رفتن به مطلب

بیاین یه حرکت جدید بکنیم !

ارسال های توصیه شده

خب .... !!!!!!!!!!!!

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیز جدید پیدا کنیم که نوآوری و تکنولوژی داشته باشه و عمرانی هم باشه

کار کردن روش تکراری و خسته کننده نباشه

حتی بتونه یه اختراع باشه...

از نتیجشم بشه استفاده کرد. ینی کاربردی باشه....

کی چیزی به ذهنش میرسه؟؟؟

لینک به دیدگاه
من يه چيزي به ذهنم ميرسه دقيقا همون چيزي كه تو ميخواي

ولي مرد عمل ميخواد

هستي ؟؟؟؟؟؟؟؟

من که خودت میدونی سرم درد میکنه برا دردسر :ws3:

ولی فقط من که نه

همه ....

یه چیزی که بچه های عمرانی انجمن به تکاپو بیافتن

حتی بچه های برق و مکانیک و معماری و شهرسازی هم بیان وسط ...

لینک به دیدگاه

بله شما رو ميشناسم

منظورم بقيه دوستان بود

من سعي ميكنم تا امشب بگم نه خب چكاريه الان ميگم چيه

"" پل سريع الحداث "

اين يه پروژه پ‍وهشي براي وزارت دفاع هست كه 4-5 ماه ميشه اين پروژه معرفي شده البته نه بشكل عمومي حالا از كجا گير آوردم بمونه :ws17:

هنوز هيچ حركتي براش انجام ندادم اما آمادگي دارم با هم اين كار و انجام بديم

يه مشخصات كلي بدم چون الان بايد برم تا امشب حالا شايد زودتر اومدم

ما بايد يه پل طراحي كنيم كه طولش بيش از 70 متر باشه و فقط از يه طرف امكان ساخت داريم يعني ما به اون سمت پل دسترسي نداريم علاوه بر اين زمان ساخت و اجرا پل هم محدوده

.

فعلا همين

حالا ببينم كي هست !!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
خب اين چيزي كه گفتم بيشتر مربوط به عمران ميشه بقيه خيلي شايد نباشند حالا خودتم اگه ايده اي داري بگو ؟

من تو برنامه نیو ویپن شبکه دیسکاوری یه ماشین دیدم که اومد لبه پرتگاه ایستاد و یه پل تا شده رو روی پرتگاه باز کرد و خودش ازش جدا شد. بعد خودشو تانکها و نفربرها و آدما همه از روش رد شدن بع اون ور پل دوباره خودشو به اون قطعه اتصال داد و تاش کرد و رفتن....

چیز جالبی بود ولی فک نکنم 70 متر بشه

لینک به دیدگاه

بله با اآخرين اطلاعاتي كه به من دادند گفتند تا الان بيش از 40 مترش ساخته نشده

چند وقت پيش هم اگه يادت باشه تو تالار معماري يه عكسي از يه پل تا شونده قرار داده بودند كه از يه طرف جمع ميشد اون طولش حدود 16 متر بود ....

لینک به دیدگاه

چند وقت پيش هم اگه يادت باشه تو تالار معماري يه عكسي از يه پل تا شونده قرار داده بودند كه از يه طرف جمع ميشد اون طولش حدود 16 متر بود ....

یادمه ولی اون سریع الاحداث نبود

لینک به دیدگاه

بر اساس آخرین اطلاعاتی که پیدا شد طول 84 مترش هم ساخته شده و یه کمپانی تو چین هم پیدا کردم که میتونه 3 ماهه تحویلش بده.

مدت زمان لازم برای اجرای پل 84 متری کمتر از 5 دقیقست !

و حالا ماشین پل گذار:

e67bv79d6e7mav1um3u8.jpg

qhplpn03iwbt3ccpbrk.jpg

7aeyqhkpc6jpbfshncjx.jpg

ks8z75dzo6ajeevuvcih.jpg

rj6gi0wwteeaj241au3.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون رضا جان عكسي خوبي گذاشتي منم قبلا چيزي شبيه اين ديده بودم

اما اين چيز با اون چيزي كه ما ميخواهيم تا حدودي فرق داره اين پل نمي تونه تو ارتفاع كار كنه و بيشتر بدرد مناطق پست ميخوره ... البته فقط عكس اول براي خودش پايه يا ستون دا ره عكس هاي بعدي هم بدون پايه هستند و بايد از قبل براش پايه اماده كر ده باشي

