رفتن به مطلب

خروج تالار عمران از رکود...

ارسال های توصیه شده

:167::167:[/url] همین برخوردارو میکنید که کاربراتون میرن و پشت سرشون رو هم نگاه نمیکنند دیگه:ws3:

:w00:این گفتگوی صمیمانه مکانیکیا بودا....یه عمرانی اونجا چیکار میکنه

پیشنهادای من همش خوبه:w16:

من با نظر مهناز جون موافقم...چون در واقعیت کارای عمران رو معماری و شهرسازی هم میتونن انجام بدن و این دوتا تالار در انجمن فعال هستند..تالار عمران رو منحل کنیم:ws3:(چی گفتم....چقدر دشمن واسه خودم تراشیدم:icon_pf (34):)

شما چرا اینقدر به تالار ما رشک میورزید؟:banel_smiley_4:

برای اینکه اسپم نکرده باشم....شما مدیر روابط عمومی دارید؟

کدوم برخورد...

شما جدی نگیر...مزاح بود

من در نوشته هام از شکلک استفاده نمی کنم ...اینطور برداشت میشه که جدی گفتم.

یه خواهش دیگه از دوستان ...بحث بین تالاری را پیش نکشید...یه چیزی میگیم یه عده ناراحت میشن.

اصلا همه شما خوب ما بد(الکــــــی)...

خیر ...مدیر روابط عمومی نداریم

موافقم...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به دوستان

اول از همه از دوستان عزيز ميخوام كه به بحث اصلي بپزدازيد و ازش خارج نشيد و هميطور كه سينا گفت بحث بين تالار ها رو پيش نكشيد ...

دوم از همه نظر دوستان

با سپاس از امیر رضا بخاطر پاسخگویی..

در مورد روند رو به رشد تالار و رسیدن به این مرحله شکی نیست و مجددا همین جا از زحمات شما و دیگر دوستان تشکر ویژه می کنم ...اما صرف اینکه در تالار فقط فایل قرار داده بشه و اینجا تبدیل بشه به یک دانلود سنتر هم زیاد خوب نیست ..تالار عمران شاید دانلود سنتر خوبی باشه ولی اون نشاط و پویایی تالارهای دیگه را نداره...

با صحبتت كاملا موافقم

اما اينو بايد بدوني كه تالار عمران از صفر شروع كرد و امروز بجايي رسيده كه حداقل در موردش بحث ميشه

خب تالار عمران كاملا دانلود سنت ر نيست و نبوده ... كلاس هاي آموزشي داشته مسابقه داشته بررسي اشكالات اجراي داشته و موارد ديگه كه فكر كنم مهندس نسيمي بتونند گواه بر اين موضوع باشند چون از قديمي ها هستند اما الان موافقم دليليشم اينه كه من تقريبا دست تنها شدم مثل سابق و اينبار با گرفتاري ها شخصي كه باعث شده كه نزاره مثل قبل وقت بزارم

در مورد بحث اطلاع رسانی برای من غیر قایل پذیرشه که چطور cinderella, grand spammer, mohammad.a f|uid, sefid barfi, بدون اطلاع رسانی میاند و نظرشون را بیان می کنند...

ولی برای بقیه باید دعوت نامه فرستاد...

بهر حال این ناراضیتی و ناخرسندی را در برخورد بعضی دوستان عمرانی دیدم و خواستم بیایندو دلایل شون را بیان کنند شاید مشکل از ما باشه .ولی ظاهرا سکوت وحدت بخش را ترجیح دادند.

من هنوز به اين يه موردت مخالفم ... خب ما بايد به كاربران اين تاپيك معرفي كنيم تا اونها هم بيان و نظر بدهند

من بعد اين پست ميرم سراغ تبليغ

من با حذف مخالف نیستم ولی پاک کردن بعد 2 روز را جالب نمیدونم ...

مثلا پاتوق خونه شهرسازی بعد از رسیدن به 600 صفحه تازه تصمیم گرفتند که اونو بایگانی کنند....

همینطور گفتگوی به شدت صمیمانه بچه های مکانیک تا الان 410صفحه داره...

خودت بيشتر بايد در جريان باشي كه تا الان هيچ بستي دقيقا بعد 2 روز حذف نشده . 2 روز فقط قانون بوده عملا پست ها بعد 4-5 روز حذف ميشده يادم ميد تو تالار معماري سيده دقيقا بعد 2 روز تمامي اسپم هاي تالار رو پاك ميكرد تالا ر مكانيك هم كه الان شرايط خواص خودش داره كه خودتونم در جريان هستيي .و برخي تالار ها ديگر ب شكل ديگه دارند با اسپم مبارزه ميكنند ...

