رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

سوالاي مربوط به آزمون مرحله دوم ارشد طراحي شهري رو بايد كجا مطرح كنم؟ با تشكر:ws37:

[h=1]با هم اسکیس طراحی شهری یاد بگیریم*[/h]or http://www.noandishaan.com/forums/forum1750.html

لینک به دیدگاه

دوستان من برا طراحي پاور طرح 5 ام دچار مشكل شده ام. نميدونم پاورمو چطوري طراحي كنم كه زيبا و در عين حال برا استاد و هم كلاسي هام جذاب باشه.

از پاورهاي ساده خوشم نمياد چون تكراري شده.

از يه طرفم دلم ميخاد لجندي برانقشه ها استفاده كنم ك تكراري نباشه

دركل اگه دوستان نوانديشاني نمونه پاور ك وي‍‍‍‍‍‍‍زگي هاي بالارو داره برام بفرستن ممنونشون ميشم

لینک به دیدگاه

من نمونه پاور دارم! ...البته طرح 5 نیستش.پاور پایان نامه ی یکی از دوستان..به نظرم پاورش قویه!اینجا نمیتونم بذارم...

اگه به کارت میاد برات بفرستم عزیزم به صورت خصوصی.:ws37:

لینک به دیدگاه

عزیزم من خودم به شخصه به عنوان دانشجو میگم :

1.به قول معروف ترگل و ورگل و چیپ نباشه(یعنی رنگهای زیاد و از backgroundهای آماده ی پاور استفاده نشه)

2.اسلایدها رو زیاد نکن....text ها زیاد نباشن....همیشه استاد طرح ها تاکید میکنن به این نکنه...(اگه میخوای ارائه بدی بهتره text ها به صورت تیتر وار بنویسی و

باقیه توضیحاتت رو زبانی بگو...)

3.مهمتر از همه هدف طرح هست که با پاور ارائه میدی! پروژه ات رو خوب تحلیلش کن به صورت گرافیکی!اینطور خیلی جذابتر خواهد بود!

البته گرایشم معماری ,شهرسازی نیست!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
choob bedam?? cheghad asabii..hezar bar to hame ja soalamo porsidam tozih bedid dorost khob..badam narahatid mitunid javab nadadid..valaa..:w58::w58:

عصبی چیه؟ :ws3: وقتی بد برداشت میکنید و قضاوت می کنید و حرف میذارید دهنمون که انگار دروغ گفتیم اینا که میگین این کارتون صحیح نیست :w58:

شما چندجا پرسیدین. همون چندجا هم بهتون گفته شد یا مطلب بدین 20 امتیاز طلایی بگیرین یا اشتراک طلایی درجه دو بگیرین. اتفاقی هم که افتاد غیر این نبود. :w16: اشتراک طلایی گرفتین و به پایان نامه ها دسترسی پیدا کردین. بابت مطالبتون هم امتیاز طلایی رو جداگونه گرفتین. :a030: پس اون پستتون و قضاوت به اون شکل باعث ناراحتی هم میشه. اینجا حضور تک تک دوستان واسه کمک بهم دیگه هستش و کسی دنبال گمراه کردن کس دیگه ای نیست :w16:

حالا بیخیال اینا. :ws3: فقط واسه خوندن راحت نوشته ها فارسی تایپ کنید. :a030:

لینک به دیدگاه

[quote name='سارا بهمنی']من نمونه پاور دارم! ...البته طرح 5 نیستش.پاور پایان نامه ی یکی از دوستان..به نظرم پاورش قویه!اینجا نمیتونم بذارم...

اگه به کارت میاد برات بفرستم عزیزم به صورت خصوصی.:ws37:[/QUOTE]
بفرست به ايميلمzbahrami296@gmail.com يه دنيا ممنون

لینک به دیدگاه
عزیزم من خودم به شخصه به عنوان دانشجو میگم :

1.به قول معروف ترگل و ورگل و چیپ نباشه(یعنی رنگهای زیاد و از backgroundهای آماده ی پاور استفاده نشه)

2.اسلایدها رو زیاد نکن....text ها زیاد نباشن....همیشه استاد طرح ها تاکید میکنن به این نکنه...(اگه میخوای ارائه بدی بهتره text ها به صورت تیتر وار بنویسی و

باقیه توضیحاتت رو زبانی بگو...)

3.مهمتر از همه هدف طرح هست که با پاور ارائه میدی! پروژه ات رو خوب تحلیلش کن به صورت گرافیکی!اینطور خیلی جذابتر خواهد بود!

البته گرایشم معماری ,شهرسازی نیست!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

مرسي عزيزم حرفاتو قبول دارم ولي چون بيشتر مواقع پاور طرحامونو من درس ميكنم دلم ميخاد اين ترم يه چيز متفاوت ارائه بدم

لینک به دیدگاه

با سلام

من نیاز اساسی به نقشه ی cad و gis منطقه 5 شهرداری تهران دارم اما شهرداری باهامون اصلا همکاری نکرد...

