یه بهوونه تراشیدم و بازنشستش کردم!!! :icon_pf (34):

واسه روز پدر چی می خوای بخری؟

هیچچی!! :icon_pf (34):

فکر می کنی مفیدترین وسیله تو خونتون چیه ؟ چرا؟ آیا قبلاً هم همچین وسیله ای وجود داشت ؟

یخچال ، اگه یخچال نبود هیچ وقت صرفجویی در مصرف مواد غذایی معنی پیدا نمیکرد!! ، آره قدیما سردابه و کوزه و . . . وجوود داشت.

فرق معماری سنتی و مدرن؟

راستش اینو نمیدونم ولی تنها نکته ای که از این دو اصطلاح به ذهن هر کسی میرسه اینه که معماری سنتی ، بررسی آثار باستانی قدیمی هست ولی معماری مدرن بررسی بناهای امروزی و جدید!! :ws52:

یه خاطره یا شیطونی از دوران بچگی ...

دوران بچگی که کلا داشتم آتیش میسوزوندم !

یه بار راهنمایی بودم ، زنگ زدم مدرسه و ادای بابامو در اوردم و گفتم حسین مریضه و امروز نمیاد مدرسه! از شانس خوب من ، همون روز یکی از دوستای پدرم که از معلمای اون مدرسه و همکار سابق پدرم بود ، پدرم رو میبینه و از پدرم میپرسه حال حسین چطوره!!؟ پدرمم جریان رو میفهمه و میاد و منو میزنه!!! :banel_smiley_4:

یه فرد مشهور که تحسینش می کنی ... و دلیلتم بگو ...

بیل گیتس . چون بخاطر عرضه و جسارتش از هیچ چیز به همه چیز رسید

:flowerysmile:

مرسی که اومدی flowerysmile.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه
یه پسر خوب رو دیگه باید دختر در موردش نظر بده.

-چرا؟!تو نظری نداری؟:ws52:

-سخت ترین سوالی که میترسیدی کسی اینجا ازت بپرسه رو بگو و بهش جواب بده!!:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بهترین تالار سایت؟

مکانیک

بهترین تاپیک سایت؟

والا بهترین تاپیک رو نمیتونم انتخاب کنم . تاپیک خوب خیلی زیاد داریم در هر تالاری . انتخاب بهترین تاپیک از بین این همه تاپیک محاله.

چطور با این سایت آشنا شدی ؟

اون زمانی که مهندسان ***** شد.

چی شد موندگار شدی؟

وقتی جو و کاربرای مهندسان حالم رو به هم میزد و دیدم خیلی از کاربرایی که برام قابل احترامن ، وارد نواندیشان شدن و مدیریت بعضی از تالار هارو هم به عهده داشتن.

از هم دانشگاهیاتم کسی هست اینجا؟

نه همشون بی بخارن! :viannen_38:

به نظرت ارتباط به وسیله ی ایمیل و پیامک بهتره یا رو در رو ؟ چرا؟

روو در روو شجاعت میخواد. ولی ایمیل و پیامک به نظرم زیادی خشکه. روو در روو خیلی بهتره ولی من جرئت نکردم تا حالا با دوستای اینجام روو در روو شم!! :icon_pf (34):

به نظرت کشورمون از نظر جذب توریست در چه وضعیتیه؟

مناطق گردش گری و توریستی زیادی داره ولی به واسطه ی تبلیغات خارجی و وضعیت و امکانات داخلی ، وضعیت خوبی نداره.

چه راهکاری برای جذب توریست پیشنهاد میکنی؟

بهبود روابط خارجی با کشورهای اروپایی و افزایش امکانات داخلی و عمومی و تبلیغات گسترده در سطح جهانی.