ما نميخوايم تالار داشته باشيمكه حجمي از پست هاشو مطالب اسپم فرا گرفته باشه .

جای سوال داشت چرا بچه های عمران انجمن فعال نیستن؟

سوال خوبي پرسيدي اين مشكليه كه نه تنها در دنياي واقعي بلكه در واقعيت هم وجود داره با وجود اينكه رشته عمران يه رشته مهمي هست و رتبه 4 در جذب دانشجوو كشور داره اما به نسبت دانشجويان و گرايش مختلف خيلي وارد مجامع علمي كشور نمي شند براتون يه مثال ميزنم اگه تو جشواره خوارزمي 100 پذيرش داشته باشيم فقط ميتوني يهعمراني پيدا كني نه بخاطر اينكه دواران اجازه نمي دند بخاطر اينكه اصلا شركت نمي كنند دانشجو عمران از همون ترم اول تو فكر بازار كارش هست و كار در پروژه هاي همراني و كارگاه هاي ساخنتماني حين تحصيل جز افتخاراتش محسوب ميشه اينه همهمشكل فرهنگي رشته عمران تو كشور ماست كه به دوجهت سوق ميده يا بازار كار يا بازار سياست ومديريت اجرايي

جالب بدوني تمام مطالبي گفتم كاملا علمي و آماريست وكه توسط سازمان ملي جوانان اثبات شده .

ببخشيد از بحث خارج شدم

من یک سوال دیگه هم همیشه داشتم....وقتی که پست اولیه داده میشه و کاربر به تاپیک آشنایی با کاربران دعوت میشه..آیا نمیشه همچین فضایی واسه هر رشته تخصصی باشه....یعنی در رشته تخصصیشون خودشون رو معرفی کنند؟

به اين سوال محمد جواب داد من فقط اضافه كنم كه مديرروابط عمومي انجمن بشكل داوطلبانه لينك هاي تاپيك هاي مهم تالار رو از مديران دريافت ميكنه و اون هم اين لينك ها رو براي كاربران ميفرسته

شما مدیر روابط عمومی دارید

هر تالار باید یک سهیل.. ببخشید.. یک مدیر روابط عمومی داشته باشه

اینطوری بیشتر میتونید تبلیغ تاپیک های تالار رو انجام بدید و کاربرای بیشتری اینجا فعالیت میکنند..

چه عمرانی و چه غیرعمرانی

خب ما فعلا مدير روابط عمومي نداريم البته قرار بود اون دوران كه وضعيت تالار اندكي بهتر بود و همكار داشتم ياسمن ميشد مدير روابط عمومي كه بدليل مشكل رضا عزيز ياسمن همكار شد

اما الان چند وقتيه كه قصد دارم چارت مديريتي تالار و يه بررسي بكنم و تغييراتي اگه لازم باشه بدم

-----------------------

خب همينجا پيشنهاد ميدم بزودي از دوستان عمراني و مديريت پر وژه فعلي و فعال تالار دعوت ميشه تا در جلسه اي علاوه بر مشخص كردن برنامه ها و هداف و خط مش تالار به بررسي عناوين كاربري تالار و عزل و نصب عناوين بپردازيم اين جلسه در تالار كاربران ويژه تالار عمران برگزار ميشه پس همينجا از دوستان ميخوام با زدن تشكر در انتها اين پست اعلام حضور كنند تا دسترسي دوستان باز شود .

همچنين اضافه ميكنم كه علاوه بر اين تاپيك تاپيك ديگري كه چكيده و جمع بندي اين تايك درون آن قرار ميگيرد در تالار اصلي عمران ايجاد خواهد شد تا بتونيم از نظرات دوستان غير عمراني هم استفاده كنيم و بررسي پيشنهادات در جلسات تالار انجام بگيرد همچنين در اين تاپيك زمان جلسه را هماهنگ خواهيم كرد و نفرات شركت كننده در اين جلسه بسته به نياز يا علاقه مشخص خواهد شد

لینک به دیدگاه
با صحبتت كاملا موافقم

اما اينو بايد بدوني كه تالار عمران از صفر شروع كرد و امروز بجايي رسيده كه حداقل در موردش بحث ميشه