يه نكته يگه اين طرح دو تا فاكتور داره يكي اينكه بايد كاملا از يطرف ساخته بشه و اگه بدون ستون يا پايه باشه بهتره و مورد دوم سرعت اجراست اين دو مورد از هم جداست چه طوري بگم ه ر كدومش ميتونه خودش يه پروژه باشه

لینک به دیدگاه
ممنون رضا جان عكسي خوبي گذاشتي منم قبلا چيزي شبيه اين ديده بودم

اما اين چيز با اون چيزي كه ما ميخواهيم تا حدودي فرق داره اين پل نمي تونه تو ارتفاع كار كنه و بيشتر بدرد مناطق پست ميخوره ... البته فقط عكس اول براي خودش پايه يا ستون دا ره عكس هاي بعدي هم بدون پايه هستند و بايد از قبل براش پايه اماده كر ده باشي

يه نكته يگه اين طرح دو تا فاكتور داره يكي اينكه بايد كاملا از يطرف ساخته بشه و اگه بدون ستون يا پايه باشه بهتره و مورد دوم سرعت اجراست اين دو مورد از هم جداست چه طوري بگم ه ر كدومش ميتونه خودش يه پروژه باشه

همشون پایه های هیدرولیک دارن. مدلشون با هم فرق داره. عکس دومو ببین درست زیر پله... تو عکس چهارم مشخصه که چجوری رو زمین قرار گرفته.

دقیقا نمیدونم چجور پروژه ایه و چه تفاوتی با این داره. این که براحتی با سرعت زیاد قرار میگیره. تو فیلمی که من دیدم رو یه دره کارش گذاشتن. قدرت تحمل خوبی داره. از یه طرف کار گذاری میشه. نیازی به پایه و این چیزا نداره... تازه بعد اینکه از پل رد شدی میشه از اون طرف جمعش کنی و بری ...

این نظامی ترین پلیه که تاحالا دیدم

لینک به دیدگاه
همشون پایه های هیدرولیک دارن. مدلشون با هم فرق داره. عکس دومو ببین درست زیر پله... تو عکس چهارم مشخصه که چجوری رو زمین قرار گرفته.

دقیقا نمیدونم چجور پروژه ایه و چه تفاوتی با این داره. این که براحتی با سرعت زیاد قرار میگیره. تو فیلمی که من دیدم رو یه دره کارش گذاشتن. قدرت تحمل خوبی داره. از یه طرف کار گذاری میشه. نیازی به پایه و این چیزا نداره... تازه بعد اینکه از پل رد شدی میشه از اون طرف جمعش کنی و بری ...

این نظامی ترین پلیه که تاحالا دیدم

خب من هنوز تو اين عكس ها به پايه هاش مشكل دار م ... تو همون عكس 4 هيچ پايه اي نمي بينم فقط نحوه قرار گيريش رويه زمين مشخصه انگار فقط قرار رو زمين صاف باشه ... ظاهرا جلو تر بر اش پايه گذاشتند تا رويه اون بشينه ....

حالا نمي دونم شايد هم بشه از همين ها الهام گرفت !!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
خب من هنوز تو اين عكس ها به پايه هاش مشكل دار م ... تو همون عكس 4 هيچ پايه اي نمي بينم فقط نحوه قرار گيريش رويه زمين مشخصه انگار فقط قرار رو زمين صاف باشه ... ظاهرا جلو تر بر اش پايه گذاشتند تا رويه اون بشينه ....

حالا نمي دونم شايد هم بشه از همين ها الهام گرفت !!!!!!!!!!!!!!

دوتا پایه داره که درست جلوی تانک رو زمین نشسته و وزن پل روش افتاده

عکس اولم اگه نگاه کنی تو اون مدل هر دو طرف پایه داره. یکیش جلوی تانک میشینه و دومیش طرف دومو تراز میکنه.

منظور از زمین هموار و ناهموار چیه؟ بالاخره باید جایی باشه که ماشین بتونه بره که براش پل بزنیم

M60A1_Armored_Vehicle_Landing_Bridge.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
بچه ها من یکم دیر این تاپیکو دیدم، هنوزم تو خط این حرکتا هستین ؟ :texc5lhcbtrocnmvtp8

نه حرکتمون متوقف شده!

بیا یه هل بده ببینیم میشه روشنش کرد دوباره ...

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

خیلی جالب بود

یه سازه ای دیدم که بدون هیچ محرکی حرکت میکرد ...البته وزش باد بود تو ساحل ولی مراسم رو نماییش تو سالن بود و هیچ محرکی نداشت

دقیقا نمیدونم مکانیزمش چجوریه ولی فیلمشو اژ میکنم براتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...