رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...
من به یه سیر مطالعاتی در مورد طراحی شهری احتیاج دارم. لطفا اگه میتونید کمکم کنید.

یعنی یه روند خاصی میخوای؟یا تاریخچه شو؟:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
یعنی یه روند خاصی میخوای؟یا تاریخچه شو؟:JC_thinking:

منظورم دقیقا یه روند خاصه. کتاب ها یا منابعی که به نظرت نیازه به ترتیب خاصی در مورد طراحی شهری خونده بشه. اسم منابع و ترتیب مطالعه شون رو می خوام:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها خسته نباشید . ببخشید چندتا کتاب می خواستم .

مبانی سواد بصری از donis adonis

کتاب فضای شهری از ژان پیر یورن

فقط اگر اسمو فامیلارو اشتباه نوشتم و شما صحیحشو میدونستید بگید چون بیان استادمون خ داغون بود .مجی:whistle::JC_thinking:

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها خسته نباشید . ببخشید چندتا کتاب می خواستم .مبانی سواد بصری از donis adonisکتاب فضای شهری از ژان پیر یورن من نمیتونم نقل قول بگیرم!!!خانوم شهرساز عزیز من فایل این دوتا کتاب رو تو انجمن فک نکنم داشته باشیم اما تو کتابخونه ها یا کتاب فروشیا راحت میتونی پیداشون کنی به خصوص مبانی سواد بصری رو

لینک به دیدگاه
سلام .من این ترم طرح2 دارم.میشه یکی فایل البوم طرحشو واسم بفرسته؟

:w58:

حالا این طرح 2 یی که داری چی هست موضوعش؟ میشه اینجا کمک کرد. یه توضیحاتی هم بچه ها تو قسمت آموزشگاه دادن که فکر کنم میتونه مفید باشه واست.

سلام دوستان، می خواستم بپرسم واسه پیدا کردن کار باید چیکار کرد؟

اگه از دوستان کسی تجربه داره لطفا کمکم کنه!!:ws37:

دست رو دلم نذار :icon_pf (34):

salam dustaye golam raje be meydan emame hamedan matlab mikhastam mamnun misham komakam konin :5c6ipag2mnshmsf5ju3

برو برداشت میکن مگو چیست برداشت :ws3:

درباره بهینه سازی خیابونها یسری مقاله میخواستم!

ممنون:icon_gol:

از اونجایی که رشتت مکانیکه می پرسم، درباره بهینه سازی آسفالتا و استقامتش و اینا که نمیخوای؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

سلام به مهندسین گرامی و عزیز:love070:

ممنون میشم اگه مطالب یا راهنمایی در مورد گردشگری شهری و تاثیرش بر فضای شهری داشتید با من در میون بزارید.خیلی مرسی:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام به مهندسین گرامی و عزیز:love070:

ممنون میشم اگه مطالب یا راهنمایی در مورد گردشگری شهری و تاثیرش بر فضای شهری داشتید با من در میون بزارید.خیلی مرسی:ws37:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=42536

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=50250

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام به شهرسازای گلمن یه مقاله ی انگلیسی طراحی شهری احتیاج دارم در حد 5 صفحه ممنون می شم کمکم کنید.

سلام میشه بیشتر باشه ؟

یه مقاله دارم 34 صفحه هست به دردت می خوره ؟

در مورد واحد همسایگی و طراحی شهریه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...