خب تالار عمران كاملا دانلود سنت ر نيست و نبوده ... كلاس هاي آموزشي داشته مسابقه داشته بررسي اشكالات اجراي داشته و موارد ديگه كه فكر كنم مهندس نسيمي بتونند گواه بر اين موضوع باشند چون از قديمي ها هستند اما الان موافقم دليليشم اينه كه من تقريبا دست تنها شدم مثل سابق و اينبار با گرفتاري ها شخصي كه باعث شده كه نزاره مثل قبل وقت بزارم

در مورد اینکه سخت ترین و بد ترین شرایط تالار زمانی بود که از صفر شروع بکار کرد, باتوجه به اینکه من خودم هم از دور دستی بر آتش داشته ام میتونم درک کنم و می پذیرم که شرایط الان تالار قابل مقایسه باشرایط اوایل شروع بکار تالار نیست....بقول سیندرلا واقعا سخته آدم فکر کنه داره فقط با خودش حرف میزنه...

در مورد بخش های که اشاره فرمودید بله ...این بخش ها یه زمانی در تالار فعال بوده و از زمان حضورم در انجمن که نزدیک 4 الی 5 ماه میگذره این تاپیک ها کاملا خوابیده و قبل از عید هم در تاپیک اتاق مدیریت پیشنهاد راه اندازی مجدد همین تاپیکها را دادم که استقبالی نشد .

در مورد مهندس رضا نسیمی که رو سر ما جا داره و از افتخارات تالار عمران می باشه .حداقل این انتظار میرفت بعنوان یکی از فعالان و صاحبنظران تالار در این تاپیک ولو در مخالفت نظرشون را بیان میداشتند.

از همکارای شما هم انتظار بیشتری میرفت .چراکه در برخی تالارها فعالیت همکار مدیر خیلی خیلی بیشتر از فعالیت خود مدیره.

من هنوز به اين يه موردت مخالفم ... خب ما بايد به كاربران اين تاپيك معرفي كنيم تا اونها هم بيان و نظر بدهند

من بعد اين پست ميرم سراغ تبليغ

بر نظر قبلی خود هستم ...بنظرم باید این تشریفات برداشته بشه

خودت بيشتر بايد در جريان باشي كه تا الان هيچ بستي دقيقا بعد 2 روز حذف نشده . 2 روز فقط قانون بوده عملا پست ها بعد 4-5 روز حذف ميشده يادم ميد تو تالار معماري سيده دقيقا بعد 2 روز تمامي اسپم هاي تالار رو پاك ميكرد تالا ر مكانيك هم كه الان شرايط خواص خودش داره كه خودتونم در جريان هستيي .و برخي تالار ها ديگر ب شكل ديگه دارند با اسپم مبارزه ميكنند ...

ما نميخوايم تالار داشته باشيمكه حجمي از پست هاشو مطالب اسپم فرا گرفته باشه .

خود من هم زیاد اهل اسپم نیستم و یکی از مخالفان اسپم هستم...

تاپیک گپ و گفت مهندسان عمران که هست حالا چه فرقی می کنه 25 صفحه داشته باشه یا 250 صفحه.... فک نکنم روی جو کلی تالار تاثیری بزاره ...چون همه اسپم ها در یه تاپیک انجام میشه نه در تاپیک های متعدد...

همونطوری که اسماعیل گفت وجود تاپیک گپ و گفت فقط باعث شناخت و صمیمت و گرفت تصمیمات گروهی و مشارکت دوستان میشه ...

اینطوری نمیشه که مثلا من در تاپیک امیررضا شرکت نمی کنم امیر رضا هم در تاپیک من شرکت نمی کنه...

بهر حال بنظر شما احترام می گذارم ...

به نظر من باید مسولیت ها ریزتر بشه...

مثلا یه نفر بشه فقط مسول بخش اخبارتالاربطوریکه جدیدترین اخبار شامل اخبار حوادث ساختمانی -همایش ها و کنفرانس ها -مسابقات - وضعیت بازار مسکن - مصالح و...در تالار قرار بده

و همینطور در سایر زمینه ها....

لینک به دیدگاه

در مورد مهندس رضا نسیمی که رو سر ما جا داره و از افتخارات تالار عمران می باشه .حداقل این انتظار میرفت بعنوان یکی از فعالان و صاحبنظران تالار در این تاپیک ولو در مخالفت نظرشون را بیان میداشتند.

اولا من مخلص همه ی عمرانیا هستم چه تو این انجمن چه هر جای دیگه.

