رفتن به مطلب

:::::::همسر ایده آل من:::::::

peyman sadeghian

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 95
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همسر بايــــد همـــــــــــــــــــراه باشه

همسر باید هم حال باشه...این خیلی مهمه...خیلی....

اگه شیطونید اون هم شیطون باشه...اگه آرومدی اون هم آروم باشه و.... به این می گن هم حال :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به نظر من همسر ایده آل باید همراهم باشه.باید ازم حمایت کنه.مهربون و خوش اخلاق و منطقی باشه.

به اندازه ای که من ایمان دارم اونم ایمان داشته باشه و نسبت مسائل اعتقادی بی تفاوت نباشه.

نسبت به اوضاع جامعه و اطرافیانش بی تفاوت نباشه.

احترام به بزرگتر و همت و ارادرو داشته باشه.

به عقاید دیگران و به خصوص من احترام بذاره.

سد راه من برای پیشرفت واقعی نباشه ولی اگه دید دارم اشتباه میکنم حتما جلومو بگیره.

خانواده ی خوبی داشته باشه و اگه نداره خودش مثل اونا نباشه و تونسته باشه خودشو از اون جمع جدا کرده و به جایی رسیده باشه مخصوصا اگه اینطوری باشه برام ارزش و اهمیت خاصی پیدا میکنه چون اونی که تو یه خانواده ی معقول و خوب انسان خوب و شریفی بار اومده هنر نکرده اونی که از یه خانواده ی بد خوب بیرون اومده تمام تلاششو کرده و جای ستایش داره.

تحصیلاتش برام خیلی مهم نیست ولی اهل علم و یادگیری باشه.

وضعیت مالی متوسطی داشته باشه حتما لازم نیست خیلی پولدار باشه ولی اهل کار باشه و معتقد باشه که کار عار نیست.

از لحاظ ظاهری هم مردونه و معقول باشه و از زیبایی نسبی برخوردار باشه.

لینک به دیدگاه
ملاک های من برای همسر ایده آل ظاهرا و باطنا:

تحصیلات حداقل کارشناسی ارشد باشه رشته های فقه روانشناسی و آبیاری و... نباشه ترجیحا مهندسی باشه

خانواده شون بیشتر از 4 نفر نباشن

پدر و مادرش ترجیحا تحصیلکرده باشن/ حداقل اگه سواد دانشگاهی ندارن یه جور دیگه باسواد باشن

نماز بخونه اگه تا الان نمی خوند حداقل از الان بخونه

زیبا باشه حالا نه اون طوری خفن با نمک باشه حداقل

سبزه باشه بهتره تا سفید ولی ترجیحا بور باشه

آرایش غلیظ نکنه

قد بلند باشه چادری و مانتویی فرقی نکنه ولی اگه مانتویی هستن مانتوشون خیلی کوتاه نباشه اصلا وقتی قد بلند باشه مانتو کوتاه بهشون نمی آد

مهریه بیشتر از 72 سکه نباشه

شیعه باشه

افسردگی نداشته باشه

عاشق سفر باشه

فعلا همینا

مواردی رو که پررنگ کردم تغییر کردن.. گذشت زمان خیلی چیزها رو تغییر میده.. شیعه چیزی که الان ارزش محسوب میشه، سال دیگه ضد ارزش محسوب بشه..

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

باید در کنارش احساس آرامش کنم چون فکر می کنم اساس ازدواجه

همیشه فکر می کردم باید کسی باشه که دوستم داشته باشه ولی حالا به عشق بعد از ازدواج هم راضی شدم.

