رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

ببخشید دیر جواب میدم. Lineweight روشنه؟

hiw2zisnpouotk1u1e9.jpg

ممنون از توجهتون اون گزینه که off بود اما اگه روشنم بود باز کارم را نمیفتاد من واسه هاشور زدنه راه راه می‌خواستم مثلا واسه تاسیسات و اینا که با اون روش جواب نمیده یه راه دیگه پیدا کردم هرکسی خواست واسش توضیح بدم

لینک به دیدگاه
ممنون از توجهتون اون گزینه که off بود اما اگه روشنم بود باز کارم را نمیفتاد من واسه هاشور زدنه راه راه می‌خواستم مثلا واسه تاسیسات و اینا که با اون روش جواب نمیده یه راه دیگه پیدا کردم هرکسی خواست واسش توضیح بدم

خب خدا رو شکر حل شده :ws3:

ولی وقتی linewieght زیاد بشه و روشنم باشه، هاشور و ... فرقی نداره، هرکدوم باشه ضخامتش زیاد میشه. :ws38: میشد لایه هاشورا رو جدا گذاشت که فقط ضخامت خطای اون لایه زیاد بشه.

لینک به دیدگاه
خب خدا رو شکر حل شده :ws3:

ولی وقتی linewieght زیاد بشه و روشنم باشه، هاشور و ... فرقی نداره، هرکدوم باشه ضخامتش زیاد میشه. :ws38: میشد لایه هاشورا رو جدا گذاشت که فقط ضخامت خطای اون لایه زیاد بشه.

آره درسته حق با شماست ولی خط با ضخامت زیاد نقشه رو زشت می کنه مخصوصا تو حالت zoom out به هر حال بازم ممنونم از کمکتون :)

لینک به دیدگاه

سلام

روز بخیر و سالروز میلاد رسول اکرم (ص) رو هم تبریک میگم .

سوال :

شعاع عملکردی مسجد ، پارک ، تجاری ، دبستان و مهدکودک رو در سطح محله میخوام .

لطفا ...

اگر منبعش رو هم میدونید لطفا بگید .

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها من یه روزشمار شهرسازی و معماری دارم تا سال 89 کسی از سال 89 تا 93 روزشماری داره؟؟؟

اون روزشمار تا سال 89 رو تو انجمن میذاشتی ببینیم :ws3:

سلام

روز بخیر و سالروز میلاد رسول اکرم (ص) رو هم تبریک میگم .

سوال :

شعاع عملکردی مسجد ، پارک ، تجاری ، دبستان و مهدکودک رو در سطح محله میخوام .

لطفا ...

اگر منبعش رو هم میدونید لطفا بگید .

ممنون

این دوتا منبع رو می تونید استفاده کنید:

http://www.noandishaan.com/forums/thread35727.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread123440.html

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان!

این سوالمو دیگه به بزرگی خودتون پاسخ بدبد که منم یه بار دست پر از این تایپیک برم:ws3:

آقایون و خانوما من اقلیم تهران رو می خواهم! :hanghead:

دیگه این یه بار رومو زمین نزنید دیگه مگه چیه خو:4564:

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان!

این سوالمو دیگه به بزرگی خودتون پاسخ بدبد که منم یه بار دست پر از این تایپیک برم:ws3:

آقایون و خانوما من اقلیم تهران رو می خواهم! :hanghead:

دیگه این یه بار رومو زمین نزنید دیگه مگه چیه خو:4564:

همیشه دست خالی رفتین؟ :ws3:

درخواستاتون احتمالاً سخت بوده :ws3:

در مورد اقلیم تهران اطلس تهران یه سری اطلاعات رو تو این زمینه داره.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

گزارش های ماهانه هم داخل سایت اداره هواشناسی استان تهران هستش.

لینک به دیدگاه
همیشه دست خالی رفتین؟ :ws3:

درخواستاتون احتمالاً سخت بوده :ws3:

در مورد اقلیم تهران اطلس تهران یه سری اطلاعات رو تو این زمینه داره.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

گزارش های ماهانه هم داخل سایت اداره هواشناسی استان تهران هستش.