دوما به جان خودم یه چند روزی نبودم وقتی اومدم دیدم دوستان همه نظرای خوبی دادن و دیگه حرفی باقی نمونده.

پیشرفت انجمن به زور نمیشه. باید تاپیکای جذاب و قانونای محکم وجود داشته باشه.

1-

تو تالار مثلا مکانیک وقتی در مورد یه دستگاه جدید بحث میشه برا همه هیجان انگیزه ولی تاپیکای عمرانی محدود شده به مسائل درسی. نو آوری زیادی توش دیده نمیشه اینه که برا مخاطب جذاب نیست. طرف فقط عنوان عمرانی رو بواسطه مدرکش انتخاب میکنه و بیشتر تو گفتگوی آزاد میچرخه...

تاپیک حدس عکس شما خیلی عالی بود. اگه تاپیکای اینچنینی که خارج از کتابای درسیه و جذابیت هم داره زیاد بشه قطعا کاربرای عمرانیو از تالارای دیگه به تالار خودشون میکشونه...

2-

در مورد قانون. مکانیکیا کار خوبی کردن و اونم اینکه یه هیئت علمی برا خودشون راه انداختن که میتونن در مورد همه چیز تالار تصمیم گیری کنن و تصمیماشونم برا دیگران قابل مشاهده نیست.

من اول فک میکردم تشریفاته ولی حالا میبینم که چیز بدی هم نیست. میشه تصمیمای مهم تالارو اونجا گرفت. و قانونهای تالارو با نظر جمع تدوین کرد. مثلا اگر دوست عزیزمون مونتانا نمیتونه فعلا تو تالار فعالیت کنه میشه زحمتشو به یه شخص دیگه که با نظر جمعی انتخاب میشه واگذار کنه یا اینکه یه شخصی رو بعنوان مدیر روابط عمومی انتخاب بشه یا عناوین افراد تغییر کنه یا هر اتفاق مهم دیگه ای...

لینک به دیدگاه

اولا من مخلص همه ی عمرانیا هستم چه تو این انجمن چه هر جای دیگه.

دوما به جان خودم یه چند روزی نبودم وقتی اومدم دیدم دوستان همه نظرای خوبی دادن و دیگه حرفی باقی نمونده

بنده هم ارادت خاص دارم خدمت شما آقا رضا ...

:icon_gol:

کاملا مفید و کاربردی صحبت کردی....

پیشرفت [/url]انجمن به زور نمیشه. باید تاپیکای جذاب و قانونای محکم وجود داشته باشه.

1-

تو تالار مثلا مکانیک وقتی در مورد یه دستگاه جدید بحث میشه برا همه هیجان انگیزه ولی تاپیکای عمرانی محدود شده به مسائل درسی. نو آوری زیادی توش دیده نمیشه اینه که برا مخاطب جذاب نیست. طرف فقط عنوان عمرانی رو بواسطه مدرکش انتخاب میکنه و بیشتر تو گفتگوی آزاد میچرخه...

بله...تو پست های قبلی هم اشاره کردم مشارکت باید آزادنه و از روی اختیار باشه . با زور و خواهش نمیشه کسی را وادار به فعالیت کرد.

یکی از دلایلی که در انجمن های اینترنتی نمیتونی تالار عمران خیلی خوب پیدا کنی ...همین پایین بودن سطح این تالارها و به اصطلاح سطح دانشجویی این تالار هاست...که محدود شده به درخواست نقشه-درخواست پروژه -درخواست عکس -حل مسائل درسی ودانلود پروژ های فولاد و بتن وغیره...

قطعا اگر از بحث های دانشجویی فاصله بگیریم و به سمت بحث های تخصصی چالشی و کاربردی و اجرایی و آنچه در واقعیت در حال جریان است بپردازیم بحث ها جذابیت بیشتر و مخاطبان بیشتری خواهد داشت...

2-

در مورد قانون. مکانیکیا کار خوبی کردن و اونم اینکه یه هیئت علمی برا خودشون راه انداختن که میتونن در مورد همه چیز تالار تصمیم گیری کنن و تصمیماشونم برا دیگران قابل مشاهده نیست.