فرهنگ داشته باشه تحصیل کرده بی فرهنگ نباشه

پولدار بودن مهم نیست ولی باید بتونه از پس خرج و مخارج بر بیاد

احساس و درک داشته باشه چون یه وقتایی با منطق نمیشه مسائل رو حل کرد

با اخلاق باشه، شاد باشه حوصله یه ادم اخمو رو ندارم

مهربون باشه فوق زیاد، نه فقط با من بلکه با همه آدما

قوی باشه و زیر بار مشکلات شونه خالی نکنه که هیچ به منم امید بده

به من و خودش و خانواده هامون و مردم دیگه احترام بذاره همون طور که من میذارم

خداترس باشه،مومن باشه

از اون آدمایی نیستم که قیافه خیلی برام مهم باشه یعنی اولویت اول نیست من ملکه زیباییها نیستم که بخوام اونم شاهزاده ای زیبا سوار بر اسب باشه

منم آدم کاملی نیستم پس توقع ندارم اونم هیچ وقت اشتباه نکنه ولی آدمی باشه که اول خوب فکر کنه و اگه لازم شد مشورت کنه و بعد کاری رو انجام بده.

دیگه یادم نمیاد.

لینک به دیدگاه

من ملاکام زیادن ولی به طور خلاصه میگم

1- انسان باشه:ws37:

2- انسان باشه:w02:

3- انسان باشه:ws3:

4-انسان باشه:ws33:

5-انسان باشه:pot:

.

.

.

10-انسان باشه:rose:

بیقیه اش تو شکلکا نمیگنجید.خلاصه که انسان خوبی باشه!

لینک به دیدگاه

تو بحث ازدواج آدم با تغییر سن ایده آل هاشم فرق میکنه ، مثلا خود من تا قبل 25 ساگی معیارای ظاهری اهمیت زیادی برام داشت ولی الان به این اعتقاد رسیدم که ملاک های ظاهری فقط برای حداکثر یک سال اول زندگی جذابیت خواهد داشت ، و از طرف دیگه ملاک های اخلاقی پررنگ تر شده چون هیچ چیز به اندازه اخلاق و شخصیت جذابیت و علاقه ایجاد نخواهد کرد ، از طرفی معتقدم زندگی زناشویی زمانی رنگ شادی به خودش میگیره که رابطه صرفا زن و شوهری نباشه ، رابطه دوستانه صمیمیت و صداقت بیشتری در پی خواهد داشت و از طرفی همیشه حرفی برای گفتن هست و به قول معروف انسان دچار روزمرگی و خمودگی نخواهد شد ، اینطور میشه جمع بندی کرد که اخلاق ، درک متقابل (به مفهوم شریک بودن در تمام غم و شادی ها و اتفاقات خوب و بد زندگی) ، گذشت و ایثار دو طرفه ، صداقت ، احترام متقابل (نه به مفهوم خشک و رسمی بودن)، تعهد(به معنای وفاداری) پایه و اساس یک زندگی پایدار خواهد بود وگرنه چشم فلان جور ،لب بهمان جور قد رعنا و هیکل فلان و.... همونطور که گفتم حداکثر زمان جذابیتش یک ساله و بعد شما خواهید بود با منش و رفتار و خلق و خوی طرف مقابل

لینک به دیدگاه
تو بحث ازدواج آدم با تغییر سن ایده آل هاشم فرق میکنه ، مثلا خود من تا قبل 25 ساگی معیارای ظاهری اهمیت زیادی برام داشت ولی الان به این اعتقاد رسیدم که ملاک های ظاهری فقط برای حداکثر یک سال اول زندگی جذابیت خواهد داشت ، و از طرف دیگه ملاک های اخلاقی پررنگ تر شده چون هیچ چیز به اندازه اخلاق و شخصیت جذابیت و علاقه ایجاد نخواهد کرد ، از طرفی معتقدم زندگی زناشویی زمانی رنگ شادی به خودش میگیره که رابطه صرفا زن و شوهری نباشه ، رابطه دوستانه صمیمیت و صداقت بیشتری در پی خواهد داشت و از طرفی همیشه حرفی برای گفتن هست و به قول معروف انسان دچار روزمرگی و خمودگی نخواهد شد ، اینطور میشه جمع بندی کرد که اخلاق ، درک متقابل (به مفهوم شریک بودن در تمام غم و شادی ها و اتفاقات خوب و بد زندگی) ، گذشت و ایثار دو طرفه ، صداقت ، احترام متقابل (نه به مفهوم خشک و رسمی بودن)، تعهد(به معنای وفاداری) پایه و اساس یک زندگی پایدار خواهد بود وگرنه چشم فلان جور ،لب بهمان جور قد رعنا و هیکل فلان و.... همونطور که گفتم حداکثر زمان جذابیتش یک ساله و بعد شما خواهید بود با منش و رفتار و خلق و خوی طرف مقابل