کسی این نقشه ها رو داره در اختیارم بذاره؟

بسیار بسیار ممنونم پیشاپیش

لینک به دیدگاه
با سلام

من نیاز اساسی به نقشه ی cad و gis منطقه 5 شهرداری تهران دارم اما شهرداری باهامون اصلا همکاری نکرد...

کسی این نقشه ها رو داره در اختیارم بذاره؟

بسیار بسیار ممنونم پیشاپیش

سلام

نقشه gis رو از این لینک میتونید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

سلام بر همه ی شما دوستانم کسی مطلبی در رابطه با زمینه طرح دهلی نو داره ؟

سوال بعدم در رابطه با green field , broun field هست ! استادمون ازماخواستن ببینیم چرا و برای چه ادبیات فیلد وارد شده و می تونیم داشته باشیم blue field یا red field یا ....

لینک به دیدگاه

سلام امروز استادمون ميگف ميشه گوگل ارث رو تو اسكي چاپ لينك كرد و پستي وبلندي ها روش نشون داد كسي ميدونه چه جوري بايد اينكارو بكنم؟؟؟؟؟:ws52::ws52::ws52::ws52:

لینک به دیدگاه
سلام امروز استادمون ميگف ميشه گوگل ارث رو تو اسكي چاپ لينك كرد و پستي وبلندي ها روش نشون داد كسي ميدونه چه جوري بايد اينكارو بكنم؟؟؟؟؟:ws52::ws52::ws52::ws52:

تو اکستچاپ یه نوار ابزار گوگل هستش. که با آیکن اول سمت چپ تو این نوار ابزار که اسمش هم Add Location هستش میتونید عکس اون قسمت از گوگل ارث رو که میخواین وارد اسکتچاپ کنید. بعدش با زدن دکمه دوم از سمت چپ به اسم Toggle Terrain اون عکس بر اساس توپوگرافی که داره تغییر شکل میده. البته خیلی توپوگرافی دقیقی نیست. تقریباً شبیه همون حالتی که تو خود گوگل ارث هم دیده میشه.

لینک به دیدگاه
تو اکستچاپ یه نوار ابزار گوگل هستش. که با آیکن اول سمت چپ تو این نوار ابزار که اسمش هم Add Location هستش میتونید عکس اون قسمت از گوگل ارث رو که میخواین وارد اسکتچاپ کنید. بعدش با زدن دکمه دوم از سمت چپ به اسم Toggle Terrain اون عکس بر اساس توپوگرافی که داره تغییر شکل میده. البته خیلی توپوگرافی دقیقی نیست. تقریباً شبیه همون حالتی که تو خود گوگل ارث هم دیده میشه.

مرسي بابت راهنماييتون:icon_gol::hapydancsmil: بايد به اينترنت وصل باشم يا نه ؟؟؟؟؟؟؟:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام بر همه ی شما دوستانم کسی مطلبی در رابطه با زمینه طرح دهلی نو داره ؟

سوال بعدم در رابطه با green field , broun field هست ! استادمون ازماخواستن ببینیم چرا و برای چه ادبیات فیلد وارد شده و می تونیم داشته باشیم blue field یا red field یا ....

سلام مجدد خواهشن پاسخگو من نیز باشید خیلی نیاز دارم به راهنمایی هاتون . با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه
سلام مجدد خواهشن پاسخگو من نیز باشید خیلی نیاز دارم به راهنمایی هاتون . با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز

در مورد دهلی نو اطلاعاتی ندارم

اما در مورد سوالتون باید بگم که brownfield به زمینایی گفته میشه که توسعه یافتن و توشون فعالیت صنعتی بوده یک مقدار آلودگی دارن حالا نه آلودگی خیلی زیاد! اینها بعد از پاکسازی میتونن برای توسعه مجدد استفاده بشن.

اما greenfield زمینایی هستن که توسعه نیافتن. اینا میتونن زمین کشاورزی، فضای سبز اطراف یا درون شهر و ... باشن

به شخصه در مورد ردفیلد یا بلو فیلد چیزی نشنیدم و سرچ هم کردم مثکه اسم دو تا شهر باشن

:ws37:

لینک به دیدگاه
بله وصل شدن به گوگل ارث به اینترنت نیاز داره :a030:

مرسي :icon_gol:

توgisهم ميشه به صورت سه بعدي توپوگرافي رو نشون داد

هفته پيش بهم گفتين چه جوري منحني ميزان براش درست كنم ميخام ببينم همون منحني ميزان هارو ميشه به صورت سه بعدي روي نقشه نشون داد؟؟؟

لینک به دیدگاه
مرسي :icon_gol:

توgisهم ميشه به صورت سه بعدي توپوگرافي رو نشون داد

هفته پيش بهم گفتين چه جوري منحني ميزان براش درست كنم ميخام ببينم همون منحني ميزان هارو ميشه به صورت سه بعدي روي نقشه نشون داد؟؟؟

بله میشه. خطوط که به صورت سه بعدی جالب نمیشه. همون فایل TIN که ساخته بودین، همون رو داخل نرم افزار ArcScene باز کنید، سه بعدی نشون میده :a030:

آرک سین تو مجموعه نرم افزارهای GIS هستش. :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...