برین کنار برین کنار می خوام رد بشویم:ws33:

دستم پر خو:ws3:

آقا خیلی مرسی:icon_gol::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سلام بهمه دوستای نواندیشی:ws37:امیدوارم همه خوش و خرم باشین!:ws3:

بچه ها..من پایان نامم راجع به طراحی فضاهای اطراف رودهای شهریه.....خودم یکم اطلاعات جمع کردم...میخاستم اگه بشه شمام اگع منبع داخلی یا خارجی دم دستتون بود..معرفی کنین بهم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3..ممنوون میشم...دم همگی گرررم!:icon_gol::w02:

لینک به دیدگاه

بچه ها..من پایان نامم راجع به طراحی فضاهای اطراف رودهای شهریه.....خودم یکم اطلاعات جمع کردم...میخاستم اگه بشه شمام اگع منبع داخلی یا خارجی دم دستتون بود..معرفی کنین بهم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3..ممنوون میشم...دم همگی گرررم!:icon_gol::w02:

سلام کتاب راهنمای طراحی فضاهای شهری در ایران جهانشاه پاکزاد راجه به لبه های آب وساحل ودریاچه وکناره روددائمی وفصلی خیلی بحث کرده ومفید هستش

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشین دوستان عزیز

راستش من طرح 4مون بارویکرد طراحی شهری هستش واستاد قدیمی ترین محله

بیرجند رو داده بهمون (4درخت)که تو تاپیک طرح4 یه راجه بهش بحث کردم .ما همه مطالعات رو جمع آوری کردیم ومحله مون شامل یه میدان محلی بامساحت350متر مربع هستش و6مسیر به میدون منتهی میشه واستاد بهمون گفته یه مسیر که تقریباعرضش2.70متر هستش ودراین مسیر تعداد زیادی آثار تاریخی وجود داره تا میرسه به یه میدون دیگه (تقریبا500متر پیاده روی)حالا استاد ازمون خواسته

پیشنهاد سنگ فرش ,مبلمان(تیر چراق برق ,فضای نشستن ,چراغ های روشنایی ,طراحی فضاهای مکث در خونه های تاریخی , طرح کف ومحوطه سازی ,جانمایی مبلمان ,پوشش گیاهی و...)وهمه رو هم گفته باید سنتی ومتناسب با بافت طراحی کنیدواین مسیر درقدیم توایام محرم برا عزاداری استفاده میشده وچند مسجد وحسینه دراین مسیرقرارداره وباید براهر فضای مکثی یه هندسه براتوقف طراحی کنیم تو اتوکد

وبرا خود میدون 4 درخت که هندسه اش ارگانیک هستش باید 4تا درخت ,فضای سبز وفضای نشستن وهندسه سنگ فرش 6تا مسیر که به میدان منتهی میشن رو برا عابر پیاده طراحی کنیم

حالا میخواستم ببینم دوستان کسی پیشنهادی ,مطلبی ,نمونه کاری ,ازطراحی وهندسه پیاده رو وقضای مکث ومیلمان سنتی نداره؟:4564:

لینک به دیدگاه

این لینکا و منابعشون شاید کمک کنه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread95465.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread129969.html

لینک به دیدگاه
سلام دوباره..:icon_redface:

ببخشید دوستان...ی سوال فوری و فوتی اتوکد دارم...ی فایل کد داشتم..میخواستم سه بعدیش کنم ی قسمتشو....میشه توضیح بدین...ممنونم..:icon_gol:

سلام extrudeروتایپ کنیین وبعد ارتفاع دلخواه تون روبدین وبعد برین تومنوی viewوبعد 3Dview حالتهای مختلفی داره

لینک به دیدگاه
مرسی مهندس ..:icon_redface:

ممنون..من با این دستور میرم ولی باس قبلش باندری کنم...ولی هرکاری میکنم باندری نمیشه..انگار ی جاییش سلکت نمیشه :hanghead::ws52:

با دستور pl انجام بده ..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...