رفتن به مطلب

تاپیک گفتگوی علاقمندان نجوم

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 155
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سیاره مورد علاقه من: پلوتو :w58:

چه جالب منم پلوتو رو دوست دارم:a030:

راستی من توی یه کتاب دیدم گفته بود پلوتون

تازه یه مدت پیش شنیدم که دیگه جزء سیاره ها نیست راست و دروغش رو نمی دانم؟:icon_pf (44):

راستی اون جا خیلی سرده لباس گرم بیارین بعد نگین نگفتی:4chsmu1:

زنده باد ماه ابان و سیاره پلوتو:w139:

لینک به دیدگاه

پلوتو رو من شنیدم هر چندین سال جاش با نپتون عوض میشه. انقدر خفنه که حرف و حدیث دربارش زیاده و نتونستن درست بشناسنش. اما قراره ما بریم کامل بشناسیمش بیایم.

حالا دوستانی هم که حال نداشتن تا پلوتو بیاد سر راه تو اورانوس پیادشون میکنیم :ws49: چون راه زیاده اونجا نگه میداریم واسه استراحت و نماز و غذا و دستشویی بعدش دوباره راه میفتیم میریم پلوتو :w58:

لینک به دیدگاه

پلوتو رو من شنیدم هر چندین سال جاش با نپتون عوض میشه. انقدر خفنه که حرف و حدیث دربارش زیاده و نتونستن درست بشناسنش. اما قراره ما بریم کامل بشناسیمش بیایم.

حالا دوستانی هم که حال نداشتن تا پلوتو بیاد سر راه تو اورانوس پیادشون میکنیم :ws49: چون راه زیاده اونجا نگه میداریم واسه استراحت و نماز و غذا و دستشویی بعدش دوباره راه میفتیم میریم پلوتو :w58:

لینک به دیدگاه

راستی من از ناصر پرسیدم (مرجع تقلیدمو می گم)

گفت چون پلوتو خیلی دوره نماز 4 رکعتی رو 1 رکعت بخونین ولی سیارات دیگه حتما باید 2 رکعتی بخونین خود دانین از ما گفتن بود:ws3:

لینک به دیدگاه
اونجا حجاب زورکیه یا اجباری؟؟؟!!!!

والا از اونجایی که ناصر خیلی با ما راه میاد باهاش حرف زدم گفته حجاب تو پلوتو حرامه:w16:

ولی واسه اینکه سرما نخورین یه چیزی سرتون کنید:ws3:

لینک به دیدگاه

از اونجایی که زحل قبل از اورانوس و پولوتو هستش بیاید بریم اول زحل یه شب اونجا میخوابیم بعد برا اینکه دل مدیر نشکنه میریم اورانوسو یه سرم به پولوتو میزنیم قبول؟

لینک به دیدگاه

حالا که اینطوره بیاید یه تور منظومه شمسی راه بندازیم از عطارد شروع میکنیم به پلوتو میرسیم اگه سهمیه بنزینی هم موند خارج از منظومه هم یه گشت بزنیم حالا چطوره قبوله؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...