من اول فک میکردم تشریفاته ولی حالا میبینم که چیز بدی هم نیست. میشه تصمیمای مهم تالارو اونجا گرفت. و قانونهای تالارو با نظر جمع تدوین کرد. مثلا اگر دوست عزیزمون مونتانا نمیتونه فعلا تو تالار فعالیت کنه میشه زحمتشو به یه شخص دیگه که با نظر جمعی انتخاب میشه واگذار کنه یا اینکه یه شخصی رو بعنوان مدیر روابط عمومی انتخاب بشه یا عناوین افراد تغییر کنه یا هر اتفاق مهم دیگه ای...

لینک به دیدگاه

سلام امير رضا جان يه پيشنهاد:

به نظرم خوبه يه تاپيك بزني به نام تايپكهاي مرجع و مهم و توش لينكه تمام تاپيكهاي مرجع رو قرار بدي اينطوري دسترسيها يكمي آسونتر ميشه:wubpink:

لینک به دیدگاه

منون از سينا و سيندي و رضا نسيمي و ديگر دوستان كه نظرات خودشون بيان كردند واقعا حضو ر شما دوستان د ر تالار عمران به من رحيه ميده ... اميدوارم بتونم از پسش بر بيام .

به سندي هم بابت مرتب كردن تالار مديريت پروژه و اجرا خدا قوت ميگم ...

خب از بحث خارج نشيم من ديشب جمع بندي خودم از موارد اين تاپيك تو تايك نظام پيشنهادات قرار دادم اما يادم رفته بود كه قفلش باز كنم الان باز شده اگه چيزي از قلم افتاده اضافه كنيد خدتون تا بعد تو جلسه د ر مو ردش صحبت كنيم و به نتيجه ب رسيم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اول اینکه حالم گرفته شد از بس همه گفتن فعالیت نیست بابا به این شدتم هم نیست دیگه:banel_smiley_4: بابا بروبچ عمرانی خوب بیشتر درگیر کارای اجرایی و این مسائل هستن به خاطر همین فرصتش کمتر پیش میاد:w16:

نظرای من:

1- به نظرم اول تر از همه باید یه جو صمیمی و گرم ایجاد بشه بین دوستان و در مورد تاپیک گفتگوی دوستانه قبلا هم گفتم اینکه پستا بعد دو سه روز حذف بشه جالب نیست بمونه مثلا به یه تعادا صفحه خاص که رسید کلا حذف بشه:ws52: اسپم رو اگه از تالار بگیریم هیچ اتفاق جالبی نمیوفته منظورم این نی که حالا وسط یه بحث کاملا علمی اسپم باشه:banel_smiley_4:

2- باید زمینه هایی که میشه توش فعالیت کرد رو شناسایی کنیم با ریز جزئیات و بعد از اون افراد متخصص در همون رشته رو شناسایی و در خواست فعالیت تو همون زمینه رو داشته باشیم.:ws52:

منظورم به طور تخصصی هستش:w16:

3- یه بحثی که شروع میشه سعی کنیم در نهایت به نتیجه گیری برسه نصفه - نیمه وسطش ول نشه(من اینکارو نکردما):ws3: البته خو بعضی وختا هم دیه استارتر وقت نمیکنه برسه به تاپیکش بخیه اگه میتونن نزارن رو زمین بمونه:w00:

بازم به این موضوع فک میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه

اااااااااا خوب من اگه اول تاپیک پیشنهادا رو میخوندم دیه ایجا نظر نمیدادم چون تقریبا برای شروع پیشنهادای خوبی داده شده:w16: البته اگه عملی بشه که دیه عالی هستش:a030:

فقط یه چیزی اینکه بابا هر کاری که موخوایم بکنیم از سطح پایین شروع کنیم و همینجور پیش بریم تا تخصصی بشه مثلا من اول که یه تاپیک رو ببینم وختی خیلی تخصصی باشه میترسم برم توش هم از اینکه ممکنه چیزی بلت نباشم آبروم بره%282253%29.gif همین اینکه همین دیگه.....:ws3:

لینک به دیدگاه
والله چی بگم ، دلایل رکود به نظر من ، نبود جذابیت تالار ، و نبود صمیمیت زیاد بین بچه های عمران هست

خب پيشنهاد شما ... براي بوجود اومدن جذابيت و صميميت بين عمراني ها چيه

لینک به دیدگاه
اول اینکه حالم گرفته شد از بس همه گفتن فعالیت نیست بابا به این شدتم هم نیست دیگه:banel_smiley_4: بابا بروبچ عمرانی خوب بیشتر درگیر کارای اجرایی و این مسائل هستن به خاطر همین فرصتش کمتر پیش میاد:w16:

نظرای من:

1- به نظرم اول تر از همه باید یه جو صمیمی و گرم ایجاد بشه بین دوستان و در مورد تاپیک گفتگوی دوستانه قبلا هم گفتم اینکه پستا بعد دو سه روز حذف بشه جالب نیست بمونه مثلا به یه تعادا صفحه خاص که رسید کلا حذف بشه:ws52: اسپم رو اگه از تالار بگیریم هیچ اتفاق جالبی نمیوفته منظورم این نی که حالا وسط یه بحث کاملا علمی اسپم باشه:banel_smiley_4:

2- باید زمینه هایی که میشه توش فعالیت کرد رو شناسایی کنیم با ریز جزئیات و بعد از اون افراد متخصص در همون رشته رو شناسایی و در خواست فعالیت تو همون زمینه رو داشته باشیم.:ws52:

منظورم به طور تخصصی هستش:w16:

3- یه بحثی که شروع میشه سعی کنیم در نهایت به نتیجه گیری برسه نصفه - نیمه وسطش ول نشه(من اینکارو نکردما):ws3: البته خو بعضی وختا هم دیه استارتر وقت نمیکنه برسه به تاپیکش بخیه اگه میتونن نزارن رو زمین بمونه:w00:

بازم به این موضوع فک میکنم:ws3:

موارد خوبي رو گفتي

خب من قبلا در بخش معرفي ها گفتم هركسي تخصصي داره اعلام كنه تا از تواناي هاش استفاده بشه ايشالله توجلسه تالار ويژه دوباره رو برنامه ها و تخصصي كردن كار افراد بحث مي كنيم

مورد سوم خيلي قبول دارم

يكي از دلايلي كه هم در اين تالار وهم تالار ديگه باعث كم كاري ميشه اينه كه يه نفر يه تنه يه تاپيك جلو ميبره و كسي نيست كه باهاش همراه بشه خب همين مورد باعث از بين رفتن انگيزه ميشه

براي مثال اموزش نرم افزار ايتبس كه سينا شروع كرد ....

اااااااااا خوب من اگه اول تاپیک پیشنهادا رو میخوندم دیه ایجا نظر نمیدادم چون تقریبا برای شروع پیشنهادای خوبی داده شده:w16: البته اگه عملی بشه که دیه عالی هستش:a030:

فقط یه چیزی اینکه بابا هر کاری که موخوایم بکنیم از سطح پایین شروع کنیم و همینجور پیش بریم تا تخصصی بشه مثلا من اول که یه تاپیک رو ببینم وختی خیلی تخصصی باشه میترسم برم توش هم از اینکه ممکنه چیزی بلت نباشم آبروم بره%282253%29.gif همین اینکه همین دیگه.....:ws3:

ممنون از پيشنهادت

خب دسترسي شما هم به بخش كاربران ويژه باز ميشه

:a030:

لینک به دیدگاه
اونوقت چه اتفاقی میفته :ws52:یعنی اینکه چه کاری دخیخا باید انجام شه:ws52:

اتفاق هاي مهمي مي افته :ws3:

خب تو اين بخ در مور آينده و برنامه هاي تالار بشكل راحتر و تخصصي تر بحث مي كنيم

نمونش جلسه 16 تير هست كه تو همون بخش تاپيكش هست و فكر كنم از همين ساعت دسترسي براي تو هم باز شده و ميتوني نظرت اعلام كني

***اينم اضافه كنم كه جلسه تالار در مورد برنامه هاي انجمن و تعريف عناوين جديد اهمين هفته شروع ميشه

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...
  • 7 ماه بعد...

فکر میکنم مدیر تالار اگه بتونه زمانا رو هماهنگ کنه و یه سری زمان برای آموزش ها اعلام کنه، عمرانیا یه ذره فعالتر بشن.

خودمونیم آخه عمرانیا هرجا به نفعشون باشه،همونجان

لینک به دیدگاه
فکر میکنم مدیر تالار اگه بتونه زمانا رو هماهنگ کنه و یه سری زمان برای آموزش ها اعلام کنه، عمرانیا یه ذره فعالتر بشن.

خودمونیم آخه عمرانیا هرجا به نفعشون باشه،همونجان

میشه دقیق تر توضیح بدید

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

با سلام . خسته نباشید .

چه تاپیک جالبیه .

خوشحال میشم اینجا از دوباره کنار هم جمع شیم و برای حل این مشکل چاره ای بیاندیشیم .

منتظر نظرات و پیشنهاداتتون هستم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...