رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

چند بار باید یک خواب و ببینی تا به واقعیف بپیونده؟چند بار دیگه باید خواب ببینم و بگم همه چی درست شد ولی با طلوع افتاب و بیدار شدن دوباره سیه روزی شروع بشه؟کی دوباره میشه مثل قدیما خودمو خوشبخت ترین ادم رو زمین بدونم؟کی دوباره میشه با شب بخیر بخوابم و با صبح بخیر بیدار بشم؟کی میشه دوباره با هزار اسم مختلف صدا زده بشم و هر روز بخندم و صدای یه خنده ی قشنگ روحمو نوازش کنه.کی میشه این بدبختی تموم بشه و منم زندگی رو حس کنم...

• Like 12
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بعضی آدمها ، تپه های کوچکی هستند که به راحتی می تونی فتحشون کنی .اصلا آنقدر کوچکند که نمی تونی اسمش رو " فتح " بگذاری .بیشتر مثل کوه نوردی ساده ی یک صبح جمعه اند . به راحتی ، پرچمت را می بری فرو می کنی روی قله ی عقل یا حتی دلشان ، افتخاری هم ندارد ، هیجان خاصی هم برای فتحشون نداری . از این پایین هم که نگاهشون می کنی ، شکوه چندانی ندارند . ساده ، آسان ، معمولی و کسالت بار ...

اما بعضی دیگر نه ...

اورست و هیمالیا ، جلوشون کوهیست ! هر چه می روی ، نمی رسی . پیچیده و سختند و البته جالب و هیجان انگیز . اگر هم خدا خواست و فتحشان کردی تا آخر عمر به خودت افتخار می کنی . پرچمت را که می کوبی ، انگار همه ی دنیا رو بهت داده اند ، ملغمه ای می شوی از احساسات خوب ، هیجان ، امنیت ، افتخار و ...

اما حین فتحشان باید محتاط بود ، کوچکترین اشتباه ،سقوط مرگ باری را به دنبال دارد . سقوطی که وسوسه ی فتح هر قله ی دیگری را درونت می کشد .

• Like 8
لینک به دیدگاه

ای تو روح هرچی تایپ کردنه :sad0:

کمرم داره میشکنهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

یکی نیست بگه مگه درد داشتی میخوای این همه متن و مطلب و تایپ کنی و بعدشم پاور بسازی......vahidrk.gif

..............

ممنون از همه کسایی که منو دراین راه یاری کردند:icon_gol::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

همین الان گلدن گلاب و گرفت :hapydancsmil: اصغر فرهااادییییییییییییییییی :hapydancsmil::hapydancsmil: ای جووووووونممممممممم

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:.

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:.

:hapydancsmil::hapydancsmil:.

:hapydancsmil:

• Like 13
لینک به دیدگاه

زیاد نباش...

زیاد خوب نباش...

زیاد دم دست نباش...

زیاد که خوب باشی...

زیادی که همیشه باشی...

دل آدم ها را می زنی...

آدم ها این روزها ، عجیب به خوبی، به شیرینی، آلرژی پیدا کرده اند...

زیاد که باشی، زیادی می شوی...

زیادی هر چیزی هم آلرژی می دهد...!

هر چیزی به اندازش خوبه حتی دوست داشتن

• Like 11
لینک به دیدگاه

بعضی وقتا الکی به اینده امیدوار میشم و خودم نمیفهمم الکیه.یکم که میگذره یه پوزخند به خودم میزنم و میگم برو بابا دلت خوشه.امید کجا بود.زندگی به باد فنا رفت

• Like 8
لینک به دیدگاه

بالاخره یه فیلم ایرانی هم گلدن گلوب رو گرفت :hapydancsmil:

ایول جدایی نادر از سیمین :hapydancsmil::hapydancsmil:

ایول اصغر فرهادی:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

ایول ایران و ایرانی :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام آدم:icon_gol:

آدما کاش بدونید ما جای هم دیگه رو تنگ نکردیم!زمین خیلی بزرگه!اگه میگند کوچیکه واسه اینه که می خواند بگند به هم میرسیم نه اینگه واقعا توی این زمین بزرگ واسه هممون جا نیست!آدما کاش حسود نباشیم.کاش طماع نباشیم.مگه خوشبختیه چیه؟کاش نون نمک همو می خوریم حواسمون باشه!حواسمون باشه دل نشکونیم.آخه تو کدوم مذهب و آیین این چیزا هست؟خوبی اینقدر سخته؟بدبودن اینقدر آسونه؟دنیا توی یه محیط کار کوچولو شناختمت.فهمیدم که چه جوری ای!فقط نفهمیدم چیکار کنم!خودم باشم یا شبیه بقیه آدمهای روی زمین.آدمها مهربون باشیم!همین!سخت نیست.بیاید تمرین کنیم.به خدا دنیای بچگی زیباست.حس بچگیمون رو نگه داریم.

اگه تلخ نوشتم ببخشید.:icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

کاش حداقل جیک و جیک بلد بودم که می تونستم بگم...من که جیک و جیک می کنم برات ،بذارم برم؟!!!!

خوش به حالت جوجه طلایی که لااقل این كارو بلدی...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 11
لینک به دیدگاه

دارم به این فکر می کنم که اصغر فرهادی الان یکی از افتخارات سینمای ماست...وقتی برگرده ایران ، چقدر تحویلش میگیرن و ازش تقدیر می کنن؟؟ sigh.gif

• Like 10
لینک به دیدگاه

ای بابا ... چهره اصغر فرهادی و پیمان معادی موقع جایزه گرفتن خیلی گرفته بود... sigh.gif

همش جلوی چشممه .این گرفته بودن بی دلیلی نیست....sigh.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه

اینجا دو سه روزه همش داره زلزله میاد:sad0:

اگه دیگه نیومدیم نمیخواد مارو کاربر ماندگار کنین ، فقط یه فاتحه تو پروفمون بفرستید کافیه:4564:

• Like 12
لینک به دیدگاه

سپیده دختر کوچولوی 9ساله ی فسقلی شیرین زبون و خوشگل همسایه که مادرش موقع تولدش از دنیا رفت (:sigh:) چند ساعت پیش اومده بود پیش ما که دوتا نقاشی براش بکشیم و خودش بره مشقاشو بنویسه ...خواهرم کشیدو الان اومد نقاشیشو ببره....گفت : خاله با مامانبزرگم رفتم دکتر ، پهلوهام درد میکنه ، دکتر گفت غده دراومده ....

پشت یه لبخند تلخ پنهون شدمو گفتم چیزی نیس که مـورچـه !!!زودی خوب میشی :hanghead:

• Like 15
لینک به دیدگاه

امشب جواب بابام رو دادم و الآن بسی ناراحتم ... :hanghead:

من تحت فشارم ... پروژه دارم ، امتحان دارم ، استرس دارم، بدبختی دارم ... میشه اجازه بدید یه ماه فقط رو کارام تمرکز کنم!؟ :ws37:

• Like 11
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...