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

ماشالا پسرای ما شعار دادن رو خوب از اجدادشون یاد گرفتن.منظورم فقط شما نبودینااا:164:کلا دارم میگن.

آدمای این فرمی زیاد دیدم؛یه همسفر فقط تو مسیر شناخته میشه قبلش ممکنه خیلی حرفا بزنه!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

ماشالا پسرای ما شعار دادن رو خوب از اجدادشون یاد گرفتن.منظورم فقط شما نبودینااا:164:کلا دارم میگن.

آدمای این فرمی زیاد دیدم؛یه همسفر فقط تو مسیر شناخته میشه قبلش ممکنه خیلی حرفا بزنه!:icon_pf (34):

اصولا من خودم جزء اجداد محسوب میشم قاعداتا همونقد که شوخم جدیم هستم و من حیث المجموع با کسی که هم سن باباته اینطوری حرف نزن:ws3:

لینک به دیدگاه
اصولا من خودم جزء اجداد محسوب میشم قاعداتا همونقد که شوخم جدیم هستم و من حیث المجموع با کسی که هم سن باباته اینطوری حرف نزن:ws3:

من حیث المجموع مگه چی گفتم؟!!!:sad0:

حالا شما نه پسرای همسن پسراتون منظورم بود:ws3:

لینک به دیدگاه
من حیث المجموع مگه چی گفتم؟!!!:sad0:

حالا شما نه پسرای همسن پسراتون منظورم بود:ws3:

:there:

پسرای من چرا آدم نمیشین خو آدم شین دیگه تا کی میخواین فرشته باشین

لینک به دیدگاه

ازدواج مثل یه هندونه ی سر بسته می مونه.... محاله بتونید طرف مقابلتون رو 100% بشناسید.:hanghead:

یکی از دوستای من می گفت: من زن پولدار نمی خوام!:w58:گفتیم برووووووووو همه آرزوشونه.:banel_smiley_4:..گفت نه...چون من سطج درآمدم و سطح مالیم به اندازهی اونا نیست...بعد من هر چقدر زحمت بکشم برای اون هیچه....خدایی راست می گفت :ws37:

لینک به دیدگاه
من ملاکام زیادن ولی به طور خلاصه میگم

1- انسان باشه:ws37:

2- انسان باشه:w02:

3- انسان باشه:ws3:

4-انسان باشه:ws33:

5-انسان باشه:pot:

.

.

.

10-انسان باشه:rose:

بیقیه اش تو شکلکا نمیگنجید.خلاصه که انسان خوبی باشه!

فقط شکلک بچه عوض کردن نذاشتی:w000:

لینک به دیدگاه

به نظر من دو نفر باید در زندگی مکمل هم باشن همو دوست داشته باشن و باعث آرامش هم باشن ،به قوانین ازدواج پایبند باشند .( به هم خیانت نکنند .) انقدر با هم راحت باشن که بتونن به جای پنهان کاری با هم حرف بزنن غیر از اینایی که ملاکای کلی هستن ادب و فرهنگ خانوادگیش هم برام مهمه . تحصیل کرده باشه ( ترجیحا مهندس ):ws3:آگاه به مسائل سیاسی هم باشه . خوش اخلاق باشه . اهل مسخره کردن نباشه (خیلی برام مهمه ) و در اخر مرررررررررد باشه ( یعنی جدی باشه و حرکات جلف و زنانه نداشته باشه .) اگر این ملا کارو داشته باشه از نظر مادی به حداقلا قناعت می کنم تا با هم زندگی رو بسازیم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...