آیا صنعت توریسم ضرری برای کشورمون داره؟

اگه درست مدیریت بشه چه ضرری میتونه داشته باشه!!؟ تایلند هم یه کشور توریستی! مالزی هم به همین ترتیب! مشکلشون چیه!!؟ :ws52:

درجه صندلی؟

:icon_gol:

زیاد بالا نیست خداروشکر :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
-چرا؟!تو نظری نداری؟:ws52:

راستش من نمیتونم بگم یه پسر از دید یه پسر دیگه چجوری میتونه خوب باشه و چه خصوصیاتی باید داشته باشه! نمیدونم حس میکنم دخترا بهتر میتونن در این مورد نظر بدن و کدوم خصوصیات اخلاقی پسرا رو میپسندن! :ws52:

-سخت ترین سوالی که میترسیدی کسی اینجا ازت بپرسه رو بگو و بهش جواب بده!!:w02:

لعنتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت :ws3:

سوال : سخت ترین سوالی که میترسیدی کسی ازت بپرسه رو مطرح کن و جواب بده!!! :w02:

جواب : هیچ وقت سوال سختی از خودم تو ذهنم نبوده!! :w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام :دی

سلااامممممم :ws3:

اعتقادات مذهبیت چطوره ؟

خوبه! سلام میرسونه!! :persiana__hahaha:

تقریبا با کافر فرقی ندارم ولی بعضی چیزا رووم تاثیر میذاره هنوز!

سبک موسیقی که دوس داری ؟

هارد راک ، آلترنیتیو راک ، تکنوازی های گیتار الکتریک ، گیتار بیس و گیتار آکوستیک ، هر آهنگی که تووش ریتم گیتار الکتریک باشه.

مشروط شدن چه حسی داره ؟ :ws3:

یه حس فوق العاده! :whistle:

تجربه کنی حتمنااااااا! از دست ندی این تجربه رو! :whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه

خب سیلام

من سوالای قبلی رو نخوندم پس اگه سوالا تکراری بود هر طور مایلی برخورد کن!میتونی جواب ندی میتونی مرحمت کنی و دوباره جواب بدی!

1- چرا با وجود علاقه به علوم کامپیوتر رفتی شیمی؟

2- اگه زمان برگرده میری کامپیوتر یا باز شیمی یا رشته دیگه ای؟

3- تو فامیل وقتی مشکل کامپیوتر دارن میان پیش تو؟؟چقدر کمک میکنی؟؟

4- چقدر از مبانی کامپیوتر سر در میاری؟برنامه نویسی هم بلدی؟

5- از نرم فزار های جانبی کامپیوتر چی بلدی؟مثل جاوا و فلش و اینا....

6- اگه بهترین هکر دنیا حاضر باشه بهت هکری یاد بده اما در کنارش پول خیلی هنگفتی بخواد ( حدود قیمت یه خونه مثلا!) عکس العملت چیه؟

7- دنیا رو بدون کامپیوتر و اینترنت چجوری تصور میکنی؟

8- کامپیوتر چند درصد وقت تو رو پر کرده؟؟

9- از ضررهایی که فکر میکنی کامپیوتر و نت روی تو زندگیت داشته بگو..

10- در زمینه کامپیوتر کسی بوده که الگوی تو محسوب بشه یا به عبارتی خیلی از سوادش تعجب و کیف کنی!؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

ااا سوالای غیر کامیپوتری هم میشه کرد؟؟پس فرقش با صندلی داغه تو تالار ازاد چیه؟؟ :ws52:

خب بپرسیییییییییییییییم!!

1- اهل پیشداوری هستی؟

2- شده رابطه ای رو به خاطر این موضوع خراب کنی؟:whistle:

3- چقدر احساست جلوتر از عقلت هست؟ایا هست اصلا؟

4- ادم نوستالژیکی هستی؟

5- چی باید پیش بیاد که از یکی متنفر بشی؟

6- نظر واقعیت راجع به من چیه؟با همین شناخت محدود به نت

7- اگه بذارنت کنار یه ادم عین خودت فکر میکنی خیلی راحت باهاش زندگی میکنی؟

8- جچور ادمایی لجت رو در میارن؟

9- فوتبال یا تنیس یا شنا؟؟

10 - به نظرت امکانش هست یه روز سیگاری بشی؟؟چرا؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

11- چرا گاهی اینقدر زودرنجی؟؟

12- اگه کسی رو واقعا دوست داشته باشی(جدا از موضوع جنسیتش) چجوری نشونش میدی؟

13- اگه متوجه شدی کسی رو اینقدر میخوای که بدون اون نمیتونی زندگی کنی چجوری در جریان قرارش میدی؟

14- اگه میتونستی برای وضعیت ایران کاری کنی چی کار میکردی؟

15- چقدر ایران رو دوست داری؟

16- به نظرت کی ایران ویرانه شد؟

17- فکر میکنی فرق رابطه من و تو با قبل از قهر طولانیمون چیه؟؟

18- چرا نمیای تهران من از خجالتت در بیام؟:banel_smiley_4:

19- یکی از کاربرای خیلی دوست داشتنی انجمن رو بگو (البته غیر من !:-")

20- یکی از رو اعصاب ترین کار بر های اینجا رو بگو!(البته غیر از خودت !:-")

• Like 2
لینک به دیدگاه
خب سیلام

به به سلااااااااااامممممممممممممم :flowerysmile:

من سوالای قبلی رو نخوندم پس اگه سوالا تکراری بود هر طور مایلی برخورد کن!میتونی جواب ندی میتونی مرحمت کنی و دوباره جواب بدی!

حالا چون تویی برات کپی پیست میکنم!

1- چرا با وجود علاقه به علوم کامپیوتر رفتی شیمی؟

خب من رشته ی تحصیلیم مهندسی شیمی هست ولی اون چیزی نیست که از گذشته دنبالش بودم . علایق من یه جورایی تابعی از زمان بود و ثبات فکری دیسیپلین خاصی پشتش نبود. من از بچگی به پزشکی علاقه داشتم اونم در حد زیادش. دفتر نقاشیام پر عکس ارگان های بدن انسان بود!!

:ws3: دوره ی دبیرستان که برای انتخاب رشته ی پایه داشتم اقدام میکردم ، خیلیا ترسوندنم و گفتن نرو تجربی و کلی پزشک بیکار داریم و 10 سال از زندگیت بیخود حروم میشه و تازشم میشی پزشک عمومی!!!! خلاصه منم خام شدم و به این حرفا گوش دادم و اولین بار ، دور علاقم خط کشیدم و رفتم ریاضی و فیزیک. کم کم که گذشت حس کردم یه جورایی دارم به الکترونیک و مهندسی سخت افزار علاقه مند میشم . یکم که گذشت مطالعاتم رو توو این زمینه افزایش دادم دیدم واقعا چیز جالبیه . دوره ی دبیرستانم دوره ی شکوفایی من بود!! :ws3: تقریبا در زمینه ی کامپیوتر و خصوصا سخت افزار ، آپدیت آپدیت بودم و میتونستم ادعا کنم که بلدم یه چیزایی و یه چیزایی حالیمه! خلاصه اینکه کنکور دادم و فکر میکردم بتونم سخت افزار قبول شم. رتبم زیاد خوب نشد . دوروبر 5400 بود فکر کنم. فقطم میخواستم یه دانشگاه صنعتی قبول شم ولی خب! نمیتونستم شهرای دیگه رو بزنم به دلایلی. توو برگم 12 تا رشته رو انتخاب کردم که اولیش سخت افزار بود و با توجه به الگو های رتبه ی سال گذشتم مطمئن بودم که روزانشو میارم، باقی مهندسی مکانیک و عمران ( برای خالی نبودن عریضه!) و آخریشم یه رشته با اطمینان 100% ، یعنی مهندسی شیمی ، برای اینکه قبول شم! خلاصه جواب انتخاب رشته اومد و منم شدم یه مهندس شیمی طراح فرآیند! ینی حتی شبانه ی سخت افزارم قبول نشدم! icon_pf%20%2834%29.gif

2- اگه زمان برگرده میری کامپیوتر یا باز شیمی یا رشته دیگه ای؟

میرم پزشکی میخونم.

3- تو فامیل وقتی مشکل کامپیوتر دارن میان پیش تو؟؟چقدر کمک میکنی؟؟

معمولا. هیچ وقت ناامیدشون نکردم.

4- چقدر از مبانی کامپیوتر سر در میاری؟برنامه نویسی هم بلدی؟

تا حدی. برنامه نویسی هم در حد دانشگاه و چیزی که درس میدن. نرفتم دنبالش بصورت حرفه ای.

5- از نرم فزار های جانبی کامپیوتر چی بلدی؟مثل جاوا و فلش و اینا....

به چیز خاصی نیاز پیدا نکردم که یاد بگیرم.

6- اگه بهترین هکر دنیا حاضر باشه بهت هکری یاد بده اما در کنارش پول خیلی هنگفتی بخواد ( حدود قیمت یه خونه مثلا!) عکس العملت چیه؟

هیچچی! چون اولا پول هنگفتی ندارم و مجبورم از پدر و مادرم بگیرم که عمرا برای این کار بهم پولی نمیدن ، ثانیا حوصله یادگیری نفوذگری در سطح حرفه ای ندارم. نفوذگری چیزی نیست که بشه یه شبه یاد گرفت. چه 100 میلیون بدی و چه 1000 تومن!! تا خودت زحمت نکشی چیزی یاد نمیگیری.

7- دنیا رو بدون کامپیوتر و اینترنت چجوری تصور میکنی؟

خیلی خفه و بسته که همه چیز در اون به شدت کند پیش میره.

8- کامپیوتر چند درصد وقت تو رو پر کرده؟؟

حدود 15 ساعت از 24 ساعت که میشه 62.5 % .

9- از ضررهایی که فکر میکنی کامپیوتر و نت روی تو زندگیت داشته بگو..

بی برنامه شدم . . .

وابسته شدم . . .

تنبل شدم . . .

درس و مشقمم افت کرده.

10- در زمینه کامپیوتر کسی بوده که الگوی تو محسوب بشه یا به عبارتی خیلی از سوادش تعجب و کیف کنی!؟

آدمایی که خیلی از سوادشون کیف کردم زیاد دیدم ولی هیچوقت الگویی نداشتم. برنامه ی من از دبیرستان این بود که تا میتونم یاد بگیرم ولی وقتی بهم خورد دیگه تلاشی برای یادگیری چیزی نکردم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
ااا سوالای غیر کامیپوتری هم میشه کرد؟؟پس فرقش با صندلی داغه تو تالار ازاد چیه؟؟ :ws52:

آرهههههههه میشه . فرقش اینه که اینجا کمتر توو چشمه!! :persiana__hahaha:

خب بپرسیییییییییییییییم!!

بفرمیوو!

1- اهل پیشداوری هستی؟

آره تا حدی . قبلا زیاد بود ولی الان خیلی کمترش کردم.

2- شده رابطه ای رو به خاطر این موضوع خراب کنی؟:whistle:

بخاطر پیشداوری نسبت به کسی نه ولی بخاطر سوء تفاهم ، آره شده.

خراب شدن اون زمان رابطه ی من با تو بخاطر پیشداوری نسبت به چیزی نبوده پس سووت نزن! :banel_smiley_4:

3- چقدر احساست جلوتر از عقلت هست؟ایا هست اصلا؟

کلا آدم احساساتی ایی هستم ولی تا حالا توو مسائل زندگی ، عقلم رو قاطی احساس نکردم . مورد بعدی اینه که گاهی اوقات عقل اقتضا میکنه که حتی مسائل اخلاقی رو هم که قاطی احساسات شخصیت هست ، زیر پا بذاری که در این مواقع همیشه احساساتی عمل کردم و دور عقل رو خط کشیدم.

4- ادم نوستالژیکی هستی؟

آره. اس ام اس هامو هیچ وقت پاک نمیکنم و یه آهنگ که منو یاد خاطرات گذشته میندازه ، همیشه گوش میدم حتی اگه حالم رو بد کنه!! :ws3:

5- چی باید پیش بیاد که از یکی متنفر بشی؟

خودش رو با عنوان گم کنه و گذشته و دوستانش رو بخاطر این مساله فراموش کنه.

یا رب مباد که گدا معتبر شود / گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود.

6- نظر واقعیت راجع به من چیه؟با همین شناخت محدود به نت

شناخت محدود به نت تا جایی که در مورد خودت میدونم ، شناخت کمی نیست و در واقع تا حد زیادی به بیرون نتت هم شباهت داره.

بارز ترین خصوصیت اخلاقیت که در این چند سال شناختم ، مدیریت کردن دیگران هست طوری که هیچ وقت زمان ارتباط باهات ، حد و مرز خودشون رو گم نمیکنن.

7- اگه بذارنت کنار یه ادم عین خودت فکر میکنی خیلی راحت باهاش زندگی میکنی؟

نه اصلا. لااقل نباید عین من باشه بعضی کاراش چون با شناختی که از خودم دارم میدونم اون زندگی ، زندگی جالبی از آب در نمیاد! لااقل بعضی از خصوصیاتش باید بهتر از من باشه که بتونیم به تعادل برسیم.

8- جچور ادمایی لجت رو در میارن؟

اونایی که خیلی به خودشون مطمئن هستن و اعتماد به نفسشون آدمو خفه میکنه!!! :banel_smiley_4: طرف بهش ضد حال میزنه ، بازم با خودش فکر میکنه که چون من خیلی جذبه دارم هول شده اینجوری برخورد کرده!!!!!!! :banel_smiley_4:

9- فوتبال یا تنیس یا شنا؟؟

هیچ کدوم! والیبال!

10 - به نظرت امکانش هست یه روز سیگاری بشی؟؟چرا؟

نه امکان نداره. با بو و دود سیگار حالت خفگی بهم دست میده و نمیتونم نفس بکشم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
11- چرا گاهی اینقدر زودرنجی؟؟

هر آدمی یه عیبی داره دیگه. حالا این یکی از اشکالات عمده ی منه که خودمم متوجهش هستم و دارم برطرفش میکنم.

12- اگه کسی رو واقعا دوست داشته باشی(جدا از موضوع جنسیتش) چجوری نشونش میدی؟

نمیدونم راستش. زیاد نگرانش میشم ، ناراحتیش اذیتم میکنه ، خوشحالیش خوشحالم میکنه ولی نمیدونم به خودش چجوری نشون میدم! بیشتر خودمو میکشم کنار جای اینکه این علاقه رو به رووش بیارم!

13- اگه متوجه شدی کسی رو اینقدر میخوای که بدون اون نمیتونی زندگی کنی چجوری در جریان قرارش میدی؟

آدمایی که نمیتونم بدون اونا و بدون ارتباط با اونا زندگی کنم وجوود دارن ولی بیشتر به راحتی و آسایش اونا فکر میکنم تا اینکه اونارو برای خودم بخوام.

14- اگه میتونستی برای وضعیت ایران کاری کنی چی کار میکردی؟

واردات بی رویه از چین رو متوقف میکردم تا تولیدات داخل راه بیفته.

بهترین دیزاینر ها و مهندسین رو به شرکت های خودروسازی ایران وارد میکردم و بهترین امکانات رو براشون فراهم میکردم تا خودرو های باکیفیت تری داشته باشیم.

سعی میکردم از فرار مغز ها جلوگیری کنم.

15- چقدر ایران رو دوست داری؟

نه زیاد.

16- به نظرت کی ایران ویرانه شد؟

حمله ی اعراب و حمله ی مغول ها و آخرین مورد هم سقوط لطفعلی خان زند و روی کار اومدن سلسله ی قاجار.

17- فکر میکنی فرق رابطه من و تو با قبل از قهر طولانیمون چیه؟؟

یه ظرف شکسته هیچ وقت با چسب مثل اولش نمیشه ولی خب ، امیدوارم اون ترکی که از شکستگی به جا مونده ، نقطه ی تاریک رابطمون بوده باشه و چیز مهم تری نباشه. میشه این نقطه رو فراموش کرد.

18- چرا نمیای تهران من از خجالتت در بیام؟:banel_smiley_4:

چون تو از خجالتم در میای! یه مساله هم میگه که دفع خطر احتمالی لازم است! :banel_smiley_4:

19- یکی از کاربرای خیلی دوست داشتنی انجمن رو بگو (البته غیر من !:-")

دنیلو رو بخاطر صداقتش و به زبون اوردن اون چیزی که توو فکرش هست ، دوست دارم.

ستاره و ززهرا هم بخاطر اینکه تاحالا آزارشون به کسی نرسیده.

20- یکی از رو اعصاب ترین کار بر های اینجا رو بگو!(البته غیر از خودت !:-")

پینیون! فروغ ! :whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چرا این شکلک رو واسه من گذاشتی؟

فروغ3384s.gif :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

واضحه دیگه! :ws3:

تا وقتی کسی از حدی که براش مشخص کردی پاشو فراتر نذاره لبخند میزنی ، ولی خدا رحم کنه به زمانی که رووشو زیاد کنه! :persiana__hahaha:

• Like 2
لینک به دیدگاه
واضحه دیگه! :ws3:

تا وقتی کسی از حدی که براش مشخص کردی پاشو فراتر نذاره لبخند میزنی ، ولی خدا رحم کنه به زمانی که رووشو زیاد کنه! :persiana__hahaha:

تا حالا شده همچین برخوردی رو از من ببینی؟؟در مقابل خودت نه کلا...

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...